Píly

7 inzerátov
V ponuke motorová píla STIHL MS 170
V ponuke motorová píla STIHL MS 170
V ponuke motorová benzínová píla STIHL MS 170 v akciovej cene 169 eur. Okrem motorových píl ponúkame aj kosačky, krovinorezy a inú záhradnú a lesnú techniku. Kontakt: BOSTAR SLOVAKIA Študentská 1439/2 069 01 Snina
Snina
169 €
zapaľovacia cievka
zapaľovacia cievka
Predám novú zapaľovau iu cievku na STIHL 051 AV.
Humenné
40 €
piest olejového čerpadla
piest olejového čerpadla
Predám nový piet olejové čerpadla na STIHL 051 AV.
Humenné
15 €
pružina štartéra
pružina štartéra
Predám novú pružinu štartéra na STIHL 051AV.
Humenné
10 €
Sada Stihl pre krovinorez
Sada Stihl pre krovinorez
Sada Stihl pre krovinorez FS 55 - kombi kľúč - kryt pre žací nôž - upínak pre žací nôž - kryt pre žaciu hlavu - úplne nová a nerozbalená sada Možnosť vyzdvihnutia osobne alebo na dobierku. V prípade záujmu alebo nejakých otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Telefonicky len Po - Pia od 7:15 do 15:45, v prípade že nebudem dvíhať mi pošlite SMS alebo E-mail a ja sa Vám ozvem.
Žilina
25 €
Akumulátorová rozbrusovačka STIHL
Akumulátorová rozbrusovačka STIHL
Akumulátorová rozbrusovačka TSA 230 - pri svojej nízkej hmotnosti iba 3,9 kg v nej získate veľmi obratného pomocníka - získa uplatnenie na každej stavbe s potrebou príležitostného oddeľovania - jeho 230 mm rezný kotúč si poradí hravo s tehlami, terasovými doskami z prírodného kameňa či betónu, s profilmi z ocele, hliníka a s ďalšími materiálmi Technické parametre - menovité napätie 36 V (akumulátor) - hmotnosť 3,9 kg - rozbrusovací kotúč 230 mm - maximálna hĺbka rezu 70 mm - rezanie za sucha/mokra - vodná prípojka pre rezanie za mokra - balenie obsahuje rozbrusovací kotúč K-ME Ponúkam na predaj úplne novú a nepoužitú akumulátorovú rozbrusovačku s kompletným príslušenstvom, v originálnom balení. Pôvodná cena 383€. Možnosť vyzdvihnutia osobne alebo na dobierku. V prípade záujmu alebo nejakých otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Telefonicky len Po - Pia od 7:15 do 15:45, v prípade že nebudem dvíhať mi pošlite SMS o čo by ste mali záujem a ja sa Vám ozvem.
Žilina
249 €
Predaj
Predaj
Predám novú lištu na motorovú pílu Stihl 40 cm x 1,6 mm diera na uchytenie 12 mm plus dva nové reťaze k tomu. Cena dohodou.
Michalovce
dohodou