Autorádiá

531 inzerátov
Predný panel z autorádia SATELLITE AJ-7923-BS
Predný panel z autorádia SATELLITE AJ-7923-BS
Darujem predný panel z autorádia SATELLITE AJ-7923-BS (90-te roky). Dlho nepoužívané, nevyčistené. Cena je dobrovoľná.
Pezinok
zadarmo
Autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom
Autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom
Predám autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom. Výkon rádia 4x60W. Rádio dokáže otvárať USB kľúče a SD karty. Po pripojení mobilu cez bluetooth cez neho viete aj telefónovať. Cena za rádio je 20€. Možnosť poslať aj na dobierku Kúpili sme rodinný dom a predchádzajúci majitelia mali zrejme nejaký obchod, je tam kopa rôzneho nového tovaru. Chcem to rozpredať. Čo som vedel využiť som si nechal, ale je tam toho veľa. Pozrite aj ostatné moje inzeráty.
Čaňa
1 €
Mapy Ford 2019 MCA
Mapy Ford 2019 MCA
Mapy na SD karte sú určené pre navigáciu FORD MCA - západná Európa 2019@ SD karty nie sú z EBAY a netreba mať žiadne obavy o to že, by boli podklady staré ako spomínaju niektorí ktorí si kupili od rôznych českých predajcov. Taktiež je možnosť v prípade ďalšej aktualizácie obnoviť mapové podklady už za akciovú cenu (v prípade že sa preukážete kartou). - nebudem uvádzať cenu ako niektorí a potom nevedia sľub splniť. Mapy sú určené pre tieto vozidlá: FOCUS (10,2010 až 12,2010) Kuga (03,2009 až 11,2012) Mondeo (od 09,2010) S-MAX (od 09,2010) Galaxy (od 09,2010) Podrobné pokrytie: Andora, Rakúsko, Belgicko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Lithuamia, Luxembursko, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Veľká Británia, Vatikán Hlavné ťahy: Albánsko, Bosna a Hercegovina, Macedónsko, Čierna Hora, Srbsko
Hlohovec
1 €
Autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom
Autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom
Predám autorádio s bluetooth a diaľkovým ovládačom. Výkon rádia 4x60W. Rádio dokáže otvárať USB kľúče a SD karty. Po pripojení mobilu cez bluetooth cez neho viete aj telefónovať. Cena za rádio je 20€. Možnosť poslať aj na dobierku Kúpili sme rodinný dom a predchádzajúci majitelia mali zrejme nejaký obchod, je tam kopa rôzneho nového tovaru. Chcem to rozpredať. Čo som vedel využiť som si nechal, ale je tam toho veľa. Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Čaňa
1 €
Predám PANEL AUTORÁDIA FIRST
Predám PANEL AUTORÁDIA FIRST
Odnímateľný panel autorádia First Austria na kazety s obalom a diaľkovým ovládačom na 2 mikrotuškové batérie v plnefunkčnom stave.
Bratislava III - Nové Mesto
1 €
Strešné autoantény dlžky 41,53,76 cm so závitom M5
Strešné autoantény dlžky 41,53,76 cm so závitom M5
Predám ako nové, velmi zachovalé strešné autoantény : - dlžka 41 cm so závitom M5. Cena je 3e + poštovné. - dlžka 53 cm so závitom M5. Cena je 3e + poštovné. - dlžka 76 cm so závitom M5. Cena je 4e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale samozrejme posielam aj na dobierku, a pri dobierke po zlých skúsenostiach požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
3 €
predny panel autoradia
predny panel autoradia
227z. predny panel autoradia, irving FP-970/O, jeden gombik zatlaceny..ale fungovalo nam to aj s nim, dlzka 17,5cm vyska 5cm
Piešťany
3 €
Transmitter
Transmitter
Súprava do auta. Súprava handsfree Bezdrôtový Bluetooth FM vysielač LCD MP3 prehrávač Nabíjačka USB 2.1A.
Hybe
4 €
Slovenčina Audi MMI 2G Čeština
Slovenčina Audi MMI 2G Čeština
Systém MMI 2G znamená Multi Media Interface druhej rady. U tohoto systému bolo najskôr presunuté ovládanie za riadiacu páku. MMI2G tiež prvý krát umožňuje ovládanie ostatných systémov vo vozidle, napr: klimatizácia, výhrev sedadiel, telefón, navigácia, rádio a rôzne nastavenia vozidla. Systém poznáte podľa 7" veľkého farebného displeju v pomere strán 16:9. Navigačná mechanika sa nachádza v batožinovom priestore a prehráva mapové DVD. Systém bol do vozidiel montovaný v rokoch 2003-2009. Čeština pro vozidlá: • A4 - r.v. 2008-2009 • A5 - do r.v.2009 • A6 - r.v.2005-2009 • A6 Allroad - r.v 2005-2009 • A7 - do r.v. 2009 • A8 - r.v. 2003-2009 • Q7 - do r.v. 2009 Preložené je: - menu - diakritika - český hlas Záruka na multimediálny systém v dĺžke 24 mesiacov. V prípade prehrania do originálu, opätovná inštalácia zdarma. Inštalácia po celej SR. Doba inštalácie je cca 30 min.
Hlohovec
5 €
Slovenčina FORD MCA SD Čeština
Slovenčina FORD MCA SD Čeština
Čeština pre Ford MCA SD je použitý vo vozidlách Ford od roku 2010. Systém má dotykový displej a má mapové podklady uložené na SD karte. SD kartu nájdete po vybratí ovládacieho tlačidla a plastového panelu. Čeština je určená pre nasledovné vozidlá: • C-Max • S-Max • Kuga • Focus • Mondeo • Galaxy • C-Max Preložené je: • Všetky texty na obrazovke • Slovenský hlas navigácie Celá inštalácia trvá 60 minút a to bez demontáže jednotky. Pokiaľ máte záujem o český preklad Vášho vozidla, musíte si dohodnúť telefonicky, alebo mailom schôdzku na jednej z našich pobočiek, prípadne za Vami môžeme kdekoľvek po SR pricestovať NOVINKA: Prajete si mať vyšší výkon, alebo nižšiu spotrebu Vášho vozidla? Vieme pomôcť aj s chiptuningom.
Hlohovec
5 €
Slovenčina Audi MMI 3G DVD Čeština
Slovenčina Audi MMI 3G DVD Čeština
Systém MMI 3G znamená Multi Media Interface tretej rady. Navigačné mapy sú uložené na DVD, alebo na SD karte. Systém je do vozidiel montovaný od roku 2009. Čeština pro vozidlá: • A4 - od r.v. 2009 • A5 - od r.v. 2009 • A6 - od r.v. 2009 • A8 - od r.v. 2009 • Q5 • Q7 - od r.v. 2009 Preložené je : - menu - diakritika - český hlas Záruka na multimediálny systém v dĺžke 24 mesiacov. V prípade prehrania do originálu, opätovná inštalácia zdarma. Inštalácia po celej SR. Pre tento systém vieme ponúknuť tiež aktualizáciu mapových podkladov na poslednú verziu. Doba inštalácie je cca 60 min.
Hlohovec
5 €
Slovenčina Audi MMI 3G HDD Čeština
Slovenčina Audi MMI 3G HDD Čeština
Systém MMI 3G znamená Multi Media Interface tretej rady. TFT displej, rozlíšenie 800x400 pixelov a LED podsvietený. Tiež osemsmerný joystick umiestnený na centrálnej konzole, ktorý jeho ovládaním priblíži spôsob akým sa pracuje s bežnou myškou. Pribudla možnosť zobrazenia mapy v 3D, realistické zobrazenie budov a zobrazenie doporučeného pruhu pre ďalšiu odbočku. Navigačné mapy sú uložené na HDD. Systém je do vozidiel montovaný od roku 2009. Čeština pre vozidlá : • A4 - od r.v. 2009 • A5 - od r.v. 2009 • A6 - od r.v. 2009 • A8 - od r.v. 2009 • Q5 • Q7 - od r.v. 2009 Preložené je: - menu - diakritika - český hlas Záruka na software v dĺžke 24 mesiacov. V prípade prehrania do originálu, opätovná inštalácia zdarma. Inštalácia po celej SR. Pre tento systém vieme ponúknuť tiež aktualizáciu mapových podkladov na poslednú verziu. Doba inštalácie je cca 60 min.
Hlohovec
5 €
Slovenčina Audi MMI 3G PLUS Touch Čeština
Slovenčina Audi MMI 3G PLUS Touch Čeština
Systém MMI 3G PLUS/Touch znamená Multi Media Interface. Tento systém je momentálne posledná verzia systému používaná v Audi. MMI3G PLUS/Touch umožňuje ovládanie ostatných systémov vo vozidle, napr: klimatizácia, výhrev sedadiel, telefón, navigácia, rádio a rôzne iné nastavenia vozidla. Navigačné mapy sú uložene na HDD. Systém je do vozidiel montovaný od roku 2010. Čeština pre vozidlá: • A4 • A6 - od r.v 2011 • A7 - od r.v. 2010 • A8 - od r.v. 201 • Q5 • Q7 Preložené je: - menu - diakritika - hlasové navádzanie - displej medzi budíky Záruka na software v dĺžke 24 mesiacov. V prípade prehrania do originálu, opätovná inštalácia zdarma. Inštalácia po celej SR. Pre tento systém vieme ponúknuť tiež aktualizáciu mapových podkladov na poslednú verziu. Doba inštalácie je cca 90 min.
Hlohovec
5 €
Slovenčina FORD Travel Pilot NX Čeština
Slovenčina FORD Travel Pilot NX Čeština
Systém Ford Travel Pilot NX je použitý vo vozidlách Ford od roku 2007. Systém s dotykovým displejom, mapové podklady uložené na DVD. Čeština je určená pre nasledovné vozidlá: C-Max S-Max Kuga focus Mondeo Galaxy C-Max Preložené je: Všetky texty na obrazovke Český hlas navigácie Celá inštalácia trvá 45 minút a to bez demontáže jednotky. Pokiaľ máte záujem o český preklad Vášho vozidla, musíte si dohodnúť telefonicky, alebo mailom schôdzku na jednej z našich pobočiek, prípadne za Vami môžeme kdekoľvek po SR pricestovať NOVINKA: Prajete si mať vyšší výkon, alebo nižšiu spotrebu Vášho vozidla? Vieme pomôcť i s chiptuningom.
Hlohovec
5 €
Predný panel autorádia zn. Car Technic Boston 1250
Predný panel autorádia zn. Car Technic Boston 1250
Predám predný odnímatelný panel autorádia zn. Boston : Car Technic Boston 125008. Cena 6e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
6 €
Ochranné puzdro pre autorádio zn. Blaupunkt
Ochranné puzdro pre autorádio zn. Blaupunkt
Predám ochranné puzdro pre autorádio zn. Blaupunkt. Cena 6 eur
Košice I - Staré Mesto
6 €
FM Transmitter s Bluetooth - X7 -nové
FM Transmitter s Bluetooth - X7 -nové
Predám čisto nový FM transmitter, bluetooth, handsfree do auta, ktorý slúži na prepojene hudby pomocou USB klúča, SD pamäťovej karty. Červene podsvietenie - kvalitný a čistý zvuk a super prehľadne ovladanie. Jedinečný design X7 - s červeným podsvietenim Balenie obsahuje: 1 x bluetooth FM transmitter: sivo čierny, 1x diaľkove ovladanie Osobne v košiciach po dohode zdarma Na učet -Poštovné doporučene: 1,50eur Na dobierku - platba pri prevzatí na pošte: 3,20eur
Valaliky
8 €
Redukcia autorádia SONY, JVC na ISO konektor
Redukcia autorádia SONY, JVC na ISO konektor
Predám originálnu redukciu na pripojenie autorádia SONY, JVC k štandardnej inštalácii vo vozidle. Redukcia slúži ako medzikus pripojenia medzi ISO konektorom v inštalácii vozidla a 16pin konektorom autorádia. Konektor pripájaný do inštalácie vozidla 2x8pin ISO samec. Konektor pripájaný do autorádia 16pin samica. Poistka autorádia pod konektorom (viď. obrázok v inzeráte). Čierny konektor- napájanie autorádia 8pol./ 5-pin Hnedý konektor- audio výstupy 4x 2-kanál Rozmer konektora: 30 x 11,4mm Vhodný pre autorádiá: CDX 2500, CDX 3000, CDX 3002, CDX 3100, CDX 3103, CDX 3150, CDX 3160, CDX 4100, CDX 4150, CDX 4160, CDX 4240, CDX 4250, CDX 5100, CDX 9100, CDX C 3180, CDX C 4180, CDX C 560, CDX C 580, CDX C 610, CDX C 760,CDX C 780, CDX C 810, CDX C 860, CDX C 910,CDX GT 212, MD C 7900, MDX C 670, MDX C 7890, XR 3501 MKII, XR 3503 MKII, XR 3690, XR 3700, XR 6600, XR 6690, XR 6759, XR 6859, XR C 100, XR C 101, XR C 102, XR C 110, XR C 111, XR C 113, XR C 180, XR C 220, XR C 223, XR C 290, XR C 300, XR C 4170, XR C 500, XR C 503, XR C 580, XR C 5800, XR C 650, XR C 653, XR C 700, XR C 7200, XR C 750, XR C 8100, XR C 850, XR C 900, XTC C 200 Inzerát platný do zmazania!!! Cena: 8€
Bratislava V - Petržalka
8 €
Redukcia autorádia FORD na ISO konektor
Redukcia autorádia FORD na ISO konektor
Predám novú originálnu redukciu na pripojenie autorádia s ISO konektorom k štandardnej audio inštalácii vozidiel FORD. Redukcia slúži ako medzikus pripojenia autorádia s ISO konektorom k originálnej inštalácii vo vozidlách FORD. Konektor pripájaný do inštalácie vozidla 2x8pin samec. Konektor pripájaný do autorádia 2x8pin ISO samica. Čierny konektor- napájanie autorádia 8pol./ 5-pin Hnedý konektor- audio výstupy 4x2-kanál Inzerát platný do zmazania!!! Cena: 8€
Bratislava V - Petržalka
8 €
Redukcia autorádia Pioneer na ISO konektor 2003>
Redukcia autorádia Pioneer na ISO konektor 2003>
Predám originálnu redukciu na prepojenie autorádia Pioneer k štandardnej inštalácii vo vozidle. Redukcia slúži ako medzikus pripojenia medzi ISO konektorom v inštalácii vozidla a 16pin konektorom autorádia. Konektor pripájaný do inštalácie vozidla 2x8pin ISO samec. Konektor pripájaný do autorádia 16pin samica Autorádia Pioneer od r.v. 2003 Poistka autorádia pod konektorom (viď. obrázok v inzeráte). Čierny konektor- napájanie autorádia 8pol./ 5-pin Hnedý konektor- audio výstupy 4x 2-kanál Rozmer konektora Pioneer: 24 x 11 mm Vhodný pre modely : DEH-P1500, DEH-P1530, DEH-P2530, DEH-P2500, DEH-P2530, DEH-P3500, DEH-P3530, DEH-P4100SD, DEH-P4500, DEH-P4530MP, DEH-P5500, DEH-P5530, DEH-P6500, DEH-P6530MP, DEH-P77MP, KEH-P8800R, KEH-P8800R, MVH-8200 Inzerát platný do zmazania!!! Cena: 8,-€
Bratislava V - Petržalka
9 €
1 2 27