Omietky a stierky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Omietky a stierky

Maľovanie, stierkovanie Bratislava a okolie
Ponúkame odborné a kvalitné maliarske a natieračské práce. Byty, domy, nebytové priestory, kancelárie či rôzne interiérové priestory vymaľujeme s dôrazom na minimum obmedzenia. Odovzdáme Vám kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa nebudete hanbiť. Práce vykonávam aj počas víkendov. Pracujeme čisto a precízne a zároveň odovzdáme poctivú prácu za výhodné ceny. Obhliadky Non Stop zdarma.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
STROJOVÉ OMIETKY
SADROVÉ, VÁPENNO CEMENTOVÉ STROJOVÉ OMIETKY A ANHYDRIDOVÉ POTERY.
Považská Bystrica
dohodou
LACNO Cement Portland_Plus
LACNO Cement Polski Portland Plus Cement predávaný v 25 kg vreciach Štandardné označenie: CEM II / BV 32,5 R Popis produktu: Portland 32,5 R ash cement s kompozíciou vyhovujúcou norme PN-EN 197-1. aplikácia: Výrobok je určený na betónové podklady a potery, podlahové betóny, betóny pre základy a nosné konštrukcie, murivo, základové a deliace malty, predradník a stabilizáciu pod dlažobnými kameňmi a obrubníkmi. Funkcie produktu, poľský Portland Plus vyniká: zníženie kontrakcie optimálny čas spracovania čerstvej betónovej zmesi vysoká pevnosť v tlaku dobrá priľnavosť betónu vysoká životnosť dobré zvýšenie pevnosti v dlhšom období zrenia na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,80 €
ATLAS JADROVÁ OMIETKA
LACNO ATLAS JADROVÁ OMIETKA OMIETKOVÁ MALTA ATLAS - klasická cementová omietka kat. III Popis Pre vykonanie omietok v kategóriach od 0 do III (podľa stupňa zahladzenia), pre omietanie stien z tehal a tvárnic. Základné vlastnosti pre ručné a strojové nanášanie Základné parametre spotreba: 25 kg/1,3-1,4 m²/ s hrúbkou 1 cm hrúbka vrstvy: 6 – 30 mm pevnosť v tlaku: kategória CSH Cena je za 1ks=25kg vrece PC:3,67 €/25 kg AKCIA:2,50 €/25 kg odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,50 €
BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:4,37 € AKCIA:3,50 € odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,50 €
BAUMIT Betón B20 ( C16/20 ) - univerzálny betón
LACNO-Baumit Beton B20 Betón triedy C16/20 pre všetky bežné betónarske práce. Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Balenie:25 kg Počet ks na palete:54 ks Reakcia na oheň:trieda A1 Súčiniteľ tepelnej vodivosti:1,4 W/(m.K) Faktor difúzneho odporu:40 Spotreba:20 kg/m²/10 mm hrúbky objemová hmotnosť v suchom stave:2000 kg/m³ spotreba zámesovej vody:2,5 litra/25 kg Pevnosť v tlaku po 28 dňoch:min. 20 MPa maximálna veľkosť zrna:8 mm (max. 5%) výdatnosť:0,25 m²/25 kg PC:3,90 €/ks 25 kg AKCIA:3,00 €/ks 25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3 €
Špárovacia hmota
Predám 8 vriec špárovacej hmoty FM-X lososovej farby. 1 vrece (30kg) - 25e.
Hlohovec
200 €
Predám rohovú lištu so sieťkou,cena za kus 1,5e
Predám rohovú lištu so sieťkou mám 15 kusov,dlžka 2,5m,cena za 1 kus je 1,5eura.Najlepšie osobný odber žilina a okolie.
Žilina
1,50 €
Fasádna omietka Baumit
Ponúkam na predaj fasádnu omietku Baumit silikon top,akýkoľvek odtieň.Cena za vedro 45€
Bytča
45 €
Predám
Predám fasádnu omietku akrylát-silikónová značky Weber Teranova R 420 HN3E v 30 kg balení - 7 ks jedno balenie cca na 10 m2 cena za ks bledá farba
Sereď
30 €
Granopor fasádna farba
Predám fasádnu farbu , zostatok zo stavby , farba oker - 30 kg. Spotreba je 0,5 kg/m2. Cena je 2,50 eur/1 kg.
Poprad
dohodou
Omietka Granolan (Granopor) škrabaná
Predám omietku,zostatky zo stavby v týchto farbách a množstvách:bledomodrá 90 kg - 3 vedrá, tehlovočervená 150 kg -5 vedier, okrová 150 kg - 5 vedier, tehlovočervená tmavá 60 kg - 2 vedrá, sivotehlová 90 kg - 3 vedrá, svetlosivá 60 kg. Spotreba je 2,7 kg/ m2. Cena za 1 kg je 0,90 eur.
Poprad
0,90 €
Bordová FASÁDNA FARBA
Predám nepoužitú - ešte originál zatvorenú bordovú fasádnu farbu značky BAUMIT SilikonColor 14 litrov = 1 kýbel, mám 3 neotvorené kýble, 1 kýbel je na 40 metrov štvorcových náteru - valcovanie, odtieň LIFE 0572, nákupná cena bola 1 kýbla 137,76 EUR, teraz cena 1 kýbla je: 70,- EUR.
Bratislava II - Ružinov
70 €
Nové trblietky CANDIS Glitter Blu 25 gramov
Vhodné ako originálny darček k narodeninám, Vianociam alebo iným príležitostiam. Trblietky môžu byť pridané do celej rady maliarskych farieb. Pridajú tak technike pocit zvláštnosti, sviežosti a elegancie dekorovaných stien. Odporúča sa zmiešať jedno balenie do 2,5 litrovej neutrálnej farby. Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky Na SMS nereagujem, treba zavolať. Cena je 4,99,- €. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
4 €
Darujem vap-cem omietku za odvoz Miloslavov
Darujem vapeno-cementovu omietku za odvoz MPI25 zhruba 20 vriec v Miloslavove cast Alzbetin Dvor.
Miloslavov
zadarmo
Hmozdenky
Predám 800 ks natlkacich hmozdeniek 10x120 ,cena dohodou
Kriváň
dohodou
Strojove omietky
Ceny strojovej omietky materiál+práca -sadrová gletovaná 9.50€ / 1 m2 -vápenno cementová 8.50 € / 1 m2
Šaľa
dohodou
Murovacia malta na silikátové prvky
LACNO ATLAS SILMUR - murovacia malta na silikátové prvky Popis Odporúča sa pre murovanie múrov z silikátových prvkov (všetky verzie), z porobetónu a plynobetónu (SILMURY M-10, M-7,5 a M-5). Používa sa pre murovanie na tenké špáry a tiež na stierkovanie a vyrovnávanie povrchov. Základné vlastnosti vyrába v bielej a šedej farbe. 4 pevnosti v tlaku Základné parametre hrúbka vrstvy: 2 - 10 mm spotreba: 4 kg/1 m2 / 24 cm pevnosť v tlaku - kategórie M5, M7,5, M10 a M15 (popis na vreciach) Cena je za 1ks=25kg vrece PC:4,62 €/25 kg AKCIA:3,26 €/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,26 €
Lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovani
LACNO ATLAS GRAWIS U - 2 v 1 - lepiaca malta na lepenie polystyrénu a stierkovanie Popis na lepenie termoizolačných dosiek z penového polystyrénu EPS a na stierkovanie umožňuje lepenie dosiek z penového polystyrénu vrátane elastifikovaných a dosiek s prímesou grafitu druhy stavebných podkladov– betón všetkých tried, plynobetón, cementová, vápennocementová omietka, pieskovec ako aj neomietnuté múry z tehál, dutých tvárnic a iných podobných keramických, silikátových alebo keramzitových materiálov Základné vlastnosti pre lepenie penového polystyrénu a ponáranie sieťky veľmi dobré pracovní parametre odporúčaná do výšky 12 m vysoká priľnavosť k podkladu Základné parametre hrúbka vystužovanej vrstvy: 2 - 5 mm spotreba pri lepení dosiek 4 - 5 kg/m2 spotreba na vystužovanú vrstvu 3 - 3,5 kg/m2 priľnavosť : betón 0,3 MPa priľnavosť : penový polystyrén 0,1 MPa Cena je za 1ks=25kg vrece PC:6,83€/25 kg AKCIA: 4,87€/25 kg foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,87 €