Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Omietky a stierky

STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
Darujem vap-cem omietku za odvoz Miloslavov
Darujem vapeno-cementovu omietku za odvoz MPI25 zhruba 20 vriec v Miloslavove cast Alzbetin Dvor.
Miloslavov
zadarmo
Hmozdenky
Predám 800 ks natlkacich hmozdeniek 10x120 ,cena dohodou
Kriváň
dohodou
Strojove omietky
Ceny strojovej omietky materiál+práca -sadrová gletovaná 9.50€ / 1 m2 -vápenno cementová 8.50 € / 1 m2
Šaľa
dohodou
Murovacia malta na silikátové prvky
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,26 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,26 €
Lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovani
LACNO ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 - lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovanie Popis na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS a na stierkovanie umožňuje lepenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynobetón, cementová, vápennocementová omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu a ponáranie sieťky veľmi dobré pracovní parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre hrúbka vystužovanej vrstvy: 2 - 5 mm spotreba pri lepení dosiek 4 - 5 kg/m2 spotreba na vystužovanú vrstvu 3 - 3,5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece PC:6,83€/25 kg AKCIA: 4,87€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,87 €
ATLAS GRAWIS S Lepiaca malta na penový polystyrén
LACNO ATLAS GRAWIS S - Lepiaca malta na penový polystyrén Popis Je určená na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS v technológii zatepľovania budov. Umožňuje pripevnenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu. Druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynový betón, cementová, cementovo-vápenná omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov. Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu veľmi dobré pracovné parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre spotreba: 4 - 5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece Pc:5,34€/25 kg AKCIA:3,80€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,80 €
Omietka - Cemix Štuk vnútorný jemný 30 kg
Predam 30 vriec Cemix 033j /vnutorna omietka jemna/, balené 11/17, skladované v suchom a vykurovanom interieri, bezproblemovy stav. Cena za vrece 1.5E, pri rychlom jednani dohoda mozna. Kontakt poprosim na email, potom sa dohodneme telefonom.
Banská Štiavnica
dohodou
Marmolit
Predam 24m2 (4 vedra- z jedneho vedra cca do 6 m2)siveho marmolitu. znacka HET. Cislo vzorky MO1 110 (na fotke hore tretie zlava). Cena aj s penetrakom.
Nová Polhora
180 €
Omietka jemna
Predám zostatok zo stavby jemnú omietku. Cimex 5 vriec, cena dohodou
Tureň
dohodou
Silikónová fasádna omietka Baumit
Predám 3 vedrá po 25 kg silikónovej fasádnej omietky Baumit LIFE 0325. Cena jedného vedra je 30 eur.
Bratislava
30 €
LACNO Baumit Murovacia malta 50
LACNO Baumit Murovacia malta 50 Na všetky druhy obvyklých murovacích prvkov, nosné steny, priečky a komíny. Vápennocementová malta na murovanie Pevnosť v tlaku 5 MPa Ručné aj strojové spracovanie Balenie 25 kg vrece, 1 paleta 54 vriec 1350 kg. maximálna veľkosť zrna 4 mm Miešanie: Baumit Murovacia malta 50 miešať v samospádovej alebo v kontinuálnej miešačke s cca 4 l vody na 25 kg vrece. Pri miešaní v samospádovej miešačke najprv dávkovať zámesovú vodu a potom suchú maltová zmes. Doba miešania 2-3 minúty. Vždy zamiešať celý obsah vreca. Pri miešaní v kontinuálnej miešačke vodu dávkovať automaticky pomocou odmerného zariadenia. Murovanie: Murovanie uskutočňovať v zmysle platných noriem pre murivá a murovacie malty a záväzných predpisov jednotlivých výrobcov murovacích prvkov, pri dodržaní zvyčajných remeselných a spracovateľských zásad. Spracovateľnosť Baumit Murovacej malty 50 je cca 1-2 hod. v závislosti od klimatických podmienok. Pc:3,71 € /25 kg AKCIA:2,47 €/25 kg Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,47 €
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,26 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,26 €
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA OMIETKOVÁ MALTA ATLAS - klasická cementová omietka kat. III Popis Pre vykonanie omietok v kategóriach od 0 do III (podľa stupňa zahladzenia), pre omietanie stien z tehal a tvárnic. Základné vlastnosti pre ručné a strojové nanášanie Základné parametre spotreba: 25 kg/1,3-1,4 m²/ s hrúbkou 1 cm hrúbka vrstvy: 6 – 30 mm pevnosť v tlaku: kategória CSH Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,45 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,45 €
ATLAS ELASTYK - Elastické lepidlo 2-10 mm Typ C2TE
LACNO ATLAS ELASTYK - Elastické lepidlo 2-10 mm - Typ C2TE Flexibilní lepicí malta na obklady a dlažby Popis Je odporúčaný pre lepenie obkladov vystavených obťažným prevádzkovým podmienkam, napr. deformácie podkladu a nepriaznivé atmosférické podmienky. Umožňuje pripevňovanie obkladačiek a dlaždíc na problematických podkladoch - napr. na teraso. Slouží k prilepovaniu obkladačiek malého, stredného aj veľkého formátu, stredne a nízko nasiakavých, keramických (glazúra, terakota, kamenina, kabrinec, mozaika), kamenných apod. Základné vlastnosti · vysoká priľnavosť · veľká elasticita · optimálne zvolená receptúra · možnosť prilepovania obkladačiek „zhora nadol“ Základné parametre · spotreba: 1,5 kg/1 m2/1 mm · hrúbka vrstvy: 2 – 10 mm · vysoká priľnavosť: Cena je za 1ks=25kg vrece Pc:12,12 € /25 kg AKCIA:8,10 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
8,10 €
Predám fasádnu omietku Baumit SilikonTop 2K
Predám fasádnu omietku Baumit SilikonTop 2K Baumit SilikonTop 2K 2mm svetlohnedá farebný kod 386 ,1 vedro Cena je 25eur/vedro Omietka je nova kupovaná v máji 2019,
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
25 €
Predám fasádnu omietku silikónovú.
Predám fasádnu omietku za skvelú cenu. Omietka je 1,5mm hladená silikónová bielej farby. Možnosť aj dopigmentovať za príplatok.
Prešov
25 €
BAUMIT Betón B20 ( C16/20 ) - univerzálny betón
LACNO-Baumit Beton B20 Betón triedy C16/20 pre všetky bežné betónarske práce. Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Balenie:25 kg Počet ks na palete:54 ks Reakcia na oheň:trieda A1 Súčiniteľ tepelnej vodivosti:1,4 W/(m.K) Faktor difúzneho odporu:40 Spotreba:20 kg/m²/10 mm hrúbky objemová hmotnosť v suchom stave:2000 kg/m³ spotreba zámesovej vody:2,5 litra/25 kg Pevnosť v tlaku po 28 dňoch:min. 20 MPa maximálna veľkosť zrna:8 mm (max. 5%) výdatnosť:0,25 m²/25 kg PC:3,90 €/ks 25 kg AKCIA:2,80 €/ks 25 kg foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
LACNO Hydratované vápno 30 kg
Hydratované vápno Bielik Trzuskawica 30 kg Hydratované vápno je väzbový materiál vo vzduchu, ktorého hlavnou zložkou je Ca (OH) 2 dihydroxid. Získava sa ako výsledok hydratácie nehaseného vápna (reakcia s vodou) a potom dvojstupňovej separácie. Chemicky je to hydroxid vápenatý. Hydrát je konečný produkt vytvorený "kalením" s praženým drveným vápnom v zariadeniach nazývaných hydratačné zariadenia. Predtým, než sa dostane do nádrží (silá), kde sa predáva voľne alebo je dodávaný do bagrovacích strojov, prechádza procesom separácie (oddelenie hrubých, nie úplne hydratovaných frakcií). Táto úprava vám umožňuje získať najkvalitnejší produkt vo forme bieleho prášku, ktorý spĺňa všetky požiadavky normy PN-EN 459-1: 2012. v stavebníctve pre murárske a omietkové malty, pri výrobe stavebných chemikálií (vrátane hotových muriva a omietkových zmesí, na výrobu minerálnych farieb), Pc:6,60 €/30kg Akcia:5,50 €/30 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty
Lučenec
5,50 €