Ekohrášok-peletky uhoľné- VARMO PREMIUM

Nižná nad Oravou
Dátum: 22. 4. 2019, Typ: Predaj, Stav: Používané
Uhoľné peletky VARMO PREMIUM za 220,- €/tona, dovoz a vykládka od 1t v okrese Tvrdošín zdarma.
Minimálny odber 4,4€/ bal 20kg. Bližšie informácie na metalwood-dm.sk

Výhrevnosť: 27-31 Mj/kg
obsah popołu: 4 %;
obsah síry: do 0,8 %;
obsah vlhkosti: 2 ÷ 6 %;
priemer granúl: 16 mm.


Náš nový Ekohrsok VARMO PREMIUM spĺňa ekologické požiadavky a zlepšil fyzikálne a chemické parametre, ako napríklad trvanlivosť alebo veľmi nízku vlhkosť. Zároveň zaručujeme vysokú výhrevnosť s garanciou min 26MJ/kg, veľmi nízku schopnosť zlučiteľnosti a minimálny obsah popola.

Palivo je v papierových vreciach. Samozrejme, suché ako korenie. Vrecká sú 20 kg, ale sú väčšie ako typické vrecia s ekohráškom, pretože Varmo je ľahší a rovnako Vás prekvapí aj tichý chod podávača.

Samotné palivo je vo forme krátkych valčekov s priemerom asi 1,6 cm. Čo sa týka horenia, pri správnom nastavení je popol vo forme prachu bez spekania a sintier. Takto s VARMO PREMIUM pec rýchlo dosiahne pracovnú teplotu. Interiér kotla jej čistejší ako po bežnom uhlí, neponecháva voľné sadze a nezanáša kotol popolovým prachom. Napriek tomu údržbu nehodno podceňovať.
Predajca: Miroslav
Nehodnotený
Lokalita:
Nižná nad Oravou
Telefón:
0911 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/28314352-ekohrasok-peletky-uholne-varmo-premium/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát