Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Detské knihy a DVD

Zvierata v lese
Milan Labuda, Jindro Vlach - Zvierata v lese (prve vydanie, Slovart 1990, pre deti od 9rokov)
Bratislava II - Ružinov
3 €
Detské knihy Biblia, detská encyklopédia
Predám všetky tieto knižky, sú ako nové, nepoškodené. Spolu za 20€, alebo jednotlivo cena dohodou.
Martin
20 €
Karel Jaromír Erben: Mateřídouška vlasti naší milé
Karel Jaromír Erben: Mateřídouška vlasti naší milé S nádhernými ilustracemi Václava Karla Název: Mateřídouška vlasti naší milé Edice: Autor: Karel Jaromír Erben Ilustrace: Václav Karel Výbor uspořádal, doslov a vysvětlivky napsal: František Tenčík Popis: Kniha českých pohádek, lidových písní, říkadel, hádanek a pranostik ze sběratelského díla Karla Jaromíra Erbena. Vyšlo jako jubilejní 1000. publikace Státního nakladatelství dětské knihy ke 145. výročí narození Karla Jaromíra Erbena Formát: 198 x 278 mm Počet stran: 233 Vazba: Pevná, poloplátěná, šitá, kapitálek Vyšlo: 1956 Nakladatelství: Státní nakladatelství dětské knihy Příloha: Úvod; Doslov; Vysvětlivky; Ediční poznámka Sleva: Ukázka: Stav: Stopy používání, vygumovaná dedikace, jinak velmi dobrý stav. Sbírkový exemplář Poznámka: 1. vydání v SNDK Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 130 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
14,40 €
predám
Rozprávky v zachovalom stave
Ladce
dohodou
Najkrajšie rozprávky o zvieratkách
Predám knihu Najkrajšie rozprávky o zvieratkách, počet strán 140, tvrdá väzba, nádherné obrázky, veľké písmená, kniha krásnym spôsobom učí dieťa farby, počty, čo sa deje u zverolekára, protiklady, aké zvieratká sú na hospodárskom dvore..... 9 krásnych rozprávok – Chvostík a farby, Kačky tuláčky, Náš psík Filip, Veselá opičia rodinka, Desať roztopašných šteniatok, Naša mačka Monika, Psích chvostík objavuje protiklady, Smoliarik, Na Ďurkovom dvore. Cena 8 euro
Humenné
8 €
Ukolébavky pro dudka-Ptáci v pohádkách a kolem nás
Predám knihu Ukolébavky pro dudka-Ptáci v pohádkách a kolem nás-Irena Gálová, Zdenka Krejčová, vyd. Nakladatelství Faus, Plzeň 2006, 72 strán, väčší formát, v češtine. Kniha je vo výbornom stave. /bez CD/.
Bratislava
3,50 €
Horgas, Béla: O Zeleném prasátku
autor/autori: Horgas, Bélavydal: Albatros, 1978číslo produktu: 10206141dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Lagerlöfová, Selma: Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona Švédskem
autor/autori: Lagerlöfová, Selmavydal: SNDK, 1967číslo produktu: 10195524dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
Leskov, Nikolaj Semionovič: Rozprávka o tulskom škuľavom krchniakovi a oceľovej blche
autor/autori: Leskov, Nikolaj Semionovičvydal: SNDK, 1954číslo produktu: 10193774dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
14,99 €
Ďuríčková, Mária: Ahoj, hádanka
Veľká kniha hádaniek, rapotaniek, prekáraniek, hier a vyčítaniekautor/autori: Ďuríčková, Mária; Števková, Máriavydal: Buvik, 2003číslo produktu: 10170024dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
Medvieďa zo Studenej doliny,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Medvieďa zo Studenej doliny, autor: Dominik Štubňa - Zámostský, ilustroval : Jozef Cesnak, vydalo vydavateľstvo : Mladé Letá v roku 1970. Vydanie prvé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 78 strán . Jej rozmery sú šírka 15,2 cm, výška 21 cm a hrúbka 0,9 cm.
Námestovo
7 €
Serenáda pre Martinu,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ): Serenáda pre Martinu, autor: Elena Čepčeková, ilustroval : Dušan Kállay, vydalo vydavateľstvo: Mladé letá v roku 1988. Vydanie tretie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 125 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,3 cm.
Námestovo
7 €
Prostonárodné povesti slovenské ( Výber ),
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Prostonárodné povesti slovenské ( Výber ), autor: Pavol Dobšinský, vydalo : Slovenské vydavateľstvo krásnej literatúry, n.p. v roku 1954. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 321 strán . Vydanie v tejto edícií ( Hviezdoslavova knižnica ) prvé. Jej rozmery sú šírka 14 cm, výška 19 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
20 €
Predam VHS kazety s rozprávkami
Predam VHS kazety s rozprávkami, nepoužité (cena dohodou).
Žilina-Vlčince
dohodou
Chlapčenské knihy
1x prečítané, Prašina, Ovládač ľudí, Balík so znamkom smrti, Rodičovňa
Kvetoslavov
25 €
Chlapčenské knihy
1x prečítané, Vyvolený, Princ Žabiak, Barry Trapny, Ja už nie som trápny, cena spolu
Kvetoslavov
25 €
Kniha Lego Príšery
iba prelistovaná, 96 strán
Kvetoslavov
10 €
Daynes, Katie: Čo sú hviezdy?
Kuk pod okienko – Úplne prvé otázky a odpovedepopis: Hviezdy sú žiarivé svetielka na nočnej oblohe. A to je všetko? Kdeže! Hviezdy sú oveľa viac! S touto bohato ilustrovanou knižkou s odklápacími okienkami zistíš, čo všetko má tvar hviezdy, ktorá hviezda je k nám najbližšie a prečo nie sú všetky rovnaké. Ako prichádzajú na svet? Koľko ich na oblohe je? A môžem niektorú z nich navštíviť? Odklápaj okienka a poznávaj, čo sú to hviezdy.autor/autori: Daynes, Katievydal: Svojtka, 2018číslo produktu: 10206138dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
Milbourne, Anna: Čo objavíš v záhrade
popis: V lete celá záhrada bzučí, šteboce, švitorí, hemží sa a kypí životom. Čo všetko sa dá v záhrade objaviť? Čo to vyrába pavúčik? Čo sa skrýva za dverami kôlne? Kto býva v búdke? Kto sa skrýva v zavretej kvetine? Čo rastie pod listom? S týmto krásne ilustrovaným leporelom plným okienok ľahko zistíš, čo všetko sa v záhrade deje. Nazri dovnútra a uvidíš, čo všetko objavíš. Rýchlo, zalistujt v knižke, otvor všetky okienka a pozri sa pod ne!autor/autori: Milbourne, Annavydal: Svojtka, 2015číslo produktu: 10206137dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €