Kuhynský robot + pekáč s aroma pokrievkou

Komárno
Dátum: 14. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Nové
Sada obsahuje kuchynský robot v modernej červenej farbe a pekáč s mramorovým povrchom a aroma pokrievkou.

Domáce buchty, koláče, knedlíky, majonéza, snehové pusinky - to je vizitka dobrej kuchárky. Koho ale baví dlhé minúty bojovať s varechou, kým sa kynuté cesto prestane lepiť, kým sa olej správne spojí s vajíčkami, kým bude bielkový sneh skutočne tuhý? S robotom Vás ruky bolieť nebudú. Jednoducho vložíte prísady do misy, počkáte pár minút a je to. Aj následné upratanie je hračka – vysuniete metlu, umyjete misu, vyberiete kábel zo zásuvky a hotovo.
Technické parametre:
Max.výkon: 1900W
Pracovný výkon: 1300W
Napájanie: 220-240V-50/60Hz
Veľká nerezová nádoba na cesto s objemom 6,5L
3 rôzne spôsoby prípravy cesta pomocou troch nástavcov na hnetenie, miešanie a šľahanie
6 rýchlosti + funkcia pulz
Farba: čierna

Pekáč s mramorovým povrchom, ktorý sa vyznačuje vysokou úsporou energie. Tento povrch je veľmi ľahko umývateľný, čiže je nepriľnavý. Pekáč je vyrobený zo zliatiny hliníka a povrch je pokrytý mramorovým povrchom, ktorý má skvelé vlastnosti tak ako keramický. S týmto pekáčom môžete variť či piecť na minimálnom množstve oleja, masla či vody, zabezpečuje v jedle uchovávať čo najviac vitamínov a minerálov. Mramorový povrch je voči keramickému odolnejší voči vysokým teplotám a poškriabaniu. Pekáč je vhodný pre všetky typy sporákov a aj do rúry. V balení sa nachádza aj sklenená pokrievka. Na pokrievke sa nachádza aróma viečko. Veľkosť pekáča je 34 x 24 x 8 cm. Farba: copper (béžová)
Predajca: TOPGAZDINKA.sk
(3 hodnotení)
Lokalita:
Komárno
Telefón:
0915 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/29456168-kuhynsky-robot-pekac-s-aroma-pokrievkou/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát