Ploty a brány

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ploty a brány

Posuvné a krídlové brány a oplotenie
Ponúkam predaj a montáž komplexného systému oplotenia MODERN - brány - posuvné samonosné, dvojkrídlové, bránky, segmenty, stĺpiky, poštové schránky a podľa požiadavky automatiku zabudovanú v stĺpiku. Ponúkam v špeciálnej povrchovej úprave duplex - žiarovo zinkované a v konečnej úprave striekané polyesterovou práškovou farbou s 10- ročnou zárukou a certifikátom kvality. Široký výber vzorov a prevedenia oplotenia v typizovaných aj v atypických rozmeroch, zakončenie do rovného, vnútorného alebo vonkajšieho oblúka. Predložte mi Vašu požiadavku na oplotenie, tj.(výšku, šírku, farbu, s automatikou alebo bez automatiky, vzor a druh oplotenia, možnosť elektromagnetického zámku v bránke)a ja Vám pošlem cenovú ponuku. Bezplatné zameranie a vyhotovenie projektu oplotenia vrátane cenovej kalkulácie a vizualizácie v programe AW EXPERT je samozrejmosťou.
Kolíňany
dohodou
AKCIA Betónové ploty priamo od slovenského výrobcu
Možnosť zľavy vo výške DPH ! Možnosť montáže ! Možnosť dodania ihneď ! Pre BA, TT a NR kraj ! Poskytujeme aj množstevné zľavy. Cena komplet box, rozmer 200x200cm, 72 EUR. Ďalšie info o ponuke a cenách viď na obrázku alebo emailom alebo volajte na čísla na obrázku ! Pri objednávke nahlasujte kód akcie: LETO20 !
Senec
dohodou
Betónové ploty KG
Výroba a predaj jednostranných betónových plotov : výšky od 1,5 / 2,00 / 2,5 m v rôznych vzoroch. Cena plotu v závisloti od výšky plotu. Výhodná cena -16€/bm = 1,5metra vysoký plot pozostávajúci z 3ks panelu + 2ks stĺpu. Možnosť dopravy a vyloženia plotu za poplatok, Bližšie informácie Vám radi poskytneme na uvedenom tel.čísle. Ponuka platí pre celú SR.
Zemné
16 €
Predam pozink. oborove pletivo hr. dr. 4mm
Predám pozinkované oborové pletivo s priemerom drôtu 4 mm a dĺžkou balenia 10 m. -výškou od 1000 do 2800 mm podľa požiadavky s veľkosťou oka: -80/80 ------- 3,00€/m2 -100/100 ------ 2,60€/m2 -120/120 ------ 2,40€/m2 Oborové pozinkované pletivo s priemerom drôtu 3 mm a dlžkou balenia 15 m max. -výškou 2200 mm s veľkosťou oka 65x65 mm -cena 2,35€/m2 Pletivo po dohode aj montujeme!!! DOVOZ ZDARMA!!!
Hlohovec
3 €
Stavba okenicového plotu svojpomocne
Ak potrebujete postaviť nový alebo rekonštruovať plot, bránu, bránku, zástenu terasy, zábradlie alebo obklad nepekných stien, máme pre Vás jednoduché a neopozerané riešenie, ktoré zvládnete zrealizovať aj svojpomocne. Vhodné využitie ak plánujete stavať alebo rekonštruovať: - okenicový, lamelový alebo žalúziový plot, - výplň plotu, betónového, murovaného alebo gabiónového plotu - výplň otváravej alebo posúvnej brány alebo bráničky, - výplň vchodového zábradlia, balkónového zábradlia alebo zábradlia pri vstupe do domu, - obklad stien terasy, altánku alebo záhradného domčeku - obklad panelového betónového plotu Prostredníctvom jednoduchého systému plastových držiakov dosiek si sami môžete postaviť za minimálne ceny modernú výplň plotu alebo zástenu s neopozeraným dizajnom. Pre stavbu sú najvhodnejšie drevené hobľované dosky, no v určitých prípadoch sú vhodné aj terasové dosky, hliníkové panely, kompozitné lamely alebo drevoplastové dosky ... Realizácia je tým pádom jednoduchá montáž, ktorá spočíva v priskrutkovaní držiakov k zabetónovaných železným stĺpikom, zvarenej konštrukcií brány alebo bráničky, alebo k pomocným dreveným hranolčekom alebo jaklom pripojených na betónové stĺpiky plota pomocou samorezných skrutiek. Na držiaky sa prichytia Vami vybrané presne skrátené a nalakované dosky, ktoré sú spájané zo zadnej strany plotu. Spoje dosiek tak nieje vidieť, a do spojov nezateká voda čo značne predlžuje životnosť dosiek. Nemusíte tiež riešiť typizované rozmery hotových plotových výplní ale dĺžku si prispôsobite svojím potrebám. Držiak a jeho detaily: - 6 nastaviteľných odstupov dosiek - sklon dosiek 22 stupňov - odporúčaná šírka dosiek 11 - 14 cm a odporúčanej min. hrúbke 2 cm - vyrobené z vysoko odolného plastu so životnosťou 25 rokov - vo farbe čiernej, sivej alebo hnedej - pri použití dosiek dlhších ako 180cm je potrebné použiť aj stredový držiak, ktorý zapadá jeden do druhého a nie je potrebné ho uchytávať do ďalšieho stĺpika Množstevné zľavy, platobné podmienky a doprava dohodou. Konzultácie a poradenstvo zdarma.
Prešov
1,49 €
Betónové platne a stĺpy
Na predaj betónové platne / á 200x50cm8€/ a stĺpy/ á 2m10€/. Celý box /t.j.2 stĺpy a 4 platne/=52€
Senec
8 €
Betónový plot
Predám kvalitný bet. plot, vzor štiepaný kameň. Výška 2m. Plot je slovenskej výroby bez bubliniek, pórov a trhlín. Na výrobu sú používané najkvalitnejšie suroviny na trhu. Záruka 10 rokov. Možnosť dopravy a montáže.
Veľké Zálužie
30 €
Betónový plot,44 vzorov,robíme aj montáž,a dopravu
Vyrábame, predávame, dodávame, montujeme certifikovaný betónový plot v zľave od 23,40 Eur za bežný meter. Betónové ploty - Máme najväčší výber vzorov na Slovensku. Až 44 vzorov na výber a Najnižšie ceny. Zálohy nepýtame, platíte až pri dodaní. 1.) Sme priamy SR výrobca betónového oplotenia, robíme aj montáž na kľúč v priemere 19 Eur za bm ako aj dopravu po celom Slovensku. 2.) Máme najväčší výber vzorov na Slovensku až 44 vzorov na výber, rôzne výšky oplotenia od 0,5m po 2,5m a teraz najnižšie ceny. 3.) Máme dlhoročné skúsenosti / tisíce spokojných zákazníkov. 4.) Uvedené vzory v prípade záujmu Vám vieme aj skombinovať podľa Vašich požiadaviek. 5.) U nás ste taktiež chránený zmluvou o dielo. 6.) dlho neváhajte nakoľko kapacita sa nám na rok 2019 už zapĺňa V prípade záujmu o zaslanie celej ponuky alebo našich recenzií napíšte email alebo volajte, tel číslo nájdete nižšie, Mgr.Dušan Harman
Bratislava
23,40 €
BETÓNOVÉ PLOTY na kľúč - AKCIA
Zabezpečíme Vám všetko od výroby, zamerania, dopravy až po samotnú montáž a realizáciu. V ponuke máme betónové oplotenie: 1. Vibroliate a) Jednostranný betónový plot (Výšky 1,5/2/2,5m) Vzory: Štiepaný kameň/Bridlica al. Nepravidelná tehla s OKRASNÝMI STĹPMI (foto č 2-3) b) Obojstranný betónový plot (Výška 2m) Vzor: Štiepaný kameň/Bridlica s OKRASNÝMI STĹPMI 2. Vibrované a) Jednostranný betónový plot (Výšky 1,5/2/2,5m) Vzory: Štiepaný kameň/Bridlica al. Nepravidelná tehla s HLADKÝMI STĹPMI (foto č 4-5) b) Obojstranný betónový plot (Výšky 1,5/2/2,5m) Vzor: Štiepaný kameň/Bridlica s HLADKÝMI STĹPMI TERAZ – AKCIA: Vibrovaný Obojstranný betónový plot, Vzor Štiepaný kameň/Bridlica s hladkými stĺpmi, Výška 2m: Cena od 60 eur/bežný meter s priebežnými stĺpmi v cene, dokupujete len koncové stĺpy, (Betónový plot + Montáž = od 60 eur/bežný meter). + VYSKLADNENIE oplotenia do 1-2 týždňov. Bezplatnú a nezáväznú predbežnú cenovú kalkuláciu Vám vypracujeme do 24 hodín. Cenové ponuky sú individuálne. Po obhliadke a zameraní Vám vieme stanoviť konečnú cenu. Ponuka platí pre celé západné Slovensko. Tešíme sa na spoluprácu.
Bratislava
39 €
Brána posuvná, krídlová, samonosná, automatická
Výroba: -posuvné brany -samonosné posuvné brány -teleskopické samonosne brány -krídlové brány -kompletné plotové systémy -plotové dielce Automatizácia: -v prípade záujmu realizujeme aj automatizáciu brán kvalitnými pohonmi značky KEY automation. Ostatné: Doprava a montáž Povrchové úpravy podľa požiadaviek zákazníka: - zinkovanie - lakovanie na mokro farbami z bohatého RAL vzorkovnika - práškové lakovanie v ľubovoľnom odtieni - kvalitná kombinácia (zinkovanie+práškové lakovanie) Všetky brány, plotové dielce či kompletné systémy vyrábame na mieru. Vybrať si môžete zo širokej škály dizajnových vyplní, od rôznych horizontálne uložených joklovych profilov, cez lamely, ťahokov... V prípade záujmu nas kontaktujte na mail alebo telefonicky, Následne vypracujeme CP, ak sa vám bude naša ponuka páčiť, prídeme na miesto montáže, kde si všetko presne zameriame, dohodneme podrobnosti zo zákazníkom. Po záväznej objednávke a výrobe opäť prídeme, všetko namontujeme a prevezmete si hotovú prácu. Zaručujeme príjemný a osobný prístup ku každému zákazníkovi, prijateľné ceny a dodržanie dohodnutého termínu montáže. Tešíme sa na spoluprácu s vami.
Púchov
dohodou
Betónové ploty
Možnosť zľavy vo výške DPH ! Možnosť dodania ihneď ! Pre BA, TT a NR kraj ! Poskytujeme aj množstevné zľavy. Ďalšie info o ponuke a cenách viď na obrázku alebo emailom alebo volajte ! Pri objednávke nahlasujte kód akcie: LETO2019 !!!! Zaoberáme sa aj produkciou betónových výrobkov na zákazku podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. V prípade záujmu o kalkuláciu k zákazkovej výrobe nás kontaktujte.CENA PLOTA A I MONTAZ 39e
Senec
39 €
betonovy plot / Levice
Dobry den, ponúkam betonové ploty, vzor ako na foto,za výhodné ceny - 23,50€ za bežný meter 2metre vysokého plotu. Tj 8,70€ za panel(200x50cm) a 11,40€za H stĺp (277cm) dopravu, pripadne montáž viem zabezpečit. výsky 1,5m/ 2 metre / 2,5metra Cena je konečná Pre presný výpočet alebo bezplatné zameranie volajte na dole uvedene čislo
Levice
8 €
Exkluzívne barierové oplotenie TIMBER XXL
rozmery dielcov 183x30x4.5cm, rozmery stlpov H-čko- 280x13x13cm, prvotriedna kvalita, jednostranný ,na objednávku, cena dielec od =18,- Eur/ks, stĺp od = 23,-Eur/ks
Topoľčany
18 €
Kovaný plot
predavam kovany plot dlžka plotu je 206 cm a vyška je 75 cm . Plot je v poriadku nakolko sme davali novy tak je nepotrebný. Bude možne si ho prist zobrat koncom tyzdna nakolko nemam este nahodeny nový. ploty mam 3 kusy.
Nitra
130 €
RUČNÝ BAGER NA VYBERANIE ZEMINY
Nový Ručný bager na vyberanie zeminy Slúži na vyberanie zeminy z dier na stĺpiky. PC:66 € AKCIA:55 € foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
55 €
ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POZINKOVANÉ IDEAL ZN
ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POZINKOVANÉ IDEAL ZN (GUĽATÝ ZVITOK NEZAPLETENÝ) - VÝŠKA 150 CM, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo pozinkované (Zn) výška 150 cm veľkosť ôk 60 × 60 mm priemer drôtu 2,00 mm zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc:52,00 €/ balenie 25 m ---------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POZINKOVANÉ IDEAL ZN (GUĽATÝ ZVITOK NEZAPLETENÝ) - VÝŠKA 160 CM, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo pozinkované (Zn) výška 160 cm veľkosť ôk 60 × 60 mm priemer drôtu 2,00 mm zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc:55,50 €/ balenie 25 m ---------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POZINKOVANÉ IDEAL ZN (GUĽATÝ ZVITOK NEZAPLETENÝ) - VÝŠKA 180 CM, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo pozinkované (Zn) výška 180 cm veľkosť ôk 60 × 60 mm priemer drôtu 2,00 mm zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc:62,00 €/ balenie 25 m ---------------------------------- odber:Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
dohodou
ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ
ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ IDEAL ZN+PVC (BEZ NAPÍNACIEHO DRÔTU) - VÝŠKA 125 CM, ZELENÁ, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 125 cm veľkosť ôk 55 × 55 mm priemer drôtu 2,50 mm farba - zelená - kompaktný zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc:49,25 €/ balenie 25 m ---------------------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ IDEAL ZN+PVC (BEZ NAPÍNACIEHO DRÔTU) - VÝŠKA 150 CM, ZELENÁ, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 150 cm veľkosť ôk 55 × 55 mm priemer drôtu 2,50 mm farba - zelená - kompaktný zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc: 61,50 €/ balenie 25 m ----------------------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ IDEAL ZN+PVC (BEZ NAPÍNACIEHO DRÔTU) - VÝŠKA 150 CM, ZELENÁ, 15 M Popis produktu Štvorhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 150 cm veľkosť ôk 55 × 55 mm priemer drôtu 2,50 mm farba - zelená - kompaktný zvitok s dĺžkou 15 m Balenie: 15 m Pc: 36,90 €/ balenie 15 m -------------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ IDEAL ZN+PVC (BEZ NAPÍNACIEHO DRÔTU) - VÝŠKA 160 CM, ZELENÁ, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 160 cm veľkosť ôk 55 × 55 mm priemer drôtu 2,50 mm farba - zelená - kompaktný zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc: 62,75 €/ balenie 25 m -------------------------------------- ŠTVORHRANNÉ PLETIVO POPLASTOVANÉ IDEAL ZN+PVC (BEZ NAPÍNACIEHO DRÔTU) - VÝŠKA 180 CM, ZELENÁ, 25 M Popis produktu Štvorhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 180 cm veľkosť ôk 55 × 55 mm priemer drôtu 2,50 mm farba - zelená - kompaktný zvitok s dĺžkou 25 m Balenie: 25 m Pc: 70,50 €/ balenie 25 m odber:Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
dohodou
DEKORAČNÉ PLETIVO DEKORAN POPLASTOVANÉ
DEKORAČNÉ PLETIVO DEKORAN POPLASTOVANÉ (ZN + PVC) - VÝŠKA 25 CM, ZVITOK 25 M elegantný pletený záhradný plot ideálne riešenie pre kvetinové záhony jednoduchá inštalácia Popis produktu Dekoračné pletivo poplastované (Zn + PVC) vpletené pletivá zakončené do oblouku veľkosť ôk 90 × 150 mm priemer drôtů: vodorovné 2,50 mm svislé 3,00 mm farba - zelená Balenie:1 zvitok 25 m Pc:22,87 €/zvitok Akcia:19,00 €/zvitok foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
19 €
Stĺpiková kocka SK 20
LACNO Stĺpiková kocka SK 20 Rozmer D/V/Š 20x25x20 100 ks = 1 paleta Pc:1,50 € Akcia:1,27 € odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
1,27 €