Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Stromy a rastliny

Predám Tuje Smaragdové 30cm+
Ponúkame na predaj krásne sadenice Smaragdov vhodné na výsadbu živých plotov. Sadenice majú výšku 30cm+ a sú v vysadené v kontajneroch 9x9cm. Cena za kus: 0,99€ Rastliny posielame aj na dobierku cez Slovenskú poštu. Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.
Slatinské Lazy
dohodou
Strieborna jedlička v kvetináči.
Predám strieborné jedličky (pichľavé smreky) vo veľkých 45 litrových kvetináčoch. Výška stromčekov od 1 m do 2,2 m. Cena podľa výška od 40 Eur/kus.
Hlohovec
dohodou
Hríby huby sadba
Mix lesných hríbov a húb - sadba Odporúčaný čas výsadby - počas celého roku Sadba hríbov mix lesných V sadbe je obsiahnuté mycélium húb: Hríb smrekový, Hríb pravý, Kozák brezový, Kozák /Křemenáč/ osikový, Masliak obyčajný, Vatovec obrovský , Bedľa jedlá a Kuriatko jedlé Balenie 150gr Výhodou pestovania v zatienených kútoch záhrad je najmä to, že izolácia od okolitého sveta a to najmä vďaka plotu nám umožní tieto krásne huby dopestovať naozaj do maximálnej veľkosti. Tieto huby kladú na pestovateľov minimálne nároky a spravidla sa plodnice objavia vtedy , keď ich najmenej čakáme. Huby plodia v teplom období roka spravidla vtedy, keď sa po dažďoch počasie na dlhšiu dobu ustáli. Ich výnosy a ani plodnosť nemožno výrazným spôsobom ovplyvniť ako je tomu u šampiňónov, alebo hlivy. Huby živiny čerpajú z koreňov rastlín , najmä žihľavy burín a tráv, tieto rastliny však nelikvidujú ide o symbiotický vzťah, keď rastlina privádza časť živín a v nadzemná časť vytvára príhodnú vlhkosť a zatienenie. Oproti tomu mycélium obaľuje korene rastlín, v suchom období spomaľuje ich vysýchaniu a privádza do nich tiež časť živín, ktoré sám nespotrebováva. Jeho úspešný vývoj je závislý predovšetkým na teplote, vlhkosti a obsahu dusíkatých látok obsiahnutých v pôde. Samostatné sadby: Hríb smrekový Vatovec obrovský Kuriatko Bedľa vysoká Mix
Žilina
9,90 €
Perzský hodvábny strom - Albizia julibrissin
Predám Albizia julibrissin, výška rastliny: 20-25cm: 5 eur, 40cm: 7 eur, 60cm: 10 eur, 80cm: 15 eur, 100cm: 19 eur. Sú aj predpestované na bonsaje, tam je cena individuálna. Sú vypestované na Slovensku, sú mrazuvzdorné do -15 stupňov. Po výsadbe prvé 2 roky, treba ich chrániť pred mrazom. Je možné ich pestovať aj v črepniku a tvarovať na bonsaje. Poštovné: 5 eur, iba platba predom, vzhľadom na situáciu, ze kuriérovi nemôžete platiť v hotovosti. Posielam ich od začiatku apríla. Do 17 hod. iba sms, potom mozete aj volat. Albízia julibrissin je strom dáždnikovitého tvaru. Má hladký kmeň a pôvabne prehnuté konáre. U nás dorastá do výšky 4-6 metrov. Jej koruna je otvorená a umožňuje slnečnému svetlu prenikať a tráve rásť pri jej kmeni. Kvety sú voňavé, bledo- až tmavoružové a usporiadané vo voľne rozvetvených zhlukoch na konci konárov. Uprostred leta ich vôňa napĺňa vzduch a láka včely. Listy sú asi 30cm dlhé a umiestnené na konároch striedavo. Každý papraďovitý list má centrálnu stonku s približne desiatimi postrannými vetvami nesúcimi asi 1,3cm lístočky. Albizia je veľmi vhodný strom na pestovanie v blízkosti domu, kde môže rásť aj nad strechou alebo terasou. Otvorená vzdušná koruna ju robí veľmi odolnou voči vetru a nikdy nenarastie taká veľká, aby spôsobila škodu, ak by sa mala odlomiť. Listy sa na noc zatvárajú a umožnia teplu unikať zo strechy alebo terasy. V zime listy opadnú a svetlo môže voľne prenikať. V záhrade uprednostňuje priame slnko a rastie aj v čiastočnom tieni. Je odolná voči soli a suchu a dokáže rásť na širokom spektre pôdnych typov. Podľa odolnosti voči chladu je zaradená do zóny 6b.
Galanta
5 €
Marhule na kvas / vysoká cukornatosť – objednajte
Objednajte si marhule na výrobu kvasu pre výrobu pálenky. Odbery pre celé Slovensko. Ovocie má cukornatosť od 15 do 20 brix. Výdatnosť záleží od dozretia a úrody ale pri marhuliach sa pohybuje od 7 do 9 litrov zo 100 litrov kvasu. V prípade záujmu je možné, že celý proces uskladnenia a založenia kvasu aj s odkôstkovaním urobíme za Vás. Viete si u nás objednať aj vypálenie v autorizovanej pálenici a prísť si tak bez námahy už pre hotovú pálenku. ODBERY A MNOŽSTVÁ: Minimálny odber 100kg. Odberné miesta okolie Trenčína a Turčianských Teplíc. Marhule vozíme priamo zo sadov, preto Vás budeme telefonicky kontaktovať, keď bude Vaša objednávka pripravená na vzdvihnutie. V prípade väčšieho odberu Vám zapožičiame 500L prepravné kade, v ktorých ovocie dovážame, tie nám následne vrátite. Ovocie po preložení do Vašich nádob vždy zvážime a zaplatíte za presné množstvo, ktoré si od nás odveziete. CENY: Cena za 1 kg = 0,7€ Lepšia cena pri odbere nad 1,8 tony.
Trenčín
dohodou
Tuja Smaragd-Top Kvalita Zapadna
Predam tuja Smaragd. Velmi krasne. Pri vacsom odbere cena sa da upravit pre velkoodberatelov .Nevahajte ma kontaktovat. 100- 110 - 5e 110-120cm 5.5 EUR 135-150 -7 e 180-200 -13e Viem doviest po dohode za priplatok .
Michalovce
5 €
Borovica čierna, priesady priamo z lesnej škôlky
Máme na predaj mladé stromčeky, priesady Borovice Čiernej. Všetky sú kontajnerované, v teglíkoch. Vysádzateľné celeročne. Celistvý koreňový bal, výborná ujateľnosť. Výrazné množstevné zľavy pri väčšom odbere. Veľkosť 15-25cm, 14cm teglík. Cena 3 eurá, od 50ks zlava na 2,5 eura. Osobný odber, alebo možnosť dovozu po dohode po trase Zlaté Moravce, Nová Baňa, Žiar nad hronom, Kremnica, Martin, Žilina, Púchov. Kuriér nie, pretože spravia z toho kašu, skúšali sme to. Pozrite aj ďalšie inzeráty. ďalšie rastliny v ponuke. Duby, Buky, Lipa, Breza, Pagaštan,...
Púchov
3 €
Predám vinič EVEREST
Sadenice sú v kontajneroch. Možnosť výsadby od jari do neskorej jesene. HROZNO NA FOTOGRAFIÁCH JE U MŇA DOPESTOVANÉ V m n. m.420. V mojej zbierke je viac ako 700 ODRÔD, prevažne stolového viniča. Pre každú oblasť viem poradiť vhodnú odrody. EVEREST. Vzbudil obrovský záujem medzi pestovateľmi vo svete. Je to super novinka. Je to skorá odroda, zrelá v polovici augusta. Veľkú pozornosť putajú veľké strapce 0,8-1,5kg. Bobule sú obrovské, oválne s hmotnosťou 15-25g velkosti slivky. Úžasná tmavo červená farba bobúľ im dáva nádherný vzhľad. Výborná chuť. Everest si vás získa vďaka príjemnej sladkej chuti a harmonickej aróme. Výborná odolnosť voči chorobám a mrazu. POZRITE VŠETKY MOJE INZERÁTY.
Babiná
19 €
Tuja Smaragd
AKCIA - ponúkame rastliny v prvotriednej kvalite s optimálnym koreňovým balom v nasledovných rozmeroch: 10, 30, 70, 100, 120, 150, 160, 170, 180, 200cm Momentálne AKCIA na rozmer: 70-80cm -3€ (bežná cena 3,5€) Rastliny viem zaslať dobierkou slovenskou poštou alebo po dohode dopraviť osobne k Vám domov. Doprava je spoplatnená. V ponuke máme aj nasledovné veľkosti: 10cm, 120-130cm, 140-150cm, 150-160cm, 160-170cm, 170-180cm, 190-200cm V ponuke mám smrekovce opadavé 32€
Nitra
3 €
Tuja západná Smaragd špirála DOVOZ v rámci SR
Tuja je nenáročná okrasná drevina, ideálna ako solitér, nádherne vynikne tvarovaná ako špirála. Rozmery pri dodaní 120/140cm. Dovoz možný po celej SR, cena dovozu 8,50 €. Pri objednávke nad 199 € dovoz ZDARMA. Pozri aj ďalšie dreviny na našom profile.
Topoľčany
49,90 €
Tuja západná Smaragd Zlatá - DOVOZ v rámci SR
Tuja smaragd zlatá je absolútne unikátna odroda, ktorá sa predstavila zatiaľ len na špecializovaných záhradníckych výstavách. Tuja smaragd zlatá je víťaz mnohých prestížnych cien. Táto odroda tuja smaragd zlatá má kužeľovitý vzrast, medziročný nárast tuja smaragd zlatá o cca 20 cm, po 10 rokoch dosahuje tuja smaragd zlatá výšku cca 250 cm. Ihličie má tuja smaragd zlatá farby žlté zlaté, ktoré svoju farebnosť nemení tuja smaragd zlatá ani v zimných mesiacoch. Tuja smaragd zlatá obľubuje slnečné miesta, alebo polotieň, ale tieň tuja smaragd zlatá tiež znesie. Tuja smaragd zlatá, ktorá je vysadená v suchom prostredí vyžaduje výdatnú zálievku. Tuja smaragd zlatá sa vysádza ako živý plot, prípadne tuja smaragd zlatá ako solitér do záhonov,alebo tuja smaragd zlatá na terasy,...Nami ponúkané rastlinstvo je pestované a kvalitne zakorenené v črepníkoch, preto ho možno vysádzať celoročne, prípadne naďalej pestovať v črepníkoch. Rozmer pri dodaní: 45 - 60 cm Dovoz možný po celej SR, cena dovozu 8,50 €. Pri objednávke nad 199 € dovoz ZDARMA. Pozri aj ďalšie dreviny na našom profile.
Topoľčany
10 €
tuja smaragd
Predám zakorenené odrezky tuje smaragdovej v multiplátach 10-15cm-0,20 eur. Predaj z 500 kusov a násobok: 500, 1 000, 1 500 kusov. 500 kusow x 0,19 eur. = 100,00 eur výška - 10-20cm Výsadba je možná od marca do konca októbra. Palety sa dodávajú expresným doručením prostredníctvom DPD (35 EUR / 30 kg - maximálne 1500 ks) alebo viac. Palety sa dodávajú expresným doručením prostredníctvom DPD (35 EUR / 30 kg - maximálne 1500 ks) alebo viac. Palety sa dodávajú expresnou cestou prostredníctvom DPD. Väčšie množstvo z 10 000 kusov je možné prepraviť našej spoločnosti / cena závisí od vzdialenosti / Máme tiež Thuja Danica, Columna, Hoseri, Europe Gold, Danica Gold, Brabant, Brabant Gold, ďalšie celá ponuka: E-mail: Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Sme škola z Poľska - neďaleko Poznani.
Poľsko
0,20 €
Tuja Smaragd-Top kvalita odber mozny ihned .
Predam tuja Smaragd. Velmi krasne. Pri vacsom odbere cena sa da upravit pre velkoodberatelov .Nevahajte ma kontaktovat. 100- 110 - 5e 110-120cm 5.5 EUR 150-160 -8 EUR Viem doviest po dohode .
Michalovce
5 €
Sadenice Aronia NERO ciernoploda - kralovna antioxdantov AKCIA
Predam 2 rocne sadenice aronii nero . Velmi krasne silne odber mozny ihned. Sadenice maju okolo 80 cm ..Uz maju aj urodu . Aj posielam
Michalovce
2 €
Vinič stolový
Vinič stolový ARON 3L črepník 6 € Vinič stolový ATIKA 3L črepník 6 € Vinič stolový ORA 3L črepník 6 € Vinič stolový TALIZMAN 3L črepník 6 € Vinič stolový ESTHER 3L črepník 6 € Vinič stolový AJVAZ 3L črepník 6 € Vinič MUŠKÁT LETNÝ 3L črepník 6 € Vinič JESENSKÝ (ružový) 3L črepník 6 €
Nesvady
6 €
Tuja Smaragd 70+
Predam tuje v kvetinacoch 60-70 Pri odbere nad 100 ks 2.50 e pri odbere nad 1000ks 2.30 e
Michalovce
2,80 €
Mrazuvzdorne palmy-Citrusy
Ponukam mrazuvzdorne palmy trachycarpus fortunei (-17st), chamaerops humulis (-17st),dalej ponukam exoticke palmy ako napr. washingtonia robusta, phoenix canariensis, butia capitata Jubaea Chilensis, všetky informácie ohľadom pestovania rád poskytnem osobne, poprípade telefonicky.
Nitra
dohodou
Jedličky, Smreky, Borovice ponuka
Ponúkame na predaj nasledovné druhy a výšky smrekov a jedličiek určených na výsadbu: Jedľu nordmannovu (Abies nordmanniana) v nasledovej výške: Sadenica 30-40cm: 5.04 Eur s DPH, 50-60cm: 10.35 Eur s DPH, 80-100cm: 17.50 Eur, 125-150cm: 25.99 Eur, 180-200cm: 49.50 Eur. Jedľu kórejskú (Abies koreana) v nasledovej výške: Sadenica 30-40cm: 5.04 Eur s DPH, 50-60cm: 10.35 Eur s DPH, 80-100cm: 17.50 Eur, 125-150cm: 25.99 Eur, 180-200cm: 49.50 Eur. Smrek pichľavý (Strieborná jedlička, Picea pungens) v nasledovej výške: Sadenica 30-40cm: 3.50 Eur s DPH, 50-60cm: 10.20 Eur s DPH, 80-100cm: 17.30 Eur, 125-150cm: 24.50 Eur, 180-200cm: 47.50 Eur. Smrek obyčajný (Picea abies) v nasledovej výške: Sadenica 30-40cm: 3.50 Eur s DPH, 50-60cm: 10.20 Eur s DPH, 80-100cm: 17.30 Eur, 125-150cm: 24.50 Eur, 180-200cm: 47.50 Eur. Borovica čierna (Pinus Nigra) v nasledovej výške: Sadenica 30-40cm: 5.35 Eur s DPH, 50-60cm: 11.90 Eur s DPH, 80-100cm: 24.75 Eur, 125-150cm: 45.50 Eur, 180-200cm: 57 Eur. Stromčeky zakorenené samostatne v črepníkoch, ktoré sa nemusia hneď vysádzať (výška do 110cm) už dodávame, pri vyšších je možná predobjednávka. Pri väčšom odbere je možnosť prípadnej množstevnej zľavy. Tovar rozvážame a zasielame kuriérnou službou v rámci celej SR. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím kontaktujte telefonicky alebo mailom.
Prešov
3,50 €
Tuja Smaragd ponuka
Ponúkame na predaj okrasnú drevinu Tuju Smaragd o výške: 35-45cm: 1.99 Eur s DPH, 60-70cm: 4.75 Eur, 80-100cm: 7.95 Eur, 130-140cm: 16.65 Eur, 160-180cm: 24.35 Eur, 180-200cm: 28.95Eur a vyššie. Tuja zlatá Smaragd 100cm: 18.90 Eur s DPH/kus...posledných 15 kusov. Stromčeky zakorenené samostatne v črepníkoch, ktoré sa nemusia hneď vysádzať (výška do 110cm) už dodávame, pri vyšších je možná predobjednávka. Pri väčšom odbere je možnosť prípadnej množstevnej zľavy. Tovar rozvážame a zasielame kuriérnou službou v rámci celej SR. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím kontaktujte telefonicky alebo mailom.
Prešov
dohodou