Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Záhradné grily a krby

Domáca udiareň. udiaren do záhrady+DARČEK
GRATIS šnúrka na zavesenie udenín!!! Udiareň má veľmi jednoduchú štruktúru . Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Všetky komponenty sú dokonale zladené. Kovové súčasti sady sú natreté odolnou farbou voči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zaisťuje rovnomerné rozloženie dymu sa ľahko čistí udiareň. č.1 Domáca udiareň. udiaren do záhrady, záhradna udiareň. - VEĽKÁ spaľovacia komora 20x20x30 [cm] regulácia teploty spalín hrubka plechu 3mm - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x120 [cm] - vačšia udiaren. - NOHY kov podstvą výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 6 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 6 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece č.2 Domáca udiareň. udiaren do záhrady, záhradna udiareň. - VEĽKÁ spaľovacia komora 20x20x30 [cm] regulácia teploty spalín hrubka plechu 3mm - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x70 [cm] - menšia udiaren - NOHY kov podstvą výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 3 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 3 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece VLASTNOSTI Každá udiareň vyrobená u nás sa vyrába ručne s dôrazom na detail. Pero-drážka je odolná voči vlhkosti a rozmanitému teplu. Nenatreté dosky , ktorá zaisťujú, že údené výrobky nie sú kontaminované škodlivými výparmi z farieb. MENŠIA UDIAREŇ: 95eur +8eur kurier MENŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA : 100eur +8eur kurier VAČŠIA UDIAREŇ:- 130eur +12eur kurier VAČŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA :- 139eur +12eur kurier INZERAT PLATI DO ZMAZANIA POZRI VSETKY INZERATY - V PRIPADE ZAUJMU A OBJEDNAVKY PISAT EMAIL dole pod INZERATOM!!!
Tvrdošín
95 €
kotlina na guláš
Predám komplet kotlinu na guláš aj s kotlíkom, pokrievkou, komínom. Výborne sa v nej varí, varenie trvá omnoho kratší čas ako na trojnožke. Dá sa regulovať plameň a neprihára pokrm. Celá z 1,5mm plechu.Ručná práca. Vydrží omnoho dlhšie ako kupovaná z 0,6mm plechu.V prípade záujmu pošlem viac foto.Prípadne aj gril. od 10l až 100l Cena podla velkosti.Vhodná aj ako piecka k udiarni.
Žilina
120 €
Predám NOVÚ udiareň, gril + dvierka+plech strecha
Ponukam na predaj drevenu udiaren v orig. baleni vhodná aj ako darček. Rozmery su 50x50x65cm ,dlzka potrubia 100cm ,velkost ohniska 30x32cm.V udiarni je mozne redukovat dym pre lepsie udenie.Sucastou samotnej udiarne je teplomer + naviac komín a rôzne vylepšenia, bez zdobenia.Cela udiaren sa da lahko zdemontovat a tak lahko ju je mone previest aj osobnym autom.Posielam aj LACNO na dobierku alebo osobný odber ZADARMO po dohode CA,ZA,DK. Rozmery su 50x50x65cm dlzka potrubia 100cm velkost ohniska 30x32cm celková výška 130cm BEŽNÁ CENA NA INTERNETE CCA 150 eur.
Žilina
99 €
záhradný gril
Nový záhradný gril na drevené uhlie. V ponuke je 6 typov: grill G1....99,-eur grill G2....33,- eur grill G3....48,- eur grill G4....36,- eur grill G5.... 99,- eur grill G6 s udiarňou.... 89,- eu osobný odber alebo pošlem kuriérom +5e Tieto grily sú ideálne do záhrady aj na terasu. Stabilná konštrukcia z oceľových profilov a plechov lakovaných vysoko kvalitnými práškovými farbami s porcelánovým náterom, odolná voči poveternostným podmienkam a vysokým teplotám.
Žilina
33 €
Predám plynový gril GrillMe Sydney 3
Predám plynový gril GrillMeSydney 3, výkon 9kW, 3 horáky s regulátorom a hadicou. Gril je v plne funkčnom stave, bol použitý možno max. 10krát.
Chrastné
130 €
Drevená Udiareň do Záhrady Stredná Opaľovaná
Drevená Udiareň do Záhrady Stredná U5 Opaľovaná Udiareň má veľmi jednoduchú štruktúru. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Všetky komponenty sú dokonale zladené. Kovové súčasti sady sú natreté odolnou farbou voči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zaisťuje rovnomerné rozloženie dymu sa ľahko čistí udiareň. ŠPECIFIKÁCIA - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín, 3mm hrúbka plechu ohniska - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x80 [cm] - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - Drevený strecha s komínom - TEPLOMER - háčik 3 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 3 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece - OZDOBNÉ ZÁVESY NA DVIERKACH Váha balíka cca 35kg Udiareň je vyrobená z kvalitného vysušeného dreva. Pre výrobu používame škandinávsky smrek o minimálnej šírke 20 mm. Drevo je kvalitne opracované a pri správnom zaobchádzaní udiareň disponuje dlhou životnosťou. Ohniska a kovový podstavec je vyrábaný z hrubej ocele (minimálne 2 mm). Ohniska je ošetrené žiaruvzdorným náterom a kovový podstavec antikoróznym náterom. Ponúkame výbornú kvalitu udiarne a prijateľná cena kompletné udiarne pre každého, kto sa chce vrhnúť do sveta domáceho údenia. Jednoduchosť je jedno z našich hlavných hesiel, ktorými sa riadime. Odnímateľná strieška udiarne umožňuje ľahký prístup do udiarne a kontrolu údených potravín. Pevná drevená konštrukcia disponuje dostatkom priestoru pre zavesenie potravín na háčikoch či povrázkoch. Teplomer ktorý je súčasťou udiarne nám pomáha strážiť správnu teplotu v udiarni. Teplota sa reguluje pomocou dvierok ohniska. Otvorením či zatvorením dvierok regulujeme prívod kyslíka a strážime správne horenie počas údenia. Komínky v strieške je odvádzaný prebytočný dym z údenie komory. Udiareň je ideálna pre domáce údenie mäsa, rýb, hydiny, syrov a mnoho ďalších dobrôt. Všetci vieme, že nám najviac chutí domáce výrobok, kde sa môžeme spoľahnúť na jeho kvalitu. Celá udiareň je konštruovaná tak, nech je ľahko demontovateľná a možno po vychladnutí vyčistiť a umiestniť na suché miesto. Týmto krokom predĺžime celkovú životnosť udiarne. Ľahko odnímateľné ohniska s dymovody možno po údení umiestniť do udiarne a takto zložená udiareň zaberá minimum miesta. UDIAREŇ JE OPAĽOVANÁ ČO ZNAMENÁ KONZERVOVANÁ (nieje treba maľovať) MOŽNOST POSLAT NA DOBIERKU KURIEROM + 9eur POZRI VSETKY INZERATY
Tvrdošín
119 €
Domaca udiaren oceľová
Udiareň do Záhrady Malá oceľová U6 Udiareň má veľmi jednoduchú štruktúru. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Všetky komponenty sú dokonale zladené. Kovové súčasti sady sú natreté odolnou farbou voči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zaisťuje rovnomerné rozloženie dymu sa ľahko čistí udiareň. ŠPECIFIKÁCIA - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín, 3mm hrúbka plechu ohniska - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z ocele 2mm - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - TEPLOMER - háčik 6 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 3 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece Váha balíka cca 25kg Udiareň je vyrobená z ocele 2mm hrúbka steny. Ohniska a kovový podstavec je vyrábaný z hrubej ocele (minimálne 2 mm). Ohniska je ošetrené žiaruvzdorným náterom a kovový podstavec antikoróznym náterom. Ponúkame výbornú kvalitu udiarne a prijateľná cena kompletné udiarne pre každého, kto sa chce vrhnúť do sveta domáceho údenia. Jednoduchosť je jedno z našich hlavných hesiel, ktorými sa riadime. Odnímateľná strieška udiarne umožňuje ľahký prístup do udiarne a kontrolu údených potravín. Pevná oceľová konštrukcia disponuje dostatkom priestoru pre zavesenie potravín na háčikoch či povrázkoch. Teplomer ktorý je súčasťou udiarne nám pomáha strážiť správnu teplotu v udiarni. Teplota sa reguluje pomocou dvierok ohniska. Otvorením či zatvorením dvierok regulujeme prívod kyslíka a strážime správne horenie počas údenia. Komínky v strieške je odvádzaný prebytočný dym z údenie komory. Udiareň je ideálna pre domáce údenie mäsa, rýb, hydiny, syrov a mnoho ďalších dobrôt. Všetci vieme, že nám najviac chutí domáce výrobok, kde sa môžeme spoľahnúť na jeho kvalitu. Celá udiareň je konštruovaná tak, nech je ľahko demontovateľná a možno po vychladnutí vyčistiť a umiestniť na suché miesto. Týmto krokom predĺžime celkovú životnosť udiarne. Ľahko odnímateľné ohniska s dymovody možno po údení umiestniť do udiarne a takto zložená udiareň zaberá minimum miesta. MOZNOST POSLAT NA DOBIERKU KURIEROM + 8eur POZRI OSTATNE INEZRATY
Tvrdošín
99 €
Údiareň
Predám údiareň o rozmeroch 0,9x1m, výška vpredu je 2,2m a vzadu 1,95m, základom je samonostná hranolková konštrukcia obložená ohoblovanými, obrusenými smrekovými doskami. Obsahuje podperky na dva rady palíc, nad dverami sú vetracie otvory. Údiareň je rozoberateľná a ľahko uskladniteľná.
Trenčín
dohodou
Parak kotlik nerezovy
Predam alebo vyrobim parak alwbo len kotlik nerezovy. Solo alebo dvojplast. 100L pripadne menej. Z ohniskom ale aj bez. Ceny su vzdy individualne podla projektu. Moznost dorobenia aj pridavnych zariadeni podla potreby. Volajte piste email alebo sms. PS: Na kotlil pouzivam len nerezove plechy od 1.5 mm a vyssie. Je to velmi casto kladena otazka..
Bardejov
dohodou
Campingaz 2 Series Classic L
NOVY Nevybaleny..Plynovy gril
Spišská Nová Ves
135 €
Domáca udiareň udiareň do záhrady OPAĽOVANÁ
Domáca drevená udiareň do záhrady. Udiareň má veľmi jednoduchú štruktúru. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Všetky komponenty sú dokonale zladené. Kovové súčasti sady sú natreté odolnou farbou voči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zaisťuje rovnomerné rozloženie dymu sa ľahko čistí udiareň. Domáca udiareň. udiareň do záhrady, záhradná udiareň MENŠIA UDIAREŇ: - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín 3mm plech - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x70 [cm] - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 3 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 3 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece VAČŠIA UDIAREŇ Domáca udiareň. udiareň do záhrady, záhradná udiareň - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín 3mm plech - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x120 [cm] - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 6 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 6 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece VLASTNOSTI Každá udiareň vyrobená u nás sa vyrába ručne s dôrazom na detail. Pero-drážka je odolná voči vlhkosti a rozmanitému teplu. Nenatreté dosky , ktorá zaisťujú, že údené výrobky nie sú kontaminované škodlivými výparmi z farieb. MENŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA : 100eur +8eur kurier VAČŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA :- 139eur +12eur kurier INZERAT PLATI DO ZMAZANIA POZRI VSETKY INZERATY - V PRIPADE ZAUJMU A OBJEDNAVKY PISAT EMAIL dole pod INZERATOM!!!
Tvrdošín
99 €
Predám záhradný gril
Predám záhradný gril na drevenné uhlie ,obsahuje dva rošty , jeden s nastviteľnou výškou roštu a druhý rošt je zavesený vo vrchnom veku. Má teplomer na vrchnej strane horného veka Šírka: 107 cm Výška: 115 cm Hĺbka: 67 cm Gril bol málo používaný - cca 6x
Horné Štitáre
60 €
Predám gril
predám raz použitý gril + uhlie
Bojná
15 €
Gril kruhový
Predám nepoužívaný, ešte originálne zabalený kruhový gril s priemerom 42 cm.
Piešťany
7 €
Gril výkyvný
Predám nepoužívaný, ešte originálne zabalený výkyvný gril.
Piešťany
10 €
Záhradny grill GARDEN 100 CM
Číslo produktu: 79 029 98 474 Popis produktu: Hearth záhrada je skvelý spôsob pre bezpečné a kontrolované horiaceho ohňa, kde chcete - v záhrade, terasa alebo veranda. Bude to dokonalý doplnok k grilu, panvice alebo hrnca. To môže byť tiež zdrojom svetla a tepla v chladnejších dňoch. Krásna originálny vzhľad a nepochybne dodá štýl a šarm na každú záhradu. špecifikácie: - Priemer pece 100 cm - Výška ohniska :. Cca 30 cm - Pec stojí na 3 stopy silná. Z ktorých každý má priemer do 76 mm - pec certifikovaného, ​​surovej nenatreté ocele Naše pece sú ručné práce vyrobené s dôrazom na tie najmenšie detaily. Nebuďte jedným z mnohých užívateľov "masové manifestácie" sú k dispozícii v každom supermarkete. Dať kvalitu a štýl a vyčnievať z davu. Pretože pre nás Vaša spokojnosť je najvyššou prioritou.
Jablonka
79,88 €
Nový plynový liatinový horák varič taburet 9,8 kW
Nový plynový liatinový masívny horák,varič .Horák je určený na väčšie hrnce,alebo kotlíky.Výkon 9,8kW.Spotreba plynu 0,570 kg za hodinu.Šróbovacie nožičky.Váha cca 6kg.Pošlem aj na dobierku+4,8€.Pozri všetky moje inzeráty.Klikni na moje meno
Tvrdošín
29 €
Gril a Konkrétne Krb KRONOS K2 + FARBA STYROBUD
Číslo produktu: 7138896659 Grill BETON KRONOS K2 Grily vyrobené u nás sú vyrobené z betónu s vysokou pevnosťou triedy C35 / C45. Zmes bola vytvorená pre všetky požiadavky trvanlivosti spojených s neskoršie použitie, ako je napríklad pevnosť, mrazuvzdornosť, absorpcie vody betónu. Okrem toho sú všetky tieto prvky boli železobetónová rebrované ocele. Inštalácia grilu je veľmi jednoduché a rýchle použitie vysokoteplotné silikón. Všetky prvky grilu by mali byť namalované Grill prezentuje veľmi dobre aj ako samostatne stojaci, ale je tiež možné rozšíriť komín pre pripojenie k altánku. Rozmery grilu: výška 170 cm, šírka 69 cm, hĺbka 30 cm rozmery rastra: 52 cm x 28 cm Základňa: 65 cm x 48 cm Hmotnosť: 350 kg
Jablonka
190 €
Ohnisko k udiarni
Predám nové ohnisko k udiarni.Rozmery-d/42,š/26,v/40.Pošlem aj na dobierku.
Sobrance
65 €