22 inzerátov
Predám polyuretanovy tmel
DEN BRAVEN tmel polyuretánový PU 50 FC, 300 ml, biely TECHNICKÉ PARAMERTE: Základ: polyuretán Konzistencia: tixotropná pasta Hustota: 1,15 g/ ml Tepelná odolnosť: -30 / 80 C (po vztvrdení) Aplikačná teplota: 5 / 30 C - vodotesný, mrazuvzdorný - pretierateľný, rýchlo schnúci - odolný voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam  - vysoká priľnavosť ku stavebným materiálom  - tmelí a lepí v jednom pracovnom kroku  - dlhodobo odolný morskej a vápennej vode, slabým kyselinám, lúhom a čističom - krátkodobo odolný benzínu, nafte, minerálnym, rastlinným a živočíšnym olejom. Moderný výrobok na lepenie a tmelenie všetkých spojov v interiéroch a exteriéroch budov. Uplatní sa nie len medzi murármi, klampiarmi, pokrývačmi, mechanikmi, elektromontérmi a zámočníkmi. Mám kartón 12ks cena ks/3€
Bidovce
3 €
farba
Predam Dylon farba na veci modrá a čierna
Žilina
1 €
novy gelovy ochranny nater na drevo BAUFIX - orech
Predam uplne novy gelovy nater na drevo spolocnosti BAUFIX v prevedeni orech. Uprednostnujem osobny odber.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Náter na drevo
Predám náter na drevo odtieň palisander a orech 5L balenie,cena 10€ za balenie
Bytča
10 €
PENETRACNÁ LÁTKA - UNIVERZÁLNA
Používa sa na penetrovanie podkladov soklových omietok, vyrovnávacích mált nasiakavých betónov a sadry. výdatnosť: 0,2 l /m2 farba: biela balenie: 1 liter - 1,59€ 5 liter - 7,16€ 10 liter - 13,25 €
Rožňava
13,25 €
HLBKOVÁ PENETRACNÁ LÁTKA - NANOTECH
Silne absorbuje vlhkosť, vhodné na cementové a sadrové základové dosky, vhodne na vnútorné aj vonkajšie použitie. Hĺbková penetrácia Nanotech je špeciálna hĺbková penetrácia s nano časticami, je vodou riediteľná. Kompozície na báze styrén-akrylátového kopolyméru, ktoré umožňujú vysoký stupeň kotvenia na anorganických časticiach substrátu. výdatnosť: 0,2-0,3 l /m2 farba: biela balenie: 1 liter: 1,69€ 5 liter: 7,58€ 10 liter: 14,09€
Rožňava
14,09 €
predam Zlatá farba prášková k patinovaniu
Zlatá farba prášková k patinovaniu kovov,kamena, drevených a inych predmetov. Nie je určená na natieranie predmetov, ktoré sa vypaľujú. Nie je určená pre styk s potravinami, pitnou vodou ani pre nátery hračiek a detského nábytku.nova hmotnost 0,5kg taliansky vyrobca.rozpredam aj mensie mnozstvo minimalny odber 50g za 10€
Víťaz
70 €
Bona R848T lepidlo 10 x 8 4kg saláma
Predám lepidlo Bona R848T 10 x 5400ml (8,4kg). Lepidlo je určené hlavne na lepenie parkiet. Lepidlo bolo zakúpené 09/2017. Žial lepidlo nie je vhodné na dlhé drevené podlahy, a preto som z neho nepoužil ani gram. Cena je za 10 salám.
Bardejov
380 €
Farby, laky, lazúry
Farby, laky, lazúry,stavebná chémia Pohodlný nákup cez e-shop
Tomášov
dohodou
CD, UD, CW, UW,priamy zaves,spojka ,natlkačky...
CD, UD, CW, UW,priamy zaves,spojkak CD,krokvový rýchlozáves ,natlkacie hmoždinky, skrutky, pásky, tmely,arm.sietka Vertex, bit s dorazom lišta Roh +sietka Alu Roh+sieťka PVC, rýchloomietnik, APU lišta,štartovacie profily , ...a iné.Sadrokarton všetky druhy. Komplet príslušenstvo k sadrokartónovým konštrukciám.Pohodlný nákup cez e - shop.
Tomášov
0,02 €
Lepidlo,beton,omietka,malta, kameny koberec
Lepidlo mrazuvzdoene obklad dlazba C1T - 3,38 €/25kg Flexibilne lepidlo C2TE - 6,55 €/25kg Zateplenie UNI / lepenie polyst.+armovanie sietky - 4,70 €/25kg Suchy beton - 4,47 €/40kg Nivelizacny poter - 7,34 €/25kg Jadrova omietka / omiet+murovacia malta./ - 3,68 €/40kg Jednovrstvova omietka / MVR uni/ - 4,70 €/40kg Fajnstuk vonkajsi , vnutorny - 4,62 €/40kg STONE - oprava starych chodnikov - /kamenivo + pojivo/ OD 15,10 €/m2 DO 25,50 €/m2 Ceny su s DPH Viem zabespecit dopravu.
Nitra
dohodou
prolux
predam latexovu farbu prolux biely
Košice IV - Krásna
5 €
Troj-zložkový eko-olej na kameň, drevo,tehlu,betón
Trvácny, overený, ekologický olej na kameň, drevo, betón, tehlu... Videl som pri prácach v Írsku storočný plot vo veľmi zachovalom stave a vnuk bývalého majiteľa tohto diela mi receptúru prezradil, za čo som mu veľmi vďačný. Keďže môj dom zastihli zosuvy pôdy a následne som dostal infarkt, dostalo ma to na invaliditu a takto si môžem namiešaním a predajom kvalitného produktu zarobiť nejaké euro. Tento náter vydržal aj na starej plechovo-zinkovej streche viac ako 20 rokov a potom sa musel obnoviť. Hodí sa aj na tehlu či kameň, drevo či betón, vonka aj vo vnútri, je vode-odolný, dobre sa vstrebe a po čase spevnie kameň, či tehla, drevo...omedzuje rast húb a plesní. Dobre sa uchováva,vydrží aj pár rokov. Na kameň napr. pieskovec je potrebné použiť min. 0,5l a tri nátery s odstupom pár hodín. Cena za liter je 12,50 keďže drevný olej objednávam až z Činy či Indie, tak treba týždeň vyčkať. Robím to ozaj v malom, takže nemám uložené zásoby. Ak chcete kvalitný olej, čo dobre zakonzervuje a spevní Vaše náklady vložené do rôznych diel tak neváhajte, určite neoľutujete.
Prešov
12,50 €
Podkladová farba
Na predaj podkladová antikorózna farba v spreji.
Košice
4 €
Základná farba v spreji
Čierna podkladová farba v spreji na kov. (Aj viac kusov.)
Košice
4 €
Chémia -plastifikátor, prísada do mált, hydrofob
Ponúkam širokospektrálnu stavebnú chémiu zameranú na rôzne potreby v oblastí stavebníctva : Plastifikátor a SuperPlastifikátor, Prísada do mált - plastifikačná prísada na zvýšenie pevností do betónových a maltových zmesí pre práce aj pri nízkych teplotách . Materiál odporúčím na vyžiadanie .
Košice I - Sever
dohodou
Anti-Graffiti program
Ponúkam prípravky na preventívnu ochranu všetkých typov omietok, fasádnych systémov, keramických obkladov, prírodných a umelých kameňov, betónových plôch proti trvalému znečisteniu technických stavieb ,plôch a odstránenia graffitov bez poškodenia stavebného podkladu . Záruka ochrany v exterieri 5 rokov, interrier 10 rokov. Na vyžiadanie odporučime vhodné riešenie .
Košice I - Sever
dohodou
Hydroizolačná stierka
Ponúkam stavebný materiál na vytvorenie hydroizolačných stierok vo vnútorných a vonkajších priestoroch od výrobcov Stachema, Weber Terranova, Baumit , Mapei : napr. Sanaflex WPN 1 a 2 - jednozložková vrecovaná flexibilná stierka pod obklady a dlažbu v interier a ako finálna úprava povrchu Bal/ 12 kg / Vrecia , Na vyžiadanie viem odporučiť vhodný materiál , rozpočet, doručenie ...
Košice I - Sever
dohodou
Sanačné prípravky proti plesniam
Ponukám širokospektrálnu chémiu- prípravky účinné na likvidáciu a prevenciu pliesní v interieri a exterieri napr. v domácnostiach predovšetkým v kúpeňiach - použiteľné aj v zdravotníctve a potravinárskych zariadeniach ako aj na likvidáciu rias a pliesní bez chloru proti biologickým nečistotám a na prevenciu proti opätovnému výskytu baktérií machov a pod na stavebných materiáloch a napadnutých zateplovacích povrchových úpravách.
Košice I - Sever
dohodou
Ochranné prostriedky na drevo- laky a penetracie
Ponúkam výrobky na ochranu dreva -širokospektrálne od ochrany nového ako aj starého dreva, na predlženie ochrany ako aj na prevenciu a sanáciu a likvidáciu napadnutého dreva hubami, škodcami a hmyzom , Lazúrovacie laky a polyuretánové povrchové laky na povrchové ošetrnie dreva výber podľa vzorkovníka rada Lignofix , Impranal a Belinka- JUB - rôzne odtiene ,balenia 0,75 , 2,5 a 5 itre , V prípade potreby aj väčšie balenia .
Košice I - Sever
dohodou
1 2