Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie GPS navigácie

Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu!
oprava- chyba signálu TOMTOM, MIO, GARMIN, NAVIGON, IGO PRIMO...., RENAULT----RLINK 1-2 karty do vstavaných navigácií SUZUKI, TOMTOM, RNS 310,315,510,850.. MERCEDES, NISSAN, MAZDA, DACIA DUSTER, FORD, HYUNDAI, SKODA-DISCOVER, RNS vsetky modelove rady info email SERVIS,PORADENSTVO,PREDAJ........ Viem e sa dohodnúť aj na odkúpení vašej navigácie! Vieme aktualizovať 99% navigácií MIO,TOMTOM,BECKER,BLAUPUNKT,GARM IN,NAVIGON,NAVON,NAVITEL, VDO DAYTON,MY GUIDE, ORAVA všetky NONAME,ČÍNSKE....aj tablety, mobilné telefóny Tak isto vstavané 2DINOVÉ v autách MAZDA,SKODA,BMW,WV,AUDI,MERCEDES........ Vieme pristroj prispôsobiť vašim potrebám. Možnosť prepálenia softwearu na TIR, AUTOBUS, OSOBNÉ AUTO to čo potrebujete. Všetky mapy sú aktuálne. Sygic,Tomtom,Garmin, Igo 8, Igo Primo, Navigon, Automapa.... Cena závisí od konkrétneho druhu GPS a požiadaviek. Ceny sú od 20€. Po dohode GPS navigáciu donesiete osobne alebo poštou. V balíku posielate iba GPS navigáciu nič viac a na lístku vašu adresu a tel číslo. Následne balík zasielame na dobierku do 24h s poistením. Tak isto v ponuke držiaky, nabíjačky, obaly Opravujeme poškodene konektory na navigáciach Garmim všetky modelove rady aj ine typy!!!
Trnava
20 €
Navigacia GPS 18CM +KAMION,256MB,8GB,ZARUKA
Predam uplne novu velku dotykovu 7 palcovu (18cm) navigaciu Mediatek-Igo Primo,Ma nastavenia aj pre nakladne auta,kamion,autobus,da sa navolit Vyska,sirka,dlzka,hmotnost,pocet naprav,ADR,Casovac jazdy atd. Obsahuje nove mapy rok 2018 cela Europa(51 statov),mapy sa daju bezplatne aktualizovat prostrednictvom internetu.Mapy su dopodrobna(cislo domu,vchodu,psc,suradnice) CPU:MTK Cortex A7-800Mhz GPS: SiRF Atlas VI RAM: 256 MB DDR PAMAT: 8GB slot na SD kartu do 16 GB Bateria: 2500mAh Hmotnost:350g - OBSAHUJE NOVE MAPY 2018: ALBÁNSKO, ANDORRA, AZERJBAJDZAN, BELGICKO, BIELORUSKO, BOSNA A HERCEGOVINA, BULHARSKO, MACEDÓNSKO, CHORVÁTSKO, CYPRUS, ČESKÁ REPUBLIKA, ČIERNA HORA, DÁNSKO, ESTÓNSKO, FÍNSKO, FRANCÚZSKO, GIBRALTÁR, GRÉCKO, GRUZINSKO, HOLANDSKO,ISLAND, ÍRSKO,KAZACHSTAN, KOSOVO, LICHTENŠTAJNSKO, LITVA, LOTYŠSKO, LUXEMBURSKO, MAĎARSKO, MALTA, MOLDAVSKO, MONAKO,MACEDONSKO, NEMECKO, NÓRSKO, POĽSKO, PORTUGALSKO, RAKÚSKO, RUMUNSKO,RUSKO, SAN MARÍNO, SLOVENSKO, SLOVINSKO, SRBSKO, ŠPANIELSKO, ŠVÉDSKO,ŠVAJČIARSKO, TALIANSKO, TURECKO,UKRAJINA, VATIKÁN, VEĽKÁ BRITÁNIA -3D zobrazenie terenu -prehrava subory:MP4, WMV, AVI, MPEG, ASF, 3GP,JPG, BMP, PNG, GIF,MP3,TXT,WMA/MP3 -Jazyky: Anglický ,Nemecký, Francúzsky, Taliansky, Španielský, Madarský, Slovenský,Cesky...atd -asistent jazdnych pruhov -operaccny system Windows CE6.0 -prehrava filmy, fotky ,e-book, hudbu, -menu aj hlasova navigacia v Slovencine -POI body, 3D budovy -FM-transmitter OBSAHUJE: -GPS navigacia -dotykove pero -drziak do auta -nabijacka do auta -USB kabel -El.manual -Slnecna Clona + 3Eur
Žilina
70 €
navigácia Navigon43XX MAX
predam navigaciu Navigon 43XX MAX - drziak na sklo - autonabijacka
Bratislava
25 €
GARMIN NUVI 200 + NOVÉ MAPY
GARMIN NUVI 200 + NOVÉ MAPY Predám navigáciu Garmin nuvi 200. Mierne znamky používania, softvare a mapy 100% tný stav. Príslušenstvo: K navigácii je kompletné príslušenstvo, t.j držiak do auta a nabíjačka. Mapy: Pamať navigácie je rozšírená pamaťovou kartou. Navigácia obsahuje najnovšie mapy celej Európy a najnovší software. Ihneď pripravená k používaniu. Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,50 Eur + cena tovaru Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
45 €
GARMIN NUVI 3590LMT + NOVÉ MAPY
GARMIN NUVI 3590LMT + NOVÉ MAPY Predám navigáciu Garmin nuvi 3590LMT. Funkcie napr. asistent jazdných pruhov s fotoreálnymi náhľadmi, plánovač trás, TMC prijímač =dopravné informácie o zdržaní a zápchach = možnosť zvoliť inú trasu, bluetooth,.... Navigácia je v top stave. Ultratenká štýlová navigácia s displayom 5", vhodná pre uživateľov, ktorý majú radi konfort a vyššie nároky. Príslušenstvo: Aktívny držiak pre jednoduchšie odňatie navigácie zo stojanu. Nabíjačka do autozapalovača s integrovaným digitálnym prijímačom GTM 36 pre dopravné informácie. Mapy: Bezplatná doživotná aktualizácia máp celej Európy. Vždy keď vyjdú novšie mapy, možte si ich bezplatne stiahnuť. Najnovší software aj mapy nainštalované, ihneď pripravená k používaniu. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,50 Eur + cena tovaru Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
125 €
PRÍSAVKY A DRŽIAKY PRE MIO
PRÍSAVKY A DRŽIAKY PRE MIO Predám prísavky a držiaky pre navigácie Mio. foto 1 - Prísavka na sklo pre Mio C 320, C520, C720, C310, C510, C710...ale pasuje aj na iné navigácie napr. niektoré Becker, Čínske... cena 15,00 eur foto 2 - Prísavka na sklo pre Moov, Spirit....absolútnu vačšinu navigácií Mio, cena 15,00 eur foto 3 - Celý držiak pre Mio Moov 310,330,360,370, cena 20 eur (dĺžka držiaku je cca 15 cm) Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,00 Eur + cena tovaru Tovar je nový, nepoužívaný. Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
15 €
SET GARMIN ZUMO 400/450/500/550
SET GARMIN ZUMO 400/450/500/550 Predám náhradný set do auta = držiak Garmin + kábel napájací autozapaľovač. Kompatibilný pre navigácie zumo 400,450,500,550. Držiak je kompatibilný iba pre vyššie uvedené Zumá. Nabíjačka aj pre iné Garminy, napr. Zumo 660, nuvi 660, nuvi 750....atď. Držiak je používaný, veľmi zachovalý. Nabíjačka je nová. Predám komplet za 40 eur, alebo jednotlivo: - držiak 30,00 eur - nabíjačka 13,00 eur Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,00 Eur + cena tovaru Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
40 €
PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA
PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA Predám protišmykovú podložku. Je vhodná, pokiaľ chcete mať Vaše navigáciu umiestnenú na prístrojovej doske. Jednoducho ju položíte na prístrojovú dosku. Drží svojou váhou a pogumovanou, nekĺzavou spodnou časťou, žiadne lepenie ani šroubovanie. Potom na ňu možte umiestniť akýkoľvek prísavkový držiak s navigáciou, telefónom, iPodom.... Rozmery: vonkajší (na palubovku)16,5cm vnútorný (pre držiak) 9 cm V prípade záujmu dodám s integrovanou prísavkou pre Garmin , obr.3 (cena 12 eur), alebo s integrovaným komplet držiakom Garmin (cena 15 eur a viac, podla typu navigácie....). Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,00 Eur + cena tovaru Nové, nepoužívané. Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
10 €
Predam kavovar Solis master
Predam kavovar Solis master ,automat zo zabudovanym mlyncekom ,napenovac mlieka,alebo zohrievanie parou v dobrom stave.
Holíč
60 €
Navigacia
Predám navigaciu zn. GARMIN. Uplne funkčná, púzdro + nabijačka
Partizánske
40 €
TomTom 13cm Typ: 4aa53
Navigácia je skoro ako nová
Bratislava I - Staré Mesto
75 €
Garmin nuvi 1390 na nahradne diely.
Pozor nefunkčná. Ukáže logo Garmin a pri tom skončí, nenaštartuje systém. Najlepšie osobne okolie B.B. Na SMS a prezváňanie nereagujem. Pri platbe vopred na účet je poštovné v cene.
Banská Bystrica
20 €
GPS VORDON 4,5 PALCOVYM DISPLEJOM
Ma zadarmo dozivotnu aktualizaciu map. Obsahuje mapy celej Europy. Ma 4.5 palcovy displej s procesorom 800MHz a RAM 128MB pamat Flash 8GB , citacka pamatovych kariet microSD.
Poprad
39 €
MIO MOOV 370
Predám navigáciu do auta Mio Moov 370 komplet v originálnom balení so všetkým príslušenstvom. Bola zakúpená ešte v roku 2009, avšak použitá bola asi 5-krát, čiže je ako nová. POPIS: Panoramatický model Moov 370 Europe Plus je jedno z najinovatívnejších GPS navigačných zariadení na svete. Má vopred nainštalované mapy 38 štátov. Zabudovaný TMC prijímač umožňuje obísť prekážky na ceste a prevratná technológia miestneho vyhľadávania vyvinutá Mio Technology poskytuje nepretržitý prístup k informáciám o miestnych reštauráciách, obchodoch, hoteloch, firmách a mnohých iných objektoch. Vďaka unikátnemu zabudovanému prijímaču Traffic Message Channel (TMC) dokáže Vaše Mio Moov 370 prijímať informácie o prekážkach na ceste a ponúknuť Vám obchádzku. Zariadenie disponuje aj technológiou Bluetooth, ktorá Vám umožní telefonovanie bez použitia rúk. Pôvodná cena bola 259,-€. Predám za 100,-€. Platí do zmazania!
Komárno
100 €
GPS
Predam tuto GPS MOOV M400 central Europe su tam mapy 2018
Turany
35 €
GPS navigacia,7 palcov,kamiony,8 GB,Nova
Predam novu navigaciu 7 palcovu mediatek igo primo.Nastavenie aj pre kamiony(dlzka,pocet,naprav,vyska...) Obsahuje informacie o krajine(rychlost,povinna vybava,povoleny alkohol) Mapy na rok 2019 celej europy plus mapy na kamiony(52 statov) Truck - nákladné auto, rozmery,vaha,pocet naprav, tunely, adr, prestoje Obsahuje mapy: albánsko, andorra, azerjbajdzan, belgicko, bielorusko, bosna a hercegovina, bulharsko, macedónsko, chorvátsko, cyprus, česká republika, čierna hora, dánsko, estónsko, fínsko, francúzsko, gibraltár, grécko, gruzinsko, holandsko,island, írsko,kazachstan, kosovo, lichtenštajnsko, litva, lotyšsko, luxembursko, maďarsko, malta, moldavsko, monako,macedonsko, nemecko, nórsko, poľsko, portugalsko, rakúsko, rumunsko,rusko, san maríno, slovensko, slovinsko, srbsko, španielsko, švédsko,švajčiarsko, taliansko, turecko,ukrajina, vatikán, veľká británia Speedcam - upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové,vizuálne), upozornenie na radary Vyhladavanie aj s psc,popisne cislo domu... Bluetooth:moznost pripojenia k telefonu,volanie cez gps Prehrava subory(hudba,filmy,foto):mp4, wmv, avi, mpeg, asf, 3gp,jpg, gif,mp3,txt,wma/mp3 Cpu:cortex-a7-msb2531(800mhz) Rozlisenie:800 x 480 Bateria:1500 mah Rozmer: 11,2 cm x 18 cm,uhlopriecka: 18 cm Moznost navolit vsetky parametre vozidla Asistent jazdnych pruhov(2d a 3d) Operacny system windows ce6.0 Jazyk:slovensky,cesky,polsky,madarsky,anglick y ,nemecky a ine (menu aj hlasy) Poi body, 3d budovy,fm-transmiter(hlas cez reproduktor v aute) Ram:256 ddr Slot na sd kartu do 32 gb Obsahuje:1 x navigacia,1 x drziak,1 x usb kabel,1 x nabijacka 12/24 v,1 x dotyk.Pero tienidlo 7 euro.
Nové Mesto nad Váhom
58 €
Garmin
Predám kvalitnú navigáciu GARMIN 2598 LMT HD,nahraté nové mapy celej Európy+16GB pamäťová karta... Sk menu... Doživotná aktualizácia máp celej Európy 4x ročne zdarma z vášho PC... Telefonovanie bez použitia rúk cez bluetoth... Bezchybný stav novej,nevyužitá+kompletné príslušenstvo... Preferujem osobný odber s vyskúšaním,po dohode možná dobierka+poštovné... Cena 120€... Pozri všetky moje inzeráty...
Revúca
120 €
NAPÁJACÍ KÁBEL DO AUTA- TOMTOM
NAPÁJACÍ KÁBEL DO AUTA - TOMTOM Predám kábel napájací autozapaľovač TomTom. Výhody nabíjačky: 12/24 V Odnímatelný USB kábel => možno použiť aj na prepojenie navigácie s PC. Kompatibilita: navigácie TomTom s microUSB vstupom. Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 2,80 Eur + cena tovaru Tovar je nový, nepoužívaný, originál TomTom. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
12 €
CELLY FLEXGPS
CELLY FLEXGPS Predám držiak CELLY FLEXGPS. -určené špeciálne pre GPS navigácie -16,5 cm dlhé rameno -dá sa nastaviť ako horizontálne, tak aj vertikálne, vhodný uhol pohľadu na Vaše zariadenie. -pohyblivé úchyty možno nastaviť na výšku navigácie 4,5 až 9 cm. Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 2,80 Eur + cena tovaru Držiak je nový, nepoužívaný. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
10 €