Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Veterány

Robur LO 3000 KF/DL16
Ponúkam na predaj,nepojazdný, garážovaný. Rok výroby 1974, počet sedadiel 3, celková hmotnosť 5700 kg. Cenu ponúknite.
Žiar nad Hronom
dohodou
Štítky na LIAZ, ZTS, Zetor
Predám čisté štítky na staršie nákladné a poľnohospodárske vozidlá. Štítky sú z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity 0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Štítky na Škoda veterány
Predám čisté štítky na staršie motorové vozidlá značky Škoda. Štítky sú z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na upevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj dobierkou +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Štítky na Tatra, Praga, Klement Gotwald, Avia
Predám čisté štítky na staršie motorové vozidlá. Štítky sú z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na upevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj dobierkou +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Predám sanie filtra Š 120 a podob s termostatom
Predám sanie filtra Š 120 a podob s termostatom,prepína sanie predhrievanie, alebo bez predhrievania nasávaného vzduch po zahriatí motora, nové, nepoužité
Nitra
10 €
Kto mi nastrieka auto?
Hladám niekoho kto mi nastrieka Škodu 110 R alebo celú dá do fólie.Auto je kompletne vyvarené a z 70-80 percent vygitované.Najradšej Nitra alebo blízke okolie Ďakujem.
Nitra
dohodou
Veterán Fiat
Predám veterán značky Fiat vo farbe červenej. Rok výroby 1976. Pre viac info správa,email,telefon
Snina
dohodou
Veterán Fiat
Predám veterán značky Fiat vo farbe- červena. Rok výroby 1987.Auto prešlo kompletnou renováciou.Pre viac info správa,telefon,email.
Snina
dohodou
veterán značky Fiat -AA Sedan
Predám veterán značky Fiat. Rok výroby 1989.Pre viac info sprava,telefon. Cena dohodou
Snina
dohodou
Štítok na GAZ (Gorkovské Automobilové Závody)
Predám čisté štítky na automobily značky GAZ. Štítok je vyrobený z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na pripevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Škoda 105s
Predám škoda 105s, rok výroby 1986, farba modrozelená svetlá, pôvodný stav, plne pojazdné, bežne využívané. STK do 16.5.2020 a EK 4.9.2020. Najazdené 102 XXX km.
Nová Baňa
dohodou
Štítok na Volkswagen
Predám čisté štítky na automobily značky Volkswagen. Štítok je vyrobený z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na pripevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Štítok na Lancia
Predám čisté štítky na automobily značky Lancia. Štítok je vyrobený z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na pripevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
10 €
Predám Peugeot 205 GTi
Predám Peugeot 205 GTi 1,9 kopcový špeciál kedysi jazdil Tatry Donau Cup,Po rekonštriukcii jazdi ESET V4 Historic Cup -jazdy pravidelnosti.Nové kolesá a pneu semislick Nankang
Trnava
5 500 €
Zadné čelo na Š100/110R
Predám zadne čelo na Škoda 100 alebo 110R,je nebúrané treba len nastriekať-cena dohodou
Nitra
dohodou
Škoda Octavia
Predám tohto veterána v zachovalom stave. Ročník 1965. Prihlásené s platnou STK a kompletnou históriou vozidla. Motor ide krásne a plynule. Štartuje aj v zime. Pôvodný stav karosérie. K vozidlu je aj mnoho originálnych dielov ako dynamo, brzdy, diely podvozku.
Prešov
2 800 €
Štítok na Citroen
Predám čisté štítky na automobily značky Citroen. Štítok je vyrobený z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na pripevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
13 €
Nd na predaj
Predám originál zadne čelo na Škoda 100 alebo 110R, je nebúrané treba len nastriekať-cena dohodou.
Nitra
dohodou
Štítok na TAZ (Trnavské Automobilové Závody)
Predám čisté štítky na automobily značky TAZ. Štítok je vyrobený z Al plechu. V prípade záujmu pribalím aj nity na pripevnenie +0,20€/kus. Po dohode vyrazím aj čísla. Možný osobný odber alebo pošlem aj na dobierku +3,50€.
Nové Mesto nad Váhom
13 €