360° Full body kryt Armor iPhone X/XS, XS Max, XR

Košice II - Sídlisko KVP
Dátum: 15. 4. 2019, Typ: Predaj, Stav: Nové
Pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone.

Obľúbený ochranný kryt na celý iPhone teraz v limitovanej čierno-červenej edícii. Dostupný aj pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7 ,7 Plus, 8, 8 Plus, X/XS, XS Max, XR. Dokonalý štýlový obal full body s jednoduchým a zároveň krásnym dizajnom. Tvoj iPhone sa týmto úžasným kúskom rozžiari a očarí každého, kto si ho zoberie do ruky. Kryt je vyrobený z kvalitných pogumovaných a protišmykových materiálov, čo pridáva na jeho kvalite. Je veľmi tenký, no zároveň ochráni Tvoj iPhone zo všetkých strán.

- pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je iba 3€.

- pre iPhone XR a XS Max je kryt bez výrezu pre znak Apple na zadnej strane

- reálne videá v prípade záujmu bez problému pošlem. Akehokoľvek krytu v akejkoľvek farbe

V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Predajca: apple
(5 hodnotení)
Lokalita:
Košice II - Sídlisko KVP
Telefón:
0917 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/29738600-360-full-body-kryt-armor-iphone-x-xs-xs-max-xr/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát