40 inzerátov
Zepter Edel Wasser
Predám : Zepter Edel Wasser prístroj na čistenie vody. Veľmi malo používaný. Nevyžaduje elektrickú energiu. Mám k nemu aj papiere o kupe a náhrade filtre. Bežná cena 850 € Moja cena 400€ Kontakt cez email
Bratislava I - Staré Mesto
400 €
Kuchynský robot ROYALTY LINE RL-PKM2100 Silver
Kuchynský robot Royalty Line 3v1 dokáže skoro všetko, a to v jednom prístroji! S výkonom 1500W a šiestimi rýchlosťami spracuje všetky prísady ako žiadne iné zariadenie. Multifunkčný robot je výborným pomocníkom pri každej práci v kuchyni. Jeho jednoduché použitie a kvalitu si ihneď zamilujete. Má odnímateľné príslušenstvo pre dôkladné očistenie, gumové nôžky pre dokonalú stabilitu a veká pre uzavretie. Robot obsahuje mlynček na mäso, mixér a šľahač. Kuchynský robot je v striebornom farebnom prevedení. Kuchynský robot Royalty Line 3v1 je multitalent do kuchyne: - zariadenie na miesenie, premiešavanie alebo šľahanie - mixér na rozdrobenie a premiešanie - mlynček na mäso na čerstvé mleté mäso, domáce klobásky alebo chutnú rozmanitosť cestovín. Technické parametre: Materiál nádoby: Oceľová konštrukcia Max. výkon: 2100W Pracovný výkon: 1500W Voľba: 6 rýchlosti + funkcia pulz Nádoba nerezová: 7,5L Nádoba mixára: 1,5L Príslušenstvo k šľahaču: metla, hák na cesto, balónová metla Príslušenstvo k mlynčeku: násadky na výrobu klobás a cestovín Integrovaný úložný priestor na kábel Jemný pretlačovací kotúč Stredný pretlačovací kotúč Hrubý pretlačovací kotúč Nadstavec na výrobu párkov Nastavec na výrobu Kebbe Prítlačny valec: Plast Násypka - materiál: Nerezová oceľ Extra široká plniaca miska pre odkladanie kúskov mäsa 3 čepele (3,5,7mm)
Komárno
169,90 €
Kuchynský robot ROYALTY LINE RL-PKM1900.7BG SILVER
Kuchynský robot Royalty Line 3v1 dokáže skoro všetko, a to v jednom prístroji! S výkonom 1300W a šiestimi rýchlosťami spracuje všetky prísady ako žiadne iné zariadenie. Multifunkčný robot je výborným pomocníkom pri každej práci v kuchyni. Jeho jednoduché použitie a kvalitu si ihneď zamilujete. Má odnímateľné príslušenstvo pre dôkladné očistenie, gumové nôžky pre dokonalú stabilitu a veká pre uzavretie. Robot obsahuje mlynček na mäso, mixér a šľahač. Kuchynský robot je v sivom farebnom prevedení. Kuchynský robot Royalty Line 3v1j e multitalent do kuchyne: - zariadenie na miesenie, premiešavanie alebo šľahanie - mixér na rozdrobenie a premiešanie - mlynček na mäso na čerstvé mleté mäso, domáce klobásky alebo chutnú rozmanitosť cestovín. Technické parametre: Materiál nádoby: Oceľová konštrukcia Výkon: 1300W Voľba: 6 rýchlosti + funkcia pulz Nádoba nerezová: 6,5L Nádoba mixára: 1,5L Príslušenstvo k šľahaču: metla, hák na cesto, balónová metla Príslušenstvo k mlynčeku: násadky na výrobu klobás a cestovín Integrovaný úložný priestor na kábel Jemný pretlačovací kotúč Stredný pretlačovací kotúč Hrubý pretlačovací kotúč Nadstavec na výrobu párkov Nastavec na výrobu Kebbe Prítlačny valec: Plast Násypka - materiál: Nerezová oceľ Extra široká plniaca miska pre odkladanie kúskov mäsa 3 čepele (3,5,7mm)
Komárno
149,90 €
Kuchynský robot ROYALTY LINE RL-PKM1800BG BLACK
Kuchynský robot Royalty Line 3v1 dokáže skoro všetko, a to v jednom prístroji! S výkonom 1200W a desiatimi rýchlosťami spracuje všetky prísady ako žiadne iné zariadenie. Multifunkčný robot je výborným pomocníkom pri každej práci v kuchyni. Jeho jednoduché použitie a kvalitu si ihneď zamilujete. Má odnímateľné príslušenstvo pre dôkladné očistenie, gumové nôžky pre dokonalú stabilitu a veká pre uzavretie. Robot obsahuje mlynček na mäso, mixér a šľahač. Kuchynský robot je v čiernom farebnom prevedení. Kuchynský robot Royalty Line 3v1 je multitalent do kuchyne: - zariadenie na miesenie, premiešavanie alebo šľahanie - mixér na rozdrobenie a premiešanie - mlynček na mäso na čerstvé mleté mäso, domáce klobásky alebo chutnú rozmanitosť cestovín. Technické parametre: Materiál nádoby: Oceľová konštrukcia Výkon: 1200W Voľba: 10 rýchlosti + funkcia pulz Nádoba nerezová: 5L Nádoba mixára: 1,5L Príslušenstvo k šľahaču: metla, hák na cesto, balónová metla Príslušenstvo k mlynčeku: násadky na výrobu klobás a cestovín Integrovaný úložný priestor na kábel Jemný pretlačovací kotúč Stredný pretlačovací kotúč Hrubý pretlačovací kotúč Nadstavec na výrobu párkov Nastavec na výrobu Kebbe Prítlačny valec: Plast Násypka - materiál: Nerezová oceľ Extra široká plniaca miska pre odkladanie kúskov mäsa 3 čepele (3,5,7mm)
Komárno
139,90 €
Predam ETA 0027 s prislus.aj na 0024 a 3024
Predám robot ETA 0027 s príslušenstvom. Obsahuje mlynček na mäso, mak, orechy, lis na ovocie, mixuje, seká, šľahá, hnetie, strúha. Príslušenstvo je kompatibilné aj s ETA 0024 a 3024. Predam ETA 0027 s prislus.aj na 0024 a 3024
Bratislava V - Petržalka
65 €
mixovacia nádoba na moulinex masterchef 5000
Hľadám mixovaciu nádobu na kuchynský robot moulinex masterchef 5000
Kežmarok
ponúknite
I robot braava 390 turbo
predam tento malo pouzivany roboticky mop, zakupeny priamo cez irobot este rok v záruke. mop sa pohybuje po miestnosti pomocou navigacnej kocky. utiera podlahu bud nasucho, alebo sa do nadrzky da voda s prioravkom na umyvanie podlahy namokro. k mopu mam asi 12ks handriciek. mop nepouzivam odkedy dcera podrastla a zacala sa ho bat. inak som bola spokojna. je fajn na kazdodennu udrzbu podlahy.
Šoporňa
230 €
Roboticky vysavac i robot roomba 770
Predam roboticky vysavac i robot roomba 770 v zachovalom, bezne pouzivanom stave. Robot do teraz pouzivame, dovodom predaja je kupa o cosi vyssieho modelu s pripojenim na mobilnu aplikaciu. Dohoda mozna
Poprad
130 €
Nový kuchynský robotETABROSS-lacnejšie to už nejde
Predám nový, nepoužívaný kuchynský robot ETA Gross za bezkonkurenčnú cenu. 1/3 pôvodnej ceny. 100% stav. Používaná bola iba pár krát veľká mixovacia nádoba. Mám ku nemu prikúpené všetky dostupné prídavné zariadenia na trhu. Lacnejšie to už ani nejde. Základný robot sa skladá v 2 nádob - veľkej mixovacej nádoby a menšej nádoby, ktorá slúži na strúhanie, mixovanie , miešanie, hnietenie... Obsahuje 4 nerezové strúhadlá s rôznymi vlastnosťami a 3 druhy metličiek. Základná výbava stála 150 EUR. Prídavné zariadenie, ktoré som si k tomu dokúpila, stálo 70 EUR. Obsahuje odšťavovač, mlynček na kávu., mäso. Toto prídavné zariadenie je v 100% stave a nikdy nebolo použité. Predávam za veľmi výhodnú cenu, nakoľko som si kúpila nový robot. Dodám v originálnom balení. Návod na použitie samozrejmosťou. Osobný odber v Poprade možný.
Poprad
90 €
Kuchynský robot
Predám kuchynský robot, nový, nepoužívaný Preferujem osobný odber, Zvolen-Lipovec. Dohoda možná
Zvolen
70 €
Kuchynský robot Tefal DO 826H38
Predám nový kuchynský robot Tefal, komplet príslušenstvo. Má len poškodenie - kúsok odlomeného plastu na hlavnej nádobe (viď foto). Nemá vplyv na funkčnosť, prípadne je možnosť kúpiť novú. Mal to byť darček, ale naše dieťa..... Cena + poštovné na dobierku, prípadne osobný odber. Kontaktuje ma mailom.
Žilina
60 €
Moulinex
Predam kuchynsky robot maly,Moulinex
Banská Bystrica
99 €
Kuchynský robot
funkcny mixer, metlicky na cesto pouzivane, koktejlova nadoba pouzita asi 5x, struhadlo pouzite 2x len s jednyn struhadlom.
Bytča
45 €
Elektricky gril
Predam elektricky gric.
Sečovce
8 €
pekárnička
Predám pekárničku, cena 20€
Levice
20 €
Kuchynský robot Delimano Perla
Kuchynský robot Delimano Perla. Nový. Iba vyskúšaný. Špeciálne nožičky zabraňujú pohybu pri miešaní. Balenie obsahuje nerezovú misu (4l) a 3x nerezové nadstavce (šlahač, miešač, hnietič) + kryt na misu. Miešanie pomocou planetárneho pohybu v mise. 7-rýchlostne miešanie. Pri rýchlom jednaní možná dohoda.
Trnava
115 €
kuchynský robot
Hľadám náhradnú súčiastku na tento kuchynský robot - je to nosič mixéra - viď druhý obrázok.
Turčianske Teplice
10 €
Predám domácu pekáreň, zn. ETA Duplica, veľmi málo
Predám domácu pekáreň, zn. ETA Duplica, veľmi málo používanú, je vo výbornom stave, s príslušenstvom
Bratislava V - Petržalka
50 €
Varič Sous - Vide, Sous-Vide Chef II
Produkt Sous Vide vhodný do domácností,malých kuchýň a širokej verejnosti. Systém ohrievania vody so spodnou cirkuláciou, preto Vám pri jeho používaní stačí ľubovolná nádoba do 20l. Moderný prístroj značky Vac-Star obsahuje: - displej s veľkými číslami, mierka hladiny vody, časovač do 99,9 h, ochrana proti preťaženiu, teplotní rozsah do varu 1 až 99 °C s presnosťou ± 0,2° C. Ďalšou prednosťou a výhodou produktu SousVideChef je jeho nízka hmotnosť 2,1 kg. - Prístroj Sous Vide prešiel úplnou kontrolou a odstránením vodného kameňa. (priložený blok o úhrade servisnej opravy, viď foto)
Senica
400 €
Domáca pekáreň Moulinex Home Bread 573801
Predám Domáca pekáreň Moulinex Home Bread nepoužitú
Bratislava
35 €
1 2