Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Omietky a stierky

STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
Silikonova omietka 5x 25kg
Predám túto kvalitnú silikonovú omietku slabosivej farby.. hrubka 2mm .. povodna cena 48eur.. predqvam kus za 30e.. pri odbere viacej kusov mozna dohoda
Ružomberok
29 €
ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,20 €/25 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,20 €
LACNO Cement Portland_Plus.
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
LACNO ATLAS GRAWIS S -Lepiaca malta na polystyrén
lacno ATLAS GRAWIS S - Lepiaca malta na penový polystyrén Popis Je určená na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS v technológii zatepľovania budov. Umožňuje pripevnenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu. Druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynový betón, cementová, cementovo-vápenná omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov. Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu veľmi dobré pracovné parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre spotreba: 4 - 5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece 3,80€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,80 €
LACNO ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 lepiaca malta
ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 - lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovanie Popis na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS a na stierkovanie umožňuje lepenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynobetón, cementová, vápennocementová omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu a ponáranie sieťky veľmi dobré pracovní parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre hrúbka vystužovanej vrstvy: 2 - 5 mm spotreba pri lepení dosiek 4 - 5 kg/m2 spotreba na vystužovanú vrstvu 3 - 3,5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece AKCIA:4,87€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,87 €
Sklotkanina
Predám 2x50m kotúče sklotkaniny.šírka 1m.cena za 1 kotúč 35€.
Bratislava IV - Karlova Ves
35 €
Sklotextilná mriežka armovacia 145g /m2
Sklotextilná mriežka armovacia 145g /m2 Sklenené mriežky sklotex sú určené na vystužovanie omietkových vrstiev v tepelnoizolačnách systémoch zatepľovania a dodatočného zatepľovania stavebných objektov a bytových domov. Ich funkciou je hlavne chrániť tepelnoizolačné dosky pred poškodením, prenášať mechanické napätia vznikajúce pri tepelnom zaťažení zatepľovacích systémov a vystužovať omietku. Mriežky sa pri aplikácii zatláčajú hladidlom do vrstvy čerstvej malty (lepidla). Po vytvrdnutí sa prekryjú ešte jednou vrstvou malty (lepidla). Sklenené mriežky sú navinuté v dĺžkach 50m, zabalené do pe fólie Šírka :1 m Dĺžka : 50 m Rozmer oka : 5x5 mm 0,60 €/ m2. 30 €/bal 50 m Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
0,60 €
LACNO Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
LACNO Elastické lepidlo-ATLAS ELASTYK
ATLAS ELASTYK - Elastické lepidlo 2-10 mm Popis Je odporúčaný pre lepenie obkladov vystavených obťažným prevádzkovým podmienkam, napr. deformácie podkladu a nepriaznivé atmosférické podmienky. Umožňuje pripevňovanie obkladačiek a dlaždíc na problematických podkladoch - napr. na teraso. Slouží k prilepovaniu obkladačiek malého, stredného aj veľkého formátu, stredne a nízko nasiakavých, keramických (glazúra, terakota, kamenina, kabrinec, mozaika), kamenných apod. Základné vlastnosti · vysoká priľnavosť · veľká elasticita · optimálne zvolená receptúra · možnosť prilepovania obkladačiek „zhora nadol“ Základné parametre · spotreba: 1,5 kg/1 m2/1 mm · hrúbka vrstvy: 2 – 10 mm · vysoká priľnavosť: Cena je za 1ks=25kg vrece Akcia :8,10€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
8,10 €
Fasadna omietka - Baumit - Silikon top
Na predaj 2× 25 kg bielej silikonovej omietky zrnitost 1,5 odtien 0018 a 1x 25 kg sivej odtien 0883. Cena spolu 50 EUR.
Malinovo
50 €
Tapeta, jedno nové, originálne balenie 15 x 0,53 m
Predám jedno nové, originálne balenie : tapeta 15 x 0,53 m. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Akrylová fasádna omietka 3 x 25 kg
Predám omietku, Fasaden Akrylat 25 kg - 3 ks. Je to akrylová pastovitá tenkovrstvá omietka, používa sa na ochranu stavieb pred poveternostnými vplyvmi a jej farebné stvárnenie. Pôvodná cena za kus - 32 eur. MOJA CENA za 3 ks á 25 kg je 48 EUR!!!
Trnava
48 €
Vápenno-cementová omietka-Baumit MPI 25 30 kg.
Vápenno-cementová omietka-Baumit MPI 25 30 kg Jednovrstvová vápennocementová strojová omietka pre vnútorné priestory, vrátane kuchýň, kúpeľní a priestorov s podobným využitím a miernym vlhkostným zaťažením Vápennocementové omietky vnútri Baumit MPI 25, 30 kg. Suchá zmes cementového spojiva, vápna, piesku, perlitu a ďalších prísad. Určený pre strojovo aplikovať omietky hladených vnútri budov. Liek môže byť použitý ako dvojvrstvové tradičné omietky v miestnostiach s štandardnej úrovni vlhkosti, vrátane kuchýň a kúpeľní pre bežného používania. Odporúča sa na podklady z tehál a konštrukčných keramických dlaždíc a ľahkých a ťažkých betónových blokov s tepelnou izoláciou na cementovou maltou. , že je pripravený na použitie a vyžaduje len zmiešaní s vodou. sa vyznačuje vysokým výkonom a jednoduché spracovanie. Cena je za 1ks=30kg vrece 4,00€/30 kg foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Kalinovo
4 €
Predám farbu
Tónovateľná farba na omietky a beton/balenie 11 kg mám 10 ks/
Žarnovica
dohodou
Penetrácie a pásky Rigips
Penetrácie a pásky Rigips Predám nasledujúce nové ( neotvorené ), alebo nespotrebované ( zvyšky ) penetrácie a pásky sadro-kartónových konštrukcií : RIGIPS Rikombi Grund - Regulátor nasiakavosti na nasiakavé povrchy ( penetrácia, penetrák ) - 0,8 kg ( nový ) : 3,20 € + 0,2 kg ( zvyšok ) : 0,80 € RIGIPS Rikombi Kontakt - Kontaktný mostík na betónové a hladké povrchy ( penetrácia, betónkontakt ) - 2x 1 kg ( 2 ks, nové ) : 2,70 € RIGIPS Sklovláknitá páska 50mm - 25 m ( nová ) : 0,70 € + 9,3 m ( zvyšok ) : 0,30 € RIGIPS Samolepiacie pripojovacie tesnenie pod UD profil 30 mm - 13,3 m ( zvyšok ) : 1,50 € ===================================== Možnosti platby : 1. Osobne v hotovosti 2. Prevodom na účet ( vopred ) 3. Na dobierku ( vopred platí kupujúci ) Možnosti dodania : 1. Osobné prevzatie 2. Zásielková služba ( kuriér, platí kupujúci ) 3. Pošta ( list, balík, kuriér, platí kupujúci ) Inzerát platí do jeho zmazania. POZOR !!! Uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu nie len do poľa „Váš e-mail“ , ale aj do poľa „Text správy“ , lebo inak Vám moja odpoveď nebude systémom doručená !!!
Martin
dohodou
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA
ATLAS JADROVÁ OMIETKA Klasická cementová omietka kat. III Pre ručné omietanie stien a stropov Vysoká plasticita a pevnosť Pre vonkajšie a vnútorné aplikácie Spracovateľnosť až 4 hod. Odpovedá triede CS II, typ GP podľa EN 998-1 Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,45 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Kalinovo
2,45 €
LACNO Sklotextilná mriežka armovacia 145g /m2
Lacno sklotextilná mriežka armovacia 145g /m2 Sklenené mriežky sklotex sú určené na vystužovanie omietkových vrstiev v tepelnoizolačnách systémoch zatepľovania a dodatočného zatepľovania stavebných objektov a bytových domov. Ich funkciou je hlavne chrániť tepelnoizolačné dosky pred poškodením, prenášať mechanické napätia vznikajúce pri tepelnom zaťažení zatepľovacích systémov a vystužovať omietku. Mriežky sa pri aplikácii zatláčajú hladidlom do vrstvy čerstvej malty (lepidla). Po vytvrdnutí sa prekryjú ešte jednou vrstvou malty (lepidla). Sklenené mriežky sú navinuté v dĺžkach 50m, zabalené do pe fólie Šírka :1 m Dĺžka : 50 m Rozmer oka : 5x5 mm Akcia: 0,60 €/ m2. 30 €/bal 50 m Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
0,60 €
Hydratované vápno 30 kg
Hydratované vápno Bielik Trzuskawica 30 kg Hydratované vápno je väzbový materiál vo vzduchu, ktorého hlavnou zložkou je Ca (OH) 2 dihydroxid. Získava sa ako výsledok hydratácie nehaseného vápna (reakcia s vodou) a potom dvojstupňovej separácie. Chemicky je to hydroxid vápenatý. Hydrát je konečný produkt vytvorený "kalením" s praženým drveným vápnom v zariadeniach nazývaných hydratačné zariadenia. Predtým, než sa dostane do nádrží (silá), kde sa predáva voľne alebo je dodávaný do bagrovacích strojov, prechádza procesom separácie (oddelenie hrubých, nie úplne hydratovaných frakcií). Táto úprava vám umožňuje získať najkvalitnejší produkt vo forme bieleho prášku, ktorý spĺňa všetky požiadavky normy PN-EN 459-1: 2012. v stavebníctve pre murárske a omietkové malty, pri výrobe stavebných chemikálií (vrátane hotových muriva a omietkových zmesí, na výrobu minerálnych farieb), Pc:6,60 €/30kg Akcia:5,50 €/30 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty
Lučenec
5,50 €