DVD, Blu-ray a VHS filmy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie DVD, Blu-ray a VHS filmy

X-Men: Budoucí minulost (2D + 3D, 2 Bluray)
Predám bluray X-Men: Budoucí minulost 2D+3D (X-Men: Days Of Future Past 2D+3D) Obsahuje český dabing, české a slovenské titulky. Bluray je nové, nepoužité, v originálnom balení vo fólii. Cena 5 eur.
Bratislava III - Nové Mesto
5 €
Predám rôzne DVD filmy
Predám DVD filmy v papierových obaloch. Rôzne žánre. Cena 0,50 Eur/kus. Všetky sú v dobrom stave. Pri väčšom množstve možná zľava. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Bratislava III - Nové Mesto
0,50 €
Predám rôzne DVD filmy
Predám DVD filmy rôznych žánrov. DVD sú v plastových krabičkách. DVD sú v pôvodnom znení, s českými titulkami. Všetko vo výbornom stave. Cena 1 Eur/kus. Pri väčšom množstve možná zľava. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Bratislava III - Nové Mesto
1 €
Predám rôzne DVD filmy
Predám DVD filmy v plastových krabičkách. Rôzne žánre. Cena 2 Eur/kus. Všetky sú vo výbornom stave. Pri väčšom množstve možná zľava. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Bratislava III - Nové Mesto
2 €
Moje borůvkové noci - DVD, Jude Law, N. Portman
Mám na predaj DVD - film Moje borůvkové noci - hrajú Jude Law. Viac o titule- Po búrlivom rozchode sa Elizabeth (Norah Jones) vyberie na cestu okolo Ameriky a necháva za sebou život plný spomienok a snov. Počas putovania zažije množstvo problémov, aby nakoniec pochopila, že táto cesta je len časťou veľkého spoznávania jej vlastného ja. Hrajú - Jude Law, Natalie Portman. Dĺžka 91 min. Bolo raz pustené DVD, je úplne ako nové. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
6 €
DVD Vladárova nová tvár
Prosím Vás, máte niekto na predaj DVD Vladárova nová tvár? Originál DVD sa nedá zohnať. Má to byť darček pre autistu na vianoce. Cena nerozhoduje.
Trnava
dohodou
3 x DVD: Suzanne, The Doors, Fontána pre Zuzanu 2.
Cena spolu. Predám 3 DVD: Suzanne, The Doors, Fontána pre Zuzanu 2. Raz prehrané.
Trnavá Hora
2 €
3 x DVD horor: SAW 5, Metro, Psí vojáci.
Cena spolu. Predám 3 horory na DVD: SAW 5, Metro, Psí vojáci. Raz prehraté.
Trnavá Hora
2 €
4 DVD Masoví vrazi mezi námi.
Cena spolu. Predám 4 dielnu edíciu DVD Mssoví vrazi mezi námi: Evilenko (Čikatilo), Dahmer, Ted Bundy a Gacy. 1 x pozreté.
Trnavá Hora
3 €
VHS Brémski muzikanti
Kúpim VHS kazetu rozprávky Brémski muzikanti. Naša sa stratila pri sťahovaní
Vlková
10 €
Country dálnice 2
Nové, nepoužívané. Cena + poštovné podľa tarify Slov. pošty
Prievidza
1,70 €
kolekcia DVD Avengers - MARVEL - NOVÉ, zabalené
predám nasledovné NOVÉ DVD (česky, anglicky): - Avengers (odbalené, 1krát pozreté) 4,5€ - Avengers Age of Ultron (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ - Avengers Infinity War (zabalené fóliou, neotvorené) 5,5€ - Avengers Endgame (zabalené fóliou, neotvorené) 6€ - Captain America - Civil War (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ - Strážcovia Galaxie (len rozbalené) 4€ - Strážcovia Galaxie 2 (len rozbalené) 4€ - Thor Temný svet (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ - Doctor Strange (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ - Iron Man (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ - Iron Man 2 (zabalené fóliou, neotvorené) 5€ Dôvod predaja: kúpila som DVD ako darčeky manželovi, avšak nevedela som, že máme Blu-ray prehrávač a preto chceme tie filmy kúpiť v Blu-ray a tieto predať. V prípade odberu viac filmov poštovné zdarma a ešte dohoda možná!!! PROSÍM v prípade záujmu píšte mail. Ďakujem za pochopenie.
Nitra
4 €
DVD film o tigroch
Predám nové originálne DVD : film o tigroch, v originálnom obale, cena 2e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
2 €
Predám VHS kazety, originály
Predám VHS kazety, zachovalé, všetky sú originály. Cena za všetky 35€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty
Nitra
35 €
DVD film Verní neverní
Výborný stav. Raz pozretý francúzsky film s Leticiou Casta a Lilly Rose Depp.
Nitra
1 €
Filmy na DVD cena 1 euro za kus
Filmy na DVD, cena 1 euro za kus
Vrbovce
1 €
DVD rozličných žánrov podla zoznamu
Predám zachovaké, originálne DVD : - kultové DVD : Nemocnice na kraji města 1 díl. (2e) - DVD Vo vnútry vesmírnej stanice (1,5e) Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
2 €
BluRay filmy jeden za 10 euro
BluRay filmy jeden za 10 euro
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
FRIENDS “Priatelia” kompletná séria
FRIENDS “Priatelia” kompletná séria . Originálne balenie . V angličtine .
Bratislava II - Ružinov
15 €
1 9 10