Altánky, stany a domčeky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Altánky, stany a domčeky

Altanok pristrešok
Vyrabam na mieru podľa vašich požiadaviek. Najlepšie ceny v okolí . Napíšte alebo zavolajte svoju ponuku a behom pár minút dostanete vyjadrenie.
Kysucké Nové Mesto
dohodou
chatka chata domcek drevodom
Vyrobim Vám na mieru záhradnú chatu chatku domček. Zo zateplením aj bez . S poschodím aj bez poschodia. Napíšte alebo zavolajte a určite sa dohodneme za rozumnú cenu. Pozri všetky moje inzeráty.
Kysucké Nové Mesto
dohodou
Pozinkovaný prístrešok pre auto na bicykle, stroje
Predám prístrešok pre auto. Ocelová konštrukcia pozinkovaná. Montovatelný. Jednoduchá montáž. Rozmer 5 x 2,9 x 2,2m Konštrucia so strechou 900€ Konštrukcia bez strechy 800€ Vieme vyrobiť aj iný prístrešok podla vašich rozmerov. Pre viac info mi napíšte, alebo zavolajte.
Dolné Kočkovce
800 €
Drevené záhradné chatky, domčeky, altánky
Poskytujeme predaj a montáž záhradných chatiek a domčekov, víkendových ale aj celoročných chát, domčekov na náradie, predajných stánkov, veľa typov altánkov apod. Všetko je vyrobené iba zo sušeného odolného škandinávskeho dreva, ktoré pri správnom ošetrovaní odoláva aj náročným poveternostným podmienkam. Naša ponuka je široká a určite si budete vedieť vybrať rozmer, ktorý Vám bude vyhovovať za najatraktívnejšie ceny v danej kategórii. Zabezpečujeme aj odborné montáže. Doprava zdarma po celom Slovensku!
Chtelnica
dohodou
latrina
Predam novu zahradnu latrinu,ma otvaratlnu zadnu cast,netreba kopat jamu.Latrina ma sindlom pokrytu strechu,je uzamykatelna,obsahuje aj umele sklopne sedadlo a kvalitny nater
Nitra
150 €
Plecháč 2x3m s dovozom po celej SR v cene
Garáž s pultovou strechou so spádom dozadu, dvojkrídlové dvere. Rozmery : Šírka : 2,00 m, Dĺžka : 3,00 m Výška vpredu : 2,13 m, Výška vzadu : 1,90 m Prejazdová výška : 2 m, Prejazdová šírka : 1,87 m Konštrukcia je vyrobená z pevných železných profilov - možnosť pozink náteru konštrukcie +15eur. Steny sú vyrobené z trapézového plechu T7, strecha z trapézu T14 V cene je dovoz a montáž po celej SR počas celého roka aj v zime. Možnosť vyrobiť garáž podľa želania, podľa Vášho rozmeru. Ku garáži je možnosť dodať: - personálne bočné dvere + 40eur - okenný otvor + 25eur - okenica + 40eur - výklopné okno + 100eur - farebné prevedenie podla vzorkovníka RAL - veľkosť príplatku sa určuje podľa druhu farby Výklopná brána + 75eur Sedlová strecha + 80eur V ponuke máme aj 2.triedu v cene 259eur (poškriabaný plech, iná farba, niejaké pokryvenie vlny, ako stavebná buda postacuje) Na túto garáž nepotrebujete stavebné povolenie. Dodanie po celej SR do 15-20 pracovných dní od objednania
Banská Bystrica
289 €
Plechová garáž 3 x 5m, SUPERLINE-PLUS s montážou
Predám plechovú garáž, 3 m x 5 m z trapézového plechu uloženého vodorovne. Prejazdná výška 1,94 m, prejazdná šírka 2,94 m, výška steny 2,13 m. Strecha dvojspádová, výška štítu 2,60 m. Výklopná brána. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Plech akrylový imitácia dreva. Steny, oplechovanie a odkvapy - farba tmavý orech. Brána -svetlý orech. Strecha tmavo-hneda BTX 8019.  Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice drevodekor. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
1 149 €
Plechová garáž 4m x 5m SUPERLINE s montážou
Predám plechovú garáž 4 m x 5 m. Strecha dvojspádová, brána výklopna. Steny a brána: plech akrylový – drevodekor tmavý orech. Brána: svetlý orech. Strecha: plech BTX tmavý orech RAL8019. Oplechovanie a odkvapy vo farbe tmavý orech. Konštrukcia zosilnená z uzavretých pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice drevodekor. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
1 419 €
Plechová dvojgaráž 6m x 5m SUPERLINE s montážou
Predám plechovú garáž 6 m x 5 m. Strecha dvojspádová, dve brány výklopne. Steny, oplechovanie a odkvapy: plech akrylový drevodekor - tmavý orech. Brány: plech akrylový drevodekor – svetlý orech. Strecha: tmavo hnedá, matná BTX8019. Konštrukcia zosilnená z uzavretých pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Dá sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania).  Možnosť vybrať iné farebné prevedenie. Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice drevodekor. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
2 089 €
Plechová garáž 6,5m x 5m EXTRALINE s prístreškm 1m
Predám plechovú garáž 6,5 m x 5 m s prístreškom, s trapézového plechu uloženého vodorovne. Strecha dvojspádová - plechová škridla. Výška štítu 2,75 m, výška steny 2,13 m. Výklopná brána. Prejazdná výška 1,94 m, prejazdná šírka 2,75 m. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Strecha a brána: plech akrylový vo farbe RAL7016. Stena: plech akrylový vo farbe RAL9006. Oplechovanie a odkvapy - vo farbe RAL7016. Dvere: šírka 100 cm, vo farbe RAL7016. Okná PVC výklopné, biele: 2 kusy. Prístrešok: šírka 1m. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod
Hurbanovo
2 589 €
Záhradný domček 2,57 x 1,77 m s dovozom a montážou
Predám záhradný, plechový domček šírka 2,57 m dĺžka 1,77 m. Domček vyrobený je s trapézového plechu uloženého zvisle. Strecha dvojspádová, výška štítu 2 m, výška steny 1,87 m. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Plech akrylový vo farbe RAL 8017 tmavý hnedý. Steny, strecha, a oplechovanie RAL 8017 tmavý hnedý. Dvere šírka 100 cm; zatváranie na zámok, s kľučkou. Je to cena domčeka v lesklej farbe. Je možnosť vyrobenia domčeka v matnej farbe BTX - príplatok 10 eur, a v imitácií dreva - príplatok +70 eur. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. Lesklé farby: RAL 9010 biela RAL 9006 strieborná RAL 5010 modrá  RAL 7016 grafitová tmavá RAL 9005 čierna RAL 1002 piesok RAL 8004 svetlá hnedá RAL 8017 tmavá hneda RAL 3009 svetlá višňa RAL 3011 svetlá višňa RAL 3005 tmavá višňa RAL 6020 tmavá zelená Matné farby: príplatok +10 eur BTX 8040 svetlá hnedá matná BTX 8017 tmavá hnedá matná BTX 8019 tmavá hnedá matná BTX 3011 svetlá červená matná BTX 3005 tmava višňa matná BTX 4702 tmavá zelená matná BTX 7016 tmavá grafitová matná BTX 9005 čierna matná Farby v imitácií dreva: príplatok +70 eur drevodekor zlatý dub drevodekor svetlý orech  drevodekor tmavý orech  V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec plechová garáž stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
295 €
Plechová garáž 3x5m,s dovozom a montážou
Predám plechovú garáž, 3 m x 5 m. Strecha dvojspádová, výška vrcholu 2,45 m výška steny 2,13 m. s dvojkrídlovou bránou. Pevná konštrukcia vyrobená z L profilu. Stena, strecha a brána: pozinkovaný trapézový plech. Dá sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
470 €
Plechová garáž -posilnená konštrukcia s montážou
Predám plechovú garáž, 3 m x 5 m (výška svetla vpredu 2,13 m, výška vzadu 1,90 m) s dvojkrídlovou bránou. Sklon strechy dozadu. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30 x 30 mm. Stena, strecha a brána: pozinkovaný trapézový plech. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová ,dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
435 €
Plechová stavebná búda s dovozom a montážou
Predám plechovú stavebnú budú 2 m x 3 m s dvojkrídlovou bránou. Sklon strechy dozadu. Výška vpredu 2,13 m, výška vzadu 1,90 m. Pevná konštrukcia s L profilu. Steny, brána aj strecha z pozinkovaného plechu. Dá sa vyrobiť aj iné rozmery búdy, garáže (podľa Vášho želania). Každú budú, garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Brána môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba búdy, garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre celé Slovensko V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček plechová garáž plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
260 €
Plechová garáž s dvojkrídlovou bránou s montážou
Predám plechovú garáž, 3 m x 5 m s dvojkrídlovou bránou. Sklon strechy dozadu. Výška vpredu 2,13 m, výška vzadu 1,90 m. Pevná konštrukcia s L profilu, steny, a strecha - pozinkovaný trapézový plech. Brána obsahuje zámok, dva kľúče, dve mechanické západky od stredu.   Dá sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. V našej ponuke nájdete tiež: prístrešok na palivové drevo,dreváreň voliéra,koterec záhradný domček stavebná búda plechová dvojgaráž garážová výklopna brána garážová dvojkridlová brána Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
385 €
Skladový kontajner 2 m x 2,20 m x 2,20 m
Výroba, predaj a montáž. Ponúkame skladací, mobilný kontajner:  šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 2,00 m, hmotnosť cca 395 kg. Dvojkrídlová brána, výška vstupu: 1,90 m. Pevná konštrukcia s pozinkovaných uzavretých profilov. Steny a strecha - trapézový pozinkovaný plech - hrúbky 0,7 mm. Podlaha vyrobená z dosiek hrúbky 35 mm. Ponúkame kontajnery: šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 2,00 m - 395 kg - 1 059 eur šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 3,00 m - 450 kg - 1 129 eur šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 4,00 m - 560 kg - 1 339 eur šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 5,00 m - 670 kg - 1 749 eur šírka 2,20 m x výška 2,20 m, dĺžka 6,00 m - 780 kg - 1 889 eur Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko. Jednoduchá montáž a demontáž. Oceľové kontajnery sa dajú ľahko demontovať, a prenášať na iné miesto. Sú vhodné ako mobilné sklady na náradie, kosačky, stroje, materiál, rozličný tovar, náhradné diely a pod. Na vykládku kontajneru je potrebné, aby si zákazník zabezpečil zdvíhacie zariadenie alebo vysokozdvižný vozík. Volajte Po-Pi: 8:00-17:00 hod.
Hurbanovo
1 059 €
Priehľadné plachty na altánky, terasy, prístrešky
Výroba a montáž priehľadných plachiet na altánky, terasy, prístrešky Výborná ochrana proti vetru, dažďu, snehu Realizácie v krajoch: BA, TT, NR, BB, TN Kuriérska služba celá SR
Levice
dohodou
Pristresok so sedenim, altanok
predam pristresok so sedenim ako na obrazku....cena od 320 € v rozobratom stave a v poskladanom od 700 € viac info email alebo telefon
Dobšiná
320 €
Záhradný Domček
záhradný domček - letné, celoročné, víkendové domčeky, domček na náradie, vyrobené iba z vysokotrvácneho škandinávskeho dreva vysušeného v sušičkách, čím odoláva aj náročným poveternostným podmienkam. Profil 28, 45, 58, 70 mm a viac. - najkratšie dodacie lehoty na trhu - Výber z množstva farebných prevedení - Dovoz chatky v rámci SR ZDARMA! - Ceny individuálne podľa rozmeru - Poskytujeme predĺženú záruku 3 roky! - Impregnačný náter ZDARMA!
Tvrdošín
dohodou