Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kotle, bojlery a akumulačné nádrže

Plynová bomba predám 10kg
Predám plynovú bombu 10kg.
Žilina-Vlčince
43 €
Vaillant - plynový kotol
Predám Starší ale funkčný plynový kotol : VAILLANT VU-VUW INT 242/2-5 Kotol je demontovaný. Len osobný odber.
Chorvátsky Grob
150 €
Plynový kotol Vailland
Predám starší funkčný plynový kotol : VAILLANT VU-VUW INT 242/2-5 Momentálne je demontovaný, vhodný na montáž pre vykurovanie a TÚV alebo na ND.
Chorvátsky Grob
150 €
kotol na pevné palivo zn. Stropuva
Predám nový, nepoužitý kotol ústredného kúrenia na pevné palivo zn. Stropuva U30 (30kW) pre obytnú plochu 150-300m2 z rodinných dôvodov. Jednoduchá obsluha, prikladanie 1-krát za 24 hodín. Pôvodná cena 2.500 € teraz 2.000 €. Pri rýchlom jednaní výrazná zľava.
Nemšová
2 000 €
Protherm kotol
Predám plne funkčný plynový kotol Prother Medveď KLZ 40,so zabudovaným zásobníkom na vodu 90l.Spoľahlivý, úsporný. Výbava a vlastnosti kotla MEDVEĎ typu KLOM - Plynulá modulácia výkonu - Elektronické zapaľovanie - Zabudovaný 90 l zásobník teplej vody - Jednoduché ovládanie - Ekvitermická regulácia - Digiálny displej - Autodiagnostika porúch - Maximálna bezpečnosť - Minimalizácia tepelných strát - Nenáročná údržba Vlastnosti Odťah spalín : do komína 150 mm Modulačný výkon : 24,5 - 35kW Rozmery : 1385 x 505 x 730 mm Ohrev vody : Zabudovaný zásobník Výrobca : Protherm
Rožňava
280 €
Predám zánovný plynový bojler Enbra 150L
Predám zánovný plynový bojler Enbra 150L používaný 8 mes 100% stav ešte v záruke tel:
Rimavská Sobota
300 €
Elektrický kotol Protherm RAJA 12K
Predám málo používaný elektrický kotol Protherm RAJA 12K. Kotol má 10 rokov, ale bol sprevádzkovaný len minulú jeseň (bol namontovaný v novom neobývanom byte). Kotol je v 100% stave. Môže slúžiť na ohrev vody do kúrenia, ale zároveň i prostredníctvom externého zásobníka na ohrev teplej úžitkovej vody, v takomto prípade mám ku kotlu sadu troj-cestných ventilov aj s ovládacím motorčekom a termostatom na prepínanie medzi týmito ohrevmi (viď posledná foto), táto sada je dostupná za 50€ i samostatne. Kompletný návod i špecifikácia výrobku výrobku viem zaslať na požiadanie.
Banská Bystrica
350 €
Predam kotol uspor 33
Predam kotol uspor 33 vyrába slovenská firma kotol má 4 roky spaluje drevo hnede uhlie stiepku odpad atd. Kupa drevoplynu
Detva
400 €
Ohrievač vody , zvislý, OKC 160
Predám ohrievač vody typ OKC 160, objem vody 147 l, váha 66 kg, max. teplota 80 stupňov. Ohrievač vyrobený v 12/2014, používaný 3,5 roka. Je v dobrom stave. Cena 180€, osobný odber. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
180 €
Termostaticky zmiešavaci ventil
Predám nový termoventil na pračku, bojler , pre podlahove kurenie, na vodovodnu bateriu pre komfortne nastavenie teploty vody a zabranenie popalenia. Regulovateľný 20-50°C. polcolove zavity s filtrami na vstupoch.
Kraľovany
35 €
Priestorový termostat Siemens RDE 100 1
Programovateľný priestorový termostat Siemens RDE 100.1 - Izbový termostat, ktorým môžete nastaviť ideálnu teplotu miestnosti vo Vami zvolenom čase. - Podľa Vašich individuálnych potrieb si môžete prispôsobiť rôzne časové priebehy spínania vykurovania. - 2 polohová regulácia s ovládacím výstupným signálom Zap / Vyp vykurovania - Režim komfortnej, úspornej a automatickej prevádzky a protimrazovej ochrany - Program automatického časového ovládania (Auto-Timer) - Nastaviteľné parametre na uvedenie do prevádzky a reguláciu - Prevádzka batériovým napájaním 3 V js (RDE100.1) - Multifunkčný vstup pre externý snímač teploty podlahy, Keycard atď Ponúkam na predaj úplne nový a nepoužitý izbový termostat značky Siemens v originálnom balení a s kompletným príslušenstvom. Možnosť vyzdvihnutia osobne alebo na dobierku. V prípade záujmu alebo nejakých otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Telefonicky len Po - Pia od 7:15 do 15:45, v prípade že nebudem dvíhať mi pošlite SMS alebo E-mail a ja sa Vám ozvem.
Žilina
39 €
Priestorový termostat Siemens RAB 11
Priestorový termostat Siemens RAB 11 pre fan-coily (nová verzia) - Pre 2 rúrkové konvektory s ventilátormi - Izbový termostat s prepínačom prevádzky vykurovanie / chladenie a funkcie ventilátora - používa sa v systémoch vykurovania alebo chladenia nareguláciu teploty miestnosti na nastavenú žiadanú hodnotu - Ručné spínanie 3 stupňov ventilátora - 2 polohová regulácia - napájanie 220 V - Ovládací výstup ZAP / VYP Ponúkam na predaj úplne nový a nepoužitý izbový termostat značky Siemens v originálnom balení a s kompletným príslušenstvom. Možnosť vyzdvihnutia osobne alebo na dobierku. V prípade záujmu alebo nejakých otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Telefonicky len Po - Pia od 7:15 do 15:45, v prípade že nebudem dvíhať mi pošlite SMS alebo E-mail a ja sa Vám ozvem.
Žilina
29 €
Priestorový termostat Siemens RDD 310
Priestorový termostat Siemens RDD 310 - voľba druhu prevádzky prepínacím tlačidlom - maximálna záťaž 16 A - kryttie IP31, vhodný pre inštalácie vo vlhkých miestnostiach - vstup pre teplotné čidlo - montáž do kruhovej elektroinštalačnej krabice podľa CEE/VDE (min. hloubka 40 mm) - nastavenie teploty 5 - 40 °C Ponúkam na predaj úplne nový a nepoužitý izbový termostat značky Siemens v originálnom balení a s kompletným príslušenstvom. Na predaj mám 2 ks, cena 49€/ks. Možnosť vyzdvihnutia osobne alebo na dobierku. V prípade záujmu alebo nejakých otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Telefonicky len Po - Pia od 7:15 do 15:45, v prípade že nebudem dvíhať mi pošlite SMS alebo E-mail a ja sa Vám ozvem.
Žilina
49 €
predam plyn kotol junkers 22kw komin
predam plyn kotol junkers 22kw komin kotol bol pravidelne servisovany každy rok vo firme je možne poslat aj na dobierku
Vysoká pri Morave
500 €
predam plynovy kotol hiezbosch ; kondenzačny 60 kw
predam plynovy kotol hiezbosch ; kondenzačny 60 kw turbo termostat ktomu malo používany perfektny stav kotol možem poslat na dobierku
Vysoká pri Morave
650 €
predam plyn kotol norgas 20kw kondenzačny
predam plyn kotol norgas 20kw kondenzačny kotol je možne poslat aj na dobierku
Vysoká pri Morave
500 €
predam plyn kotol wolf kondenzačny 20kw
predam plyn kotol wolf kondenzačny 20kw kotol bol servisovany každy rok pravidelne je možne poslat aj na dobierku
Vysoká pri Morave
300 €
predam olejove horaky funguju aj na stary olej
predam olejove horaky funguju aj na stary olej stači urobit predhrev oleja mam to vyskušane prikladam foto cena 450 euro za 1 kus je možne poslat aj na dobierku
Vysoká pri Morave
450 €
predam plyn kotol elco kloner kondenzačny 126kw
predam plyn kotol elco kloner kondenzačny 126kw mam 2ks kotle boli pravidelne servisovane každy rok v rakusku su vo velmi dobrom stave
Vysoká pri Morave
2 000 €