Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Multimediálne prehrávače

Tv Android box
Predam android tv box,spravte si z obycajnej tv android tv.Pripaja sa na internet pomocov siete wifi.Mozete si instalovat rozne aplikacie napr facebook,skype a rozne aplikacie ako na mobile z obchodu google play...Pamät sa da rozsirit pomocov pamätovej sd karty,usb kluca... mozete pozerat filmy z usb skoro vo vsetkych formatoch... a mnoho viac.Je k nemu aj bezdrodova klavesnica,hdmi kabel a dialkove.Len vyskusany.
Poprad
45 €
Predám SACD Pioneer PD-D6 antracit
Predám audiophilský SACD prehrávač Pioneer PD-D6 v antracitovom prevedení. Mám k nemu kompletné príslušenstvo, je v stave nového, veľmi rarine používaný. Vačšinu času skladovaný v krabici, nevyužitý. Všetky technické veci najdete na nete, jeho pôvodná cena bola 600€. Najlepšie osobný posluch, stretnutie. Alebo doveziem do okruhu cca 100km. PS: prosím "záujemcov", aby nemíňali energiu ponukami typu 100€ a podobne. Ďakujem.
Opatovce nad Nitrou
200 €
Android box MKQ Pro 4K
Predám úplne nový Android box MXQ Pro 4K na sledovanie filmov, streamovanie programov, pozeranie youtube, netflix a veľa iného. Táto malá krabička urobí aj z klasickej TV smart TV s množstvom funkcií ako sú napr. v Android mobiloch. Momentálne je v boxe nainštalovaných niekoľko aplikácií a hlavne KODI na sledovanie kanálov IPTV. Kontakt e-mailom!
Levoča
50 €
Android TV Box Tanix TX6, RAM 4GB ROM 64GB
Predám úplne nový,zabalený výkonný Smart Android TV Box Tanix TX6 s procesorom AllWinner H6. Parametre Tanix TX6: Systém: Android 9 CPU: AllWinner H6 Quad-core ARM Cortex-A53, 1,5 GHz GPU: ARM Mali 720 RAM: 4GB DDR3 ROM: 64GB + MicroSD card WiFi: 2.4G / 5G Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.1 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, SPDIF Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie Cena: 50,- EUR + poštovné 3,5 EUR.
Malacky
50 €
prekladový slovník (Smartfón) Slovensko-Nemecký
Predám takmer nový,multifunkčný,multijazyčný prekladový slovník ( smartfón) Slovensko-Nemecký,ale dajú sa nadstaviť aj iné jazyky.Prekladá slová,vety,má super aplikácie,netreba byť pripojený na internet,všetko je uložené v pamäti zariadenia,na dve SIM karty,slúži aj ako mobil,má veľmi veľa využití,je super,nepoškodený,v peknej krabičke,dá sa aj darovať.Kúpený za 180 €
Nitra
100 €
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32 GB, KODI
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 64,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
64 €
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32GB, Kláv. s Touch.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Súčasťou balenia je bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, klávesnica s Touchpadom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 77,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
77 €
4K TV Box H96 MAX+, Android 9.0, USB 3.0, SK
Predám nový namakaný multimediálny prehrávač H96 MAX+, nabitý množstvom funkcií v slovenskom jazyku, premení klasický televízor na SMART TV. Procesor Rockchip 3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53 je citeľne rýchlejší ako lacenjšie procesory Rockchip a Amlogic v lacných TV Boxoch. - Má TV Box plynulé prehrávanie videa aj s veľkým dátovým tokom vrátane filmov v 4K rozlíšení - Prehrávanie 4K videa na YouTube je taktiež plynulé a bezproblémové - Pohyb v Androide je rýchly a TV box má okamžité reakcie - TV box je výrazne rýchlejší oproti konkurenčným TV Boxom so slabšími procesormi Hlavné funkcie: - Neobmedzené pozeranie filmov a seriálov, aj úplne novinky, navyše v CZ a SK – cez aplikáciu KODI (doplnok Cinema Stream CZ a SK) - TV cez internet – OrangeTV, Skylink, Horizon Go (UPC), Lepší.TV, Antik TV, Sledovani TV, IPTV - YouTube, Google fotky, Google Music, Spotify + prakticky všetky aplikácie z obchodu Google Play Jazyk: SK, CZ, ENG, DE, ... Balenie: TV box H96 MAX+, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. V prípade záujmu poprosím kontakt na email. Cena 39€ + poštovné...
Žiar nad Hronom
39 €
Jukebox
Predám jukebox vhodný napr. ozvučenie altánku integrovany zosilnovac 5+1 + zabudovaný subwoofer a center, wifi karta na pripojenie k iternetu, digitalno analogove radio a tv
Zalužice
350 €
Google Chromecast 3 zvukové ovládanie
Google Chromecast 2 – zvukové ovládanie, nová a vylepšená verzia populárneho streamovacieho zariadenia od spoločnosti Google. Ak zariadenie pripojíte cez HDMI port do svojej televízie, môžete začať na veľkej obrazovke jednoduchým spôsobom prehrávať obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies alebo iných služieb. Rozdiely oproti starej verzii Nový tvar a riešenie pripojenia Vylepšený a výkonnejší HW Vylepšená SW aplikácia, ktorá predikuje Vaše ďalšie kroky a video sa načítava s predstihom Chromecast obsahuje odľahčenú verziu Chrome OS, ale všetky ovládania prebiehajú cez váš smartphone, tablet alebo počítač. V praxi stačí, keď používateľ spustí na svojom smartphone aplikáciu jednej z vyššie uvedených služieb a klikne na príslušné tlačidlo. Ak sú Chromecast a smartphone pripojené na rovnakej domácej Wi-Fi sieti, začne byť film či hudba okamžite prehrávaná na vašom televízore. Dochádza však ku streamingu v pravom slova zmysle. Chromecast totiž len dostane informáciu o obsahu, napríklad o videu z YouTube, ktorý si sám stiahne a začne ho prehrávať. Ak v mobilnom zariadení video začnete prehrávať v určitom čase alebo ho na tento čas počas prehrávania posuniete, stane sa to isté aj s videom prehrávaným na televízore. Chromecast je navyše multiplatformové zariadenie, ktoré si rozumie nielen s Androidom, ale tiež s iOS a počítačmi s nainštalovaným prehliadačom Chrome. Obsah balenia Chromecast 3 USB kábel + sieťová prechodka z UK na CZ/SK Návod
Zvolen
46 €
Dj set gramo
Plne funkcne malo pouzivane mne to len zavadzia bohuzial stratila sa mi ihla takze predavam tak ako je na foto osobny odber v Branci smer Nove Zamky 13km od Nitry
Branč
80 €
MP4 prehrávač do auta
Úplne nový MP4 prehrávač do auta + diaľkové ovládanie
Lučenec
8 €
cd/DVD prehrávač
Plne funkčný s ovládačom
Senica
14 €
Dune HD TV-102
Predám Multimediálne centrum Media Player, Sigma Designs SMP8674/75, DivX/XviD/H.264/MKV/3D, pre externé disky, Podpora NAS a IPTV, USB 2.0, HDMI 1.4, DO, LAN,
Zvolen
ponúknite
MP3 a AVI prehravac s 1TB HDD + internet
Predavam skvely multimedialny prehravac od znameho nemeckeho vyrobcu FANTEC. Prehrava MP3, videa v roznych formatoch, internetove radia atd., ma USB vstup na kopirovanie na HDD alebo prehravanie z kluca, HDMI vystup v 1080P fullHD, pripojenie k internetu, BitTorrent stahovaci program, vyborne dialkove ovladanie. HDD ma kapacitu 1TB/1000GB. Vie skopirovat subory z USB do HDD. Unikatny TFT displej priamo na celnom panely, kde vidite vsetko co potrebujete bez nutnosti zapinat TV (napr. ked pustate radio alebo MP3). Vhodna aj ako fotobanka pre uschovu fotiek, filmov alebo MP3. Povodna cena 270€. Dovod predaja je, ze nemam cas na domacu zabavu. Moznost pripojit na wifi cez zasuvkovy opakovac (predavaju od 8€). Kurier pri platbe vopred, dobierka jedine postou (zaloha 5€ vopred). Osobny odber samozrejme tiez mozny. Na hlupe otazky a zjednavacom neodpovedam. Pri osobnom odbere rad predvediem.
Nová Baňa
99 €
air
predam prehravac ASUS O!Play Air HDP-R3, wifi, lan, card reader, esata, usb, hdmi, optical alebo vymenim za nieco ine
Košice IV - Krásna
100 €
Fotoaparát
Predám foťák Panasonic FZ20
Bratislava II - Vrakuňa
300 €
Android TV BOX multimedialne centrum
Všetko je v 100 % stave a kvalite. Cena je aj s poštou. Pokiaľ by ste si želali 1.triedou tak sa pripláca 2€ naviac. Pre viacej info stačí napísať správu. Prípadne kurierom o 6€ naviac. Hlavné vlastnosti: Podpora 3D filmu a 4K x 2K HD displeja Android 8.1 OS pre rýchly a stabilný beh Uchovávanie a vyhľadávanie osobných informácií vrátane dokumentov, súborov, dátových formulárov, webových stránok Podpora pocitu tela, ako je napríklad hranie tenisu, papierových lietadiel, snímanie Rýchlejšie štartovanie, reakcia, prenos, zmena kanálu Bezdrôtový signál 802,11 b / g / n je stabilnejší 2 GB primeraná bežiaca pamäť Vysoko kompatibilný štvorjadrový kortex A7 s kapacitou 1,5 GHz Lokálne prehrávanie médií, podpora HDD, U disk, SD karta až do 32G Diaľkové ovládanie je napájané dvoma batériami typu AAA (nie sú súčasťou balenia ) Poznámky: Pred zapnutím televízora vložte SD kartu, inak musíte reštartovať televízny box na prečítanie informácií na SD karte. Tipy: Nesprávne kroky môžu spôsobiť zlyhanie aktualizácie a produkt nebude fungovať správne. Firmvéru neakturujte. špecifikácia všeobecný Značka: Alfawise Core: Quad Core CPU: RK3229 GPU: Mali-400 MP Typ: TV Box Procesor: RK3229 Podporované médiá Formát zvuku: AAC, FLAC, MP3, OGG, RM, WMA Detaily produktu Napájací zdroj: Nabíjací adaptér Požiadavky na napájanie Typ napájania: Režim externého napájacieho adaptéra Napájací adaptér Výstup: 5V 2A Rozmery a hmotnosť Veľkosť balenia (D x Š x H): 16,60 x 12,50 x 8,50 cm / 6.54 x 4.92 x 3.35 palcov Hmotnosť balenia: 0.3800 kg Rozmery (dx š xv): 12,00 x 12,00 x 2,50 cm / 4,72 x 4,72 x 0,98 palca Hmotnosť produktu: 0,1866 kg obsah balenia Obsah balenia: 1 x televízny box, 1 x adaptér nabíjania napájania, 1 x kábel HDMI, 1 x infračervené diaľkové ovládanie, 1 x anglická používateľská príručka
Holíč
38 €
Sony
slúchadlá k mobilu typ AG-1100, MH410c
Bratislava V - Petržalka
3 €