č.40,41,44,45 SALOMON QUEST 80 2017

Košice I - Staré Mesto
Dátum: 5. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Používané, Druh: Lyžiarky, Značka: Salomon
Mám veľkosti č.EU: 40,5-41; 44,5-45
Predám použité lyžiarky SALOMON QUEST ACCESS R80, 2017, Ratchet buckle, SKI/WALK, micro, macro, kovove klipsne, BLACK/limet. v dobrom stave bez závad.
Môžem ich poslať aj kuriérom na dobierku (+ 5 €) do 24 hodín. Kliknite na moje meno pod inzerátom a prezrite si celú moju ponuku. LK_0649

VELKOST MONDO: 26/308mm; 26,5/308mm; 29/338mm; 29,5/338mm

Pôvodná cena: 260 €.

Popis lyžiarky:
Salomon quest Access r80

Ľahké, teplé, komfortné lyžiarky navrhnuté pre pohodlnú jazdu na vleku rovnako ako pre pohodlie počas jazdy dolu. Ľahko obúvateľné, vynikajúce tepelné vlastnosti , komfort pri chôdzi i jazde. Bi material pu lower shelleasy step in overlapbackbone releasespecific women low cuffbi-material pp upper cuffride & hike technologymy custom fit sportwomen linermini plastic solesingle cantingwoolmetalboot boardheel and toe removable din pads2 micro alu + ratchet buckle

Teplo a komfort za všetkých podmienok.

Ideálne topánky pre všetkých All mountain lyžiarov!

My Custom Fit COMFORT

Obsahuje 20% vrstvy formujúcej sa podľa chodidla pri zahriatí.

Ride & Hike

Umožňuje ľahkú chôdzu.

All-mountain obuv nízkej hmotnosti vybavená magnéziovým Backbone systémom, který kombinuje osvedčenú výkonnosť pri lyžování a pohodlie pri chôdzi či výšlapoch. Flex index: 80; Strap 35; Last 104

PU skelet z Bi-materiálu

Skelet vyrobený dvojitým vstrekovaním polyuretánu ponúka konzistentnú hustotu, ktorá napomáha jazde bez vynaloženia veľkého úsilia.

PP manžeta z Bi-materiálu

Zosilnená zadná vložka umožňuje použitie mäkšej prednej manžety pre lepší pocit obopnutia nohy a progresivnejšiu flexiu. V kombináci s polypropylénom, ľahším materiálom ako je PU, zaisťuje vysokú UVA odolnosť s dobrým pomerom kvality a ceny.

Ride & Hike technologia

Salomon patentovaný systém, ktorý spája spojler so špecifickým kopytom v tvare V. Ak otovríte klipsňu na zadnej strane skeletu, táto technológia vám umožní jednoduchšiu chôdzu, v prípade, že ju opät zavriete, poskytne vám skvelú prednú flexiu pri jazde.

Backbone spona

Magnéziová časť spojujäca
Predajca: www.najlacnejsie-lyze.sk
Nehodnotený
Lokalita:
Košice I - Staré Mesto
Telefón:
0940 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/28480635-c-40-41-44-45-salomon-quest-80-2017/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát