Coburg – ĽAHKÉ OPATROVANIE SENIORKY

Ostatné krajiny
Dátum: 22. 3. 2019, Typ: Ponuka
Coburg – ĽAHKÉ OPATROVANIE SENIORKY / nástup od 01.04.2019/ potrebná min. stredne pokročilá nemčina

Do nádherného historického mesta Coburg v Nemecku, hľadáme opatrovateľku na JEDNODUCHÚ POZÍCIU k 97 – ročnej pani (164 cm, 68 kg), ktorá býva SAMA v byte, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet. Voľno je k dispozícii dvakrát týždenne.

Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov, vyzliekania i navliekania kompresných návlekov, pričom jej služby sa očakávajú aj po príchode opatrovateľky.

Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 2. stupňa potrebného ošetrovania.

Zdravotný stav: pacientka nemá problémy s inkontinenciou, nebolo jej diagnostikované žiadne závažnejšie ochorenie okrem demencie v stredne pokročilom štádiu. Nočné vstávanie je potrebné 1-2 krát za noc kvôli návšteve toalety, ale nie je to každú noc.

Pohyblivosť: pacientka je samostatne mobilná s oporou rolátora, je potrebné na ňu dohliadať a predchádzať tak možným pádom či zraneniam.

Opatrovateľka má na starosti asistenciu pri hygiene a prezliekaní. Pacientka zároveň ocení spoločné rozhovory, prechádzky a sprievod k lekárom. V rámci domácnosti do jej povinností spadá pranie, žehlenie, varenie, udržiavanie poriadku a nákupy.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní); nástup: 01.04.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1290 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + Veľkonočný bonus 164 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca: VIP-Complet
Nehodnotený
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
0948 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/29467019-coburg-lahke-opatrovanie-seniorky/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát