389 inzerátov
Zámok (Case Lock) na Xiaomi Yi 1. generácia
Predám zámok (Case Lock) na kameru Xiaomi Yi 1. generácia. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
6,90 €
Zámok (Case Lock) pre kamery SJ4000, Eken a iné,..
Predám zámok (Case Lock) na kamery SJCAM SJ4000, Eken H9, a iné kamery. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
6,90 €
Zámok (Case Lock) na kameru GoPro Hero 3
Predám zámok (Case Lock) na kameru GoPro Hero 3. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
6,90 €
Predám zámok (Case Lock) na kamery GoPro Hero 1/2
Predám zámok (Case Lock) na kamery GoPro Hero 1 a 2. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
6,90 €
Predám Skrutku na kamery GoPro SJCAM, Xiaomi, iné
Predám skrutku pre všetky typy kamier...napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, 4K, Mijia, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
1,90 €
Sada krytiek na kameru - SJCAM SJ7 Star
Predám sadu krytiek na kameru SJCAM SJ7 Star. Sada obsahuje: 1 ks krytky na vodotesné púzdro, 1 ks krytky na objektív, 1 ks krytky na objektív priehľadná krytka. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
8,90 €
Krytka púzdra a šošovky na SJCAM, Eken H9, a iné
Predám krytku na púzdro a šošovku na kamery SJCAM SJ4000, Eken H9 a iné kamery. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
4,90 €
Krytka púzdra a šošovky na kamery GoPro Hero 3+/4
Predám krytku na púzdro a šošovku na kamery GoPro Hero 3+ a GoPro Hero 4. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
4,90 €
Krytka púzdra a šošovky pre GoPro Hero 3
Predám krytku na púzdro a šošovku na kameru GoPro Hero 3. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
4,90 €
Double Strap - DSLR popruh pre 2 fotoaparáty
Double Strap - popruh pre 2 fotoaparáty
Vinica
7 €
Nikon MB-D15 Battery grip pre D7100, D7200
Predam batériový grip Nikon MB-D15 z magnéziových zliatin, do svojho vnútra pojme jeden akumulátor Nikon EN-EL15 (druhý je v tele fotoaparátu), alebo 6 AA batérií v špeciálnom držiaku Nikon MS-D14AA pre tuškové batérie. Grip je na zadnej strane osadený vypínačom, ktorý aktivuje/deaktivuje ovládacie prvky pre fotografovanie "na výšku". Spolu s fotoaparátom Nikon D7100/D7200 tvorí batériový grip MB-D15 ergonomický prepracovanú a na ovládanie veľmi príjemnú koncepciu, ktorá umožňuje ovládať spúšť, výber ostriaceho bodu, zmrazenie exopzície, atď. Nemal chýbať vo výbave žiadneho fotografa, ktorý to myslí s fotografovaním naozaj vážne. / cena bežne okolo 299 €/
Košice IV - Juh
80 €
Predam astro montaz AZ3
Predam astro montaz AZ3 Predam astro montaz AZ3 + adapter AZ3 (20 eur) na foto, kamery, dalekohlady s posuvnym stativovym zavitom 1/4". 100% stav.
Banská Bystrica
70 €
Externý monitor Blackmagic Video Assist
Externý monitor Blackmagic Video Assist Dôvod predaja techniky - technika bola použitá len na pára akciách. Našli sme si však externého spolupracovníka ktorý mal vlastnú techniku a naša sa tak už viac nepoužívala. /v záruke/ Externý monitor Blackmagic Video Assist stav 100%, nepouživaný, CENA: 400,00 €
Žilina
300 €
GOBE filtre na fotoaparát
Predám malo používané filtre na fotoaparát viď foto!!!
Konská
80 €
Stabilizátor ZHIYUN SMOOTH
Predám stabilizátor pre mobilne telefóny značky ZHIYUN SMOOTH dva krát používaný so všetkým príslušenstvom. Dôvod predaja nevyužitý.
Konská
80 €
Light Garden Academy
Ponukam vyukove DVD: Profesionalna postprodukcia edicia v2(6DVD) Svetlo(4DVD) Pozovanie(1DVD) Specialne techniky(5 DVD) Bonusove materialy a zdroje(2 DVD). Kontaktujte ma na email. Taktiez ponukam: Profesionalna postprodukcia edicia v3(6DVD).
Nitra
dohodou
Gopro monopod 37 94cm
Predám teleskopickú tyčku pre športové kamery GoPro a iné. Tyčka má dlžku od 31cm do 94cm, eľná pomocou twist zámkou. Svojimi rozmermi je vhodná na cestovanie bez toho aby Vám prekážalo jej nosenie. Ideálna na selfie fotky, videá, alebo pri športových aktivitách. V balení je aj skrutka a poistný remienok.
Košice I - Staré Mesto
14 €
rôzne veci k analógovej fotografii
predám príslušenstvo k analogovej fotografii, cena dohodou, urcite sa dohodneme.
Nová Dedina
dohodou
rôzne doplnky k fotoaparatom
predam rôzne doplnky k fotografovaniu, cena dohodou, urcite sa dohodneme, potrebujem sa toho zbavit.
Nová Dedina
dohodou
Fotopouzdro LowePro Ridge
Vhodné pro většinu kompaktních fotoaparátů, Vnější rozměry mm dxšxh: 125x80xrozpětí 40 až 70, hlavní kapsa vnitřní: 110x60x30 mm. Celkem 3 kapsy: centrální a přední (vhodné na finance nebo paměťové karty) na zipy, 1 vpředu na suchý zip. Možnost připevnit na opasek nebo dlouhý nastavitelný popruh na nošení. Dodanie: Tovar mam v Prahe, ale jazdim do Popradu 1xmesačne na trase Praha-Brno-Trenčín-Poprad osobne, pripadne pošta/dobierka (zaloha na poštovné na účet pred zaslaním, mám zlé skúsenosti s dobierkou).
Poprad
7 €
1 8 20