49 inzerátov
Registračná pokladnica Custom Big II Touch s prísl
Z dôvodu zrušenia predajne predávame elektronickú registračnú pokladnicu Custom Big II Touch s príslušenstvom, a to zásuvka MK-350 a čitačka EAN-kódov Opticon s nabíjačkou. Hlavné parametre pokladnice: -dotykové ovládanie, displej 7" -144 priamych PLU cez 4 programovateľné obrazovky -až 50 000 PLU -100 tovarových skupín -možnosť naprogramovať hlavné funkcie na jedno tlačidlo napr. Denná uzávierka, prehľadová uzávierka... -ON LINE - po pripojení na internet je možné poslať dennú uzávierku na e-mail, príp. nastaviť komunikáciu s účtovníckym/skladovým softvérom -komunikácia s PC - USB, RS232, RJ45 ethernet - LAN -komunikácia RS232 so skenerom čiarových kódov, digitálnou váhou -rýchla výmena papierovej termo pásky drop-in. Cena za všetko spolu je 200€ bez DPH.
Bratislava
200 €
Euro 50TE Mini/2000 položiek/ ZÁRUKA 1 ROK/CELÁ SR
KONTAKTUJTE MA LEN V PRÍPADE VÁŽNEHO A SERIÓZNEHO ZÁUJMU. ĎAKUJEM Predám pokladnicu, jedna sa o fiskalnú registračnú pokladňu Elcom Euro 50TE Mini model F.Pokladnica je vo vynikajúcom stave( pozri foto) .Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.(vhodné pri dlhších názvoch tovarových položiek a údajov na hlavičke účtenky.) Účtenka ( bloček ) je prehladnejšia a zmestí sa na ňu viac znakov ako na model z z úzkou páskou. INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA! -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Certifikát je platný do roku 2020. ( takže pokladňu bezproblému prihlásite na Daňovom úrade ) -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.(vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. -Fiškálna pokladňa Euro 50TE Mini cena za kus je 149 Eur. KONTAKTUJTE MA POPROSÍM LEN PRI SERIÓZNOM ZÁUJME. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielam na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup Základné parametre Euro 50TE Mini: - 2000 položková - alfanumerický displej, - 57 mm šírka účtenky - SD karta K pokladnici je kompletné príslušenstvo: - napájací adaptér, - certifikát podľa zákona č.289/2008 - uživateľská príručka na CD - aplikačný softvér - USB kábel na komunikáciu s PC - SD karta Možnosť zaslať aj na dobierku vrámci celého Slovenska. Bližšie informácie na tel. čísle,alebo emailom, odpisujem aj na sms.
Michalovce
149 €
Predám registračnú pokladňu EURO 500 TE HANDY
Predam registračnú pokladňu použivanú cca 1 rok!! Je plne funkčná!! Pokladňa je odhlásena z daňoveho uradu!! Príslušenstvo: Certifikát Usb kabel Napájaci adaptér
Šaľa
120 €
Predám registračnu pokladňu s váhou
Predám registračnú pokladňu s váhou. Cena dohodou.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Overovačka eurobankoviek
Predám overovačku eurobankoviek, využívanú v obchode v top stave - žiadne poškodenia. Je v nej originál batéria + napájací kábel do elektriny. Záruka na ňu už nieje, kedže má už vyše dvoch rokov. Záujemcov prosím písať e-mail. Najlepšie osobný odber, ale dá sa poslať aj na dobierku.
Malacky
70 €
Registračná pokladňa ELCOM
Ponúkam na predaj elektronicku registracnu pokladnicu (fiškálna)-Elcom Euro-150TE Flexy. Ma vstavany registracny program 3.100 Typ prevadzkovej pamate: SRAM 128 kB Typ fiskalnej pamate: Flash 1MB Typ zaloznej baterie: Li-3V-250mAh Typ displeja obsluhy: Alfanumericky displej 2x16 prvkovy dvojriadkovy Typ displeja zakaznika: Segmentovy displej 10 znakovy Typ tlaciarne: LTPD-245 -Jednoduché programovanie aj používanie. -Lahka obsluha. Kasa je bez akehokolvek poskodenia. -Obsahuje cca 5 000 poloziek. -Kasa je vhodna do prevadzok, predajni.. -Kasa obsahuje pamatovu kartu. -Dovod predaja je zrusenie prevadzky. -Ku kase ponukam aj mincovničku, ktora je v cene inak sama o sebe stoji 50eu. -Ku kase mam knihu registracnej elektrickej pokladnice a aj certifikat. -V pripade vazneho a seriozneho zaujmu ma nevahajte kontaktovat.
Levice
400 €
predám registračnú pokladnicu
predám registračnú pokladnicu. 100 % stav,1. majiteľ, použité max 15 x.
Dunajská Streda
150 €
Registračná pokladňa
registracna-pokladna-datecs-dp-50-f Odkaz na stránku kde nájdete popis k pokladni. Je ako nová takmer nepoužívaná. V krabici je všetko čo k tomu dávajú v obchode. Návod, nabíjačka, kábel k PC a CD so softvérom. Osobný odber v Bratislave. Prípadne sa vieme dohodnúť na poslaní poštou.
Bratislava
140 €
Registračná pokladnica
Registračná pokladnica - POS-1000 15" RES, D2550 1,86GHz, 2 GB RAM, SSD 64GB, černá, VFD +Windows Embedded POS Ready7; - Tiskárna OKPRINT 300, USB/RS-232/Ethernet – 1 ks - Scanner Honeywell Voyager 1400g, černý, USB, stojan - 2 ks - Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-11 (6pin), černá – 1 ks V dokonalom stave, kúpený 07.2016, predáva sa v súvislosti so zatvorením obchodu.
Bratislava
590 €
Registračná pokladnica Euro-50 Smart - Elcom
V stave ako nová pôvodná cena 334€ teraz 249€ Spoľahlivá a odolná klávesnica je významnou súčasťou bezproblémového účtovania a životnosti pokladnice. Hlavnou výhodou je, že sa medzi klávesy nedostane žiadna nečistota. Silikónová guma, z ktorej sú veľké prehľadné klávesy vyrobené, je príjemná aj na dotyk. Programovanie pokladnice je veľmi jednoduché pomocou zrozumiteľného a prehľadného MENU. Jej obsluhu a účtovanie zvládnete za pár minút. Na svoje malé rozmery sa pokladnica vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji sú dostatočné veľké a dobre čitateľné. Pokladnica je v súlade s platnou legislatívou a spĺňajú požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Elcom garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.
Nitra
249 €
Registračná pokladňa
Pokladnica Euro-1000T patrí medzi prenosné pokladnice. Je ľahká a kompaktná. Je určená pre menšie a stredné prevádzky a ambulantný predaj. Vďaka veľmi prístupnej cene sa táto pokladnica s obľubou používa aj ako záložná pokladnica pre prípad poruchy alebo výpadku elektrickej energie. Charakteristickou vlastnosťou pokladnice Euro-1000T je uchovávanie kontrolnej pásky (žurnálu) v elektronickej podobe a až neskôr jej následné prenesenie do počítača alebo zariadenia JODO a uchovávanie v elektronickej podobe. Kapacita pamäte pre uchovanie elektronického žurnálu je min. 600 účteniek, v ktorých bolo predaných 8 tovarov. Elektronický žurnál je potrebné najneskôr pred zaplnením pamäte žurnálu preniesť do PC a prostredníctvom PC zabezpečiť uchovávanie údajov elektronického žurnálu, alebo použiť externé zálohovacie zariadenie žurnálov Elcom JODO. Zariadenie JODO uľahčuje a zrýchľuje archiváciu binárneho a textového žurnálu. O blížiacom sa zaplnení pamäte žurnálu pokladnica zobrazuje upozornenie. V prípade úplného zaplnenia pamäte pokladnica neumožní účtovanie až do prenesenia žurnálu na externé pamäťové médium a následného vymazania žurnálu. Údaje uchovávané v pamäti sú usporiadané v dvoch formách. Jednou formou sú samotné predajné údaje, teda kontrolná páska, druhou je uchovávanie predajných údajov pre prenos do počítača pre ich ďalšie spracovanie, tzv. binárny žurnál (vytvoriť faktúru, spracovať skladové stavy a pod.). Pred a počas každého predaja je možné zadať číslo dokumentu, resp. číslo zákazníka. Predaj na konkrétneho zákazníka je dôležitý hlavne pre uchovanie predajných údajov v elektronickej forme pre prenos do počítača. Po prenose týchto údajov je možné v počítači identifikovať odberateľa tovaru a ďalej spracovávať potrebné predajné údaje. Pokladnica Euro-1000T môže byť napájaná:. • zo siete 230V ± 10% prostredníctvom dodávaného sieťového adaptéra, • zo zabudovaného akumulátora, • z externého batériového boxu, • z autobatérie (12 - 24V) káblom do autozapaľovača.
Nové Mesto nad Váhom
80 €
Registračná pokladňa
Prednosťami pokladnice Euro-500 Handy sú najmä nízka hmotnosť a kompaktné rozmery. Napriek tomu je pokladnica Euro-500 Handy výborne technicky vybavená. Už v štandardnej výbave ponúka široké možnosti pripojenia množstva periférnych zariadení. Pre lepšie zladenie s vašou prevádzkou, ponúkame túto obľúbenú pokladnicu v dvoch farebných vyhotoveniach. Použitie: » ambulantný predaj » malé samoobslužné predajne » trhoviská » predajne textilu » drogérie » holičstvá » kozmetické salóny » parkoviská » cukrárne » kaviarne » novinové stánky » trafiky
Nové Mesto nad Váhom
150 €
Pokladňa
Používaná . Nepoškodená. Quorion QMP 18.
Považská Bystrica
120 €
Predám jedinú klasickú dotykovú pokladňu na SK
Predám fiškálnu registračnú pokladňu Custom Big II Touch Hlavné výhody pokladne: dotykové ovládanie, displej 7" 144 priamych plu cez 4 programovateľné obrazovky až 50 000 PLU 100 tovarových skupín možnosť naprogramovať hlavné funkcie na jedno tlačidlo napr. Denná uzávierka, prehľadová uzávierka... ON LINE - po pripojení na internet  je možné poslať dennú uzávierku na e-mail komunikácia s PC - USB, RS232, RJ45 ethernet - LAN komunikácia RS232 so skenerom čiarových kódov, digitálnou váhou rýchla výmena papierovej termo pásky drop-in
Bratislava
dohodou
Pokladna
Predam malo pouzivanu pokladnu aj s certifikatom.Cista.Moznost hned prihlasit.Foto poziciana z netu.Tento isty typ.Najlepsie volat.
Humenné
100 €
Fiskalna tlaciaren Efox mini v zaruke vyse rok
Predám pol roka používanú fiškálnu tlačiareň EFOX MINI kupovanú ako novú cca 02/2018. Používaná v obchode s detským oblečením.je vhodná do menších prevádzok a aj reštauračných zariadení. Je k nej potrebné zabezpečiť softwearový program a PC. V KE viem odporučiť servisnú organizáciu na inštaláciu a spustenie tlačiarne(treba počítať s cca 80-100e poplatkom rovnako ako pri novej tlaciarni za fiskalizaciu pamate) Pôvodna cena cca 350eur. K tlaciarni darujem tlaciva(paragon, reklamacny formular), kotuce do tlaciarne 5ks, mincovnik. Predavana spolu so zarucnym listom a povodnou fakturou a certifikatom.
Prešov
200 €
Registračná pokladnica Euro 50 Cash
Pokladnica je prenosná a špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke. Má 10 tovarových položiek 2 tovarové skupiny. Pokladnica v sebe obsahuje prázdnu fiskálnu pamäť, platný certifikát a SD kartu na elektronický žurnál.
Ružomberok
287 €
ELCOM 2000
Predám pokladňu ELCOM 2000 na súčiastky - plne funkčná
Vranov nad Topľou
50 €
Registračná pokladnica Euro 2100TE
Šírka pokladničnej termopásky 57 mm Možnosť rozšíriť počet položiek až na 21 500 Jedinečná dotyková klávesnica Široká škála pripojiteľných externých zariadení Odolná klávesnica aj pre najnáročnejšie prevádzky Prehľadný alfanumerický displej Zabudovaná kalkulačka na dosah prsta Jednoduché polohovanie pokladnice Pokladnica obsahuje prázdnu fiskálnu pamäť a platný certifiká a čítačku žurnálu yotech. K pokladnici je možné dokúpiť skener (20€) a peňažnú zásuvku (20€)
Ružomberok
252 €
Registračná pokladňa
Predám registračnú pokladňu Euro-50TE Cash model F. Je k nej platný certifikát. TOP stav! Dohoda na cene možná.
Klokočina
120 €
1 2 3