Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie DVD, Blu-ray a VHS filmy

rozne original DVD
original DVD - cena za ks 2€ 1. Kasparek uplne nove, este zabalene v celofane 2. Manzelia z roku II., 100% stav, pap. obal 4. Gangy New Yorku - papierovy obal 5. Kto je Cletis Tout? - zabalene v celofane 7. Mr & Mrs Smith, pap.obal 8. Zakladny instinkt 1, pap.obal 9. Zakladny instinkt 2, pap.obal 10. Americky prezident pap.obal 11. Navzdy a daleko pap.obal
Bratislava II - Ružinov
2 €
Mikrofon VK 105
Mikrofón je použiteľný na spev, napojenie na zosilovace, perkusné nástroje často sa používa v karaoke. Technické údaje: - Šírka pásma: 39 Hz -17 000 Hz - Impedancia: 600 ohmov - Citlivosť: 1 kHz <i> -74,5 dB (0 dB </i> 1V / Pa) - Rozmery: priemer 56 mm, dĺžka 163 mm -Hmotnosť: 290 g - Dĺžka kábla 3 metre - Zástrčka: zásuvka 6,35 mm a zásuvka XLR Súprava obsahuje: -Mikrofon XLR / veľká 6,35 mm konektor
Poprad
10 €
Originál DVD filmy
Predám originál DVD filmy viď foto Filmy sú vo výbornom stave, nové nepoužívané Cena je 1 euro za kus Pošlem aj na dobierku Kontakt: najlepšie cez email, alebo mi zanechajte SMS správu. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
1 €
Videokazety 1
Predám originál videokazety vo výbornom stave viď foto v ostatných inzerátoch mam aj iné Cena: 3 eur za kus Pošlem aj na dobierku Kontakt: najlepšie cez email, alebo mi zanechajte SMS správu. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
3 €
2 kolekcie najlepších starých slovenských filmov
Predám 2 kolekcie najlepších slovenských filmov, v každej je 10 DVD: 1. Slovenský film 40.-50.rokov, 2. Slovenský film 60.rokov, oba so sprievodnými materiálmi a bonusmi, ešte nerozbalené. Spolu za 20 €, jednotlivo 12 eur za 1 kolekciu. Len osobný odber v Bratislave.
Bratislava
20 €
Predam dvd HAPPY FEET, Spláchnutý, rozprávky,atď.
Predam dvd HAPPY FEET, Spláchnutý a cd rozprávky, pôvodný stav, (cena dohodou).
Žilina-Vlčince
dohodou
dvdPredam orig. 2dvd HARRY POTTER a Ohnivá čaša
Predam orig. 2dvd HARRY POTTER a Ohnivá čaša, pôvodný stav, (cena dohodou).
Žilina-Vlčince
dohodou
DVD Transformes
1x pozreté, cena spolu
Kvetoslavov
15 €
Predám zbierku DVD filmov
Predám výhodne dlhoročnú zbierku DVD 4800 filmov , kus za 3 centy.
Banská Bystrica
dohodou
originál DVD-nové
predam originalne DVD,vsetky nove,tu je ich zoznam:Black Beauty v anglickom jazyku za 3 €,Tigre-výprava do barín,aj s knihou v slovenskom jazyku za 3 €, Air Bud detom v slovenskom jazyku za 2 €,Super Stíhačky aj s knihou v českom jazyku za 3 €,The Water Horse v anglickom jazyku za 2 € a Family Guy v anglickom jazyku za 2 €.Pri odbere všetkých uhradím poštovné.
Bratislava
2 €
Dr.Who-150 epizod originálných nových DVD v AJ
Predam 150 ks originalnych DVD DR.Who v anglickom jazyku,vsetky DVD su nove,zabalene.Cena za vsetky spolu je 80 €,dohoda je mozna,predaj iba spolu,nie jednotlivo.Da sa aj na dobierku.
Bratislava
80 €
Predám zbierku DVD filmov
Predám výhodne dlhoročnú zbierku DVD 4750 filmov na neoriginalnych DVD kus za 3,3 centa. polu za 150 Euro. Zoznam poslem na vyziadanie pre zaujemcu.
Banská Bystrica
dohodou
3 x VHS - Velké putování za krásami světa.
Predám 3 dielnu sadu videokaziet Velké putování za krásami světa: Monumenty starověku, Architektonické skvosty, Podmanivá příroda.
Trnavá Hora
3 €
Mr. & Mrs. Smith, DVD film
Predám DVD film Mr. & Mrs. Smith. Cena 7 eur
Košice I - Staré Mesto
7 €
Slovenské, České a zahraničné filmy na DVD
Dobrý deň, Predám neotvorené Slovenské, České a zahraničné filmy na DVD: Želary. (Papierový obal). (2,00 Eur); Rok ďábla. (Papierový obal). (2,00 Eur); Příběhy obyčejného šílenství. (Papierový obal). (2,00 Eur); Mistři. (Papierový obal). (2,00 Eur); Štěstí. (Papierový obal). (2,00 Eur); Šeptej. (Papierový obal). (2,00 Eur); Návrat idiota. (Papierový obal). (2,00 Eur); Rock podvraťaku. (Papierový obal). (2,00 Eur); 2012 : Nostradamus. (Papierový obal). (3,00 Eur); Magická hlubina. (Papierový obal). (3,00 Eur); Atlantis. (Papierový obal). (3,00 Eur); Medvěd. (Papierový obal). (3,00 Eur); Kauza CIA. (Papierový obal). (3,00 Eur); Oko. (Papierový obal). (3,00 Eur); Van Helsing. (Papierový obal). (3,00 Eur); Ztracený poklad Aztéku. (Papierový obal). (3,00 Eur); Tajemství Sahary 1 a 2. (Papierový obal); Tajemství Sahary 3 a 4. (Papierový obal). (Len spolu: 5,00 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene DVD je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
2 €
Šmolkovia
Predám DVD - ŠMOLKOVIA 2. DVD je funkčné a nie je nijak poškodené. Dôvodom predaja je, že deti už z toho vyrástli.:) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Banská Bystrica
7 €
Lego príbeh
Predám DVD - LEGO PRÍBEH. DVD je funkčné a nie je nijak poškodené. Dôvodom predaja je, že deti už z toho vyrástli.:) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Banská Bystrica
7 €
Retro klávesy (Made in USSR)
Predám retro, kúpené v ZSSR v 80.rokoch. Plne funkčné. Pre zberateľov aj iných nadšencov. Osobný odber alebo pošlem poštou ktorú hradí kupujúci.
Trnava
dohodou
Video VHS kazety, filmy originálne nahraté
Predám ako nové, originálne nahraté VHS video kazety, filmy : - Mr. Bean, Rowan Atkinson in The Merry Mishaps of MR. Bean v nemeckej verzii. Cena 4e + poštovné. - Pán Prstenu, dokonale magické, jeden z najlepších filmov roka, český dabing. Cena 4e + poštovné. - Kurnikova Anna, fittnes. Cena 4e + poštovné. - Titanic, Cena 4e + poštovné. - O divo žijúcich zvieratách 3 VHS kazety. Cena 10e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
4 €