PREDAJ – novostavba 4 - izb. montovaného RD – bungalov, záhradná terasa, ÚP 144 m2, OP 102 m2, poze

Bernolákovo
Dátum: 11. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Novostavba, Druh: Rodinné domy, Úžitková plocha (m²): 102
Viac podrobností poskytne Mgr. Eva Kelemenová, 0914201871, . Ponúkame na predaj 4 ročnú novostavbu rodinného domu – bungalov, OV, konštrukcia domu je z certifikovaného ľahkého oceľového systému Horizont vyplneného tepelnou izoláciou, obvodové steny a strecha sú zateplené, rozmery bungalovu sú 13,11 x 9,85 m, energetický certifikát A, napojený je na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, verejný vodovod, obecná kanalizácia), úžitková plocha 144 m2, z toho obytná plocha 102 m2, záhradná terasa 15 m2, veľkosť pozemku 562 m2, na pozemku záhradný domček, obec Bernolákovo, okres Senec, vzdialenosť od centra Bratislavy len 17 km. .

Bungalov má plastové okná s 3-sklom, s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, na podlahách je dlažba (kuchyňa, kúpeľňa a WC) a plávajúca podlaha, má 1 kúpeľňu s vaňou a 2 umývadlami, samostatné WC s umývadlom, v kuchyni, ktorá je spojená s obývacou izbou je kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, v dome je podlahové kúrenie, ktoré je zabezpečené centrálne plynovým kotlom zn. Protherm, ktorý je umiestnený v technickej miestnosti, teplá voda súbežne s kúrením, vo veľkej a dobre presvetlenej obývacej izbe je vchod na záhradnú terasu a je tu príprava na osadenie interiérového krbu pripojením na vybudovaný komín. Súčasťou spálne je vybudovaný šatník. Na streche je škridla zn Bramac. V dome je zavedený internet a satelitná TV.

Na rovinatom oplotenom pozemku je taktiež razená studňa, voda z ktorej slúži na polievanie záhrady. Vjazd na pozemok je ohraničený elektrickou automatickou bránou a v dome je umiestnený automatický vrátnik.

Dispozícia:
- na priečelí domu je krytý vstup do domu s bezpečnostnými dverami,
- zo vstupnej chodby sú dvere do bytových priestorov, do každej miestnosti domu sa vchádza samostatne z chodby v tvare L, vynímajúc obývaciu izbu, ktorá je spojená s priestrannou kuchyňou s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, v priestore je tiež jedálenský kút, výstup na záhradnú terasu (15 m2) a do záhrady a dvere do priestrannej spálne so samostatným šatníkom,
- z chodby sú postupne vstupy do technickej miestnosti s kotlom na vykurovanie domu Protherm, miestnosť zároveň slúži aj ako práčovňa,
- do samostatného WC s umývadlom,
- do veľkej kúpeľne s vaňou a 2 umývadlami,
- a do ďalších 2 priestranných samostatných izieb.
Izby sú obrátene na V-J-Z.

Náklady spojené s užívaním domu na 1 mesiac sú veľmi nízke (110,- Eur/3 osoby).

Celý interiér bungalovu pôsobí veľmi príjemne a esteticky, je dobre presvetlený a použitá farebnosť tak interiéru ako aj exteriéru domu vytvára príjemný pocit.

Za domom je záhrada so záhradným domčekom na odkladanie vecí patriacich k domu a k záhrade, v ktorom je osadený vývod zo studne, ktorá slúži na polievanie záhrady, pred domom je spevnená plocha, na ktorej môžu parkovať až 3 autá, ostatná časť predzáhrady je vysadená ozdobnými ihličnanmi.
Pozemok je oplotený, dostatočne veľký, v prednej časti je vstup a automatická brána na vjazd pre autá.
Dom sa nachádza v novej časti Bernolákova, v ktorej je množstvo novo postavených rodinných domov.

Obec Bernolákovo má necelých 6-tisíc obyvateľov, má dobre vybudovanú občiansku vybavenosť, obchody a služby, lekárov prvého kontaktu, lekáreň, základnú školu, stredné školy, poštu, knižnicu, reštaurácie, množstvo rozličných súkromných firiem, vlakovú zastávku a pod.

Od okresného mesta Senec je obec vzdialená 9 km, od centra Bratislavy 17 km.


Cena za dom s pozemkom: 237.000,- Eur

Kúpu môžete financovať aj z hypotéky, ktorú Vám pomôžeme vybaviť čo najvýhodnejšie.

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Náš maklér Mgr. Eva Kelemenová vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Druh objektu (typ konštrukcie): Montovaná
Poloha objektu: Samostatný
Typ domu: Prízemný
Spôsob kúrenia: ústredné - plynové
Príprava teplej vody: Súbežne s UK
Okná: Plastové
El. napätie: 230V
Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 4
Počet podlaží objektu: 1
Počet kúpeľní: 1
Počet WC: 1
Počet terás: 1
Rok výstavby: 2015
Šatník: Áno
Bezpečnostné dvere: Áno
Káblová TV: Áno
Internet: Áno
Záhrada: Áno
Oplotenie: Áno
Predajca: Realitor s. r. o.
Nehodnotený
Lokalita:
Bernolákovo
Telefón:
0914 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/29411074-predaj-novostavba-4-izb-montovaneho-rd-bungalov-zahradna-terasa-up-144-m2-op-102-m2-poze/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát