Autodoplnky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Autodoplnky

Autopoťahy Super Speed - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy Super Speed - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Super Speed značký Petex. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
25 €
Autopoťahy Wave - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy Wave - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Wave značky Petex. v ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
25 €
Autopoťahy SYLT - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy SYLT - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Sylt, značky Petex, veľmi pekný, elegantný vzhľad. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
40 €
Autopoťahy Dakar - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy Dakar - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Dakar, značky Petex, veľmi pekný, elegantný vzhľad. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
35 €
Autopoťahy Exclusive - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy Exclusive - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Exclusive, značky Petex, k dispozícií sú v červenom aj modrom prevedení. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
42 €
Autopoťahy Colori - nemecký výrobca
Predám Autopoťahy Colori - nemecký výrobca Predám univerzálne poťahy Colori, značky Petex. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
25 €
Koberce so zvýšeným okrajom Fábia II
Predám Koberce so zvýšeným okrajom Fábia II Predám koberce so zvýšeným okrajom na Fábia II rok výroby od 2007 vyššie. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
22 €
Koberce so zvýšeným okrajom Volvo XC60
Predám Koberce so zvýšeným okrajom Volvo XC60 Predám koberce so zvýšeným okrajom naVOLVO XC60 rok výroby od 2008 vyššie. v ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
23 €
koberce so zvýšeným okrajom na BMW5 F10/F11 2013
Predám koberce so zvýšeným okrajom na BMW5 F10/F11 2013 Predám koberce so zvýšeným okrajom na BMW5 F10/F11 rok výroby od 2013 vyššie. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
24 €
Rohože Alhambra / Sharan / Galaxy
Predám Rohože Alhambra / Sharan / Galaxy Predám koberce so zvýšeným okrajom, ktoré pasujú na vozidlá Alhambra / Sharan / Galaxy. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
24 €
koberce so zvýšeným okrajom na Daciu Daster
Predám koberce so zvýšeným okrajom na Daciu Daster Predám koberce so zvýšeným okrajom na Daciu Daster rok výroby od 20010 do 2013. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
23 €
koberce so zvýšeným okrajom na Mitsubishi Pajero
Predám koberce so zvýšeným okrajom na Mitsubishi Pajero Predám koberce so zvýšeným okrajom na Mitsubishi Pajero rok výroby od 2002 do 2006. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
22 €
Rohože so zvýšeným okrajom Peugeot 206
Predám Rohože so zvýšeným okrajom Peugeot 206 Predám koberce so zvýšeným okrajom na Peugeot 206 rok výroby od 1998 do 2009. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
22 €
koberce so zvýšeným okrajom na Peugeot 3008
Predám koberce so zvýšeným okrajom na Peugeot 3008 Predám koberce so zvýšeným okrajom na Peugeot 3008 rok výroby od 2009 vyššie. V ponuke sú posledné kusy, jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
24 €
Lakťová opierka Armster FIAT GRANDE PUNTO
Predám novú Lakťovú opierka Armster FIAT GRANDE PUNTO rok výroby od 2005. Bežná predajná cena opierky 65 eur, výpredajová cena je 55 eur. Jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viď ostatné inzeráty.
Žilina
55 €
Deflektory Heko
Predám deflektory na nasledujúce vozidlá: - AUDI A4 (B8) 4d 2009r. --> SEDAN (+zadné, čiže 4 dielna sada) 29 eur - CITROEN C4 Picasso Mk2 5d, r.v.od 07/2013 --> (+zadné, čiže 4 dielna sada) 29 eur - MITSUBISHI PAJERO 5d 1991-2000r. (+zadné, čiže 4 dielna sada) 29 eur - RENAULT MEGANE 4d / 5d 1995 – 2002r SEDAN / HTB (+zadné, čiže 4 dielna sada) 29 eur - VW POLO 5d 09/1994r.-2002r. (iba predné) 22 eur Poskytujú prirodzené prúdenie vzduchu o vnútri vozidla, sú certifikované a vyrobené v dymovej farbe. Inštalácia je jednoduchá, deflektory sa len jednoducho nasunú zo spodu do okenného rámu a zaistíme s priloženými plieškami. Jedná sa o výpredaj skladových zásob zo zrušeného obchodu, viac deflektorov v ponuke nemáme.
Žilina
22 €
Zdviháky - Nové so zárukou
Obr.: 1. Pojazdný hydraulický zdvihák, nízkoprofilový 2,5T - RIPPER Popis: Zdvihák hydraulický pojazdný 2,5t vďaka svojmu nízkemu profilu umožňuje prácu a zdvíhanie športovo upravených a nízko uložených vozidiel. Technické údaje: - Nosnosť – 2,5t - Min. zdvih – 80mm - Max. zdvih – 360mm - Hmotnosť – cca. 15kg CENA: 38,90 € Obr.: 2. Pojazdný hydraulický zdvihák 3T - GEKO G01062 Popis: Pojazdný hydraulický zdvihák 3T je so svojou robustnou a kvalitnou konštrukciou vhodný do dielni, servisu, pneuservisu alebo garáž. Technické parametre: - Nosnosť – 3t - Výška zdvihu – 135 - 495mm - Funkcia rýchleho zdvihu - Hmotnosť – cca 34kg CENA: 95,00 € Obr.: 3. Pojazdný hydraulický zdvihák 2T, výška zdvihu 135 - 335mm GEKO G01069 Popis: Pojazdný hydraulický zdvihák 2T je so svojou robustnou a kvalitnou konštrukciou vhodný do dielni, servisu, pneuservisu alebo garáž. Technické parametre: - Nosnosť – 2t - Výška zdvihu – 135 - 335mm - Výška zdviháku: 200 mm - Hmotnosť – cca 9kg CENA: 32,00 € Obr.: 4. Pojazdný hydraulický zdvihák 3,5T (žaba) s nožným pedálom - G01063 Popis: - Pojazdný, robustný hydraulický zdvihák na kolieskach s nosnosťou 3,5 tony. - Vhodný pre autoservisy, opravovne poľnohospodárskych strojov a iné. - Zdvihák obsahuje pedáľ ktorý umožnuje rychlý zdvih naprázdno, následne sa dvíha pákov. - Dlhá páka slúži na pohodlnejšie ovládanie a manipuláciu so zdvihákom Technické parametre: - Nosnosť 3500kg - Výška zdvihu: 130 - 520mm - Rozmer: 730 x 380 x 200mm - Váha zdviháka: 36kg CENA: 110,00 €
Senec
32 €
BEP eco - prípravok do benzínu, nafty a LPG
BEP eco - prémiový aditívum do paliva Prémiové aditivum do paliva pro všechny typy spalovacích motorů. Je vhodné pro benzin, naftu i LPG. Prodlužuje spolehlivost motoru a zásadně snižuje množství emisí. Navíc se vám díky zlepšení dynamiky motoru a snížení spotřeby i samo zaplatí. Je dodáváno ve formě tablet pro koncového zákazníka. V balení je 10 ks tabletiek. 1 tableta je na 35-40 litrov paliva, teda 10 tabletiek( 1 sáčok ) Vám bude na 350-400 litrov paliva
Šahy
22 €
Audi - VW - Seat - Škoda / Originálne systémy
Audi - VW - Seat - Škoda - Kľúčová služba / výroba a prispôsobenie kľúčov - Chip tuning bez nutnosti otvárania riadiacej jednotky - Montáž originálnych systémov - Rádiá / Navigácie / Digitálne tachometre - ACC systémy / Tempomaty - Area View (parkovací systém s pohľadom z hornej časti vozidla) - Line assist (držanie jazdných pruhov) - Side assist (Sledovanie mŕtveho uhlu) - Monitoring pri cúvaní - Front assist (pomocník v premávke, ACC) - Čítanie a zobrazovanie dopravného značenia - Automatické zopínanie diaľkových svetiel FLA / DLA - Cúvacie kamery - Elektrické otváranie kufra / VIP otváranie pomocou nôh - Night vision / Asistent pre nočné videnie - Montáž Audi Smartphone Interface pre zrkadlenie obrazu z telefónneho prístroja Aktivácie služieb na navigačných jednotkách MIB: - Aktualizácia a aktivácia mapových podkladov - Aktualizácia firmwéru / oprava zlej inštalácie / oprava nefunkčnosti zvuku rádia - Prispôsobenie rádia na montáž do vozidla (CP) - Aktivácia App Connect, Android Auto / Apple CarPlay / Mirror Link - Aktivácia Bluetooth / Online dopravné hlásenia / ovládanie hlasom - Aktivácia Audi Smartphone, pre zrkadlenie obrazu z mobilného zariadenia / Audi Connect pre online informácie Pokiaľ ste Vami požadovanú službu v ponuke nenašli, neváhajte nás kontaktovať. montujeme a aktivujeme len originálne systémy a zariadenia. neoriginálne systémy a zariadenia nemontujeme a ani neponúkame. Poprosím kontaktovať cez email / SMS / alebo na našich FB stránkach. Vzor správy (prosím dodržať!): Model vozidla : napr.Audi A6 Rok výroby: napr.2017 Požiadavka na aktiváciu alebo montáž : napr. aktivácia Audi Smartphone Opis systému: napr. navigácia MIB2+ Foto Verzie softvéru: napr. v prílohe I
Bratislava
dohodou
1 108 109