Ferrari

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ferrari

Ferrari California F1 4.6
Objem motora: 4562cm³, Výkon motora: 338kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 4, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, centrálne zamykanie, diaľkové ovládanie zamykania, hliníkové disky, hmlovky, kožený interiér, vyhrievané sedačky, xenónové reflektory, parkovacie senzory, Metalíza: áno, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu a vpredu, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
141 820 €
Ferrari 458 4.5
Objem motora: 4497cm³, Výkon motora: 419kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 4, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, centrálne zamykanie, cd menič, hliníkové disky, hmlovky, navigačný systém, kožený interiér, xenónové reflektory, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
158 780 €
Ferrari California F1 4.3
Objem motora: 4297cm³, Výkon motora: 360kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 7, Miest na sedenie: 4, Farba: čierna, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, centrálne zamykanie, cd menič, hliníkové disky, hmlovky, navigačný systém, kožený interiér, vyhrievané sedačky, dažďový senzor, xenónové reflektory, parkovacia kamera, parkovacie senzory, Metalíza: áno, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
123 820 €
Ferrari California F1 4.3
Objem motora: 4297cm³, Výkon motora: 338kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 1, Miest na sedenie: 2, Farba: čierna, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, centrálne zamykanie, cd menič, diaľkové ovládanie zamykania, multifunkčný volant, hliníkové disky, hmlovky, navigačný systém, tempomat, kožený interiér, vyhrievané sedačky, dažďový senzor, xenónové reflektory, parkovacie senzory, bluetooth handsfree, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu a vpredu, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
134 930 €
Ferrari California F1 4.3 Cabrio
Objem motora: 4297cm³, Výkon motora: 338kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 11, Miest na sedenie: 2, Farba: žltá, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, centrálne zamykanie, diaľkové ovládanie zamykania, multifunkčný volant, hliníkové disky, hmlovky, navigačný systém, tempomat, kožený interiér, vyhrievané sedačky, dažďový senzor, xenónové reflektory, parkovacia kamera, parkovacie senzory, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu a vpredu, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Na prihlásenie: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
118 830 €
Ferrari 599 GTB Fiorano 6.0 V12
Objem motora: 5999cm³, Výkon motora: 456kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 12, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, klimatizácia, centrálne zamykanie, diaľkové ovládanie zamykania, navigačný systém, kožený interiér, dažďový senzor, xenónové reflektory, parkovacie senzory, Klimatizácia: klimatizácia automatická, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
283 830 €
Ferrari F 430 4.3i V8
Objem motora: 5900cm³, Výkon motora: 360kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 5, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, Spotreba: 36.3l v meste, 15.2l mimo mesta, 23l kombinovaná, Výbava: alarm, posilňovač riadenia, abs, esp, centrálne zamykanie, cd menič, hliníkové disky, hmlovky, navigačný systém, kožený interiér, xenónové reflektory, Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, servisná knižka, nehavarované, top stav!, kontrola originality, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno, Poznámka: Vyrobené v EU, Na dovoz, Vozidlo je na dovoz z Nemecka, v cene je zahrnutý poplatok za dovoz vozidla, prihlásenie na Slovenské špz + registračná daň. V prípade záujmu o iné vozidlo nás kontaktujte alebo nám napíšte Vaše požiadavky a my Vám zašleme ponuky podla Vašich predstáv. Pokiaľ máte vybrané vozidlo na mobile.de pošlite nám jeho link na dovozvozidiel1@gmail.com a my zabezpečíme jeho dovoz. Dodanie vozidla na SK ŠPZ do 10 pracovných dní.
Bratislava II - Ružinov
128 830 €
Ferrari California F1 F149
Objem motora: 4297cm³, Výkon motora: 338kW, Počet dverí: 2, Miest na sedenie: 4, Farba: čierna, VIN: ZFFLJ65T5A0171278, Výbava: alarm, airbagy, posilňovač riadenia, natáčacie svetlomety, systém kontroly tlaku v pneumatikách (tpms), centrálne zamykanie, elektrické okná, elektrické sedadlá, elektrické zrkadlá, diaľkové ovládanie zamykania, autorádio, multifunkčný volant, bezkľúčové štartovanie, hliníkové disky, imobilizér, palubný počítač, navigačný systém, parkovací asistent, tempomat, kožený interiér, tónované sklá, vyhrievané zrkadlá, dažďový senzor, svetelný senzor, parkovacie senzory, xenónové reflektory, bluetooth handsfree, Airbagy: airbag spolujazdca, airbag vodiča, airbagy bočné vpredu, airbagy okenné, airbagy bočné vzadu, Elektrické okná: elektrické okná 2x, Klimatizácia: klimatizácia dvojzónová, Autorádio: rádio + cd + mp3, Metalíza: áno, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu, Doplňujúce údaje: servisná knižka, nehavarované, top stav!, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Možný úver: áno
Žilina
86 000 €
Ferrari F355 3,5 Berlinetta TOP
VIN: ZFFXR41B000109811, Mesiac: 5, Výkon motora: 280kW, nad 200 kwkW, Objem motora: 3496cm³, Miest na sedenie: 2, Počet dverí: 2, Norma emisií: euro 2, Farba: červená, Výbava: airbagy, abs, alarm, klimatizácia, autorádio, diaľkové ovládanie zamykania, elektrické okná, elektrické zrkadlá, imobilizér, kožený interiér, hliníkové disky, hmlovky, posilňovač riadenia, 999999, 10500, 10800, 10400, Doplňujúce údaje: servisná knižka, stk, Platná do: 202110, Poznámka: nastavitelný volant, sportovní podvozek, sportovní sedadlaVozidlo k vidění v novém showroomu DAVOExklusiv. Certifikát o najetých km od firmy !CEBIA! Veterán. Možný odpočet DPH! 6-ti rychlostní převodovka, automatická klimatizace, kožená sedadla a čalounění, litá kola, sportovní podvozek a sedadla, hlavové opěrky 2x, servisní kniha, www.davocar.cz
Votice
91 857,84 €
Ferrari 488 GTB 3,9 V8 CZ Carbon VAT/DPH
Odpočet DPH: áno, VIN: ZFF79AMB000220961, Mesiac: 11, Výkon motora: 493kW, nad 200 kwkW, Objem motora: 3902cm³, Miest na sedenie: 2, Počet dverí: 2, Farba: červená, Výbava: airbagy, abs, alarm, klimatizácia, xenónové reflektory, bluetooth handsfree, diaľkové ovládanie zamykania, elektrické okná, elektrické zrkadlá, 999999, imobilizér, kožený interiér, hliníkové disky, multifunkčný volant, palubný počítač, parkovací asistent, parkovacia kamera, posilňovač riadenia, navigačný systém, dažďový senzor, svetelný senzor, esp, stop&start systém, vyhrievané zrkadlá, 10500, 10400, Doplňujúce údaje: dovezené, 1.majiteľ, servisná knižka, stk, Platná do: 202011, Poznámka: denní svícení, nastavitelný volant, sportovní podvozek, sportovní sedadla, venkovní teploměrVozidlo k vidění v novém showroomu DAVOExklusiv. Vůz po 1. majiteli, koupeno v ČR. Servisní kniha. Možnost odpočtu DPH, možnost výhodného financování vozu a prodloužené záruky. V tovární záruce. Servisní prohlídky na 7 let zdarma v síti Ferrari. Příplatková výbava cca.2,7 mil Kč vč. karbonových doplňků. Další informace naleznete na www.DAVOCAR.cz . Výbava: FLMA, CALY, RPMY, EMPH, LOGO, PDIS, SNDH, RSCG, CSB1, STC1, DSH7, CEIS, CEXS, DATR, CILR, CIPZ, FCWS, CITZ, LEDS. Cena nového vozu cca. 8 mil Kč. Prodloužená 2 letá kompletní záruka do roku 7/2021.
Votice
221 290,43 €
Ferrari 360 3.6 V8
Objem motora: 3586cm³, Výkon motora: 294kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 9, Farba: červená, Spotreba: 1l v meste, 1l mimo mesta, 1l kombinovaná, Výbava: alarm, airbagy, posilňovač riadenia, abs, autorádio, centrálne zamykanie, elektrické okná, elektrické zrkadlá, diaľkové ovládanie zamykania, imobilizér, kožený interiér, vyhrievané zrkadlá, Autorádio: rádio + cd, Elektrické okná: elektrické okná 2x, Doplňujúce údaje: servisná knižka, dovezené, garážované, možná výmena, úplná servisná história, Poznámka: Možná výmena
Kolárovo
58 850 €
Ferrari 1985 FERRARI TESTAROSSA MONOSPECCHIO LHD
Doplňujúce údaje: veterán, Poznámka: 1985 FERRARI TESTAROSSA MONOSPECCHIO LHD. Vozidlo malo pred dovozom do Veľkej Británie dvoch amerických majiteľov. K dispozícii sú servisné záznamy. Tesne pred odoslaním auta, vyhral trofej na stretnutí Ferrari na Floride. Vozidlo má krásnu červenú farbu a kožený interiér Nero. K dispozícii je kompletná sada náradia.Vozidlo jazdí krásne. Cena auta v £ 132 000. , Obhliadka auta a skúšobná jazda je možná kedykoľvek. Kontaktná osoba je Jan Kurty 00447872932675. Auto sa nachádza v Anglicku. V prípade vážneho záujmu o obhliadku a vyskúšanie auta Vás osobne vyzdvihneme na ktoromkoľvek londýnskom letisku v UK a samozrejme odvezieme naspäť na letisko. Pri kúpe auta vieme zariadiť všetky formality a dovoz. , Ak máte záujem o akékoľvek iné konkrétne auto z UK, ktoré máte vyhliadnuté, môžete využiť náš servis: (komunikácia s predávajúcim, obhliadka, vytvorenie videa a fotografií,príprava potrebných dokumentov pre registráciu,sprostredkovanie kúpy a dovoz k Vám). Kontaktujte nás pre viac informácii., Veterány na komisionálny predaj a protihodnotu sú vítane. Máte na predaj veterána? Ponúknite nám ho.
Veľká Británia
152 040 €
Ferrari 308 GT4 Dino
Doplňujúce údaje: veterán, Poznámka: Vozidlo je absolutne krásne s krásny lesklým červeným lakom. Interiér je nádherný v pôvodnom stave bez poškodenia sedadiel a palubnej dosky. K dispozícii je klimatizácia a história vozidla. Cena auta v £ 46 000., Obhliadka auta a skúšobná jazda je možná kedykoľvek. Kontaktná osoba je Jan Kurty 00447872932675. Auto sa nachádza v Anglicku. V prípade vážneho záujmu o obhliadku a vyskúšanie auta Vás osobne vyzdvihneme na ktoromkoľvek londýnskom letisku v UK a samozrejme odvezieme naspäť na letisko. Pri kúpe auta vieme zariadiť všetky formality a dovoz. , Ak máte záujem o akékoľvek iné konkrétne auto z UK, ktoré máte vyhliadnuté, môžete využiť náš servis: (komunikácia s predávajúcim, obhliadka, vytvorenie videa a fotografií,príprava potrebných dokumentov pre registráciu,sprostredkovanie kúpy a dovoz k Vám). Kontaktujte nás pre viac informácii., Veterány na komisionálny predaj a protihodnotu sú vítane. Máte na predaj veterána? Ponúknite nám ho.
Veľká Británia
53 333 €
Ferrari 275 GTS LHD
Doplňujúce údaje: veterán, Poznámka: Auto je v bezchybnom stave. K dispozícii je rozsiahly zoznam účtov. Prevodovka a motor sú v poriadku. Auto sedí na svojich pôvodne upravených kolesách Borrani so 4 novými pneumatikami. Auto štartuje okamžite. Cena auta v £ 1 637 192., Obhliadka auta a skúšobná jazda je možná kedykoľvek. Kontaktná osoba je Jan Kurty 00447872932675. Auto sa nachádza v Anglicku. V prípade vážneho záujmu o obhliadku a vyskúšanie auta Vás osobne vyzdvihneme na ktoromkoľvek londýnskom letisku v UK a samozrejme odvezieme naspäť na letisko. Pri kúpe auta vieme zariadiť všetky formality a dovoz. , Ak máte záujem o akékoľvek iné konkrétne auto z UK, ktoré máte vyhliadnuté, môžete využiť náš servis: (komunikácia s predávajúcim, obhliadka, vytvorenie videa a fotografií,príprava potrebných dokumentov pre registráciu,sprostredkovanie kúpy a dovoz k Vám). Kontaktujte nás pre viac informácii., Veterány na komisionálny predaj a protihodnotu sú vítane. Máte na predaj veterána? Ponúknite nám ho.
Veľká Británia
1 900 000 €
Ferrari California F1 3.9 Turbo V8 F1
Objem motora: 3855cm³, Výkon motora: 441kW, Počet dverí: 3, Mesiac: 10, Miest na sedenie: 4, Farba: šedá/ sivá, Spotreba: 20,1l v meste, 9,3l mimo mesta, 13,3l kombinovaná, Výbava: alarm, airbagy, ebd, ebv, posilňovač riadenia, abs, esp, klimatizácia, centrálne zamykanie, elektrické sedadlá, elektrické zrkadlá, multifunkčný volant, imobilizér, navigačný systém, strešné okno, tempomat, dažďový senzor, stop&start systém, parkovacie senzory, bluetooth handsfree, Klimatizácia: klimatizácia automatická, Metalíza: áno, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu, Doplňujúce údaje: servisná knižka, nehavarované, top stav!, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno
Stupava
232 000 €
Ferrari California 4,3 V8 460PS*SKLADEM*KER.BRZDY
Odpočet DPH: áno, VIN: ZFFLJ65B000167170, Mesiac: 7, Výkon motora: 338kW, nad 200 kwkW, Objem motora: 4297cm³, Miest na sedenie: 4, Počet dverí: 2, Farba: červená, Výbava: airbagy, abs, esp, klimatizácia, tempomat, xenónové reflektory, hliníkové disky, palubný počítač, navigačný systém, svetelný senzor, dažďový senzor, multifunkčný volant, elektrické okná, elektrické zrkadlá, 999999, imobilizér, diaľkové ovládanie zamykania, kožený interiér, elektrické sedadlá, isofix, 10500, 10400, Doplňujúce údaje: dovezené, servisná knižka, nehavarované, stk, Platná do: 202010, Poznámka: sportovní podvozek, sportovní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, senzor opotřebení brzdových destiček, sedačky s pamětí, virtuální kokpitVůz je ihned k odběru .100% záruka na počet ujetých kilometrů.Tato nabídka není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2. Keramické brzdy, elektrické vyhřívané sedačky s červenou kůží, F1 řazení atd... Pravidelný servis Scuderie Praha a Ferrari Wien, poslední při 4/19 14.000km
Dyje
102 367,50 €
Ferrari F 430 Spider F430 Spider F1
Objem motora: 4308cm³, Výkon motora: 357kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 5, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, VIN: ZFFEZ59B000157995, Norma emisií: euro 4, Spotreba: 18.3l v meste, 13.9l mimo mesta, 19.8l kombinovaná, Výbava: alarm, airbagy, posilňovač riadenia, abs, esp, systém kontroly tlaku v pneumatikách (tpms), klimatizácia, autorádio, centrálne zamykanie, elektrické okná, elektrické sedadlá, elektrické zrkadlá, diaľkové ovládanie zamykania, multifunkčný volant, lakťová opierka, ostrekovače svetlometov, hliníkové disky, imobilizér, palubný počítač, kožený interiér, vyhrievané zrkadlá, dažďový senzor, svetelný senzor, strešné okno, xenónové reflektory, led svietenie, Klimatizácia: klimatizácia automatická, Autorádio: rádio + cd, Elektrické okná: elektrické okná 2x, Metalíza: áno, Doplňujúce údaje: servisná knižka, garážované, top stav!, Poznámka: Vozidlo bolo udržiavané a starané vozidlo je po technickej stránke a vzhľadovej skoro ako nové.
Dunajská Lužná
88 999 €
Ferrari 488 GTB 3.9
Objem motora: 3902cm³, Výkon motora: 492kW, Počet dverí: 2, Mesiac: 7, Miest na sedenie: 2, Farba: červená, Výbava: alarm, airbagy, abs, klimatizácia, centrálne zamykanie, multifunkčný volant, navigačný systém, tempomat, kožený interiér, xenónové reflektory, Klimatizácia: klimatizácia automatická, Doplňujúce údaje: nehavarované, Odpočet DPH: áno, Poznámka: Nadherná kombinace Rosso Scuderia / černo červená kůže sedačky Daytona.LEDS karbon volant, LIFT systém,Elektrické sedačky,,Kamera.Automobil kompletně ošetřen keramickou ochranou celá přední část v polyuretanové speciální fólii proti poškození.Automobil ze soukromé sbírky nikdy nejetý na okruhu v excelentním stavu dodaný v roce 2016 a téměř nejetý datum první registrace 30.7.2018!Pravidelný servis Ferrari ! Kompletní a jasná historie !Nový servis na sezonu 2019 Ferrari.
Vlkoš, Přerov
240 000 €
Ferrari GTC4 Lusso 6.3i V12
Objem motora: 6262cm³, Výkon motora: 507kW, Počet dverí: 3, Mesiac: 4, Miest na sedenie: 4, Farba: šedá/ sivá, Spotreba: 7,4l v meste, 5,4l mimo mesta, 6,1l kombinovaná, Výbava: alarm, airbagy, ebd, ebv, posilňovač riadenia, abs, esp, systém kontroly tlaku v pneumatikách (tpms), klimatizácia, centrálne zamykanie, elektrické okná, elektrické sedadlá, elektrické zrkadlá, vyhrievané predné sklo, multifunkčný volant, hliníkové disky, palubný počítač, navigačný systém, vyhrievané sedačky, dažďový senzor, svetelný senzor, xenónové reflektory, parkovacie senzory, adaptívny tempomat, elektrické ovládanie kufra, elektrické ovládanie kufra, bluetooth handsfree, led svietenie, Klimatizácia: klimatizácia automatická, Elektrické okná: elektrické okná 4x, Metalíza: áno, Parkovacie senzory: parkovacie senzory vzadu, Doplňujúce údaje: servisná knižka, nehavarované, top stav!, úplná servisná história, Možný leasing: áno, Odpočet DPH: áno, Možný úver: áno
Stupava
243 000 €
-1