Ostatné nákladné autá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné nákladné autá

Multikára M22
Predám používanú multikáru s 2 rezervnými pneumatikami. Nebola 5 rokov naštartovaná, treba vymeniť olej v motore, filter(ktorý odo mňa dostanete), motor je vo výbornom stave-ani pol deci oleju nezožral za 1 rok. Mám k tomu aj strekovacie čerpadlo. Je dobrým pomocníkom do lesa i do záhrady. Multikára má aj uzávierku. Trojstranné otváranie bočníc. Korba je pevná. Dá sa prerobiť na hydraulické kypovanie. Dôvod predaja: u nás nemá využitia. Pri rýchlom jednaní je možná ZĽAVA.
Paňovce
730 €
CAS K 25 LIAZ L101
Predáme CAS K25 LIAZ L101 Výrobné číslo: J2FA0222, rok výroby: 1988, Najazdené: 34431 km V prípade záujmu je možné zabezpečiť fyzickú obhliadku.Viac informácií na vyžiadanie.
Púchov
dohodou
Hydraulické čelo
Predám hydraulické čelo, všetko plne funkčné už zdemontované, možnosť odskúšať.
Trnava
dohodou
Microcar M19 1200 sklápač
Ponúkam Microcar M19 1200 sklápač, chýba valec vyklápania Kiper, motor naftový Lombardini štvorvalcový objem 1222 cm³, funkčný, treba vymeniť žhaviče, bez dokladov, dohoda, dlhšie odstavený potrebné spojazdniť
Zvolen
1 000 €
Prenosné svietidlo a výstražne svetlo ADR
Prenosné svietidlo, slúži ako baterka neprerušované biele svetlo a výstražne svetlo prerušované svetlo oranžovej farby. Je stabilná pri položení na vozovku ,alebo inú časť motorového vozidla , svietidlo som mal v povinnej výbave ADR no môže slúžiť aj iným vodičom vo vozidle,alebo pri inej činnosti.
Partizánske
dohodou
-1