Krby, pece a kachle

243 inzerátov
keramicky sporak Elizabeth novy
keramicky sporak Elizabeth novy
Kompletné špecifikácie Elizabeth je 3-radový kachľový sporák so zabudovanou rúrou na pečenie,vyrobený s keramických kachlíc. Dvierka možu byť plné alebo presklené, platna na varenie je liatinová s odnimatelnými kruhmi, ktoré umožňujú varenie aj na priamom ohni. Sporák može byť vyrobený z viacerých druhov a farby kachlíc. Pri objednávke zadajte polohu dymovodu. Parametre: Výška: 1,00 m Dĺžka: 1,00 m Šírka: 0,46 m Výkon: 10 kW Hmotnosť: 228 kg Priemer dymovodu: 115 mm
Trenčín
999 €
Piecka, Petrík. kachle.
Piecka, Petrík. kachle.
Predám Peterky v dobrom stave po ošetrení liatinovej platne aj dvierok, šamotová výplň je po oprave. Rozmery, výška: 88 cm, šírka: 28 cm, hĺbka: 28 cm. Zoberiem vašu starú piecku, krb, sporák aj v nefunkčnom stave - cena dohodou.
Bracovce
60 €
Antikorové koleno 200
Antikorové koleno 200
Predám antikorové koleno 200 na komín, rozmery 62×66
Žilina
35 €
Krbový portál,krbová rímsa,imitácia krbu,
Krbový portál,krbová rímsa,imitácia krbu,
Krbové portály na mieru-na obstavané vložky, murované krby, elektrické, biokrby a ako imitácia krbu. Ďalej výroba,predaj a montáž dekoratívnych prvkov do interiéru a exteriéru-lišty (rohové-stropné,lemovacie,na nepriame osvetlenie), stĺpy, hlavice,rozety,rímsy, konzoly,ľahký sadrový obklad-imitujúci kameň, tehlu..
Malženice
dohodou
liatinové kachle KVARNER
liatinové kachle KVARNER
Predám liatinové kachle z dovozu. KVARNER 193 Výška 190cm x šírka 40cm. Tradičná liatinová kachla so škandinávskymi motívmi, Plne funkčná, vhodná aj ako dekorácia.
Klin
290 €
liatinové kachle Jotul
liatinové kachle Jotul
Predám liatinové kachle z dovozu. JOTUL 363 Výška 165cm x šírka 40cm. Tradičná liatinová kachla so škandinávskymi motívmi, Nie je funkčná (zlomené zavasy na horných dvierkach) vhodná ako dekorácia.
Klin
280 €
kotol Viesmann
kotol Viesmann
Predam kotol Viesmann pouzity
Banská Bystrica
99 €
Malý sporák na drevo Rekreant, kachle, piecka.
Malý sporák na drevo Rekreant, kachle, piecka.
Predám malý sporák na drevo a uhlie Rekreant. Šamotová výplň je po kompletnej rekonštrukcii. Kvalitné spracovanie a vyšamotovaná vnútorná výplň garantujú vysokú výhrevnosť a perfektnú akumuláciu tepla. Plne funkčná rúra na pečenie. Rozmery, výška: 72cm, šírka: 60cm, hĺbka: 51cm, váha: 100kg. Zoberiem váš starý aj poškodený sporák, piecku, kachle.
Bracovce
120 €
liatinové kachle (sporák)
liatinové kachle (sporák)
Predám liatinové kachle z dovozu. Trolla Brug Výška 64cm x šírka 46cm. Tradičná liatinová kachla so škandinávskymi motívmi, Rozmer samotnej kachle :výška 74x 46cm, Plne funkčná, vhodná aj ako dekorácia.
Klin
380 €
liatinové kachle
liatinové kachle
Predám liatinové kachle z dovozu. EIDSFOS Výška 64cm x šírka 74cm x 51cm. Tradičná liatinová kachla so škandinávskymi motívmi, Rozmer samotnej kachle :výška 74x 47, Zberateľská, vhodná aj ako dekorácia
Klin
950 €
predám plynový ohrievač + bombu na plyn
predám plynový ohrievač + bombu na plyn
predám plynový ohrievač nový + bombu na plyn
Prievidza
110 €
Plynové kachle Karma
Plynové kachle Karma
Predám plynové kachle Karma 2 kusy. Odťah spalín do komína.
Horné Srnie
dohodou
Peterky - Kachle
Peterky - Kachle
redám zachovalé kachle - peterky v dobrom stave. Cena: 40eur + dohoda. Na sms a e-maily nereagujem
Brezno
40 €
PREDAM PALIVOVE DREVO
PREDAM PALIVOVE DREVO
PREDAM PALIVOVE drevo Dub,buk, naštiepané, dĺžka 33cm vysoka kvalita 1x1x1m sypané 35eur doprava 0,5eur km ............celoročný predaj
Levice
35 €
Palivove drevo - predaj sypane polienka
Palivove drevo - predaj sypane polienka
Predávame palivové drevo sypané polienka. Tvrdé listnanté dreviny - prevažne dub,buk a ďalšie tvrdé listnaté dreviny. Nie mäkké dreviny ihličnany ani topoľ a vŕba... ! Predávame len sypané palivové drevo, drevo je zrezané od 0,5 do 3/4 roka takže velkú časť vody stratilo dá sa s ním kúriť. Pripravujeme štandardne v dĺžkach okolo 33 cm dĺžky - cena 37 eur za meter sypaný, 50 cm dĺžky - cena 37 eur za meter sypaný. Vieme na zákazku pripraviť aj dĺžky 25 cm -cena 37 eur + 20 % k cene eur za meter sypaný ! Vozíme 7 alebo 9 metrov sypaných koeficientom sypaného ! Drevo je vonku skladovane ! Drevo je len s dopravou ktorá je účtovaná nakoľko tvorí nákladovú položka. Kalkulácia dopravných nákladov individuálne. Ide o sypané palivové drevo podla normy do 05 cez prepočítavací koeficent nasobici ! Nepredávame a nemáme žiadne m3 tak sa predáva len drevo v dĺžkach celé kmene 2, 4. 6, 8 m a pod, nemáme metrovicu, drevo v klietkach (paletách), žiadnu metre priestorové ktoré nemajú nič spoločné s metrami sypanými. Na metre kubické m3 sa predáva len drevo na technické spracovanie kláty ! Na porovnanie meter priestorový v klietke nesprávne nazývaný kubík je dvakrát tak drahý ako sypaný meter a je ho v porvnaní so sypaným metrom viac len asi 1/3 čiže je cez koefiecient 07-08. Sme z regiónu Trnava , Malé Karpaty ! Viac informácii v prípade otázok po telefóne.
Trnava
37 €
Keramický sporák, piecka, kachle.
Keramický sporák, piecka, kachle.
Predám keramický sporák vyskladaný s kachlíc klasickou kachliarskou metódou. Vnútro je vyložené šamotom a hrúbka steny dosahuje až 8 cm, čím je zabezpečená vysoká akumulácia tepla a tým aj výborná výhrevnosť. Veľký prikladací priestor s presklenenými dvierkami čiastočne nahrádza klasický krb. Rozmery, výška: 84 cm, šírka: 85 cm, hĺbka 53 cm, dymovod 120 mm, váha: cca. 280 kg. Zoberiem vaše staré kachle, piecku, krb aj v nefunkčnom stave - cena dohodou.
Bracovce
550 €
Krbové kachle
Krbové kachle
Predám plne funkčné 9 kW krbové kachle.
Borský Mikuláš
100 €
gamatky
gamatky
Predám gamatky KARMA 600x450 - 2ks po 150 eur/kus (použivané 4 roky) a náhradné diely na gamatky Karma 600x808 - 2 ks po 45 eur/kus
Santovka
195 €
krb
krb
predám krb prípadne vyhotovenia rôzne
Domaniža
dohodou
Predám pec aj bojlerom značky Nectra
Predám pec aj bojlerom značky Nectra
Predám plnefunkčnú plynové pec aj s bojlerom značky Nectra. Bojler-obojživelník 120litrov
Martin
150 €
1 2 13