306 inzerátov
Predám truhlík na kvety zo starého dreva
Predám truhlík na kvety zo starého dreva, rozmery 62 x 20 výška 17,5 cm. Truhlík je olejovaný, konzervovaný proti vlhkosti. Možnosť dobierky
Šalgovce
35 €
Záhradná aj bytová okrasná fontánka PUMPA na vodu
Záhradná – bytová dekoračná fontána na vodu je okrasou záhrady, bytu, kancelárií, barov, butikov a pod. Do bytu je vhodná napr. pri zimných vykurovaniach, keď je suchý vzduch ako zvlhčovač. Môžu sa pridávať aj rôzne aromatické prísady do vody. Fontánka je vyrobená z polyresinu ako perfektná imitácia skutočného kovu, kameňa, dreva, džbánov, vedier, krčachov, kvetov a pod. Odoláva vonkajším poveternostným vplyvom. Fontána je dodávaná spolu s čerpadlom s tichým chodom. Celkové rozmery: výška: 80cm, šírka: 50cm, hĺbka: 38cm. Čerpadlo: 220-240V, 50Hz, 5,5W. Pre chod fontánky nie je potrebné mať zabezpečený prívod vody. Čerpadlo sa umiestni zo zadnej strany dolu na spodok fontánky - nádrže. Pripojí sa hadička pre výtlak vody, naleje sa voda. Fontánka je pripravená k prevádzke. Čerpadielko nasáva vodu z nádrže a cez hadičku ju vytláča hode do pumpy, z kade potom preteká cez vrchné vedro do spodného a opäť dolu späť do nádrže. Nová, nepoužitá original zabalená. Dobierka: 7 EUR.
Veľké Kapušany
160 €
Skrášlite si svoj domov dekoračnými bocianmi NOVÉ
Oživte a skrášlite si svoj domov dekoračným bocianom alebo bocianmi - symbolom potomstva v rodine. Nádherný doplnok do záhradky, jazierka alebo okolo domu. Farebné bociany v rôznych veľkostiach na kovových nôžkach, pomocou ktorých sa napichnú do zeme. Vyrobené z laminátu a preto sú odolné voči poškodeniam - nerozbijú sa pri páde ani pri buchnutí aj odolné voči poveternostným vplyvom. Bocian veľký, celková výška: 100cm - cena: 20 EUR. Bocian stredný, celková výška: 80cm - cena: 15 EUR. Bocian malý, s otvoreným zobákom, celková výška: 67cm - cena: 10 EUR. Bocian malý, celková výška: 60cm - cena: 10 EUR. NOVÉ. Dobierka 5 EUR.
Veľké Kapušany
20 €
Veľké dekoračné huby do záhradky výška 38 cm NOVÉ
Veľké dekoračné huby do záhradky. Muchotrávka + dubák. Výška: 38cm, priemer klobúka: 30cm. Zo spodu je malý otvor pre naplnenie pieskom z dôvodu zaťaženia. Vyrobené z laminátu - odolné voči poškodeniu aj poveternostným vplyvom. Nové, dobierka: 5 EUR. Uvedená cena je za 1ks.
Veľké Kapušany
14 €
Záhradná + bytová okrasná fontána STUDŇA na vodu
Záhradná – bytová dekoračná fontána na vodu je okrasou záhrady, bytu, kancelárií, barov, butikov a pod. Do bytu je vhodná napr. pri zimných vykurovaniach, keď je suchý vzduch ako zvlhčovač. Môžu sa pridávať aj rôzne aromatické prísady do vody. Fontánka je vyrobená z polyresinu ako perfektná imitácia skutočného kameňa, dreva, džbánov, vedier, krčachov, kvetov a pod. Odoláva vonkajším poveternostným vplyvom. Fontána je dodávaná spolu s čerpadlom s tichým chodom. Celkové rozmery: výška: 65cm, šírka: 50cm, hĺbka: 35cm. Čerpadlo: 220-240V, 50Hz, 5W. Pre chod fontánky nie je potrebné mať zabezpečený prívod vody. Čerpadlo sa umiestni zo zadnej strany dolu na spodok fontánky do studne. Pripojí sa hadička pre výtlak vody, naleje sa voda. Fontánka je pripravená k prevádzke. Čerpadielko nasáva vodu zo studne a cez hadičku ju vytláča hode do vedra, z kade potom preteká cez druhé vedierko dolu späť do studne. Nová, nepoužitá original zabalená. Dobierka: 7 EUR.
Veľké Kapušany
150 €
Farebný lietajúci bocian na kovovej nôžke NOVÝ
Oživte a skrášlite si svoj domov dekoračným bocianom - symbolom potomstva v rodine. Nádherný doplnok do záhradky, k jazierku alebo okolo domu. Novinka 2018 ! Farebný lietajúci bocian na kovovej nôžke, pomocou ktorej sa zapichne do zeme. Vyrobený z laminátu a preto je odolný voči poškodeniu - nerozbije sa pri páde ani pri buchnutí aj odolný voči poveternostným vplyvom. Celková výška: 74cm. Rozpätie krídiel: 76cm. Dĺžka tela: 55cm. NOVÝ. Dobierka 5 EUR.
Veľké Kapušany
22 €
Solárne svietiace farebné gule 50cm, 40cm, 30cm
Záhradné dekorácie: vodeodolné svietiace viacfarebné solárne gule s priemerom 50cm, 40cm, 30cm so senzorom stmievania + diaľkový ovládač. Farebné vysokosvietivé RGB LED meniace 7 rôznych farieb. Diaľkový ovládač, dosah 10m. Vyrobené z tvrdeného plastu, celoročná bezúdržbová prevádzka. Vodeodolné, IP 54 – 68. Prevádzková teplota: -14 + 35 stupňov Celzia. Kovový podstavec pre zapichnutie do zeme a prichytenie gule. Gula je ideálnym riešením pre letné aj zimné osvetlenie - vnútorné aj vonkajšie. Pri stmievaní zapína automaticky a pri svitaní vypne. Farby osvetlenia sa postupne menia: biela, červená, žltá, zelená, modrá, svetlo modrá a fialová. Diaľkovým ovládačom sa dá nastaviť dlhodobo jedna farba osvetlenia, postupná zmena celej škály farieb, rýchlosť zmeny farieb, intenzita osvetlenia, zapnutie, vypnutie. Prevádzková doba závisí od počasia. Pre plné nabitie akumulátora – ak slnko svieti celý deň, je potrebných 8 hodín, doba svietenia: 4 – 8 hodín. Guľa s priemerom 50cm má zabudovanú nabíjacia batériu: 3,7V 2000mAh Li. Nové, nepoužité, original zabalené. Guľa s priemerom 50cm – cena: 80 EUR. Guľa s priemerom 40cm – cena: 74 EUR. Guľa s priemerom 40cm – cena: 68 EUR. Dobierka: 5 EUR.
Veľké Kapušany
68 €
Šlapáky do záhrady WOOD imitácia dreva
šlapáky do záhrady imitácia pňa /priemer38cm/ už od 3.6,- Eur /ks,, pôvodná cena- 5.9,-/ks ,mrazuvzdorný celofarbený betón, cena len 3.6,- Eur / ks, šlapák velký/premer 45cm/=4.5,-
Topoľčany
3,60 €
Kompletné detské ihrisko + šmyklavka + hojdačka
Zostava na obrázku v cene zahŕňa konštrukciu, šmyklavku, hojdačku, závesy na hojdačku a kompletný spojovací materiál s prehľadným a ľahkým návodom na zloženie. Šmykačka je vyrobena z pevného a odolného plastu, nie je potrebné odkladať na zimu. Koštrukcia je z guľatiny tlakovo impregnovanej proti škodcom. Zasielame aj na dobierku. Na našom eshope nájdete široký sortiment doplnkov. Dopravu Vám zebezpčíme kamkoľvek po celej SR, za nižšiu cenu ako ktorýkoľvek kuriér. Pre viac informácií volajte, aj cez víkend.
Bratislava III - Nové Mesto
189 €
Detské ihrisko ANETKA DUO PLUS
Detské ihrisko ANETKA DUO PLUS sa skladá z tlakovo impregnovanej guľatiny, šmyklavky s dĺžkou 240 cm, vrátane spojovacieho materiálu a návodu k montáži. Súčasťou kompletu je aj 2 x hojdačka s nastaviteľným lanom a závesnými úchytmi a lanový rebrík so závesom. Tak ako je ihrisko vyobrazené na fotografii. Rozmer konštrukcie: D215xŠ350xV225cm. Šmýkačka a húpačky sú vyrobené z kvalitného plastu. Všetko obdržíte v jednej zásielke s podrobným návodom na zloženie. Šmyklavka je vyrobená zo stálofarbného plastu a nie je potrebné ju odkladať na zimu. Určené pre deti od 3 rokov. Nosnosť 70kg.
Bratislava III - Nové Mesto
249 €
Predám krasne záhradne studne
Predám krasne záhradne studne zo smrekového dreva . rozmery 100 cm priemer cena 225e , 80 cm 195e, 70 cm 170 e , 60 cm 160 e
Pusté Úľany
dohodou
Prédám krásne veterné mlyny .
Predám vetrné mlyny zo smtrekového dreva . vyška 80cm 49 eur , 90cm 59 eur ,117cm 69 eur , 130cm 79 eur
Pusté Úľany
dohodou
Vyvyseny zahon 225cm x115cm vyska 54cm
Zahony su bez nateru su vyrobene z 28mm hrubych lepenich dosiek , hoblovane , brusene ,susene .... 12 kusou mozny predaj aj po kuse cena za kus 70€
Nitrianske Hrnčiarovce
70 €
kvetináč
Predám betónové kvetináče nové za polovičnú cenu 4,80€ ks
Senec
4,80 €
drevorezba
Predám drevorezbu sova. Drevo: Lipa
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
drevený kvetináč s oporou
Úplne nový, nikdy nepoužitý, hranatý drevený kvetináč s oporou. Zabalený v originálnom balení, nikdy nebol vybalený. Rozmery sú na tretej fotke. Rastliny nie sú súčasťou balenia.
Banská Bystrica
30 €
Držiaky na kvetináče, 8 ks
Ponúkam na predaj držiaky na kvetináče.
Poprad
dohodou
Travnikový lem imitácia dreva
Lem imitácia dreva, trávnikový obrubník, rozmer 24x13x4.5 cm, 4.1 ks/bm, cena =1.15 ,-Eur/ks ,z pôvodných 1.99,-
Topoľčany
1,15 €
Mlyn do záhdrady
Drevený mlyn do záhrady: podstavec 47x47cm vyska po strechu 90cm celková vyska 105cm vrtule su na ložiskáchň 45eur, mensi 45x45 cm 35eur
Námestovo
45 €
Drevobetón, dlažba imitácia dreva
mrazuvzdorný celofarbený a vystužený betón,dlhoročné skúsenosti, rozmer / cena 90x25x4.5cm = 7.4 EUR/ks 90x23x4.5cm = 7.2 EUR/ks 67x23x4.5cm = 5.5 EUR/ks 57x24x4.5cm = 4.2 EUR/ks šlapáky okruhlé /peń 38cm/ = 3.6,- EUR/ks
Topoľčany
3,60 €
1 2 16