Krby, pece a kachle

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Krby, pece a kachle

Krbový portál,krbová rímsa,imitácia krbu,
Krbové portály na mieru-na obstavané vložky, murované krby, elektrické, biokrby a ako imitácia krbu. Ďalej výroba,predaj a montáž dekoratívnych prvkov do interiéru a exteriéru-lišty (rohové-stropné,lemovacie,na nepriame osvetlenie), stĺpy, hlavice,rozety,rímsy, konzoly,ľahký sadrový obklad-imitujúci kameň, tehlu..
Malženice
dohodou
krbove dvierka na mieru.
Predam Krbove dvierka rozmerov 600x500mm,650x530mm,700x650mm aj ine rozmery, presklenné krbové dvierka na otvoreny krb zvýšia účinnosť až o 50% a ušetria až 50% palivoveho dreva. Krbové dvierka maju regulovatelny privod vzduchu,Cena krbovych dvierok je od veľkosti krbového - kozubového otvoru, krbové dvierka pre uzavretie otvorených krbov,aj na mieru, krbove žiaruvzdorné sklo do krbovych dvierok,krbové sklo do kachlí peci vsetkych druhov krbov žiaruvzdorne sklo 4 mm hrube sa reže na mieru.posielame kurierom.
Nitra
dohodou
keramicky sporak Elizabeth novy
Kompletné špecifikácie Elizabeth je 3-radový kachľový sporák so zabudovanou rúrou na pečenie,vyrobený s keramických kachlíc. Dvierka možu byť plné alebo presklené, platna na varenie je liatinová s odnimatelnými kruhmi, ktoré umožňujú varenie aj na priamom ohni. Sporák može byť vyrobený z viacerých druhov a farby kachlíc. Pri objednávke zadajte polohu dymovodu. Parametre: Výška: 1,00 m Dĺžka: 1,00 m Šírka: 0,46 m Výkon: 10 kW Hmotnosť: 228 kg Priemer dymovodu: 115 mm
Trenčín
999 €
Krbová vložka lacno
Predám krbovú vložku používanú 4 roky aj s príslušenstvom. Má dobrú výhrevnosť, výkon 14kw. Na cene sa môžme dohodnúť, v prípade záujmu ma kontktujte telefonicky.
Štítnik
dohodou
Kachle
Predám kachle z dôvodu nevyužíva sa. Zaberá len miesto. Cena dohodou. Dakujem
Hamuliakovo
dohodou
Sporák na drevo so vstavanou rúrou
Sporák na drevo so vstavanou rúrou ohrievanou zdola a zhora. Sporák má výborné vlastnosti účinnosti a výhrevnosti až okolo 80%. Veľká spaľovacia komora zaručuje dlhé horenie. Dymovod s klapkou je na prevej strane, no kolenami sa dá prispôsobiť aj na ľavú stranu. Hnedožltkastý nádych farby je prispôsobivý každému. Predám za 245 eur.
Humenné
dohodou
Liatinová pec na varenie a pečenie
Liatinová pec na varenie a pečenie s liatinovou varnou platňou a pravým dymovodom s priemerom 120 mm. Farba sporáku je biela. Výhodou je dvojitý nakladací priestor. Váha: 130kg. Výhrevnosť je 155 m3. Celková účinnosť je 62%. Cena dohodou.
Banská Bystrica
dohodou
KRBOVÉ DVIERKA.
Krbové dvierka sú pre tých, ktorí majú doma či na chalupe otvorený krb a nechcú ho búrať pre stavbu novej krbovej vložky a chcú absolútnu bezpečnosť proti požiaru, keď odídu z domu. Zároveň si tak zvýšia účinnosť krbu. Samozrejme náklady na krbové dvierka sú podstatne nižšie ako pri stavbe krbovej vložky. Krbové dvierka sa používajú k uzavretiu ohniska existujúcich otvorených krbov, ktorých sa v dobách minulých postavilo nemálo. Iba u nás dostanete krbové dvierka s veľkou klapkou pre prísun vzduchu k roštu, ktorá zabezpečí perfektné horenia a zamedzí zadymovanie skla. Výhodou týchto dvierok je, že zaistí bezpečnosť proti požiaru a zároveň zvýšia účinnosť až o 45%. Cena je podľa veľkosti kozubového otvoru. Napíšte a pošlite nám rozmery kozubového otvoru t.z. širka x výška v milimetroch a foto krbu. My Vám ihneď pošleme cenu za Vaše krbové dvierka. Naše krbové dvierka sa kotvia ku krbu bez toho, aby ste museli vrtať pracne diery do telesa krbu a používať oceľové kotvy a pod. Ak to bude možné urobíme Vám zdarma lemy rámu, aby nebolo vidieť nerovnosti krbového otvoru.
Nemšová
dohodou
Sporák Plamak na drevo
Predám sporák Plamak, v bielej farbe. S veľkou rúrou a liatinovou platňou, s výkonom 9 KW, rozmery vstavanej rúry sú 41 x 44 x 22 mm. Je v bielej farbe. Možná dohoda.
Prievidza
dohodou
krbové žiaruvzdorne sklo 4mm hrube
krbove sklo na krbové dvierka rezane na mieru 4 mm hrube,rozmer 32x32cm,49,5x35cm,59x38cm,60x40cm,61x39,28x30 ,31x28 ,50x35,31x45cm,46x54cm, 49,5x29cm,32x16cm, aj ine rozmery žiaruvzdorné tesnenie pod krbové sklo 8x3mm nalepovacie, nove sklo na krbove dvierka, odolnost-800°C.aj na dobierku.sms.
Levice
dohodou
Sporák - šparhet aj s rúrou
Predám sporák - šparhet podobný z čias našich babičiek. Hnedožltá kombinácia farieb s čokoládovohnedým opláštením. Rozmery sporáku: 930 x 530 x 795mm (šírka x hĺbka x výška). Cena po dohode.
Trebišov
dohodou
Liatinový šporák
Liatinový šporák na pečenie aj varenie v modernom prevedení starého nádychu do kuchytien pre šikovné gazdiny s výkonom 5,8kW. Pravý horný vývod (kolenami sa dá spraviť aj na ľavo). Béžovohnedá farba. Cena je 245 eur.
Banská Bystrica
dohodou
Retro sporák na tuhé palivo
Predám retro sporák na tuhé palivo, farba hnedá, veľký otvor na drevo 25 x 30 x 25 centimetrov (šamot súčasťou). Je to kombinácia liatiny a oceľových plechov.
Košice II - Pereš
dohodou
Kuchynský sporák na tuhé palivo
Predám liatinový šporák. Dá sa variť aj piecť. Rúra je presklená. Priemer dymovej rúry je 15 cm. Šporák je vyložený šamotom. Predám za 310 €.
Levice
dohodou
Piecka
Predam piecku na tuhe palivo + 2x rura 1x koleno ako na obrazku. Pouzivane jednu zimu na dokurovanie na stavbe. cena 60 eur
Ľubotice
60 €
Liatinová pec na varenie a pečenie
Liatinová pec na varenie a pečenie s liatinovou varnou platňou a pravým dymovodným vývodom. Farba sporáku je hnedo-krémovo-žltá. Výhodou je nakladací priestor pre veľké polená (cca 30cm). Váha: 78kg. Cena dohodou.
Banská Bystrica
dohodou
Pec - sporák so zabudovanou rúrou
Predám pec / sporák so zabudovanou rúrou veľkosti 46.5 x 43.5 x 20.5 cm v hnedom prevedení. Vhodný do domu a letných kuchyniek, čiže jeho využitie je všestranné na pečenie a varenie. Cena dohodou, telefonicky alebo emailom.
Banská Bystrica
dohodou
Sporák na varenie
Sporák na varenie v bielej farbe s nádychom sivej a čokoládovým opláštením, s ohniskom so šamotkami, s liatinovou varnou doskou a rúrou v rozmere 470 x 440 x 210mm predám za cenu 245 €.
Prievidza
dohodou
Liatinový sporák PLAMAK – biely
Sporák s varnou platňou.Výkon : 9 kW.Farba : biela. Vývod : pravý – horný. Váha : 130kg. Výhrevnosť : 155 m3. Priemer dymovodu : 150 mm. Cena : 310 €.
Banská Bystrica
dohodou