Stavebná chémia a nátery

78 inzerátov
Chemická kotva hilti
Chemická kotva hilti
Dobrý deň prajem ponúkam na predaj čisto nove chemické kotvy značky hilti niekde chyba špička inak sú zabalené Cena 8 euro kus
Trnava
8 €
farba na beton
farba na beton
Sinokryl Farba na beton,asfald,poťer cestarska farba balenie 30kg farba je biela,cierna,seda,zlta,cervena. cena 30kg 60e mozny rozvoz po celom slovensku.
Bratislava III - Nové Mesto
60 €
Farba na strechu
Farba na strechu
Predám farbu JOTUN Contiseal. Nórsky Jotun je vedúcim výrobcom a dodávateľom vysokokvalitných náterov zameraných na protikoróznu ochranu, pasívnu protipožiarnu bezpečnosť a ochranu betónových konštrukcií. Vhodný na náter strechy. K dispozícií mi zostalo 20l vedro s podkladovou farbou (červená) s prísadami zinku a teda vysokoodolná proti korózií. A taktiež 20l vedro s vrchnou zelenou farbou. Výdatnosť farby na 140m2.
Nová Baňa
1 €
Dekoratívne farbivo CANDIS Preziosi Argenti 0,625
Dekoratívne farbivo CANDIS Preziosi Argenti 0,625
Dekoratívny štuk pre interiér Preziosi je originálny produkt od talianskeho výrobcu, spoločnosti CANDIS s.r.l., s patentovanou ochranou v celej Európe i v zámorí na dekoráciu vášho interiéru. Farbivo v polopastovom stave pre interiéry na úplne vodnej báze. Je jednoducho aplikovateľné prostredníctvom hladítka z plastu. Táto najpredávanejšia dekoratívna stierka na trhu vytvorí dokonalú povrchovú úpravu moderných stien v interiéri. Aplikuje a dekoruje sa s hladítkom z plastu alebo z nerezovej ocele. Výdatnosť na 8 m². Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky . Cena je 9,99,- €/kus. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
9 €
Nová dekoratívna farba SPIVER Velatura 750 ml
Nová dekoratívna farba SPIVER Velatura 750 ml
Dekoračná stierka pre interiér Velatura je originálny produkt na úplne vodnej báze od talianskeho výrobcu, spoločnosti SPIVER s.r.l. Vytvára odtiene schopné premeniť akýkoľvek interiér na prostredie z kúzla a tepla. Hrá sa s transparentnosťou a zvýrazňuje štruktúru povrchu. Polopriesvitný náter v závislosti na použitom nástroji (rukavica, štetec, špongia alebo handra), pridáva dekorovanému povrchu veľmi podmanivý efekt ako vzhľadovo, tak aj na dotyk. Táto najpredávanejšia dekoratívna farba na trhu vytvorí dokonalú povrchovú úpravu moderných stien v interiéri. Výdatnosť na 5 - 7 m². Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky na Cena je 9,99,- €/kus. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
9 €
Nová zlatá farba CANDIS Etnika Oro Rinascimentale
Nová zlatá farba CANDIS Etnika Oro Rinascimentale
Dekoračná farba pre interiér Etnika Oro Rinascimentale (renesančné zlato) je originálny produkt na úplne vodnej báze od talianskeho výrobcu, spoločnosti CANDIS s.r.l., s patentovanou ochranou v celej Európe i v zámorí na dekoráciu vášho interiéru. Táto zlatá farba je charakteristická jemnými efektami lomov svetla i fascinujúcimi odrazmi tieňov rovnako ako hĺbkou odtieňov získanú vďaka použitiu špeciálnych prírodných mikročastíc a živíc na báze vody. Etnika vytvorí na povrchu hodvábny vzhľad a pocit zamatu pri dotyku. Interiérová farba Etnika kombinuje svoju vzácnu textúru originálneho dizajnu s nevšednou brilanciou a so žiariacim svetlom. Tento materiál bol vytvorený tak, aby obohatil ponuku tradičných farieb. Táto najpredávanejšia dekoratívna farba na trhu vytvorí dokonalú povrchovú úpravu moderných stien v interiéri. Aplikuje sa štetcom a dekoruje s plastovým hladítkom. Výdatnosť na 10 - 15 m². Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. Cena je 21,99,- €/kus. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
21 €
Nová betónová stierka SPIVER Micromarmo 1 kg
Nová betónová stierka SPIVER Micromarmo 1 kg
Dekoračná stierka pre interiér Micromarmo je originálny produkt na úplne vodnej báze od talianskeho výrobcu, spoločnosti SPIVER s.r.l. Je určená pre akýkoľvek nový, starý aj existujúci súvislý povrch stien a podláh. Jedná sa o úplne neškodnú, ekologickú povrchovú úpravu s vynikajúcim dizajnom súčasnosti. S týmto materiálom možno získať výnimočné a exkluzívne povrchy s veľmi nízkou hrúbkou v estetickom efekte absolútnej jedinečnosti s vysokou odolnosťou. So skvelým vizuálnym výsledkom a jedinečnou originalitou sa s ním dajú realizovať rozmanité návrhy interiérov bez spojov a špár. Jeho variabilné riešenie od steny k stene aj celopodlahové povrchy s dôrazom na dizajn dokážu naplniť všetky súčasné výzvy modernej architektúry. Variabilná hrúbka 2 - 3 mm nanášanej vrstvy odoláva poškriabaniu a milo prekvapí vynikajúcou mechanickou odolnosťou. Pretože výborne prekrýva trhliny, využíva sa ako alternatíva ku tradičným kachlíčkám pre obklady kúpeľní, vnútorných spŕch, saunových miestností, kuchýň i podláh. Tento stopercentne ekologický, prírodný materiál s minerálnou povrchovou úpravou poskytuje úžasný pocit pohodlia, ktorému "studené" umelé povrchy zo syntetickej epoxidovej živice len ťažko môžu konkurovať. Aplikuje sa s hladítkom. Výdatnosť na 2 - 4 m². Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky na . Cena je 14,99,- €. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
14 €
Nový benátsky štuk SPIVER Caravaggio 750 ml
Nový benátsky štuk SPIVER Caravaggio 750 ml
Benátska stierka pre interiér Caravaggio je originálny produkt na úplne vodnej báze od talianskeho výrobcu, spoločnosti SPIVER s.r.l. Táto farba je charakteristická jemnými efektami lomov svetla i fascinujúcimi odrazmi tieňov rovnako ako hĺbkou odtieňov získanú vďaka použitiu špeciálnych prírodných mikročastíc a živíc na báze vody. Caravaggio vytvorí na povrchu hodvábny vzhľad a pocit zamatu pri dotyku. Interiérová farba Caravaggio kombinuje svoju vzácnu textúru originálneho dizajnu s nevšednou brilanciou a so žiariacim svetlom. Tento materiál bol vytvorený tak, aby obohatil ponuku tradičných farieb. Táto najpredávanejšia dekoratívna farba na trhu vytvorí dokonalú povrchovú úpravu moderných stien v interiéri. Aplikuje sa štetcom a dekoruje s plastovým hladítkom. Výdatnosť na 10 - 15 m². Dá sa poslať ako dobierka. Možný dovoz priamo k Vám aj v rámci ČR. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky . Cena je 21,00,- €/kus. Inzerát je platný do vymazania.
Myjava
21 €
Lepidlo na zavity a rurkove zavity
Lepidlo na zavity a rurkove zavity
Dobrý deň, mám na predaj lepidlo na zavity a rurkove zavity, info foto mail
Žarnovica
9 €
Lepidlo na valcove spoje
Lepidlo na valcove spoje
Dobrý deň, mám na predaj, Loctite 620, v popise je link....
Žiar nad Hronom
18 €
farba na strechy
farba na strechy
Ponúkam na predaj farbu od výrobcu Paramo - GUMOASFALT SA23 červenohnedú. Je vodou riediteľná náterová hmota na báze asfaltu. Dobre priľne k všetkým stavebným materiálom (betón, tehla, plech, asfalt, kameň apod). Ideálny je k údržbe asfaltových povlakových krytín, kombinovaná krytina nových strešných plášťov, tesnenie strešných detailov. Balenie je po 30 kg. Pôvodná cena bola 55,90 Eur za 30 kg. vedro. Teraz ponúkam 45 Eur za 30 kg vedro. Mám 180 kg spolu, t. j. 6 vedrá v originál balení, ešte neotvorené aj s fóliou.
Slovinky
45 €
Maliarska farba Modra HET line LF namiesana
Maliarska farba Modra HET line LF namiesana
Predam nepouzitu namiesanu maliarsku farbu HET line LF, odtien modra S-2065. 2 balenia po 12 kg. Povodna cena 2x65 Eur. Teraz 2x45 Eur. Realna farba na stene vid. foto.Na trase NR-HC-PN-NM-TN-IL-PU-PB-BY po dohode môžem priviesť
Nitra
90 €
LUXOL original aqua bezfarebný olej-lazúra
LUXOL original aqua bezfarebný olej-lazúra
Predám nový neotvorený LUXOL originál aqua, tenkovrstvu olejovú lazúru, veľká plechovka 2,5l. Kúpili sme veľa a už sa nedá vrátiť :(. V rámci MA okresu aj doveziem.
Malacky
17 €
SÜDWEST Metalická farba s kladivkovým efektom
SÜDWEST Metalická farba s kladivkovým efektom
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. pravte to inak s Metallic-Lack mit Hammerschlageffekt (s kladivkovým efektom)! Metalická farba s kladivkovým efektom je obzvlášť dekoratívna špeciálna farba na ochranu konštrukcií s už predpripraveným povrchom, v interiéroch a exteriéroch. Účinok je podobný kladivkovému povrchu. Výnimočnosť: optimálna tvorba jednotného efektu skrýva defekty pozadia jednoduché spracovanie odolné voči teplu do cca 80 °C odolné voči poveternostným vplyvom s ochranou proti korózii bez aromatických látok (VdL-RL-01) Použitie: Nosné staré nátery, tvrde plasty, papierové tapety, železo, oceľ, zinok, hliník (nie eloxovaný), nové drevo alebo materiály na báze dreva. Odporúčanie: Na veľké plochy nastriekajte so striekacím strojom pre optimálny efekt Na malé plochy natrite 2 – 3 nezriedené, hrubé vrstvy Číslo produktu 30240 Spotreba cca 125 - 140 ml/m² na jeden náter Balenie (ks / paleta) 4 x 2,5 l (144)6 x 375 ml (660)6 x 750 ml (528) Farebné odtiene 0013 svetlošedá All Color Továrenské odtiene 0014 stredne šedá, 0015 tmavošedá, 0016 modrá, 0017 zelená All-Color Classic Mix tónovacie odtiene 0013 svetlošedá (štandardná farba) viac informácii nájdete na tejto stránke Lesk lesklý Podklad základné a stabilné podklady, napr. drevo, papierové tapety, tvrdé plasty, staré farby, kovy
Sebedražie
dohodou
SÜDWEST Vlhkosťou vytvrdzujúca impregnácia
SÜDWEST Vlhkosťou vytvrdzujúca impregnácia
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. Vlhkosťou vytvrdzujúca, bezfarebná impregnácia Wikulac FH 20 na ochranu pred vlhkosťou a eflorescenciou (vykvetanie soli na stenách, múroch a omietkach). Na utesnenie opotrebovaných betónových podláh a spevnenie minerálnych podkladov. Ako spevňujúci základný náter na podlahové plochy pred povrchovými prácami. Nemá zmysel vo veľkom meradle v obytných interiéroch. Výnimočnosť: jednozložková – reaguje s vlhkosťou a vytvára plast, ktorý je prevažne chemicky odolný (polymočovina) vysoká hĺbka prieniku chráni pred výkvetom soli a prenikaním vlhkosti do muriva, sadry a pod. nátery a omietky už nie sú otlačené zastaví stúpajúcu vlhkosť steny (nie tlakovou vodou) chráni pred plesňou spôsobenou stúpajúcou vlhkosťou steny (nie kondenzačnou vlhkosťou) mechanicky plne zaťažiteľné (vysokozdvižné vozíky) má silný spevňujúci účinok do značnej miery odolné voči chemikáliám (pozri dole) Odolnosť (skúšobná doba 6 mesiacov): Permanentný vplyv na neporezný povlak (film): destilovaná voda, v poriadku pitná voda, v poriadku morská voda, v poriadku kyselina sírová 10 %, v poriadku kyselina chlorovodíková 10 %, v poriadku kyselina dusičná 10 %, v poriadku kyselina mliečná 25 %, v poriadku kyselina citrónová 10 %, v poriadku roztok kyseliny tanínovej, v poriadku mastná kyselina z ľanového oleja, v poriadku roztok sódy 20 %, v poriadku roztok kuchynskej soli 10 %, v poriadku cukrový roztok 30 %, v poriadku draselný lúh 10 %, v poriadku voľný chlór, v poriadku peroxid vodíka, v poriadku benzin super, v poriadku xylol, v poriadku etyl-glykol actetát, v poriadku alkohol 10 %, v poriadku Použitie: Substráty (len absorpčné): Všetky vode odolné, savé a rozpúšťadlom odolné podklady, ako napr. kameň, betón, cementová omietka a drevo. Číslo produktu 30620 Spotreba cca 100 - 200 ml/m² na jeden náter Balenie (ks / paleta) 12 l (50)3 l (210)6 x 1 l (330)6 x 500 ml (594) Farebné odtiene bezfarebný Varovania Zabezpečte dostatočné vetranie. Podklad Absorbovateľné podklady odolné voči rozpúšťadlám, ako je kameň, betón, cementová omietka, eternit, drevo
Sebedražie
dohodou
SÜDWEST Olej na drevo
SÜDWEST Olej na drevo
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. Prírodný olej určený na ochranu a ošetrenie dreva v exteriéri! Na drevo, ktoré nie je rozmerovo stále, napr. drevených terás, lavičiek a záhradného nábytku. Výnimočnosť: vysoká penetrácia žiadna tvorba filmu neodlupuje sa odpudzuje vodu otvorené póry znižuje praskanie jednoduchá starostlivosť zdôrazňuje štruktúru dreva odolné voči poveternostným vplyvom dobrá ochrana pred UV žiarením cez transparentné pigmenty oxidu železitého Číslo produktu 30009 Spotreba cca 50 - 80 ml/m² na jeden náter Balenie (ks / paleta) 1 l (360)5 l (60) Farebné odtiene 0001 prírodný, 8940 smrekovec, 8941 duglaska, 8942 bangkirai, 8919 teak All Color Továrenské odtiene dostupné sú aj ďalšie odtiene dreva All-Color Classic Mix tónovacie odtiene 0001 prírodný (štandardný-bezfarebný odtieň) viac informácii nájdete na tejto stránke Lesk saténový matný Podklad drevo z listnatých stromov a ihličnatých stromov, tepelné spracované drevo (thermowood) v exteriéri. farby, nátery, prerábka, interiér, dom, byt, natieranie, rekonštrukcia, biela farba, maliarske, natieračské práce, sádrokartón, suchá výstavba, tmely, nerovnosti, striekanie, drevo, betón, kov, strechy, pergola, plot, ríny, podlaha, steny, dekorácie, priemyselné nátery, oceľové konštrukcie, kontainery, vagóny, údržba
Sebedražie
dohodou
SÜDWEST Izolačný a opravný sprej
SÜDWEST Izolačný a opravný sprej
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. S IsolierSpray idete naisto! Je vo výbave každého profesionála! Vynikajúci izolačný účinok, nežltne a neobsahuje aromatické uhľovodíky. Vhodný aj na polystyrén. Sprej na báze rozpúšťadiel pre rýchlu a účinnú izoláciu škvŕn od vody, vína, kávy, nikotínu, sadzí, mastnôt a oleja. Vynikajúca krycia schopnosť, vysoká belosť a veľmi rýchle schnutie. Je súčasťou skupiny opravných a izolačných farieb spolu s Isolierfarbe L a Isolierfarbe W! Vlastnosti: najlepší izolačný účinok na vyššie uvedené typy škvŕn veľmi rýchle schnutie veľmi dobré krytie tupomatný lesk schnutie len s veľmi malým pnutím priepustný pre vodné pary vhodné aj pre polystyrén Číslo produktu 30690 Balenie (ks / paleta) 6 x 400 ml (696) Farebné odtiene 9110 biela Lesk tupý matný
Sebedražie
dohodou
SÜDWEST Renovačná farba na strechy
SÜDWEST Renovačná farba na strechy
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. Dach-Farbe strešná renovačná farba. Renovačná strešná farba na vodnej báze, odolná voči poveternostným vplyvom, určená na skrášlenie a ochranu namáhaných alebo zvetraných strešných plôch s dostatočným sklonom pre bezpečné odvádzanie vody. Výnimočnosť: jednoduchá práca elastické odolné voči poveternostným vplyvom priepustný pre vodné pary dobrá priľnavosť zabránenie poškodeniu mrazom pochôdzna (na opravu strechy) Číslo produktu 30665 Spotreba cca 250 - 300 ml/m² na jeden náter Balenie (ks / paleta) 15 l (24) Farebné odtiene RAL 7016 antracitovo šedá, 8915 tehlovo červená, 8911 frankfurtská červená, 8916 červeno hnedá, 8914 prírodná červená, 8917 tmavo hnedá All Color Továrenské odtiene ďalšie odtiene dostupné na vyžiadanie. All Color Aquamix tónovacie odtiene báza 0901 viac informácii nájdete na tejto stránke Lesk saténový lesk Varovania Obsahuje biocídy. Používajte biocídne výrobky s opatrnosťou. Vždy si prečítajte štítok a informácie o výrobku pred použitím. Podklad Všetky tipy tehlových škridiel, hlinené a betónové podklady, Eternitová vlnitá krytina a Berlínska vlna.
Sebedražie
dohodou
SÜDWEST Vysokoelastický strešný náter
SÜDWEST Vysokoelastický strešný náter
Tovar je skladom. Objednávajte telefonicky, alebo mailom. Tovar dovezie kuriér v rámci SK, alebo vlastnou dopravou v okrese Prievidza. Webová stránka spoločnosti sa vám ukáže po kliknutí na meno našej spoločnosti v inzeráte. Dach-Beschichtung vysokoelastický strešný náter. Vysokoelastický jednozložkový povrchový náter určený na prekrytie trhlín, sanáciu a utesnenie strešných plôch so sklonom väčším ako 3 %. Odolný voči poveternostným vplyvom a UV-žiareniu. Elastický v studenom stave. Výnimočnosť: jednozložkový vodou riediteľný vysoko elastické – premostenie trhlín tesniaci za studena pružný do -20 °C veľmi dobrá priľnavosť odolné voči poveternostným vplyvom odolné voči UV žiareniu pochôdzny, ale nie trvalo odolné voči prepichnutiu Číslo produktu 30660 Spotreba cca 0,8 l/m² na jeden náter, na izoláciou až do 2,8 l/m² Balenie (ks / paleta) 15 l (24)5 l* (60) *len RAL 7032 Farebné odtiene RAL 3009 RAL 7016 RAL 7032 Lesk saténový matný Podklad Všetky typy bitúmenových hydroizolácií (brúsené alebo opláštené, okrem prizmatických šindľov a bitúmenových šindľov), Eternit vlnitá krytina alebo Berlínska vlna, betónu, hliníka, zinku, ocele, pevného PVC, polyesteru vystuženého sklenenými vláknami, novej izolácie z PU peny a starých náterov na strechy, napr. Dach-Beschichtung.
Sebedražie
dohodou
Hydroizolačná stierka
Hydroizolačná stierka
Ponúkam stavebný materiál na vytvorenie hydroizolačných stierok vo vnútorných a vonkajších priestoroch od výrobcov Stachema, Weber Terranova, Baumit , Mapei : napr. Sanaflex WPN 1 a 2 - jednozložková vrecovaná flexibilná stierka pod obklady a dlažbu v interier a ako finálna úprava povrchu Bal/ 12 kg / Vrecia , Na vyžiadanie viem odporučiť vhodný materiál , rozpočet, doručenie ...
Košice I - Sever
dohodou
1 2 4