Registračné pokladne

46 inzerátov
Akcia EKASA/2000
Akcia EKASA/2000
-CERTIFIKOVANÁ EKASA s príslušenstvom. -2000 položková -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -VSTAVANÝ AKUMULÁTOR ( vydrží celý deň bez napojenia na el.sieť ) -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA. Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE Mini eKasa.Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 9 mesiacov v malom Second hande. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur, v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne je 189 eur. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 189 + 30, takže spolu 219 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Pokladňa je vhodná do všetkých typov prevádzok ako je second-hand,kaderníctvo,kaviareň,bufet,malé potraviny atď. -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU.
Michalovce
189 €
eKasa EURO 150TE + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ  INVESTÍCIE
eKasa EURO 150TE + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ INVESTÍCIE
-INZERÁT AKTUÁLNY DO ZMAZANIA -CERTIFIKOVANÁ EKASA -2000 položková -TOP STAV -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro 150TE Flexy eKasa .Pokladnica je vo vynikajúcom stave.Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Takže spĺňa nový zákon. Netreba už kupovať upgrade v servise za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch ! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne 249 eur , údaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 249 + 30 , takže spolu 279 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA! -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa má podsvetené displeje. -Vyznačuje sa rýchlou termo tlačiarňou. -K pokladni sa dá napojiť skener, váha , peňažna zásuvka. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. -EKASA Euro 150 Flexy cena za kus je 249 Eur. informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
249 €
Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH
Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH
Predám online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH - eKasa. Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( viď foto). Používaná len rok no veľmi málo, pár krát do mesiaca na úhradu faktúr. Pokladňa je riadne odhlásená z DU. Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm. Je vhodná na úhradu faktúr a pre všetky prevádzky s malým počtom PLU ( položiek ) tj. Taxislužby, Kaderníctva, Masážne salóny atď. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! V prípade záujmu písať mail. Tel. je vymyslené vymyslené. PRI RÝCHLOM JEDNANÍ SA VIEME DOHODNÚŤ Aj NA LEPŠEJ CENE! Cena: 160 €
Košice
160 €
Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH
eKasa EURO 50 CASH + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ  INVESTÍCIE
eKasa EURO 50 CASH + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ INVESTÍCIE
. -INZERÁT AKTUÁLNY DO ZMAZANIA -CERTIFIKOVANÁ EKASA -10 položková -TOP STAV -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -VSTAVANÝ AKUMULÁTOR ( vydrží celý deň bez napojenia na el.sieť ) -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA. Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH eKasa.Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 6 mesiacov. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa je vhodná na Úhradu faktúr a pre všetky prevádzky s malým počtom PLU ( položiek ) tj. Taxislužby, Kaderníctva, Masážne salóny atď. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur, v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do tovarových položiek (cenník). V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne je 179 eur, udaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 179 + 30 , takže spolu 209 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku, prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
179 €
Ekasa pokladne od 179 eur bez investície, TOP STAV
Ekasa pokladne od 179 eur bez investície, TOP STAV
Predám pokladne, jedna sa o online registračné pokladne Elcom Euro-50TE Mini eKasa ,Elcom Euro-50TE Cash a Elcom Euro 150TE Flexy.Pokladnice sú vo vynikajúcom stave ( pozri foto). Pokladne Euro 50 Mini a Cash majú vstavanú baterku( akumulátor ) takže sú vhodné aj na ambulatný predaj. Baterky sú v 100% stave takže pokladnica vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť. Pokladnice už majú vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Cena za pokladňu Euro 50 Mini (2000 položková ) je 189 eur. Cena za pokladňu Euro 50 Cash ( 10 položková ) je 179 eur. Cena za pokladňu Euro 150 Flexy ( 2000 položková ) je 249 eur. Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek pri Euro 50 mini,Euro 150 Flexy a 10 položiek pri Euro 50 Cash. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajov: Model Euro 50 Mini ( 2000 položková ) 189 + 30, takže spolu 219 eur. Model Euro 50 Cash ( 10 položková ) 179 + 30 eur, takže spolu 209 eur. Model Euro 150 Flexy ( 2000 položková ) 249 + 30, takže spolu 279 eur. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -POKLADŇE SÚ S ROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielame na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem
Michalovce
179 €
Ekasa pokladne od 179 eur bez investície, TOP STAV Ekasa pokladne od 179 eur bez investície, TOP STAV
Registračná pokladna o2 ekasa
Registračná pokladna o2 ekasa
Predám kompletnú reg. Pokladnicu od o2. Tablet stolný plus terminál plus tlačiareň komplet funkčné na tablete ešte folia používané pár mesiacov. Dôvod predaja je kúpa novej kasy
Šarišské Bohdanovce
150 €
Predám zákaznícky display Elcom  ED-2500R
Predám zákaznícky display Elcom ED-2500R
Predám zákaznícky display Elcom ED-2500R k registračnej pokladni. Plne funkčný, s podsvietením, dvojriadkový, so stojanom, s adaptérom, rozhranie RS-232. Nový stál 150€ teraz 35€. Najradšej osobný odber, ale viem aj poslať na dobierku + poštovné
Lučenec
30 €
Predám e kasu Elcom Euro50 smart
Predám e kasu Elcom Euro50 smart
Ponúkam na predaj kasu Elcom 50-Smart ekasa.100 položková. Registračná pokladňa Elcom 50 TE Smartje odhlásena z DÚ, je plné funkčná s pripojením na Wi-Fi. Pokladňa je v top stave. Je prerobnená na E-Kasa. Pokladnica je plne funkčná v systéme eKasa a spĺňa všetky požiadavky nového zákona. V balení sa nachádzajú všetky potrebné veci vrátane nabíjačky. Dôvod predaja zrušenie prevádzky. Možnosť osobného odboru v Rožňave alebo poštou na dobierku.
Bratislava II - Ružinov
190 €
Fiškálna tlačiareň EFox-T Elcom RP80 E-KASA
Fiškálna tlačiareň EFox-T Elcom RP80 E-KASA
Predám fiškálnu tlačiareň (registračnú pokladňu) "EFox-T Elcom RP80" v dobrom stave so všetkým príslušenstvom. Inzerát je aktuálny do zmazania. Možnosť prerobenia na E-KASU (online registračnú pokladňu) +250€ bez DPH. (Prerobenie na E-KASU robí špecializovaná firma ktorá v tej cene všetko zariadi tzv. full servis) Parametre: Spoľahlivá a výkonná termotlačiareň pre nasadenie v exponovaných prevádzkach pre rôzne aplikácie. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Tlačiareň umožňuje tiež aj tlač dokladov na širokú aj úzku pásku s priemerom kotúča max. 83 mm. Šírka papiera: 80 mm Otváranie zásuvky: áno Životnosť mechaniky: 70 000 000 riadkov Termopapier: šírka 80 mm max. priemer 80 mm Metóda tlače: termo Rýchlosť tlače 250 mm/s, automatické odstrihnutie pokladničného dokladu - autocutter Komunikačné rozhranie: USB, RS-232, 2x RJ-45 Rozmery (Š x V x H): 200 x 200 x 300 mm Displej LCD 2x 16 znakov s podsvietením Možnosť zmeny pozície displeja: áno (kábel 1,5 m) SD karta (možnosť ukladania elektronických žurnálov): áno Interná klávesnica: možnosť tlače prehľadových a intervalových uzávierok, možnosť vykonania základných testov Typ displeja: ED-5000, alfanumerický Zobrazovacia kapacita: dvojriadkový, 36 znakov Uchytenie: otočný, teleskopický s nastaviteľným stojanom Obsah balenia: Fiškálna tlačiareň Zákaznícky displej 2x 16 znakov Napájací adaptér USB kábel Termopapier
Dolný Kubín
70 €
Fiškálna tlačiareň Bixolon FT4000/SRP350.2 E-KASA
Fiškálna tlačiareň Bixolon FT4000/SRP350.2 E-KASA
Predám fiškálnu tlačiareň (registračnú pokladňu) "Bixolon FT4000/SRP350.2" v dobrom stave so všetkým príslušenstvom. Inzerát je aktuálny do zmazania. Možnosť prerobenia na E-KASU (online registračnú pokladňu) cca +250€ bez DPH. (Prerobenie na E-KASU robí špecializovaná firma ktorá v tej cene všetko zariadi tzv. full servis) Parametre: Spoľahlivá a výkonná termotlačiareň pre nasadenie v exponovaných prevádzkach pre rôzne aplikácie. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Tlačiareň umožňuje tiež aj tlač dokladov na širokú aj úzku pásku s priemerom kotúča max. 83 mm. Rychlosť tlače: 200 mm/s, šírka papiera 80 mm. Rozhranie: RS232, USB, RJ-45 Hustota tlače: 180 dpi Šírka tlače: 72 mm Počet znakov: 42 (Font A) / 56 Font B) Rýchlosť tlače: 45 riadkov/s (200 mm/s) Tlač grafiky: áno Otváranie zásuvky: áno Tlač čiarových kódov: áno Životnosť mechaniky: 70 000 000 riadkov Termopapier: šírka 80 mm max. priemer 80 mm Obsah balenia: Fiškálna tlačiareň Zákaznícky displej 2x 16 znakov Napájací adaptér CD s driver-mi USB kábel Termopapier
Dolný Kubín
80 €
Pokladňa
Pokladňa
Ponúkam na predaj kasu Elcom 50TE mini ekasa. 10 položková. Registračná pokladňa Elcom 50 TE Mini je odhlásena z DÚ, je plné funkčná s pripojením na Wi-Fi. Pokladňa je v top stave. Je prerobnená na E-Kasa. Pokladnica je plne funkčná v systéme eKasa a spĺňa všetky požiadavky nového zákona. V balení sa nachádzajú všetky potrebné veci vrátane nabíjačky. Dôvod predaja zrušenie prevádzky. Možnosť osobného odboru v Rožňave alebo poštou na dobierku. Cena 190€
Bratislava II - Ružinov
190 €
Pokladňa
Pokladňa
Predám málo používanú pokladňu v podstate nová bez poškodenia jednoduché ovládanie platba kartou .
Bratislava
350 €
Predám RP
Predám RP
Predám registracnu pokladnu používanú s cetifikatom a sevisnou knihou
Stupava
50 €
PX 5700 registračná pokladňa na súčiastky.
PX 5700 registračná pokladňa na súčiastky.
PX 5700 registračná pokladňa na súčiastky.
Bratislava IV - Karlova Ves
99 €
Registračná pokladňa elio T2 mini eKasa
Registračná pokladňa elio T2 mini eKasa
Predám novú, nikdy nepoužitú registračnú pokladňu elio T2 mini eKasa. Dotyková pokladňa pre Android elio T2 Mini je dodávaná s procesorom Qualcomm Snapdragon Octu-Core (8 x 2,0 GHz), pamäťou 8 GB ROM, 1 GB RAM, 11,6 palcovým HD dotykovým displejom (1366 x 768) a tepelnou tlačiarňou 58 mm. V cene pokladne je certifikovamý eBox 16GB a základná aplikácia elio Kasa . Všetko bez mesačných poplatkov . CERTIFIKOVANÉ ! SKLADOM Vďaka kompaktným rozmerom (290x290x100 mm) a nízkej hmotnosti (2,1 kg) možno POS systém používať veľmi flexibilný. Okrem dvoch sériových portov pre zásuvku na peniaze (R11 / R12) a LAN pripojenie predaji v elio T2 Mini také širokú škálu možností rozšírenia so štyrmi USB portami. Jeho úložný priestor o veľkosti 8 GB možno zvýšiť kartou microSD až do veľkosti 64 GB, Čo uľahčuje najmä pri robení dát v režime offline. Štandardne je elio T2 Mini dodávaný s Androidom 7.1. - POS pokladňa so systémom Android - Android 7.1 - Kapacitný Full HD IPS Touchdisplay 11,6" - 58 mm tlačiareň - OctaCore CPU (8x1,5 GHz), - 8GB ukladací priestor - 1GB RAM - MicroSD Slot - WiFi - Port pre pripojenie pokladničnej zásuvky - 24V Pokladničná zásuvka / 6V pokladničná zásuvka - PPEKK + CHDU 16GB CERTIFIKOVAnÉ eKasa Pokladňu vám viem za poplatok aktivovať, pustiť a nahrať položky.
Bratislava I - Staré Mesto
499 €
Predám registračnú pokladňu Elcom
Predám registračnú pokladňu Elcom
Predám registračnú pokladňu vo veľmi dobrom stave. Mám ju rok. Bez známok používania. Vhodná pre potraviny, sálony, atď.. Kúpila som ju za 520€. Na cene sa vieme dohodnuť. Odber možný v Žarnovici, poprípade v Martine. Odpovedám len na telefonáty a sms.
Žarnovica
450 €
Datecs DP-50registračná pokladňa na súčiastky.
Datecs DP-50registračná pokladňa na súčiastky.
Datecs DP-50 registračná pokladňa na súčiastky.
Bratislava IV - Dúbravka
59 €
Elcom ek 300s klavesnica ku registračnej pokladnici.
Elcom ek 300s klavesnica ku registračnej pokladnici.
Elcom ek 300s klavesnica ku registračnej pokladnici.
Bratislava IV - Karlova Ves
25 €
Registračná pokladňa CUSTOM JSMART na súčiastky.
Registračná pokladňa CUSTOM JSMART na súčiastky.
Registračná pokladňa CUSTOM JSMART na súčiastky. Pre viac informácií volajte na tel.
Bratislava IV - Karlova Ves
59 €
Registračná pokladnica
Registračná pokladnica
- POS-1000 15" RES, D2550 1,86GHz, 2 GB RAM, SSD 64GB, černá, VFD +Windows Embedded POS Ready7; - Tiskárna OKPRINT 300, USB/RS-232/Ethernet – 1 ks - Scanner Honeywell Voyager 1400g, černý, USB, stojan - 2 ks - Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-11 (6pin), černá – 1 ks V dokonalom stave, predáva sa v súvislosti so zatvorením obchodu.
Bratislava
298 €
1 2 3