Detské knihy a DVD

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Detské knihy a DVD

Stanislav Rudolf: Konkurs na anděla - V češtině
S ilustracemi Zdenky Krejčové Název: Konkurs na anděla Edice: Pro čtenáře od 12 let Autor: Stanislav Rudolf Ilustrace: Zdenka Krejčová Popis: Zuzana a Jana zahlédly učitele, jak bije jednoho žáka. Zuzana napsala o tomto incidentu do školních novin. Všichni však odmítali této zprávě věřit - i ředitel, který si kvůli tomu zavolal holky na kobereček. Zuzana si stála za svým, avšak Jana prohlásila, že nic takového neviděla... Tímto se kamarádství mezi holkami úplně rozpadlo. Počet stran: 150 Formát: 147 x 200 mm Vazba: Brožovaná, lelsklé lamino Příloha: Vyšlo: 1992 Nakladatelství: Parta Sleva: Ukázka: Stav: Stopy používání, razítka knihovny, jinak dobrý stav Poznámka: 1. vydání Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
4,80 €
Jim Benton Milý denníček, sú dospelí vôbec ľudia?
Predám zábavnú knižku určenú deťom od 9 rokov. V knižke je zobrazený pohľad dievčatka Isabelly na pre ňu vzdialený dospelácky svet. Stav: ako nová Poštovné nie je v cene, možná osobná donáška alebo odber v Prešove a jeho okolí.
Prešov
2 €
Cora Harrison Jane Austenová mi prebrala frajera
Predám príjemnú oddychovú knižku určenú najmä pre deti od 12 rokov. Stav: ako nová Poštovné nie je v cene, možná osobná donáška alebo odber v Prešove a jeho okolí.
Prešov
5 €
Ronald Dahl Charlie a veľký sklený výťah
Predám knižku od skvelého Roalda Dahla - Charlie a veľký sklený výťah. Stav:ako nová. Poštovné nie je v cene, možná osobná donáška alebo odber v Prešove a jeho okolí.
Prešov
5 €
Graneriová, Anita: Môj prvý obrázkový atlas
popis: Dozviete sa, ako dlho by trvalo prejsť celú zemeguľu pešo, ktorá národná vlajka nie pre pravouhlá a ako si postaviť púštny nomádsky stan. Presvedčte, že existujú úžasné krajiny a kontinenty, ktoré stojí za to spoznať, a ľudia, ktorých sa oplatí stretnúť.autor/autori: Graneriová, Anita; Oxlade, Chrisvydal: Ikar, 2008číslo produktu: 10204701dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Arlonová, Penelope: Moja prvá encyklopédia zvierat
popis: Urobte prvý veľký krok do kráľovstva zvierat! Zistite, prečo sa tučniaky k sebe tisnú, ktorý živočích má jazyk dlhší ako slon, ktorý vták je najmenší na svete, prečo niektoré jašterice dokážu chodiť po vode. Na vaše objavy čaká úžasný svet zvierat.autor/autori: Arlonová, Penelopevydal: Ikar, 2008číslo produktu: 10204702dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Tadiaľ vedú chodníčky, Pohl Josef
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu :"Tadiaľ vedú chodníčky, Pohl Josef", Mladé letá 1990, Poviedky o prírode pre čitateľov od 9 rokov,142 trán, ilustrácie Peter Ondreička. Cena 1 euro+ poštovné.
Levice
1 €
Klub Lucia, Ján Navrátil
Ponúkam na predaj novú knižočku :" Klub Lucia, Ján Navrátil", 1995, dievčenský román, počet strán 138, cena 1 euro + poštovné.
Levice
1 €
Kratochvíľne príbehy kráľa Mateja - Komorovský Ján
Predám knihu : " Kratochvíľne príbehy kráľa Mateja - Komorovský Ján", ML 1972, počet strán 134. Príbehy uhorského kráľa Mateja pre čitateľov od 12 rokov, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Svet okolo nás - Veľké vynálezy
Predám knihu:" Svet okolo nás - Veľké vynálezy". Ako sa dostane prúd do zásuvky? Kto vynašiel koleso? Ako sa dostane sms do mobilu? Edícia Svet okolo nás ponúka pomoc. ak neviete svojim deťom. ktorých túžba po vedomostiach je neprekonateľná. odpovedať na zvedavé otázky. Pozýva malých aj väčších bádateľov a objaviteľov na napínavú cestu po svete vedy. kde na otázky o najvýznamnejších vynálezoch odpovedá fyzik Ulrich Dewald. Cena 3 eurá + poštovné. / kniha je ako nová /
Levice
3 €
DANUŠKA , Mačingová Božena
Ponúkam na predaj knihu:" DANUŠKA , Mačingová Božena", Východoslovenské vydavateľstvo 1982, počet strán 107, cena 2,5 eura + poštovné. Veselé príbehy dievčatka menom Danuška... tvrdá väzba, väčší formát, ilustroval Ján Hanák - kniha je úplne v poriadku -
Levice
2,50 €
Vtáka poznáš po perí, vlka po kožuchu, alebo o zvi
Ponúkam na predaj knihu: " Vtáka poznáš po perí, vlka po kožuchu, alebo o zvieracej móde , Hensel Karol", Mladé letá, Bratislava 1990 - 2. vydanie, edícia:Klub mladých čitateľov, počet strán 50, váha knihy 0,55 kg, ilustrácie: Dvorský Pavel, formát:27'0, cena 4 eurá + poštovné.
Levice
4 €
Ota Hofman - Chobotnice z Čertovky
Ponúkam knihu - v slovenskom jazyku :" Ota Hofman - Chobotnice z Čertovky", počet strán 239 - kniha ako nová, cena 2,5 eura + poštovné.
Levice
2,50 €
knižky pre deti
predavam tieto fajnove knizky pre deti, ani som ich neotvoril cize su v bezchybnom stave. jedna stoji 12 euro ale spolu ich mate za 15 plus postovne
Revúca
10 €
Monster High plagaty
Monster High plagaty
Bratislava II - Ružinov
1 €
Slovenské báje,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Slovenské báje, výber úprava Miroslav A. Huska, Ján Poliak, ilustroval a graficky upravil Vladimír Machaj, yydali Mladé letá v roku 1973, vydanie prvé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 281 strán . Jej rozmery sú šírka 21 cm, výška 28,5 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
30 €
Knížka strýčka Jedličky - V češtině
S veselými ilustracemi Jindřicha Kovaříka Název: Knížka strýčka Jedličky Edice: Vybrala: Marie Štichová Ilustrace: Jindřich Kovařík Popis: Pásmo pohádek a žertů ve čtyřech obrazech... Strýček Jedlička svoji knížku uvádí slovy: "Protože celé divadlo osi domů vzít nemůžeš a třeba je Ti to líto, udělal jsem jedno představení jenom pro Tebe do téhler knížky..." Vyšlo k autorovým padesátým narozeninám Počet stran: 148 Formát: 229 x 214 mm Vazba: Pevná, plátěná, s přebalem, papírový přebal chybí Příloha: Vyšlo: 1974 Nakladatelství: Albatros Sleva: Ukázka: Stav: Drobné stopy používání, chybí papírový přebal, jinak perfektní Poznámka: Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 130 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
3 €
Detské knihy
Ceny sú na fotografiách kníh. Pri kúpe všetkých spolu cena 32€
Trebišov
1 €
Rozprávky bratov Grimmovcov
Ponúkam na predaj knihu Rozprávky bratov Grimmovcov. Autormi sú Jacob a Wilhelm Grimmovci. Stav - viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €