GPS navigácie

142 inzerátov
GPS navigácia veľká 7 IGO TIR Kamion
GPS navigácia veľká 7 IGO TIR Kamion
Predám Kvalitnú GPS navigáciu MediaTek 7.0" IGO PRIMO. GPS Bluetooth/AV-IN pre TIR, AUTO, MOTOCYKEL, CHODCA. Záruka 1.rok. POZOR! Navigacia je úplne komplet nainštalovaná, nastavená. Stací len zadat adresu a íst! Táto GPS má Kapacitný displej = ako na mobiloch, lepší jas, viditelnost aj pri priamom slnecnom svetle, lepšia citlivost dotyku, Uhlopriecka displeja až 17,5cm! Až 256MB RAM!!! -Najnovšie mapy celej EU aj pre Kamióny -Komplet v Slovencine (aj hlasová navigácia) -zdarma aktualizácia nových máp -Navigacný softvér IGO Primo -3D krajina -3D budovy -Asistent jazdných pruhov - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, cerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne, - SPEEDCAM - Upozornenie na prekrocenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne) -Podpora pre Kamióny FTR mapové podklady (nastavíte si rozmery vozidla, hmotnosti, druh nákladu ADR, pocet náprav, prívesy... vypocíta vám ideálnu trasu, berie ohlad na mosty, podjazdy.. -rozšírenie aj pre TIR - nie len nastavenie parametrov, ale reálne trasy pre TIR - Prehávanie filmov, videí, hudby, foto.... -Integrovaný FM transmitter na spojenie s autorádiom Parametre: -7.0"""" palcový dotykový displej 800*480 pixelov -Media Tek MT3351 800MHZ procesor -8GB pamät -podpora microSD karty do 32GB -256MB RAM - Batéria až 1500 mAH Obsah balenia: -Navigácia 7.0"""" 8GB s fóliou na displeji -autonabíjacka 12-36V -usb kábel -stojan a držiak do auta -originál krabica Obsahuje aj mapy Ruska, Ukrajiny a iné .Záruka 1. rok. Cena 59€ INZERÁT JE AKUTÁLNY!
Bytča
59 €
Navigacia GPS 18CM + Kamion,Autobus,Zaruka 2roky
Navigacia GPS 18CM + Kamion,Autobus,Zaruka 2roky
Predám novú 7 palcovú(18cm)navigáciu Mediatek, Igo Primo.. Dajú sa nastaviť parametre pre nákladné auta,osobné auto, kamion, autobus, dá sa navoliť výška, šírka, dĺžka, hmotnosť, počet náprav, ADR, časovač jazdy atd. Obsahuje nove mapy celej Európy(52 štátov),mapy sa dajú bezplatne aktualizovať prostredníctvom internetu. Mapy su dopodrobna(číslo domu, vchodu, psč, súradnice) Veľkosť obrazovky: 7"(18cm) CPU:MTK Cortex A7-800Mhz GPS: SiRF Atlas VI RAM: 256 MB DDR ROM: 8GB slot na SD kartu do 16 GB - OBSAHUJE NOVÉ MAPY: ALBÁNSKO, ANDORA, AZERJBAJDŽAN, BELGICKO, BIELORUSKO, BOSNA A HERCEGOVINA, BULHARSKO, MACEDÓNSKO, CHORVÁTSKO, CYPRUS, ČESKÁ REPUBLIKA, ČIERNA HORA, DÁNSKO, ESTÓNSKO, FÍNSKO, FRANCÚZSKO, GIBRALTÁR, GRÉCKO, GRUZÍNSKO, HOLANDSKO,ISLAND, ÍRSKO,KAZACHSTAN, KOSOVO, LICHTENŠTAJNSKO, LITVA, LOTYŠSKO, LUXEMBURSKO, MAĎARSKO, MALTA, MOLDAVSKO, MONAKO,MACEDÓNSKO, NEMECKO, NÓRSKO, POĽSKO, PORTUGALSKO, RAKÚSKO, RUMUNSKO,RUSKO, SAN MARÍNO, SLOVENSKO, SLOVINSKO, SRBSKO, ŠPANIELSKO, ŠVÉDSKO, ŠVAJČIARSKO, TALIANSKO, TURECKO, UKRAJINA, VATIKÁN, VEĽKÁ BRITÁNIA -prehráva súbory: MP4,WMV,AVI,MPEG,ASF,3GP,JPG,BMP,PNG,GIF,MP3,TXT,WMA/MP3 -Jazyky: Anglický ,Nemecký, Francúzsky, Taliansky, Španielský, Madarský, Slovenský,Český...atd -asistent jazdných pruhov -operačný systém Windows CE6.0 -prehráva filmy, fotky ,e-book, hudbu, -menu aj hlasová navigácia v Slovenčine -POI body, 3D budovy -FM-transmitter BALENIE OBSAHUJE: -GPS navigácia -držiak do auta -nabíjačka do auta -USB kábel -Elektronický manuál -Slnečná clona +3Eur -Nabíjačka na 220V +3Eur -Navigácia je ihneď k dispozícii osobne v Žiline, alebo poštou.
Žilina
60 €
Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu!
Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu!
-AKTUALIZÁCIA, PRERÁBKA NA TIR, DOPLNENIE RADAROV, OPRAVA -Moznosť aktualizácie aj na dialku, u Vás doma cez vzdialenú plochu počítač, info správa alebo zavolajte!!! -Aktualizujeme všetky dostupné značky na aktualné mapy: (MIO, GARMIN, TOMTOM, NAVIGON, NAVITEL, MODECON, ČINA, NO NAME všetko :-) IGO PRIMO, 2019/Q4, GARMIN NT NTU 2020.30, TOMTOM 10.40-45, NAVIGON 2020/Q2 -vieme dohrať do vašej navigácie krajiny podľa potreby (USA, DUBAJ,...) -Navigačné systemy do tabletov (TOMTOM, SYGIC, IGO PRIMO, IGO NEXGEN, NAVIGON) - určite zariadenie viem preinštalovat do režimov TIR vrátane obmedzení a samozrejme z aktuálnou mapou -Aktualizuje všetky mapy vo vstavaných navigáciach (AUDI, FORD, MERCEDEC,TOYOTA,DACIA,CITROEN,SEAT,ŠKODA V12, všetko:-) vieme po DOHODE prísť vrámci Slovenska k Vám -Oprava BGA spojov, oprava chybných konektorov USB,výmena displejov, kalibrácia displejov, výmena reprákov, všetky značky -oprava strát signálov, MIO, TOMTOM... oprava zobrazovania zlého aktuálneho času , prepínanie denného nočneho režimu. -predaj nových GPS zariadení , predaj používaných GPS zariadení (vrátane aktualnej mapy, záruka!) -doplnky ako ako držiaky, nabíjačky, káble na príjem TMC -pri komunikacií emailom nechajte na seba telefóne čislo, v opačnom prípade nereagujeme, tak isto pre urýchlenie posielajte presný popis zariadenie aj modelovu radu , (MIO C710, GARMIN 255W a pod... , pripadne foto) -Balíky po dohode posielajte na adresu ktorú pošleme v sms alebo emaile. VŽDY POSIELAJTE IBA SAMOTNÝ PRÍSTROJ, ŽIADNE KABLE, DRŽIAKY.. TO NAJDVôLEŽITEJŠIE NEZABUDNITE DO BALÍKA PRILOŽIT MENO ADRESU A TEL.ČÍSLO!!!!!!!!!!! Všetky balíky posielame poistené a odosielame do 24 hodím, v pripade že nemáme komponet na sklade, dohodneme dodanie.(cca 7-10 dní záleži od konkrétnej veci )
Trnava
dohodou
Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu! Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu! Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu!
Navigácia Garmin nüvi 3490LMT
Navigácia Garmin nüvi 3490LMT
Predám navigáciu Garmin nüvi 3490 s doživotnou aktualizáciou máp. K navigácii je kábel pre pripojenie v aute a držiak na sklo. Pôvodná cena: 339€. Preferujem osobný odber v Bratislave.
Bratislava
80 €
GPS MediaTek 7.0 pre TIR/AUTO/MOTO/BUS/CHODEC
GPS MediaTek 7.0 pre TIR/AUTO/MOTO/BUS/CHODEC
Predám novú HD navigáciu - MediaTek 7.0" GPS pre TIR, AUTO, MOTOCYKEL, BUS, CHODCA..: - MSTAR ARM Cortex A7 CPU, - 7" (17,8cm) - kvalitnejšie LCD, lepšia čitateľnosť na slnku, dotyková LCD obrazovka s rozlíšením 800 x 480, - Window CE 6.0, - 256MB RAM, - 8GB interná pamäť, rozšíriteľná pamäť s microSD kartou - môžem , - Aktuálne mapy celej Europy (IGO), rozšírenie aj pre TIR - nie len nastavenie parametrov, ale reálne trasy pre TIR, - Možnosť bezplatnej aktualizácie cez internet - Zobrazovanie jazdných pruhov + 2D alebo 3D budov, - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, čerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne, - SPEEDCAM - Upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne), - FM transmitter - umožňuje naladenie hlasovej navigácie GPS vo svojom autorádiu, - prehráva video (aj DIVX), hudbu, pdf, ebook, txt, fotky a rôzne ďalšie aplikácie ako kalkulačka, kalendár, poznámkový blok a iné, - Hlasová/textová navigácia v Slovenčine, Maďarčine, Češtine, Angličtine, Nemčine a iných jazykoch, - Držiak na sklo, autoadaptér, USB kábel, dotykové pero. Ak máte záujem o iné príslušenstvo, na opýtanie. +Výhoda tejto navigácie oproti starším modelom od MediaTek je kvalitnejší display s lepšou čitateľnosťou na slnku, väčšia pamäť RAM a štandardne už lepší procesor, takže lepší výkon. Cena: 89€ ---------- V CENE JE KOMPLET VŠETKO - GPS, SOFTWARE S AKTUÁLNYMI MAPAMI CELEJ EU PRE OSOBNÝ AUTOMOBIL AJ PRE TIR, PRÍSAVKA S DRŽIAKOM NA SKLO, AUTO ADAPTÉR, DÁTOVÝ KÁBEL. JEDNÁ SA O NOVÝ MODEL S LEPŠÍM DISPLEJOM, VYŠŠOU PAMAŤOV A LEPŠOU BATÉRIOU. --------------------------------- Doplnková výbava za príplatok: - nabíjačka na 220V - 10€ - náhradná nabíjačka do auto zapaľovača - 10€ - clona/štít proti slnku - 12€ - Cúvacia kamera drôtová - 25€ - Cúvacia kamera bezdrôtová - 29€ - microSD karta 16GB - 12€ - microSD karta 32GB - 15€ --------------------------------- Robím aj výmenu rozbitých LCD, bateriek, repro v týchto navigáciách, viac na opýtanie. Robím aj aktualizácie Vášho GPS prístroja, a nahrám IGO do Vášho Android zariadenia (mobil, tablet...) ceny na opýtanie. K dispozícii mám aj iné navigácie, nižšie ceny. Na navigáciu dávam záruku 7 dní, ktorá platí na vady, ktoré ak sa preukážu, vymením za druhý kus, alebo ich odstránim. Nemýliť si záruku so skúšobnou dobou, alebo nájmom zadarmo (záruka neplatí na nabíjačku)! Kontakt na email cez kontaktný formulár, alebo mobil. SMS nepísať poprosím, neodpovedám!
Levice
89 €
GPS MediaTek 5.0" GPS pre TIR,AUTO,BUS,MOTO..
GPS MediaTek 5.0" GPS pre TIR,AUTO,BUS,MOTO..
Predám GPS navigáciu MediaTek 5.0" GPS pre TIR, AUTO, MOTOCYKEL, AUTOBUS, CHODEC..: - 5" LCD, rozlíšenie obrazovky 48'2 - Window CE 6.0 - 128MB RAM - 8GB interná pamäť (viac máp, miest bodov záujmu, budov a dopravných informácií, oproti lacnejším modelom so 4GB pamäte), pamäť je ešte rozšíriteľná s microSD kartou - Mapy celej Europy + Ukraina, Rusko, Turecko viac ako 50 štátov dokopy aj pre TIR (nie len možnosť vybrať si nákladné auto, ale aj nahraté špeciálne mapy, zákazy a pod pre TIR) - bezplatná aktualizácia cez internet - Zobrazovanie jazdných pruhov + 2D alebo 3D budov - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, čerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne - SPEEDCAM - Upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne) - FM transmitter - umožňuje naladenie hlasovej navigácie GPS vo svojom autorádiu - prehráva video, hudbu, pdf, ebook, txt, fotky a rôzne ďalšie aplikácie ako kalkulačka, kalendár, poznámkový blok a iné - Hlasová/textová navigácia v Slovenčine, Maďarčine, Češtine, Angličtine, Nemčine a iných jazykoch - Navigácia obsahuje držiak s prísavkou na sklo, auto nabíjačku, USB kábel a dotykové pero. Ak máte záujem o iné príslušenstvo, na opýtanie Cena: 69€ ---------- !!!V CENE JE KOMPLET VŠETKO - GPS, SOFTWARE S AKTUÁLNYMI MAPAMI CELEJ EU aj TIR, PRÍSAVKA S DRŽIAKOM NA SKLO, AUTO ADAPTÉR, DÁTOVÝ KÁBEL!!! --------------------------------- Doplnková výbava za príplatok: - nabíjačka na 220V - 10€ - náhradná nabíjačka do auto zapaľovača - 10€ - clona/štít proti slnku - 10€ - microSD karta 16GB - 12€ - microSD karta 32GB - 15€ --------------------------------- Robím aj aktualizácie máp vo Vašej navigácii, alebo výmeny LCD, audio...viac info na opýtanie. K dispozícii aj iné navigácie a možnosť odberu viac kusov Na navigáciu dávam záruku 7 dní, ktorá platí na vady, ktoré ak sa preukážu, vymením za druhý kus, alebo ich odstránim. Nemýliť si záruku so skúšobnou dobou, alebo nájmom zadarmo (záruka neplatí na nabíjačku)! Kontakt na email cez kontaktný formulár, alebo mobil. SMS nepísať poprosím, neodpovedám!
Levice
69 €
GPS MediaTek 7.0 BT/AV-IN TIR/AUTO/MOTO/BUS/CHODEC
GPS MediaTek 7.0 BT/AV-IN TIR/AUTO/MOTO/BUS/CHODEC
Predám GPS navigáciu MediaTek 7.0" GPS Bluetooth/AV-IN pre TIR, AUTO, MOTOCYKEL, CHODCA..: - 7" LCD HD rozlíšenie obrazovky 800 x 480 - Window CE 6.0, - 8GB interná pamäťou, rozšíriteľná s microSD kartou v prípade záujmu predám aj s kartou, - Bluetooth - môžete navigáciu spárovať s mobilom - AV-IN vstup - 4 segmentový vstup na zapojenie cúvacej kamery, v prípade záujmu predám aj s kamerou, - Mapy celej Europy (IGO) aj pre TIR - nastavenie parametrov, ale aj špeciálne trasy pre TIR - Aktualizácia cez internet zadarmo - Zobrazovanie jazdných pruhov + 2D alebo 3D budov, - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, čerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne, - SPEEDCAM - Upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne), - FM transmitter - umožňuje naladenie hlasovej navigácie GPS vo svojom autorádiu, - prehráva video (aj DIVX), hudbu, pdf, ebook, txt, fotky a rôzne ďalšie aplikácie ako kalkulačka, kalendár, poznámkový blok a iné, - Hlasová/textová navigácia v Slovenčine, Maďarčine, Češtine, Angličtine, Nemčine a iných jazykoch, - K navigácii je držiak na okno, autonabíjačka, USB kábel, dotykové pero... Cena: 89€ ---------- V CENE JE KOMPLET VŠETKO - GPS, SOFTWARE S AKTUÁLNYMI MAPAMI CELEJ EU PRE OSOBNÝ AUTOMOBIL AJ PRE TIR, PRÍSAVKA S DRŽIAKOM NA SKLO, AUTO ADAPTÉR, DÁTOVÝ KÁBEL --------------------------------- Doplnková výbava za príplatok: - nabíjačka na 220V - 10€ - náhradná nabíjačka do auto zapaľovača - 10€ - clona/štít proti slnku - 12€ - Cúvacia kamera drôtová - 25€ - Cúvacia kamera bezdrôtová - 29€ - microSD karta 16GB - 12€ - microSD karta 32GB - 15€ --------------------------------- Robím aj výmenu rozbitých LCD, bateriek, repro v týchto navigáciách, viac na opýtanie. Robím aj aktualizácie Vášho GPS prístroja, a nahrám IGO do Vášho Android zariadenia (mobil, tablet...) ceny na opýtanie. K dispozícii mám aj iné navigácie, nižšie ceny Na navigáciu dávam záruku 7 dní, ktorá platí na vady, ktoré ak sa preukážu, vymením za druhý kus, alebo ich odstránim. Nemýliť si záruku so skúšobnou dobou, alebo nájmom zadarmo (záruka neplatí na nabíjačku)! V prípade záujmu aj lacnejšia verzia bez Bluetooth a AV-IN. Kontakt na email cez kontaktný formulár, alebo mobil. SMS nepísať poprosím, neodpovedám!
Levice
89 €
FLOUREON 7.0" GPS pre TIR,AUTO,BUS,MOTO/256MB/8GB
FLOUREON 7.0" GPS pre TIR,AUTO,BUS,MOTO/256MB/8GB
Predám iba odskúšanú HD navigáciu s matným LCD - FLOUREON 7.0" GPS pre TIR, AUTO, MOTOCYKEL, CHODCA..: - MSTAR ARM Cortex A7 CPU, - 7" (17,8cm) HD matná (lepšia čitateľnosť na slnku) dotyková LCD obrazovka s rozlíšením 800 x 480, - Window CE 6.0, - 256MB RAM, - 8GB interná pamäť, rozšíriteľná pamäť s microSD kartou - môžem , - Aktuálne mapy celej Europy (IGO), rozšírenie aj pre TIR - nie len nastavenie parametrov, ale reálne trasy pre TIR, - Bezplatná aktualizácia cez internet - Zobrazovanie jazdných pruhov + 2D alebo 3D budov, - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, čerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne, - SPEEDCAM - Upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne), - FM transmitter - umožňuje naladenie hlasovej navigácie GPS vo svojom autorádiu, - prehráva video (aj DIVX), hudbu, pdf, ebook, txt, fotky a rôzne ďalšie aplikácie ako kalkulačka, kalendár, poznámkový blok a iné, - Hlasová/textová navigácia v Slovenčine, Maďarčine, Češtine, Angličtine, Nemčine a iných jazykoch, - Držiak na sklo, autoadaptér, USB kábel, dotykové pero. Ak máte záujem o iné príslušenstvo, na opýtanie. - Záruka 7 dni u mňa Cena: 95€ ---------- V CENE JE KOMPLET VŠETKO - GPS, SOFTWARE S AKTUÁLNYMI MAPAMI CELEJ EU aj TIR, PRÍSAVKA S DRŽIAKOM NA SKLO, AUTO ADAPTÉR, DÁTOVÝ KÁBEL. ----------------------------- Doplnková výbava za príplatok: - nabíjačka na 220V - 10€ - náhradná nabíjačka do auto zapaľovača - 10€ - clona/štít proti slnku - 12€ - microSD karta 16GB - 12€ - microSD karta 32GB - 15€ ------------------------------ Na navigáciu dávam záruku 7 dní, ktorá platí na vady, ktoré ak sa preukážu, vymením za druhý kus, alebo ich odstránim. Nemýliť si záruku so skúšobnou dobou, alebo nájmom zadarmo (záruka neplatí na nabíjačku)! V prípade záujmu aj verzia s Bluetooth a AV-IN. Robím aj aktualizácie Vášho GPS prístroja, nahrám navigáciu do Vášho Android zariadenia (mobil, tablet...), ceny na opýtanie. K dispozícii mám aj iné navigácie. Kontakt na email cez kontaktný formulár, alebo mobil. SMS nepísať poprosím, neodpovedám!
Levice
95 €
GPS Android MediaTek 5.0"BT/WIFI/AV/TIR/AUTO/BUS..
GPS Android MediaTek 5.0"BT/WIFI/AV/TIR/AUTO/BUS..
Predám Android navigáciu/tablet MediaTek 5.0" GPS Bluetooth/WiFi/AV-IN/TIR/AUTO/MOTOCYKEL/CHODEC..: - CPU ARM Cortex-A9 Quad-Core CPU - 4x1,3Ghz - 5" LCD s HD rozlíšenie obrazovky 800 x 480 - Android 4.4.2 - 8GB internou pamäťou, rozšíriteľná s microSD kartou, ktorú viete zakúpiť u mňa za príplatok - Mapy celej Europy (IGO) aj pre TIR (Nie len nastavenie TIR, ale aj špeciálne mapové podklady a trasy pre TIR), aj Rusko, Ukrajina, Turecko... - Wifi - Bluetooth - možnosť spárovania s mobilom a inými bluetooth zariadeniami - AV-IN vstup (Audio/Video vstup pre kameru) 4 segmentový vstup pre kameru, možnosť dokúpiť cúvaciu kameru - na opýtanie - Zobrazovanie jazdných pruhov + 2D alebo 3D budov - POIs (Bodov zájmu), reštaurácie, čerpacie stanice, nemocnice, hotely a podobne - SPEEDCAM - Upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové, alebo vizuálne) - FM transmitter - umožňuje naladenie hlasovej navigácie GPS vo svojom autorádiu - prehráva video (aj DIVX), hudbu, pdf, ebook, txt, fotky a rôzne ďalšie aplikácie ako kalkulačka, kalendár, poznámkový blok a iné - Hlasová/textová navigácia v Slovenčine, Maďarčine, Češtine, Angličtine, Nemčine a iných jazykoch - súčasťou je uchytenie/prísavka do auta na sklo, auto nabíjačka, USB kábel, štít proti slnku +12€, micro SD karta +13€ - Záruku dávam 7 dní (je to záruka na to, aby ste mali možnosť overiť plnú funkčnosť, nie vyskúšať či vyhovuje) Navigácia je komplet - SOFTWARE S AKTUÁLNYMI MAPAMI CELEJ EU, PRÍSAVKA S DRŽIAKOM NA SKLO, AUTO ADAPTÉR, DÁTOVÝ KÁBEL, cena je 89€ --------------------------------- ------------ Doplnková výbava za príplatok: - nabíjačka na 220V - 12€ - náhradná nabíjačka do auto zapaľovača - 12€ - prísavka na sklo - 10€ - clona/štít proti slnku - 12€ - Cúvacia kamera drôtová - 25€ - Cúvacia kamera bezdrôtová - 29€ - microSD karta 16GB - 12€ - microSD karta 32GB - 18€ -------------------------------------- ------- Robím aj aktualizácie GPS, alebo výmenu LCD na týchto GPS, viac info na opýtanie Kontakt na email cez kontaktný formulár, alebo mobil. SMS nepísať poprosím, neodpovedám!
Levice
89 €
GPS
GPS
Prenosný GPS lokátor a odpočúvacie zariadenie.Toto zariadenie vám poslúži pri sledovaní či odpočúvaní osôb, pri sledovaní polohy a trasy motorových vozidiel, osôb či zvierat. Funkcie: - Sledovanie aktuálnej presnej polohy na mape v mobilnom telefóne alebo na počítači. Presnosť určovania polohy je veľmi vysoká, s odchýlkou max. do 3 m. - Odpočúvanie zvuku - cez telefón môžete odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. Zreteľne zachytáva zvuk do vzdialenosti 10 m od zariadenia.Do zariadenia sa vloží funkčná SIM karta a môžete naživo sledovať jeho aktuálnu presnú pozíciu na mape. Zariadenie sa ovláda jednoducho pomocou sms, mobilnej aplikácie a internetovej stránky. Zariadenie má v sebe ukrytý magnet, pomocou ktorého sa dá ľahko pripevniť napr. na auto. Viac info poskytnem mailom.
Partizánske
49 €
NEPOUZIVANA!!! Navigácia TomTom Via 62
NEPOUZIVANA!!! Navigácia TomTom Via 62
Komplet nová nepoužívana!!! Spoľahlivá GPS navigáciu TomTom VIA 62 Europe. Okamžite sa stane skvelým spoločníkom na cestách, s ktorým máte k dispozícií mapy mnohých štátov. Menovite to sú Albánsko (70%), Andorra, Belgicko, Bulharsko (75%), Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko (98%), Rusko (75%), San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko (92%), Ukrajina (45%), Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko a Švajčiarsko. Doživotná záruka Dbajte na to, aby ste mali všetky svoje mapy spoľahlivo aktualizované. Do Vami zvoleného cieľa sa tak dostanete s prehľadom a na čas. Úplne postačí ak občas pripojíte GPS navigáciu k notebooku či počítaču a overíte si prípadné zmeny. Obvykle sa týkajú diaľnic a revidovaných rýchlostných limitov. Zaberie Vám to skutočne len krátku chvíľu, ktorá Vám neskôr na cestách ušetrí veľa času či nepríjemných situácií. Obsluha S touto navigáciou sa nemusíte obávať, že by ste minuli svoj cieľ. Včasné a jasné upozornenia – či už zvukové alebo vizuálne – Vás na túto nutnosť v pravú chvíľu informujú. Rýchle vyhľadávanie či už miest, záujmových bodov alebo ulíc mnohokrát oceníte. Potom už len stačí kliknúť na Váš cieľ a je to. Okamžite Vám naplánuje celú Vašu jazdu. Dizajn Celú naplánovanú trasu budete môcť sledovať na displeji s uhlopriečkou veľkosti 6 palcov a s rozlíšením 800 x 480 pixelov. Vaše sympatie si bez pochýb získa svojimi jednoduchými a čistými líniami. V balení nájdete jednoduchý obojstranný držiak pre upevnenie počas jazdy. Vyznačuje sa aj slotom pre pamäťové karty MicroSD, ktorým v prípade potreby ľahko rozšírite vnútornú pamäť, ktorá dosahuje 16 GB.
Prešov
145 €
Nová Navigácia Mio Spirit 7500 LM
Nová Navigácia Mio Spirit 7500 LM
Navigácia Spirit 7500 LM obsahuje doživotnú aktualizáciu máp a tak už sa nikdy nebudete musieť starať o nové mapy alebo zmeny v cestnej sieti. Spirit 7500 LM vás zavedie novými cestami aj na nové adresy vrátane čísel popisných a orientačných bez zaváhania. Je vybavená najnovšou a najprepracovanejšou navigačnou technológiou. Vďaka pokročilej technológii IQRoutes a Learn Pro sa dostanete k cieľu vždy rýchlo a komfortne. Široký 5 palcový displej zobrazí o 32% viac plochy než klasické 4,3 palcové navigácie. Vďaka väčšiemu displeju ponúka veľmi pohodlné ovládanie a nadštandardnú veľkosť zobrazených máp i doplnkových informácií.
Prešov
95 €
GPS VORDON 4,5 palcovým displejom
GPS VORDON 4,5 palcovým displejom
Ma zadarmo dozivotnu aktualizaciu map. Obsahuje mapy celej Europy. Ma 4.5 palcovy displej s procesorom 800MHz a RAM 128MB pamat Flash 8GB , citacka pamatovych kariet microSD.
Poprad
39 €
Navigácia Garmin nüvi 140T
Navigácia Garmin nüvi 140T
Predám málo používanú navigáciu Garmin
Prešov
40 €
GPS VORDON 7 palcovym displejom
GPS VORDON 7 palcovym displejom
Mapy celej Európy - Podporuje hudbu - Podpora videa - Podporné hry - Vstup USB / micro SD - FM vysielač - da sa napojit aj ako monitor na cuvaciu kameru , obsahuje mapy celej europy aktualizovanie map je dozivotne zdarma - 7 "šírka obrazovky - Rýchly a výkonný procesor
Poprad
79 €
Držiak na mobil a navigacie
Držiak na mobil a navigacie
Predám nové,nepoužívané držiaky pre umiestnenie mobilu,alebo navigacie na čelné sklo, alebo rebra ventilátora. Držiak je čisto nový, Max.šírka roztiahnutia: 10cm(max.rezerva 11cm) OSOBNE - v Košiciach,(po dohode zadarmo). NA DOBIERKU - platba pri prevzatí na pošte, cca: 3,50eur
Valaliky
6 €
Kvalitna navigácia Mio
Kvalitna navigácia Mio
Predám túto čisto novu navigáciu značky mio, bola raz skúšana ale inak vôbec nepoužívaná, komplet balenie, pre viac info ma kontaktujte, povodna cena:140
Bratislava III - Nové Mesto
70 €
Mapy RNS 310 v11(2020) / Amundsen
Mapy RNS 310 v11(2020) / Amundsen
Ponúkam mapy pre rádiá s RNS 310 (Amundsen,...). Mapy sú najnovšie rok 2020(v11). Detailní pokrytí zemí: Andorra, Rakousko, Belgie, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, Vatikán Hlavní trasy Evropy (bez podrobného pokrytí): Albánie, Bosna-Hercegovina, Makedonie, Černá Hora, Srbsko Varianta predaja RNS 310(Amundsen): rok 2020 V11 1.)SD karta 8Gb(dá sa na ňu nahrať aj hudba 3GB) poslaná na dobierku - cena 37€ + dobierka 2.)SD karta 16Gb(dá sa na ňu nahrať aj hudba 11GB) poslaná na dobierku - cena 40€ + dobierka
Dolný Kubín
40 €
Navigácia
Navigácia
Predám GPS navigáciu značky TOMTOM aj s nabíjacím adaptérom, málo používanú. Navigácia bola aktualizovaná v roku 2019. Aktualizované sú mapy celej EÚ + niekoľko krajín 3.sveta. Pôvodná cena 650€. Cena je 100€ z dôvodu, pretože nemá záruku a nemám k nej krabicu.
Trnava
100 €
Gps navigácia Navitel E500
Gps navigácia Navitel E500
Predám 2x pouzite Gps, bez usb kabla, cena je uz aj s poštou
Michalovce
35 €
1 2 8