GPS navigácie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie GPS navigácie

GPS Navigácia Garmin DriveSmart 61 LMT-D Lifetime
Predám špičkovú navigáciu Garmin DriveSmart 61 LMT-D Lifetime EU - 6.95" Dostal som ju darom pred 2 rokmi, tz uz nie je v zaruke. Displej v 100% stave bez škrabanca a tak isto cela navigácia, (displej, drziak, autonabijacka, krabica), najnovší update FW aj mapy Cena :160€ + postovné, nova stoji cca 255€ Najradsej osobny odber (TN, NDCA, DCA, a okolie) Popis: - Slovenske a EU dopravné správy - Napájanie je zabezpečené nabíjateľným lítium - iónovým akumulátorom s výdržou až do 1 hodiny na jedno nabitie. - Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji. - Zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. - Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom miniUSB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete mapy. - Garmin DriveSmart 61 je vybavený slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na doplnenie ľubovoľných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná veľkosť je 16GB micro SDHC. - Stačí zapnúť Bluetooth a spárovať so smartfónom a razom je z navigácie hands-free sada. - Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných. - Bezplatná aktualizácia máp počas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express. - Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. Navigátor Garmin DriveSmart 61 je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty. - Dynamické informácie o premávke na cestách. Vaša navigácia vás včas upozorní na nečakané situácie (napr. opravy na ceste, kolóna, nehoda ap.) a navrhne alternatívnu trasu. - Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa.... Stačí uložiť a spustiť. Reálne fotky aj screeny
Trenčín
160 €
Aktualizácia GPS navigácií+servis,oprava signálu!
oprava- chyba signálu TOMTOM, MIO, GARMIN, NAVIGON, IGO PRIMO...., RENAULT----RLINK 1-2 karty do vstavaných navigácií SUZUKI, TOMTOM, RNS 310,315,510,850.. MERCEDES, NISSAN, MAZDA, DACIA DUSTER, FORD, HYUNDAI, SKODA-DISCOVER, RNS vsetky modelove rady info email SERVIS,PORADENSTVO,PREDAJ........ Viem e sa dohodnúť aj na odkúpení vašej navigácie! Vieme aktualizovať 99% navigácií MIO,TOMTOM,BECKER,BLAUPUNKT,GARM IN,NAVIGON,NAVON,NAVITEL, VDO DAYTON,MY GUIDE, ORAVA všetky NONAME,ČÍNSKE....aj tablety, mobilné telefóny Tak isto vstavané 2DINOVÉ v autách MAZDA,SKODA,BMW,WV,AUDI,MERCEDES........ Vieme pristroj prispôsobiť vašim potrebám. Možnosť prepálenia softwearu na TIR, AUTOBUS, OSOBNÉ AUTO to čo potrebujete. Všetky mapy sú aktuálne. Sygic,Tomtom,Garmin, Igo 8, Igo Primo, Navigon, Automapa.... Cena závisí od konkrétneho druhu GPS a požiadaviek. Ceny sú od 20€. Po dohode GPS navigáciu donesiete osobne alebo poštou. V balíku posielate iba GPS navigáciu nič viac a na lístku vašu adresu a tel číslo. Následne balík zasielame na dobierku do 24h s poistením. Tak isto v ponuke držiaky, nabíjačky, obaly Opravujeme poškodene konektory na navigáciach Garmim všetky modelove rady aj ine typy!!!
Trnava
20 €
Navigacia GPS 18CM +KAMION,256MB,8GB,ZARUKA
Predam uplne novu velku dotykovu 7 palcovu (18cm) navigaciu Mediatek-Igo Primo,Ma nastavenia aj pre nakladne auta,kamion,autobus,da sa navolit Vyska,sirka,dlzka,hmotnost,pocet naprav,ADR,Casovac jazdy atd. Obsahuje nove mapy rok 2018 cela Europa(51 statov),mapy sa daju bezplatne aktualizovat prostrednictvom internetu.Mapy su dopodrobna(cislo domu,vchodu,psc,suradnice) CPU:MTK Cortex A7-800Mhz GPS: SiRF Atlas VI RAM: 256 MB DDR PAMAT: 8GB slot na SD kartu do 16 GB Bateria: 2500mAh Hmotnost:350g - OBSAHUJE NOVE MAPY 2018: ALBÁNSKO, ANDORRA, AZERJBAJDZAN, BELGICKO, BIELORUSKO, BOSNA A HERCEGOVINA, BULHARSKO, MACEDÓNSKO, CHORVÁTSKO, CYPRUS, ČESKÁ REPUBLIKA, ČIERNA HORA, DÁNSKO, ESTÓNSKO, FÍNSKO, FRANCÚZSKO, GIBRALTÁR, GRÉCKO, GRUZINSKO, HOLANDSKO,ISLAND, ÍRSKO,KAZACHSTAN, KOSOVO, LICHTENŠTAJNSKO, LITVA, LOTYŠSKO, LUXEMBURSKO, MAĎARSKO, MALTA, MOLDAVSKO, MONAKO,MACEDONSKO, NEMECKO, NÓRSKO, POĽSKO, PORTUGALSKO, RAKÚSKO, RUMUNSKO,RUSKO, SAN MARÍNO, SLOVENSKO, SLOVINSKO, SRBSKO, ŠPANIELSKO, ŠVÉDSKO,ŠVAJČIARSKO, TALIANSKO, TURECKO,UKRAJINA, VATIKÁN, VEĽKÁ BRITÁNIA -3D zobrazenie terenu -prehrava subory:MP4, WMV, AVI, MPEG, ASF, 3GP,JPG, BMP, PNG, GIF,MP3,TXT,WMA/MP3 -Jazyky: Anglický ,Nemecký, Francúzsky, Taliansky, Španielský, Madarský, Slovenský,Cesky...atd -asistent jazdnych pruhov -operaccny system Windows CE6.0 -prehrava filmy, fotky ,e-book, hudbu, -menu aj hlasova navigacia v Slovencine -POI body, 3D budovy -FM-transmitter OBSAHUJE: -GPS navigacia -dotykove pero -drziak do auta -nabijacka do auta -USB kabel -El.manual -Slnecna Clona + 3Eur
Žilina
70 €
MIO MOOV 370
Predám navigáciu do auta Mio Moov 370 komplet v originálnom balení so všetkým príslušenstvom. Bola zakúpená ešte v roku 2009, avšak použitá bola asi 5-krát, čiže je ako nová. POPIS: Panoramatický model Moov 370 Europe Plus je jedno z najinovatívnejších GPS navigačných zariadení na svete. Má vopred nainštalované mapy 38 štátov. Zabudovaný TMC prijímač umožňuje obísť prekážky na ceste a prevratná technológia miestneho vyhľadávania vyvinutá Mio Technology poskytuje nepretržitý prístup k informáciám o miestnych reštauráciách, obchodoch, hoteloch, firmách a mnohých iných objektoch. Vďaka unikátnemu zabudovanému prijímaču Traffic Message Channel (TMC) dokáže Vaše Mio Moov 370 prijímať informácie o prekážkach na ceste a ponúknuť Vám obchádzku. Zariadenie disponuje aj technológiou Bluetooth, ktorá Vám umožní telefonovanie bez použitia rúk. Pôvodná cena bola 259,-€. Predám za 100,-€. Platí do zmazania!
Komárno
100 €
GPS VORDON 7 palcovym displejom
Mapy celej Európy - Podporuje hudbu - Podpora videa - Podporné hry - Vstup USB / micro SD - FM vysielač - da sa napojit aj ako monitor na cuvaciu kameru , obsahuje mapy celej europy aktualizovanie map je dozivotne zdarma - 7 "šírka obrazovky - Rýchly a výkonný procesor
Poprad
79 €
Garmin fenix 3
Multišportové hodinky v perfektnom stave s hrudným pásom, komplet príslušenstvo, 2 náramky quick fit
Bratislava
190 €
GARMIN NUVI 1350 + NOVÉ MAPY
GARMIN NUVI 1350 + NOVÉ MAPY Predám navigáciu Garmin nuvi 1350. Jednoduchá navigácia s displayom 4,3". Funkcie napr. asistent jazdných pruhov, kde som?, režim chodec, režim bicykel.... Mapy: Najnovšie mapy celej Európy. Najnovší software nainštalovaný, ihneď pripravená k používaniu. Na prípadných neskorších aktualizáciach sa možme dohodnúť........ Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 3,50 Eur + cena tovaru Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
65 €
TOMTOM - PRIĽNAVÉ SVORKY PRE DRŽANIE NABÍJAČKY
TOMTOM - PRIĽNAVÉ SVORKY PRE DRŽANIE NABÍJAČKY Predám adhézne svorky - držiaky káblov napájajúcich autozapalovač. Svorky možte po odstránení červenej fólie ihneď nalepiť. Pomocou nich možte upevniť nabíjačku do auta tak, aby Vám nezavadzala. Jedná sa o originál výrobok TomTom 2UUUB.001.01, sú však použitelné aj pre iné bežné nabíjačky napr.Garmin, Mio, univerzálne.... V balení sú tri kusy, cena 4 eur za všetky tri. Nerozpredávam na 1 kus, 2 kusy! Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 2,70 Eur + cena tovaru Nový, nepoužívané, originál TomTom. Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
4 €
Predám navigáciu Garmin Nuvi 2597 LMT
Predám navigáciu Garmin Nuvi 2597, Komplexná 5,0" navigácia s detailnými mapami Európy, bezplatnou a doživotnou aktualizáciou máp a prijímom prémiových dopravných správ RDS-TMC aj na Slovensku s bezdrôtovou technológiou Bluetooth pre spárovanie s kompatibilným mobilným telefónom.
Liptovský Mikuláš
149 €
GPS VORDON 4,5 PALCOVYM DISPLEJOM
Ma zadarmo dozivotnu aktualizaciu map. Obsahuje mapy celej Europy. Ma 4.5 palcovy displej s procesorom 800MHz a RAM 128MB pamat Flash 8GB , citacka pamatovych kariet microSD.
Poprad
39 €
GPS navigácia TomTom XXL
predam pouzivanu navigaciu znacky TOMTOM velmi zachovaly stav kompletne funkcna mapy aktualizovane
Košice I - Sever
35 €
Navigacia - TravelPilot 53y EU LMU
Blaupunkt TravelPilot 53y EU LMU navigacia uplne nova - nepouzita - ale nie je k nej blok. Povodna cena 99 eur.
Trenčín
45 €
2019 Audi Bmw Skoda Seat Vw + mapy ,kódovanie diag
2019 mapy AUDI BMW SKODA VW SEAT Najnovšie aktualizácie máp 2018-2019 pre audi / bmw / vw / škoda / seat navigácie audi Mmi 2g bmw business bmw high 2019 bmw professional 2019 vw Mfd2 vw Rn-s2 vw RNS510 - V16 8536 zapad / V16 8542 Vychod vw RNS810 Seat media system Skoda columbus - V16 8536 zapad / V16 8542 Vychod Skoda trinax +najnovsi firmware k jednotlivym radiám + odblok. Obrazu +v pripade zaujmu viem poskytnut diagnostiku, kódovanie a iné Austria, Belgium, Czech Republic, Croatia, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, United Kingdom (Great Britain), Greece, Hungary, Ireland, Italy, Lichtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland and Vatican City a iné Zapad aj vychod EU v pripade zaujmu volat pisat sms alebo mail da sa dobierkou alebo osobne
Trenčín
14 €
Predám GPS prenosnú navigáciu Navigon 7100
Prenosná GPS navigácia do auta: - Displej 4.3“, 48'2 pix, farebný - Veľkosť zariadenia cca 12,5cm (Š) x 8,5cm (V) x 2,5cm (H) - 4GB SD karta s nahratými mapami (Európa) - Adaptér na nabíjanie v aute, USB koncovka, puzdro, držiak na sklo - Anténa pre TMC (Traffic Message Channel) na aktuálne správy o doprave - Navigácia vrátane asistenta jazdných pruhov, realistické zobrazenie veľkých (zahraničných) križovatiek, vysoko kontrastný displej, hlasové navádzanie - Cena 45eur alebo najbližšia ponuka
Budimír
45 €
Intercom V6 1200,Bluetooth na motorku
1. kus 45 euro..2 kusy 85 euro... Predam novy intercom pre 2 prilby. Dosah 1200m , moznost spárovat 6 jazdcov.Bluetooth,moznost pripojit k telefonu,automaticke prijmanie hovorov. Dosah: 1200 m Pohotovostný čas: 100 hodín Frekvencia: 2,4 GHz Bluetooth 3.0 Batéria: 550 mAh Li Polymer
Stará Turá
45 €
GPS navigacia,7 palcov,kamiony,8 GB,Nova
Predam novu navigaciu 7 palcovu mediatek igo primo.Nastavenie aj pre kamiony(dlzka,pocet,naprav,vyska...) Obsahuje informacie o krajine(rychlost,povinna vybava,povoleny alkohol) Mapy na rok 2019 celej europy plus mapy na kamiony(52 statov) Truck - nákladné auto, rozmery,vaha,pocet naprav, tunely, adr, prestoje Obsahuje mapy: albánsko, andorra, azerjbajdzan, belgicko, bielorusko, bosna a hercegovina, bulharsko, macedónsko, chorvátsko, cyprus, česká republika, čierna hora, dánsko, estónsko, fínsko, francúzsko, gibraltár, grécko, gruzinsko, holandsko,island, írsko,kazachstan, kosovo, lichtenštajnsko, litva, lotyšsko, luxembursko, maďarsko, malta, moldavsko, monako,macedonsko, nemecko, nórsko, poľsko, portugalsko, rakúsko, rumunsko,rusko, san maríno, slovensko, slovinsko, srbsko, španielsko, švédsko,švajčiarsko, taliansko, turecko,ukrajina, vatikán, veľká británia Speedcam - upozornenie na prekročenie rýchlosti (hlasové,vizuálne), upozornenie na radary Vyhladavanie aj s psc,popisne cislo domu... Bluetooth:moznost pripojenia k telefonu,volanie cez gps Prehrava subory(hudba,filmy,foto):mp4, wmv, avi, mpeg, asf, 3gp,jpg, gif,mp3,txt,wma/mp3 Cpu:cortex-a7-msb2531(800mhz) Rozlisenie:800 x 480 Bateria:1500 mah Rozmer: 11,2 cm x 18 cm,uhlopriecka: 18 cm Moznost navolit vsetky parametre vozidla Asistent jazdnych pruhov(2d a 3d) Operacny system windows ce6.0 Jazyk:slovensky,cesky,polsky,madarsky,anglick y ,nemecky a ine (menu aj hlasy) Poi body, 3d budovy,fm-transmiter(hlas cez reproduktor v aute) Ram:256 ddr Slot na sd kartu do 32 gb Obsahuje:1 x navigacia,1 x drziak,1 x usb kabel,1 x nabijacka 12/24 v,1 x dotyk.Pero
Stará Turá
59 €
DRŽIAK TOMTOM GO 1000
DRŽIAK TOMTOM GO 1000 Predám držiak do auta kompatibilný pre TomTom: GO 1000 GO 1005 GO LIVE 1000 GO LIVE 1005 GO LIVE 1015 GO LIVE 2050 GO LIVE Camper & Caravan PRO 5150 Truck LIVE Jedná sa o aktívny magnetický držiak, t.j navigácia sa nabíja cez držiak. Preto je nutné mať nabíjačku TomTom s miniUSB portom. V prípade záujmu zašlem aj nabíjačku TomTom, cena + 12 eur. Možnosti dopravy a platby: 1.)Osobný odber v Nitre (iba v niektoré dni) = 0,00 Eur + cena tovaru 2.)Dobierka = 2,70 Eur + cena tovaru Tovar je nový, nepoužívaný, originál TomTom. Inzerát platný do zmazania. Prosím nevyjednávať o cene, (nereagujem na takéto ponuky), ďakujem! Zrušená predajňa GPS navigácií, zostalo nejaké príslušenstvo GPS/PDA/Tablet (držiaky, nabíjačky, puzdrá.....). Pre ďalšie ponuky kliknite na všetky moje inzeráty.
Nitra
25 €
Navigacia
Predám čisto novú navigáciu nepoužívanú a vzaruke.povodna cena.176eur..len osobný odber
Nové Zámky
110 €
GPS anténa
Ponúkam na predaj GPS anténu vhodnú k autorádiam, gps trackerom a pod. (aj na dobierku)
Topoľčany
10 €