LAMERDINGEN – Opatrovanie v nemeckom Bavorsku

Ostatné krajiny
Dátum: 2. 5. 2019, Typ: Ponuka
LAMERDINGEN – Opatrovanie v nemeckom Bavorsku / nástup 01.05.2019 / potrebný vodičský preukaz a dobrá nemčina
Do obce Lamerdingen, v nemeckom Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 90 ročnej pani (160 cm a 50 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán potrebuje pomoc iba pri maličkostiach a je mu potrebné nachystať lieky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s internetom. K dispozícií je aj auto, nakoľko je možnosť nakupovania približne 7 km od domu.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má osteoporózou a lieči sa na vysoký krvný tlak, je apatická, má problém s orientáciou, čiastočne inkontinentná.
Pohyblivosť: pohybuje sa pomocou invalidného vozíka, veľa času trávi aj v posteli. Potrebuje pomoc pri transporte. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní. Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie, návšteva lekára).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 01.05.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1350 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca: VIP-Complet
Nehodnotený
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
0948 … Zobraziť
Zavolať Napísať
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://m.bazar.sk/29757206-lamerdingen-opatrovanie-v-nemeckom-bavorsku/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.
Inzeráty
predajcu
Hodnotiť
predajcu
Nahlásiť
inzerát