Omietky a stierky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Omietky a stierky

STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk)
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk), 25 kg Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom na fasáde i v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice. Hrúbka omietky 3 - 5 mm. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Aussen. Balenie:25 kg vrece Pc: 5,30 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,30 €
BAUMIT Betón B20 ( C16/20 ) - univerzálny betón
LACNO-Baumit Beton B20 Betón triedy C16/20 pre všetky bežné betónarske práce. Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Balenie:25 kg Počet ks na palete:54 ks Reakcia na oheň:trieda A1 Súčiniteľ tepelnej vodivosti:1,4 W/(m.K) Faktor difúzneho odporu:40 Spotreba:20 kg/m²/10 mm hrúbky objemová hmotnosť v suchom stave:2000 kg/m³ spotreba zámesovej vody:2,5 litra/25 kg Pevnosť v tlaku po 28 dňoch:min. 20 MPa maximálna veľkosť zrna:8 mm (max. 5%) výdatnosť:0,25 m²/25 kg PC:3,90 €/ks 25 kg AKCIA:3,00 €/ks 25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3 €
LACNO BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:4,37 € AKCIA:3,50 € odber:Kalinovo foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,50 €
LACNO - Baumit Murovacia malta 50
LACNO Baumit Murovacia malta 50 Na všetky druhy obvyklých murovacích prvkov, nosné steny, priečky a komíny. Vápennocementová malta na murovanie Pevnosť v tlaku 5 MPa Ručné aj strojové spracovanie Balenie 25 kg vrece, 1 paleta 54 vriec 1350 kg. maximálna veľkosť zrna 4 mm Miešanie: Baumit Murovacia malta 50 miešať v samospádovej alebo v kontinuálnej miešačke s cca 4 l vody na 25 kg vrece. Pri miešaní v samospádovej miešačke najprv dávkovať zámesovú vodu a potom suchú maltová zmes. Doba miešania 2-3 minúty. Vždy zamiešať celý obsah vreca. Pri miešaní v kontinuálnej miešačke vodu dávkovať automaticky pomocou odmerného zariadenia. Murovanie: Murovanie uskutočňovať v zmysle platných noriem pre murivá a murovacie malty a záväzných predpisov jednotlivých výrobcov murovacích prvkov, pri dodržaní zvyčajných remeselných a spracovateľských zásad. Spracovateľnosť Baumit Murovacej malty 50 je cca 1-2 hod. v závislosti od klimatických podmienok. Pc:3,71 € /25 kg AKCIA:2,47 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,47 €
LACNO Hydratované vápno 30 kg
Hydratované vápno Bielik Trzuskawica 30 kg Hydratované vápno je väzbový materiál vo vzduchu, ktorého hlavnou zložkou je Ca (OH) 2 dihydroxid. Získava sa ako výsledok hydratácie nehaseného vápna (reakcia s vodou) a potom dvojstupňovej separácie. Chemicky je to hydroxid vápenatý. Hydrát je konečný produkt vytvorený "kalením" s praženým drveným vápnom v zariadeniach nazývaných hydratačné zariadenia. Predtým, než sa dostane do nádrží (silá), kde sa predáva voľne alebo je dodávaný do bagrovacích strojov, prechádza procesom separácie (oddelenie hrubých, nie úplne hydratovaných frakcií). Táto úprava vám umožňuje získať najkvalitnejší produkt vo forme bieleho prášku, ktorý spĺňa všetky požiadavky normy PN-EN 459-1: 2012. v stavebníctve pre murárske a omietkové malty, pri výrobe stavebných chemikálií (vrátane hotových muriva a omietkových zmesí, na výrobu minerálnych farieb), Pc:6,60 €/30kg Akcia:5,50 €/30 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,50 €
Murovacia malta na silikátové prvky SILMUR
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,26 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,26 €
LACNO Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg Pc: 2,80 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA OMIETKOVÁ MALTA ATLAS - klasická cementová omietka kat. III Popis Pre vykonanie omietok v kategóriach od 0 do III (podľa stupňa zahladzenia), pre omietanie stien z tehal a tvárnic. Základné vlastnosti pre ručné a strojové nanášanie Základné parametre spotreba: 25 kg/1,3-1,4 m²/ s hrúbkou 1 cm hrúbka vrstvy: 6 – 30 mm pevnosť v tlaku: kategória CSH Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,50 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,50 €
valčeky na maľovanie stien
Predám 10 Vzorových valčekov na maľovanie stien + 1 farbiaci držiak. 4 valčeky sú gumené, vo výbornom stave, Vzory v poradí obrázok 1 – 4, rozmer: dl 15cm x priemer 5 cm, 3 sú novšie čierna gumová pena - tiež vo výbornom stave, Vzory obr. 5 -7, dl 15 cm, priemer 6 cm, a 3 sú z čiernej gumovej peny ale staršie zodpovedajúce svojmu veku. Vzory obr. 8 –10, dl 15 cm, priemer 6 cm. Jeden valček č.10 s väčším priemerom má na jednej strane trošku poškodený vzor, ostatné sú v poriadku. Držiak je používaný ale plne funkčný. Predaj – spolu, ako set, Ak valčeky samostatne - len bez držiaka. Prosím ospravedlňte, že kvalita vzorov nie je prvotriedna. Dôvod: stena prirodzene saje, však na vzory boli k dispozícii len staré plagáty a tie sú nenasiakavé a preto vyzerajú trochu roztečené, a ja nie som profi maliar stien. Však dúfam, že na predstavu o vzore valčekov to stačí. cena: č.1 – 4 á 6,-€/1ks, č. 5 - 7 á 5,-€/1ks , č.8 – 10 á 4,-€/1ks alebo Celá sada s držiakom 50,-€ dohoda možná
Handlová
dohodou
Predám zbytok fasádnej omietky
Predám zbytok exteriérové fasádnej omietky (13 kg = asi na 5-6m2). Farba nie je úplne biela, je tam jemný kdtien (podľa vzorkovnika PCI je to číslo 131 - vid foto)
Čadca
15 €
Magnat Style Benátsky štuk 5 kg
Predam zabaleny Benátsky štuk 5 kg (dekorativna omietka) Z 1kg výrobku sa nanesie až 1,6 m2 dekorativnej omietky. cena: 25eur
Poprad
25 €
Fasádne hmoždinky
Predám fasádne hmoždinky s plastovým tanierom a kovovým tŕňom: 8x380........ 22 ks 0,75€/ks.... 16,50€ +poštovné, alebo osobný odber v KE
Košice IV - Juh
16,50 €
Maľovanie, stierkovanie Bratislava a okolie
Ponúkame odborné a kvalitné maliarske a natieračské práce. Byty, domy, nebytové priestory, kancelárie či rôzne interiérové priestory vymaľujeme s dôrazom na minimum obmedzenia. Odovzdáme Vám kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa nebudete hanbiť. Práce vykonávam aj počas víkendov. Pracujeme čisto a precízne a zároveň odovzdáme poctivú prácu za výhodné ceny. Obhliadky Non Stop zdarma.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Špárovacia hmota
Predám 8 vriec špárovacej hmoty FM-X lososovej farby. 1 vrece (30kg) - 25e.
Hlohovec
200 €
Predám rohovú lištu so sieťkou,cena za kus 1,5e
Predám rohovú lištu so sieťkou mám 15 kusov,dlžka 2,5m,cena za 1 kus je 1,5eura.Najlepšie osobný odber žilina a okolie.
Žilina
1,50 €
Fasádna omietka Baumit
Ponúkam na predaj fasádnu omietku Baumit silikon top,akýkoľvek odtieň.Cena za vedro 45€
Bytča
45 €
Predám
Predám fasádnu omietku akrylát-silikónová značky Weber Teranova R 420 HN3E v 30 kg balení - 7 ks jedno balenie cca na 10 m2 cena za ks bledá farba
Sereď
30 €
Granopor fasádna farba
Predám fasádnu farbu , zostatok zo stavby , farba oker - 30 kg. Spotreba je 0,5 kg/m2. Cena je 2,50 eur/1 kg.
Poprad
dohodou