Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Plienky

Plienkové torty
Ponúkam na predaj plienkové torty, vyrábané priamo na zákazku podľa Vašich predstáv. Cena torty závisí hlavne od výberu a množstva použitých plienok, od počtu zakomponovaných hračiek pre bábätko a taktiež aj od použitých doplnkov. Stačí si povedať približnú cenu a ide sa tvoriť.... Cena sa odvíja od vyššie uvedených položiek, cca od 25€-70€ ( vid. fotka) na cene sa vieme dohodnúť v závislosti od Vašich predstáv. Viem poskytnúť dovoz v rámci KE a okolie priamo k Vám domov...
Čaňa
25 €
Plienková torta
Torta obsahuje 50 ks plienok, podbradník, hrkálku,gumenú hračku a čiapku.
Košice
27 €
Plienková torta ELEGANT
Plienková torta ELEGANT Obsahuje 40 ks jednorazových plienok Pampers, veľ.2 (4-8 kg), 1 fleecová deka 100x75 cm, 1 flanelová látková plienka 76x76 cm, 1 slintáčik, 1 hryzátko, 1 korunka, 3 páry ponožiek
Bratislava V - Petržalka
40 €
Prebaľovacie podložky
Predám prebaľovacie podložky značky Pampers a Panda. V balení 10 ks. Rozmer 60*60 CM Pampers 5€ Panda 1€... balenie je pootvorené, no celé.
Liptovské Sliače
6 €
Happy Mimi 4Maxi 7-18kg
Otvorené balenie plienok Happy Mimi veľkosť 4 Maxi 7-18kg....v balení je ešte 27 kusov
Trnava
4 €
Nočná nohavičková plienka Bambi Roxy
Nočná nohavičková plienka má výnimočnú schopnosť nasať veľké množstvo tekutiny vďaka použitým materiálom, zvlášť počas a po nočnom spánku. Zloženie: Vonkajšia vrstva: bavlna Savé jadro: 2 vrstvy bambusového froté s vysokou gramážou Vnútorná časť: veľmi savé konope Plienka obsahuje veľký bambusový prefold. Prehnutím na tretiny získate veľmi savú viacvrstvovú vkladačku. K nočnej plienke treba vrchné PUL nohavičky alebo vrchné vlnené nohavičky. Plienka je určená pre deti od cca. 6 kg až po koniec plienkového obdobia. Plienka je používaná. Má malú dierku vpredu pri patentke, viď foto.
Liptovské Sliače
4 €
Nohavičkách plienka Swadlebees
Predám nohavičkovú plienku značky Swaddlebees. Je jednoveľkostná. Materiál: organic velúr. Veľkosť sa upravuje pomocou patentiek.Na plienku sú potrebné vrchné nohavičky. Súčasťou plienky sú dve odopínatelné vkladačky. Plienka je používaná dvoma deťmi v dobrom stave.
Liptovské Sliače
2 €
Nohavičková plienka Popolini One size organic
Jednoveľkostná plienka od Popolini vyrobená zo 100% biobavlny vo forme jemného froté. Plienka je subtílnejšieho strihu, veľkosť sa nastavuje ohnutím prednej časti plienky. Je použiteľná od narodenia dieťatka až po naučenie na nočník (cca od 3 do 15 kg). K plienke je priložená vkladacia plienka taktiež zo 100% biobavlny, ktorá zvyšuje saciu schopnosť plienky, u novorodencov ju nie je nutné používať. Zapína sa pomocou patentiek.Používať s vrchnými nohavičkami. Materiál:100% biobavlna Plienka je v dobrom používanom stave.
Liptovské Sliače
3 €
Detské plienky baby love
Predám detské plienky baby love, veľkosť 2, 84 ks. pre /3-6kg/. cena s poštovným
Nové Zámky
12 €
Plienková torta pre dievčatko
Obsahuje 99 ks plienok, bábiku,podbradník,cumeĺ,fľašu,2xhryzatko,hrkálku a ponožky.
Košice
45 €
Kvietkovaná plienková torta
Kvietkovaná plienková torta obsahuje 44kusov kvalitných plienok Pampers Premium care veľ. 1 (2-5 kg), tričko s dlhým rukávom, podbradník, detské mydlo a hryzátko značky Bright stars. Dodávaná v celofáne s mašľou. Doručím aj do BA.
Trnava
24 €
Plienková torta pre malú slečnu
Plienková torta pre malú slečnu obsahuje 20 kusov kvalitných plienok Pampers Premium care veľ. 2 (3-6kg), 30 kusov kvalitných plienok Premium care veľ. 3 (5-9kg), teda vyhovuje rýchlemu rastu bábätka. Body s dlhým rukávom, ponožky, rifle a sponky. Dodávaná v celofáne s mašľou. Osobný odber možný aj v BA.
Trnava
25 €
Plienková torta pre hipsterského gentlemana IHNEĎ
Hipster plienková torta obsahuje 47kusov kvalitných plienok Pampers active baby veľ. 2 (4-8kg), ručne háčkované papučky z príjemnej akrylovej neškriabavej priadze a uterák. Dodávaná v celofáne s mašľou. Osobný odber možný aj v BA.
Trnava
25 €
Plienková torta bocian
Torta z plienok v tvare bociana.
Košice
dohodou
Plienková torta ružová
Obsahuje 111 plienok č.2, bábiku,fĺašu, podbradník,2x hrkálku a čiapku.
Košice
45 €
Plienky CBA vel. 4 (7 - 18kg)
Predám neotvorene balenie plienok z CBA (50 kusov, veľkosť 4). Zvýšilo sa nám jedno celé balenie + pridám ešte 5 ks plienok do vody veľkosti 4. Pôvodná cena bola okolo 8€. Teraz za 5€. Osobný odber v Ružinove.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Plienková torta v modrom
Torta z plienok ako darček pre bábätko
Košice
dohodou
Plienková torta v ružovom
4.posch.plienková torta s bábikou a kojeneckými potrebami
Košice
dohodou
Plienková torta pre chlapca
Torta z plienok s kojeneckými potrebami
Košice
dohodou