Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Omietky a stierky

STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
Silikónová omietka Baumit silikon top 0365 R2
krémový odtieň, 5 kusov 25 kg vedier, cena 30 euro za vedro
Krupina
30 €
Valce na malovanie stien
Predám rôzne vzorové valce na malovanie stien+mašinky a šablony. Malé valce 10 e Velké 15 e Šablony 15 e
Sereď
1 €
Silikónová omietka cemix
Zrno 2.0 na predaj 4×25kg odtieň SE63 a 1×25kg SE65
Hlohovec
dohodou
Murovacia malta na silikátové prvky SILMUR
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,26 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,26 €
Baumit VivaInterior
LACNO-Baumit VivaInterior Vnútorný štuk jemný 25 kg Jemná štuková omietka (FeinPutz) do interiéru, jemne hladená. Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice a na použitie v exteriéri. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Innen. Balenie:25 kg vrece Pc: 5,00 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5 €
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk)
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk), 25 kg Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom na fasáde i v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice. Hrúbka omietky 3 - 5 mm. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Aussen. Balenie:25 kg vrece Pc: 5,30 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,30 €
ATLAS JADROVÁ OMIETKA
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA OMIETKOVÁ MALTA ATLAS - klasická cementová omietka kat. III Popis Pre vykonanie omietok v kategóriach od 0 do III (podľa stupňa zahladzenia), pre omietanie stien z tehal a tvárnic. Základné vlastnosti pre ručné a strojové nanášanie Základné parametre spotreba: 25 kg/1,3-1,4 m²/ s hrúbkou 1 cm hrúbka vrstvy: 6 – 30 mm pevnosť v tlaku: kategória CSH Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,50 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,50 €
Hydratované vápno 30 kg
Hydratované vápno Bielik Trzuskawica 30 kg Hydratované vápno je väzbový materiál vo vzduchu, ktorého hlavnou zložkou je Ca (OH) 2 dihydroxid. Získava sa ako výsledok hydratácie nehaseného vápna (reakcia s vodou) a potom dvojstupňovej separácie. Chemicky je to hydroxid vápenatý. Hydrát je konečný produkt vytvorený "kalením" s praženým drveným vápnom v zariadeniach nazývaných hydratačné zariadenia. Predtým, než sa dostane do nádrží (silá), kde sa predáva voľne alebo je dodávaný do bagrovacích strojov, prechádza procesom separácie (oddelenie hrubých, nie úplne hydratovaných frakcií). Táto úprava vám umožňuje získať najkvalitnejší produkt vo forme bieleho prášku, ktorý spĺňa všetky požiadavky normy PN-EN 459-1: 2012. v stavebníctve pre murárske a omietkové malty, pri výrobe stavebných chemikálií (vrátane hotových muriva a omietkových zmesí, na výrobu minerálnych farieb), Pc:8,00 €/30kg Akcia:6,00 €/30 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
6 €
LACNO BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:4,37 € AKCIA:3,60 € odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,60 €
BAUMIT Betón B20 ( C16/20 ) - univerzálny betón
LACNO-Baumit Beton B20 Betón triedy C16/20 pre všetky bežné betónarske práce. Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Balenie:25 kg Počet ks na palete:54 ks Reakcia na oheň:trieda A1 Súčiniteľ tepelnej vodivosti:1,4 W/(m.K) Faktor difúzneho odporu:40 Spotreba:20 kg/m²/10 mm hrúbky objemová hmotnosť v suchom stave:2000 kg/m³ spotreba zámesovej vody:2,5 litra/25 kg Pevnosť v tlaku po 28 dňoch:min. 20 MPa maximálna veľkosť zrna:8 mm (max. 5%) výdatnosť:0,25 m²/25 kg PC:3,90 €/ks 25 kg AKCIA:3,00 €/ks 25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3 €
LACNO Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg Pc: 2,80 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
Hlinená omietka Picas
Predám hlinenú omietku jemnú, hrubú a hlinený peneták vsetko suche pripravene na pouzitie...je to omietka ktorá nám ostala cenu dohodou
Turany
dohodou
LACNO Elastické lepidlo-ATLAS ELASTYK Typ C2TE
LACNO-ATLAS ELASTYK - Elastické lepidlo 2-10 mm - Typ C2TE ATLAS ELASTYK - Elastické lepidlo 2-10 mm - Typ C2TE Popis Je odporúčaný pre lepenie obkladov vystavených obťažným prevádzkovým podmienkam, napr. deformácie podkladu a nepriaznivé atmosférické podmienky. Umožňuje pripevňovanie obkladačiek a dlaždíc na problematických podkladoch - napr. na teraso. Slouží k prilepovaniu obkladačiek malého, stredného aj veľkého formátu, stredne a nízko nasiakavých, keramických (glazúra, terakota, kamenina, kabrinec, mozaika), kamenných apod. Základné vlastnosti · vysoká priľnavosť · veľká elasticita · optimálne zvolená receptúra · možnosť prilepovania obkladačiek „zhora nadol“ Základné parametre · spotreba: 1,5 kg/1 m2/1 mm · hrúbka vrstvy: 2 – 10 mm · vysoká priľnavosť: 1 N/mm2 AKCIA:9,00 € /25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
9 €
Valčeková omietka
Ponúkam na predaj nepoužitú, len otvorenú stredne hrubú valčekovú omietku 10 kg. (dekoračná, interiérová) Kupovaná v HORNBACHu. Iba osobný odber BA. Pôvodná cena 23,69,-€.
Bratislava
18 €
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk)
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk), 25 kg Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom na fasáde i v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice. Hrúbka omietky 3 - 5 mm. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Aussen. Balenie:25 kg vrece Pc: 5,30 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,30 €
BAUMIT Betón B20 ( C16/20 ) - univerzálny betón
LACNO-Baumit Beton B20 Betón triedy C16/20 pre všetky bežné betónarske práce. Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Balenie:25 kg Počet ks na palete:54 ks Reakcia na oheň:trieda A1 Súčiniteľ tepelnej vodivosti:1,4 W/(m.K) Faktor difúzneho odporu:40 Spotreba:20 kg/m²/10 mm hrúbky objemová hmotnosť v suchom stave:2000 kg/m³ spotreba zámesovej vody:2,5 litra/25 kg Pevnosť v tlaku po 28 dňoch:min. 20 MPa maximálna veľkosť zrna:8 mm (max. 5%) výdatnosť:0,25 m²/25 kg PC:3,90 €/ks 25 kg AKCIA:3,00 €/ks 25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3 €
LACNO BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:4,37 € AKCIA:3,60 € odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,60 €
LACNO - Baumit Murovacia malta 50
LACNO Baumit Murovacia malta 50 Na všetky druhy obvyklých murovacích prvkov, nosné steny, priečky a komíny. Vápennocementová malta na murovanie Pevnosť v tlaku 5 MPa Ručné aj strojové spracovanie Balenie 25 kg vrece, 1 paleta 54 vriec 1350 kg. maximálna veľkosť zrna 4 mm Miešanie: Baumit Murovacia malta 50 miešať v samospádovej alebo v kontinuálnej miešačke s cca 4 l vody na 25 kg vrece. Pri miešaní v samospádovej miešačke najprv dávkovať zámesovú vodu a potom suchú maltová zmes. Doba miešania 2-3 minúty. Vždy zamiešať celý obsah vreca. Pri miešaní v kontinuálnej miešačke vodu dávkovať automaticky pomocou odmerného zariadenia. Murovanie: Murovanie uskutočňovať v zmysle platných noriem pre murivá a murovacie malty a záväzných predpisov jednotlivých výrobcov murovacích prvkov, pri dodržaní zvyčajných remeselných a spracovateľských zásad. Spracovateľnosť Baumit Murovacej malty 50 je cca 1-2 hod. v závislosti od klimatických podmienok. Pc:3,71 € /25 kg AKCIA:2,47 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,47 €