Obklady a dlažby

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Obklady a dlažby

Obkladový kameň, prírodné štiepaný Andezit.
Ponúkam na predaj tento prvotriedny, prírodný štiepaný kameň Andezit. POZOR!! DOPRAVA 1 palety (25m/2) V RÁMCI CELEJ SR UŽ OD 30€. Predaju kameňa sa venujeme už viac ako 5 rokov, ponúkame odborné poradenstvo, pomoc pri výbere vhodného kameňa. Garantujeme pôvod kameňa ako aj požadované m/2. Najnižšia cena na Trhu, najvyšia kvalita. Nepravidelný štiepaný prírodný kameň andezit obklad tmavošedej farby. Tento obkladový materiál je vhodný na vonkajšie obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, na krb, alebo na fasádne obklady. Obkladový kameň je vhodný aj na vnútorné kamenné obklady stien, ktoré oživia priestor v interiéri vášho domu. Kamenný obklad populárnej farebnej kombinácie, od takmer hnedej až po slabo sivú, takmer lesklo dúhovú. Povrch je mierne ligotavý, čo pôsobí veľmi elegantne. Obklad je vhodný na použitie v inetriéroch ako aj v exteriéroch ako dekoračný obklad na stenu, fasádu alebo plot. Balenie obkladu je voľne na palete vo vrstvách po 1m/2. Ponuka: Andezit neformátovaný:9,60€ m/2.Paleta 30m/2. Andezit kraje pásik:14,90€ m/2.Paleta 16m/2. Andezit formátovaný 5cm rezaný z piatich strán:21,90€ m/2.Paleta 25m/2. Andezit formátovaný 10cm rezaný z piatich strán:21,90€ m/2.Paleta 25m/2. Možnosť dovozu až k vám domov,v rámci celej SR. VYSTAVUJEME FAKTÚRU/POKLADNIČNÝ BLOK!!! Váš tím KULL, S.R.O.
Bardejov
9 €
Prírodný štiepaný kameň Gneis Rula neformátovaný.
Dobrý deň, ponúkam na predaj tento prvotriedny štiepaný kameň Gneis rula. POZOR!! DOPRAVA 1 palety (25m/2) V RÁMCI CELEJ SR UŽ OD 30€. Prírodné štiepaný neformátovaný. Hrúbka 1-3cm. Krajina pôvodu Bulharsko. BLACK:Kamenný obklad populárnej farebnej kombinácie, od takmer čiernej až po slabo zelenú, takmer perleťovo čiernu. Povrch je mierne ligotavý, čo pôsobí veľmi elegantne. Obklad je vhodný na použitie v inetriéroch ako aj v exteriéroch ako dekoračný obklad na stenu, fasádu alebo plot. Balenie obkladu je voľne na palete vo vrstvách po 1m2. Množstvo na 1 palete:25m/2 Cena za 1m/:11,20€ Prípade akýchkoľvek otázok,vám rád odpoviem na nižšie uvedenom čísle. Možnosť dovozu až k vám domov,v rámci celej SR.
Bardejov
11 €
Travertín prírodný rezaný kameň na obklad
Ponúkam krásny formátovaný prírodný obkladový kameň - Travertín rôzne farby. Obklad - dĺžky 10-50cm, výška 8cm, hr. 2,2cm - od 31,20 €/m2 Vo farbách - smetanová, hnedá, zlatá, červená Pri nákupe nad 1.800 € doprava po celom území zdarma! V prípade menšieho odberu viem zabezpečiť dopravu za veľmi nízke ceny
Vrádište
31,20 €
Podvaly /dlažba/ imitácia dreva
obr.1 .... 57 x 24 x 4.5cm = 3.7,- Eur / ks obr. 2 .... 90 x 25 x 4.5 cm = 7,9 ,- Eur / ks obr.3 .... 67.5 x 22.5 x 4.5 cm = 5.4 ,- Eur / ks
Topoľčany
3,70 €
Prírodný štiepaný kameň Andezit AKCIA!!!
Ponúkam na predaj šedo-hnedý, ručne štiepaný kameň Andezit ktorý sa používa na obkladanie soklov, múrov, krbov, altankov na príjazdy, terasy, chodníky, parkoviská, múry, deliace múriky, ako výplň do gabionov, skalky, jazierka atd. Najlepšie ceny už od 5.90€/m2. Pri odbere nad 100m2 zľava istá. Možnosť dovozu priamo k Vám
Prievidza
5,90 €
Obklad zo starej tehly
Predam obklad zo starej tehly, krajky, stredky aj rohovky, Prešov
Košice
dohodou
Tehlový obklad STARA TEHLA
Predam obklady rezane zo starych tehal, Prešov
Prešov
dohodou
Originálny tehlový obklad - obklad z tehly
Tehlové obklady z originálnej starej tehly. Ručne rezané. v ponuke: -Retrorustical -Original formátovaný -stred hladký (rohy) ku obkladom ponúkame poradenstvo,šparovacie malty,impregnácie. Dovoz v rámci SR 0905/88 00 58
Prešov
dohodou
Stropné rohové lišty sadrové,sadrokartón-praskliny
Výroba,predaj,montáž. -Prvky pre interiér – dekoratívne predmety z modelárskej sadry vystužené sklotext.mriežkou (prírodný materiál bez chem.prísad, dokonale hladký povrch, pevnosť, tvarová stálosť-aj v blízkosti pecí a krbov, netaví sa ako polystyrén). Ideálne riešenie praskajúcich sadrokartónových stropov -v kútoch tvorí veľmi pevný spoj -Prvky pre exteriér a fasády budov – jadro tvorí tvrdený polystyrén potiahnutý fasádnym kompozitom v hrúbke 2-4mm, vystužený sklotextilnou mriežkou. (dekorácia,pevnosť,tvarová stálosť,odolnosť proti povet.vplyvom, jemne zrnitá štruktúra) -Sortiment: dekoratívne stĺpy,hlavice,lišty,rozety,pilastre,krbové obloženia, rímsy,konzoly,oblúky na mieru, obloženie vašich drevených,betónových a kovových stĺpov dekoratívnymi, lemovanie dverí, okien, umývateľný sadrový obklad-kameň (dokonalá kresba kameňa, 3 x ľahší ako betón a kameň, omývateľný)... Možnosť vydieť produkty priamo vo výrobe . Cenník a info o produktoch na vyžiadanie zašlem.Mesiace december-február zľava na materiál 10%.
Malženice
dohodou
Fasádne ozdobné lišty,šambrány,orámovanie,stĺpy
Výroba,predaj,montáž. -Prvky pre exteriér a fasády budov – jadro tvorý tvrdený polystyrén potiahnutý fasádnym kompozitom v hrúbke 2-4mm, vystužený sklotextilnou mriežkou. (dekorácia,pevnosť,tvarová stálosť,odolnosť proti povet.vplyvom, jemne zrnitá štruktúra) -Prvky pre interier – dekoratívne predmety z modelárskej sadry vystužené sklotext.mriežkou (prírodný materiál bez chem.prísad, dokonale hladký povrch, pevnosť, tvarová stálosť-aj v blízkosti pecí a krbov, netaví sa ako plystyrén). -Sortiment: dekoratívne stĺpy,hlavice,lišty,rozety,pilastre,krbové obloženia, rímsy,konzoly,oblúky na mieru, obloženie vašich drevených,betonových a kovových stĺpov dekoratívnymi, lemovanie dverí, okien, umývateľný sadrový obklad-kameň (dokonalá kresba kameňa, 3 x ľahší ako betón a kameń, omývateľný)... Možnosť vydieť produkty priamo vo výrobe . Cenník a info o produktoch na vyžiadanie zašlem.
Malženice
dohodou
Mramor , prírodné štiepaný formátovaný kameň,
Dobrý deň, ponúkam na predaj tento prvotriedny štiepaný kameň formátovaný, Mramor. Lesklý. POZOR!! DOPRAVA 1 palety (25m/2) V RÁMCI CELEJ SR UŽ OD 30€. Rôzne farebné prevedenia: ŽLTÝ,MODRÝ,ČIERNY,BIELY. Prírodné štiepaný formátovany z 5 strán. Pohľadová výška: 5cm/7,5cm/10cm, Hrúbka:1,5cm. GREY:Kamenný obklad populárnej farebnej kombinácie, od takmer bielej až po silno sivú, takmer perleťovo striebornú. Povrch je mierne ligotavý, čo pôsobí veľmi elegantne. Obklad je vhodný na použitie v inetriéroch ako aj v exteriéroch ako dekoračný obklad na stenu, fasádu alebo plot. Balenie obkladu je voľne na palete vo vrstvách po 1/m2. Tento druh kameňa je výrazní tým,že mení farby za tmy a za svetla viď.foto. Cena za 1m/:33,30€ s DPH. Prípade akýchkoľvek otázok,vám rád odpoviem na nižšie uvedenom čísle. Možnosť dovozu až k vám domov,v rámci celej SR.
Bardejov
33 €
Kameň na dlažby obklady muriky
Predavam kamen za skvele vihodne ceny uš len od 4€ m2.vhodny na dlažby obklady šlapaky chodniky altanky muriky suche mury terasy gabiony potom da sa tim urobit kvetinače ozdobne kamene možny aj dovoz naloženie viloženie vibavime volat kedikolvek na tč.
Košice
4 €
Terasová dlažba imitácia dreva
celofarbený mrazuvzdorný betón, velmi pekná, rozmer 30x30x3cm, 11ks/m2, cena 1.25 ,-EUR /ks, /pôvodná cena 2,-/ vhodné na terasy, balkóny, chodníky, na strechy , do pivníc....len osobný odber v TO.
Topoľčany
1,25 €
IMITÁCIA DREVA, BETÓNOVÉ DREVO, SKAMENELÉ DREVO
Predám nevšednú betónovú dlažbu I M I T Á C I A D R E V A Timber Mix - rozmery , 90x23x4.5cm /7.5,-/, 67x23x4.5cm /5.4,-/ a 22.5x23x4.5 cm /2.4,-/. 7 druhov povrchov , aj nášlapy podval 57x24x4cm /3.70,-/, alebo 90x25x5cm /7.9,-/. Nášlapy wood /38cm priem./kruh = 3.33 ,-Eur/ks . ostatné nášlapy od 3.8 ,-EUR/ks, , travnikový obrubník lem /posl.obrázok len:1.11,-Eur/ks/. Sedliacka dlažba=.4.15,-Eur/ks ,Vidiecka /37x37x5cm/= 4.05,-.Maxi dlažba gazdovská 60x60x3.8cm =7.2,-EUR/ks. Možné kombinovať medzi sebou, celoprefarbený a vystužený betón, kvalita, skúsenosti. Cena MIX drevo už od 27,- / m2 , inák samostatné podvaly cena v zátvorkách.
Topoľčany
dohodou
Tehlovy obklad-original
Predam krasny originalny tehlovy obklad vhodny do interieru aj exterieru. V pripade zaujmu kvalitne oblozim. Dovoz mozny. Super cena!!!
Topoľčany
dohodou
Travertín prírodný rezaný kameň na terasu,k bazénu
Ponúkam krásny formátovaný prírodný kameň na dlažbu - Travertín rôzne farby. Dlažba 30x15x3cm - od 32,20 €/m2 Francúzsky vzor hr. 3cm- od 43,70 €/m2 Francúzsky vzor hr. 1,2cm - od 38,95 €/m2 Vo farbách - smetanová, hnedá, zlatá, strieborná, červená Pri nákupe nad 1.500 € doprava po celom území SR zdarma! V prípade menšieho odberu viem zabezpečiť dopravu za veľmi nízke ceny. (35 €/paleta)
Vrádište
32,20 €
Obkladový kameň, prírodný štiepaný Gneis Rula.
Ponúkame na predaj tento prvotriedny štiepaný prírodný kameň, 4x formátovaný pôvodom z Bulharska gneis rula. Predaju kameňa sa venujeme už viac ako 5 rokov, ponúkame odborné poradenstvo, pomoc pri výbere vhodného kameňa. Garantujeme pôvod kameňa ako aj požadované m/2. Najnižšia cena na Trhu, najvyšia kvalita. POZOR!! DOPRAVA 1 palety (25m/2) V RÁMCI CELEJ SR UŽ OD 30€. Prírodné štiepaný formátovany z 4 strán. Pohľadová výška 7,5cm, max hrúbka 0,8-2cm. Krajina pôvodu Bulharsko. Kamenný obklad populárnej farebnej kombinácie, rozných farebných odtieňov. Povrch je mierne ligotavý, čo pôsobí veľmi elegantne. Obklad je vhodný na použitie v inetriéroch ako aj v exteriéroch ako dekoračný obklad na stenu, fasádu alebo plot. Balenie obkladu je voľne na palete vo vrstvách po 1m/2. Množstvo na 1 palete:25m/2 Váha 25m/2:875-1100kg. Cena za 1m/:24,95€ s DPH. (GNEIS SAND 25,95€m/2) Prípade akýchkoľvek otázok,vám rád odpoviem na nižšie uvedenom čísle. Možnosť dovozu až k vám domov,v rámci celej SR. VYSTAVUJEME FAKTÚRU/POKLADNIČNÝ BLOK!!! Váš tím KULL, s.r.o.
Bardejov
24 €
Rôzne obklady a dlažba
Darujem za odvoz. - veľké šedé obklady/dlažba spolu 6 ks - čierny prskaný obklad - dlažba prskaná do hneda( 32 x 32 ) spolu 27 ks - Šedý prskaný obklad 11 kusov Osobný odber Bratislava, Vrakuňa.
Bratislava II - Vrakuňa
zadarmo
Tehlovy obklad
Predam tehlovy obklad s poctivej starej tehly.Stredove rezy 6 eur/m2.
Mojmírovce
6 €