42 inzerátov
STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
Weber-Terranova nanopor-Terranova biela
Predam omietku Weber-Terranova namopor biela 30kg vedrá mám 7 vedieť
Oravská Polhora
dohodou
Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
Omietka CERESIT s dizajnom dreva
Predám 2 neotvorené, nepoužité, vrecká po 25 kg omietky Ceresit CT 720 - VISAGE - omietka pre štruktúru „Drevo“. Minerálna tenkovrstvová omietka na vytvorenie štruktúry prírodného dreva, pre interiér i exteriér. Charakteristika: pre vytvorenie efektu povrchovej struktúry dreva za pouzitia matrice, vysoká paropriepustnost, odolná proti poveternostným vplyvom, odolná proti plesniam, riasam a hubám, hydrofobizovaná. Na predaj mám 2 x 25 kg omietky, cena za jedno 25 kg balenie je 25 €. Najlepšie osobný odber. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo SMS. Ďakujem ;)
Banská Bystrica
25 €
LACNO Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
Hydratované vápno 30 kg
Hydratované vápno Bielik Trzuskawica 30 kg Hydratované vápno je väzbový materiál vo vzduchu, ktorého hlavnou zložkou je Ca (OH) 2 dihydroxid. Získava sa ako výsledok hydratácie nehaseného vápna (reakcia s vodou) a potom dvojstupňovej separácie. Chemicky je to hydroxid vápenatý. Hydrát je konečný produkt vytvorený "kalením" s praženým drveným vápnom v zariadeniach nazývaných hydratačné zariadenia. Predtým, než sa dostane do nádrží (silá), kde sa predáva voľne alebo je dodávaný do bagrovacích strojov, prechádza procesom separácie (oddelenie hrubých, nie úplne hydratovaných frakcií). Táto úprava vám umožňuje získať najkvalitnejší produkt vo forme bieleho prášku, ktorý spĺňa všetky požiadavky normy PN-EN 459-1: 2012. v stavebníctve pre murárske a omietkové malty, pri výrobe stavebných chemikálií (vrátane hotových muriva a omietkových zmesí, na výrobu minerálnych farieb), Pc:6,60 €/30kg Akcia:5,50 €/30 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty
Lučenec
5,50 €
LACNO BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:4,37 € AKCIA:3,50 € odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,50 €
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA
ATLAS JADROVÁ OMIETKA Klasická cementová omietka kat. III Pre ručné omietanie stien a stropov Vysoká plasticita a pevnosť Pre vonkajšie a vnútorné aplikácie Spracovateľnosť až 4 hod. Odpovedá triede CS II, typ GP podľa EN 998-1 Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,45 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,45 €
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,20 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,20 €
LACNO ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 lepiaca malta
ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 - lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovanie Popis na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS a na stierkovanie umožňuje lepenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynobetón, cementová, vápennocementová omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu a ponáranie sieťky veľmi dobré pracovní parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre hrúbka vystužovanej vrstvy: 2 - 5 mm spotreba pri lepení dosiek 4 - 5 kg/m2 spotreba na vystužovanú vrstvu 3 - 3,5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece AKCIA:4,87€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,87 €
ATLAS GRAWIS S -Lepiaca malta na penový polystyrén
ATLAS GRAWIS S - Lepiaca malta na penový polystyrén Popis Je určená na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS v technológii zatepľovania budov. Umožňuje pripevnenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu. Druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynový betón, cementová, cementovo-vápenná omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov. Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu veľmi dobré pracovné parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre spotreba: 4 - 5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece AKCIA:3,80€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,80 €
Ytong omietka
Predám vnútorné omietky Ytong. Na predaj 15 vriec. Cena 8 eur vrece.
Cífer
8 €
Silikonova omietka 5x 25kg
Predám túto kvalitnú silikonovú omietku slabosivej farby.. hrubka 2mm .. povodna cena 48eur.. predqvam kus za 30e.. pri odbere viacej kusov mozna dohoda
Ružomberok
29 €
Sklotkanina
Predám 2x50m kotúče sklotkaniny.šírka 1m.cena za 1 kotúč 35€.
Bratislava IV - Karlova Ves
35 €
Fasadna omietka - Baumit - Silikon top
Na predaj 2× 25 kg bielej silikonovej omietky zrnitost 1,5 odtien 0018 a 1x 25 kg sivej odtien 0883. Cena spolu 50 EUR.
Malinovo
50 €
Tapeta, jedno nové, originálne balenie 15 x 0,53 m
Predám jedno nové, originálne balenie : tapeta 15 x 0,53 m. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Akrylová fasádna omietka 3 x 25 kg
Predám omietku, Fasaden Akrylat 25 kg - 3 ks. Je to akrylová pastovitá tenkovrstvá omietka, používa sa na ochranu stavieb pred poveternostnými vplyvmi a jej farebné stvárnenie. Pôvodná cena za kus - 32 eur. MOJA CENA za 3 ks á 25 kg je 48 EUR!!!
Trnava
48 €
Predám farbu
Tónovateľná farba na omietky a beton/balenie 11 kg mám 10 ks/
Žarnovica
dohodou
Penetrácie a pásky Rigips
Penetrácie a pásky Rigips Predám nasledujúce nové ( neotvorené ), alebo nespotrebované ( zvyšky ) penetrácie a pásky sadro-kartónových konštrukcií : RIGIPS Rikombi Grund - Regulátor nasiakavosti na nasiakavé povrchy ( penetrácia, penetrák ) - 0,8 kg ( nový ) : 3,20 € + 0,2 kg ( zvyšok ) : 0,80 € RIGIPS Rikombi Kontakt - Kontaktný mostík na betónové a hladké povrchy ( penetrácia, betónkontakt ) - 2x 1 kg ( 2 ks, nové ) : 2,70 € RIGIPS Sklovláknitá páska 50mm - 25 m ( nová ) : 0,70 € + 9,3 m ( zvyšok ) : 0,30 € RIGIPS Samolepiacie pripojovacie tesnenie pod UD profil 30 mm - 13,3 m ( zvyšok ) : 1,50 € ===================================== Možnosti platby : 1. Osobne v hotovosti 2. Prevodom na účet ( vopred ) 3. Na dobierku ( vopred platí kupujúci ) Možnosti dodania : 1. Osobné prevzatie 2. Zásielková služba ( kuriér, platí kupujúci ) 3. Pošta ( list, balík, kuriér, platí kupujúci ) Inzerát platí do jeho zmazania. POZOR !!! Uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu nie len do poľa „Váš e-mail“ , ale aj do poľa „Text správy“ , lebo inak Vám moja odpoveď nebude systémom doručená !!!
Martin
dohodou
Mozaikova omietka-Marmolit na sokle
Predam 7ks vedier po 25kg vedro, mozaikovej omietky vo farbe vid. obrazok vydatnost 1 vedro 25kg cca. 5m2 cena 40€ / vedro +penetracny nater zdarma
Bratislava
40 €
1 2 3