44 inzerátov
štiepkovac jansen GTS 1500e
Prenajmem štiepkovac jansen GTS 1500e s 15hp benzínovým motorom. Štiepkuje konáre do 12 centimetrov. Prejde cez priestor široky 80cm. Váha 190kg. Banská Bystrica, Brezno, Zvolen a okolie. V prípade potreby viem doviesť k vám a predviesť. Cena 50€/5h a na celý deň 90€.
Banská Bystrica
50 €
Štiepkovač
Ponúkam na predaj nový štiepkovač na malotraktor, traktor, zetor, iseki, yanmar, kubota, shibaura, hinomoto, mitsubishi, honda, tk, mt8 za 950 eur. Štiepkovač berie do priemeru 13 cm. Odvoz štiepkovača viem zabezpečiť. Ponúkam na predaj veľké množstvo malotraktorov ako - ZETOR, ISEKI, YANMAR, KUBOTA, SHIBAURA, HINOMOTO, MITSUBISHI, HONDA, TK, MT8 a iného príslušenstva ako rotavátor, mulčovač, podkop, vyklápacia vlečka BRZDENÁ, čelný nakladač, transportný box. Každý traktor, ktorý je s nakladačom sa dá kúpiť bez nakladača a taktiež naopak, každý traktor bez nakladača, sa dá kúpiť s nakladačom. KLIKNI NA : Všetky inzeráty a nájdeš celú ponuku našich inzerátov
Dolný Kubín
950 €
Predám štiepkovač BX 42S (vrátane DPH)
Nový štiepkovač BX 42S vrátane ťažného zariadenia. Nový typ štiepkovačov má zosilnenú konštrukciu. Zosilnenie zadnej časti umožnilo umiestnenie ťažného zariadenia (štandardná ťažná guľa 50mm). Toto praktické vylepšenie umožňuje ťahanie bežných aoutomobilových vozíkov. Takto je možné Štěpková aj odvážať naštěpkovaný materiál iba jedným traktorom. Ďalším vylepšením je umiestnenie protiostria. U nového typu je tesne na hrane vkladacieho priestoru a tým je podstatne vylepšená a zvýšená jeho funkčnosť. Pri nových typoch sme tiež použili kvalitnejšie ložiská rotora. Pri správnej údržbe je podstatne zvýšená ich živosť. Hmotnosť 190 Kg. Pre traktory od 15 Hp. Záruka 2 roky. Cena vr. DPH. Možnosť dopravy. Náhon so strižným skrutkou v cene.
Lipník
1 000 €
Predám špalíkovač TR 110 (vrátane DPH)
Špalíkovač TR 110. Pre traktory od 20 Hp. Maximálny priemer konárov 10cm. Dĺžka klátov 7cm - 15cm. Pohon prenášaný ozubenými kolesami. Výstupný otvor opatrený úpinky pre vaky a vrecia. Samovtahovací funkcie nožov. Náhon v cene. Cena s DPH. Možnosť dopravy. V ponuke tiež TR 75. Viac informácií vrátane videa nájdete na oficiálnej stránke Dabaki. Záruka 2 roky.
Lipník
1 060 €
Predám štiepkovač BX 42R (vrátane DPH)
Hydraulické sústava poháňaná jedným valcom. Hydraulická sústava je poháňaná hydraulickým čerpadlom. Rýchlosť vkladanie je možné regulovať. Veľkosť štiepky je 2 - 6 cm. Štiepkovač je schopný spracovať konáre až do priemeru 10 cm. Hydraulicky poháňaný valec je zárukou vysokej výkonnosti stroja. Štiepkovač je schopný bezproblémovo spracovať aj rozvetvené konáre. Komfort obsluhy je neporovnateľne vyššia. Možnosť dopravy. Záruka 2 roky. Cena vr. DPH a náhonu.
Lipník
1 770 €
Drvič SN17
Je vhodný aj na komerčné používanie vďaka svojej masívnej, robustnej a stabilnej konštrukcii. So svojim výkonným 15 koňovým benzínovým motorom je úplne nezávislý na napájaní a môže sa používať na vzdialených miestach bez obmedzenia stoja. Štartuje sa ručne alebo elektrickým štartérom (vrátane batérie). Informácie a videa k stroju nájdete na našej stránke. Pozrite si všetky moje inzeráty. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky.
Spišské Podhradie
2 290 €
Drvič SN18 za traktor
Jednoduchý ale výkony a robustný štiepkovač, Poháňaný priamo z kardanu (tyč – súčasť balenia). Vhodný aj pre traktory s výkonom nad 100 koní , min. však 30 koní a otáčkami 540 - 1000 ot / min. Horný otvor násypky - 51 x 51 cm; spodná časť otvoru má rozmer 10,2 x 25,4 cm. Drví konáre s maximálnym priemerom 10 cm. Mäkšie dreva až 15 cm. Prístroj sa veľmi ľahko udržuje! Rezné nože majú ostrie na oboch stranách. Lievik má výšku 152 cm. Možno ho otáčať o 360 stupňov. Uhol vyhadzovania možno meniť. Drvič je určený pre 3-bodové zavesenie kat I. Teraz v sivej farbe. Informácie a videa k stroju nájdete na našej stránke . Pozrite si všetky moje inzeráty. Mám v ponuke štiepačky, vývozky, minibagre, drviče, malotraktory, doplnky na nakladače, traktory, šmykom riadené stroje, mulčovače a iné stroje. Zabezpečujemezáručný a pozáručný servis, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky. Možnosť odpočtu dane
Spišské Podhradie
1 700 €
Drvič SN17/2, štiepkovač
Vďaka svojej masívnej a stabilnej konštrukcii, je veľmi robustné zariadenie a je tiež vhodný pre komerčné využitie. Drvič váži 190 kg, v prevádzkovom stave, ale napriek tomu sa dá nim ľahko pohybovať - vďaka veľkým pneumatikám a prepracovane rozloženej hmotnosti stroja a výkonným motorom. Dokonca aj menšie cesty a dvere nie sú pre tento drvič žiadnou prekážkou, pretože jeho pracovná šírka je len 80 cm. Drvič konárov spracováva drevo s maximálnym priemerom 12 cm! Informácie k stroju nájdete na našej stránke. Pozrite si všetky moje inzeráty. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky.
Spišské Podhradie
2 090 €
Drvič SN16, štiepkovačka
Predám drvič -nový. Drví konáre do 10 cm. Informácie a videa k stroju nájdete na našej stránke, pošleme link. Pozrite si všetky moje inzeráty. Mám v ponuke štiepačky, vývozky, minibagre, drviče, malotraktory, doplnky na nakladače, traktory, šmykom riadené stroje, mulčovače a iné stroje. Zabezpečujeme ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky
Spišské Podhradie
1 099 €
Drvič SN16, štiepkovačka
Predám drvič -nový. Drví konáre do 10 cm. Informácie a videa k stroju nájdete na našej stránke, pošleme link. Pozrite si všetky moje inzeráty. Mám v ponuke štiepačky, vývozky, minibagre, drviče, malotraktory, doplnky na nakladače, traktory, šmykom riadené stroje, mulčovače a iné stroje. Zabezpečujeme ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky
Spišské Podhradie
1 099 €
Štiepkovač KOMPTECH Chippo 5010
Štiepkovač KOMPTECH CHIPPO 5010 na podvozku MAN TGS 33.540 6x4 BB, r.v. 2014, naj.: 37.352km, hydraulická ruka Palfinger Epsilon M100LD97. Štiepkovač je momentálne nefunkčný, poškodený pohon. Cena je uvedená bez DPH.
Bratislava
200 700 €
Predám štiepkovač BX 122RS (vrátane DPH)
Váha 850 Kg. Pre traktory od 90 HP. Hydraulické sústava poháňaná dvoma valcami. Hydraulická sústava je poháňaná hydraulickým čerpadlom traktora. Rýchlosť vkladanie je možné regulovať. Veľkosť štiepky je 2 - 6 cm. Štiepkovač je schopný spracovať konáre až do priemeru 35 cm. Hydraulicky poháňané valce sú zárukou vysokej výkonnosti stroja. Štiepkovač je schopný bezproblémovo spracovať aj rozvetvené konáre. Komfort obsluhy je neporovnateľne vyššia. Možnosť dopravy. Záruka 2 roky. Cena vr. DPH a náhonu.
Lipník
4 300 €
Predám šnekové dopravniky
Predám šnekove a pásové dopravniky podľa požiadaviek zákazníka.
Veľká Lomnica
dohodou
Predám dopravníkové pásy
Predám šnekove a pásové dopravniky podľa požiadaviek zákazníka.
Veľká Lomnica
dohodou
Drvič
Predám drvič vhodný na drvenie obilia a konárov. Nerezový s výkonom 5,5 kW. Cena 200€ poprípade dohoda možná. Viac info na tel.č
Dolná Streda
200 €
Kladivkový drvič
Na predaj kladivkový drvič.
Rimavská Sobota
dohodou
Nerezový drvič ovocia šroťák MODEL: DO-01
Ponúkam na predaj nový nerezový drvič na drvenie ovocia a zeleniny, je vyrobený z potravinárskej nerezovej ocele, kvalitné dielenské spracovanie. Použitá nerezová oceľ zaisťuje hygienickú prevádzku, pekný vzhľad, veľmi vysokú odolnosť a tiež dlhú životnosť tohto stroja. Drvič je naozaj rýchlym a predovšetkým výkonným pomocníkom záhradkárov i vinárov. Motor drviče DO-01 380V má výkon 1,1 kW a zaisťuje vysoký výkon s kapacitou až 400 -600 Kg / hodinu. Rozmery výška 70 cm, s násypkou 90 cm, výška nádoby 40 cm, priemer 20 cm, násypka priemer 27 cm, váha cca 25 kg. Je možné vyrobiť aj väčšiu verziu DO-02 výška nádoby 50 cm, priemer 30 cm, motor 1,5-2,2 kW, váha cca 45 kg, cena od 380,-Euro. ZÁRUKA 24 mesiacov, Doprava SK - dobierka 10,- Euro Osobný odber - Brno Na konci videa je pro Vás i slovenský telefonní kontakt Ceny jednotlivých modelů: DO-01 repasovaný motor 1.1kW - 320,-Euro DO-01 nový motor 1.1kW - 360,-Euro DO-01 repasovaný motor 1.5kW - 340,-Euro DO-01 nový motor 1.5kW - 380,-Euro Novinky pre rok 2019: Model DO-01 bez motora 260,- Euro
Česká republika
320 €
štiepkovač špalikovač
štiepkovač na vlečku,Ľahký chod jednoducha montaž,robustny stroj, super vykon,poz. video
Suchá Hora
1 200 €
Ščiepkovač a kuželova ščiepačka
Predám noví štiepkovač do10 cm cena 950 a štiepkovač s výfukom 1650€ Kužeľovu ščiepačku 250€
Kežmarok
250 €
ŠTIEPKOVAČ
Predám štepkovač za akykoľvek traktor s vlastním vifukom štiepky na vlečku do hrubky 8 cm a dlžkou štiepki 5 až 8 cm . a ine veci volajte poradím.
Lendak
980 €
1 2 3