Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Registračné pokladne

Akcia EKASA/2000
-CERTIFIKOVANÁ EKASA s príslušenstvom. -2000 položková -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -VSTAVANÝ AKUMULÁTOR ( vydrží celý deň bez napojenia na el.sieť ) -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA. Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE Mini eKasa.Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 9 mesiacov v malom Second hande. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur, v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne je 189 eur. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 189 + 30, takže spolu 219 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Pokladňa je vhodná do všetkých typov prevádzok ako je second-hand,kaderníctvo,kaviareň,bufet,malé potraviny atď. -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU.
Michalovce
189 €
eKasa EURO 150TE + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ INVESTÍCIE
-INZERÁT AKTUÁLNY DO ZMAZANIA -CERTIFIKOVANÁ EKASA -2000 položková -TOP STAV -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro 150TE Flexy eKasa .Pokladnica je vo vynikajúcom stave.Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Takže spĺňa nový zákon. Netreba už kupovať upgrade v servise za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch ! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne 249 eur , údaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 249 + 30 , takže spolu 279 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA! -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa má podsvetené displeje. -Vyznačuje sa rýchlou termo tlačiarňou. -K pokladni sa dá napojiť skener, váha , peňažna zásuvka. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. -EKASA Euro 150 Flexy cena za kus je 249 Eur. informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
249 €
Predám e-kasa pokladňu EURO 50TE CASH
Predám online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH - eKasa. Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( viď foto). Používaná len rok no veľmi málo, pár krát do mesiaca na úhradu faktúr. Pokladňa je riadne odhlásená z DU. Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm. Je vhodná na úhradu faktúr a pre všetky prevádzky s malým počtom PLU ( položiek ) tj. Taxislužby, Kaderníctva, Masážne salóny atď. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! V prípade záujmu písať mail. Tel. je vymyslené vymyslené. PRI RÝCHLOM JEDNANÍ SA VIEME DOHODNÚŤ Aj NA LEPŠEJ CENE! Cena: 160 €
Košice
160 €
eKasa EURO 50 CASH + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ INVESTÍCIE
. -INZERÁT AKTUÁLNY DO ZMAZANIA -CERTIFIKOVANÁ EKASA -10 položková -TOP STAV -WiFi modul už zabudovaný v pokladni. -VSTAVANÝ AKUMULÁTOR ( vydrží celý deň bez napojenia na el.sieť ) -ZÁRUKA 1 ROK -DOKLAD O ZAKÚPENI -BEZ INVESTÍCIE ( stačí nahrať len Vaše údaje, netreba už kupovať upgrade v servise za 200 a viac eur ) -ZASIELAME AJ NA DOBIERKU VRÁMCI CELÉHO SLOVENSKA. Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH eKasa.Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 6 mesiacov. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa je vhodná na Úhradu faktúr a pre všetky prevádzky s malým počtom PLU ( položiek ) tj. Taxislužby, Kaderníctva, Masážne salóny atď. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur, v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do tovarových položiek (cenník). V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne je 179 eur, udaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 179 + 30 , takže spolu 209 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku, prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
179 €
Ekasa pokladne od 179 eur bez investície, TOP STAV
Predám pokladne, jedna sa o online registračné pokladne Elcom Euro-50TE Mini eKasa ,Elcom Euro-50TE Cash a Elcom Euro 150TE Flexy.Pokladnice sú vo vynikajúcom stave ( pozri foto). Pokladne Euro 50 Mini a Cash majú vstavanú baterku( akumulátor ) takže sú vhodné aj na ambulatný predaj. Baterky sú v 100% stave takže pokladnica vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť. Pokladnice už majú vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Cena za pokladňu Euro 50 Mini (2000 položková ) je 189 eur. Cena za pokladňu Euro 50 Cash ( 10 položková ) je 179 eur. Cena za pokladňu Euro 150 Flexy ( 2000 položková ) je 249 eur. Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek pri Euro 50 mini,Euro 150 Flexy a 10 položiek pri Euro 50 Cash. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajov: Model Euro 50 Mini ( 2000 položková ) 189 + 30, takže spolu 219 eur. Model Euro 50 Cash ( 10 položková ) 179 + 30 eur, takže spolu 209 eur. Model Euro 150 Flexy ( 2000 položková ) 249 + 30, takže spolu 279 eur. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -POKLADŇE SÚ S ROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielame na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem
Michalovce
179 €
Predám zákaznícky display Elcom ED-2500R
Predám zákaznícky display Elcom ED-2500R k registračnej pokladni. Plne funkčný, s podsvietením, dvojriadkový, so stojanom, s adaptérom, rozhranie RS-232. Nový stál 150€ teraz 35€. Najradšej osobný odber, ale viem aj poslať na dobierku + poštovné
Lučenec
30 €
Predám e kasu Elcom Euro50 smart
Ponúkam na predaj kasu Elcom 50-Smart ekasa.100 položková. Registračná pokladňa Elcom 50 TE Smartje odhlásena z DÚ, je plné funkčná s pripojením na Wi-Fi. Pokladňa je v top stave. Je prerobnená na E-Kasa. Pokladnica je plne funkčná v systéme eKasa a spĺňa všetky požiadavky nového zákona. V balení sa nachádzajú všetky potrebné veci vrátane nabíjačky. Dôvod predaja zrušenie prevádzky. Možnosť osobného odboru v Rožňave alebo poštou na dobierku.
Bratislava II - Ružinov
190 €
Fiškálna tlačiareň EFox-T Elcom RP80 E-KASA
Predám fiškálnu tlačiareň (registračnú pokladňu) "EFox-T Elcom RP80" v dobrom stave so všetkým príslušenstvom. Inzerát je aktuálny do zmazania. Možnosť prerobenia na E-KASU (online registračnú pokladňu) +250€ bez DPH. (Prerobenie na E-KASU robí špecializovaná firma ktorá v tej cene všetko zariadi tzv. full servis) Parametre: Spoľahlivá a výkonná termotlačiareň pre nasadenie v exponovaných prevádzkach pre rôzne aplikácie. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Tlačiareň umožňuje tiež aj tlač dokladov na širokú aj úzku pásku s priemerom kotúča max. 83 mm. Šírka papiera: 80 mm Otváranie zásuvky: áno Životnosť mechaniky: 70 000 000 riadkov Termopapier: šírka 80 mm max. priemer 80 mm Metóda tlače: termo Rýchlosť tlače 250 mm/s, automatické odstrihnutie pokladničného dokladu - autocutter Komunikačné rozhranie: USB, RS-232, 2x RJ-45 Rozmery (Š x V x H): 200 x 200 x 300 mm Displej LCD 2x 16 znakov s podsvietením Možnosť zmeny pozície displeja: áno (kábel 1,5 m) SD karta (možnosť ukladania elektronických žurnálov): áno Interná klávesnica: možnosť tlače prehľadových a intervalových uzávierok, možnosť vykonania základných testov Typ displeja: ED-5000, alfanumerický Zobrazovacia kapacita: dvojriadkový, 36 znakov Uchytenie: otočný, teleskopický s nastaviteľným stojanom Obsah balenia: Fiškálna tlačiareň Zákaznícky displej 2x 16 znakov Napájací adaptér USB kábel Termopapier
Dolný Kubín
70 €
Fiškálna tlačiareň Bixolon FT4000/SRP350.2 E-KASA
Predám fiškálnu tlačiareň (registračnú pokladňu) "Bixolon FT4000/SRP350.2" v dobrom stave so všetkým príslušenstvom. Inzerát je aktuálny do zmazania. Možnosť prerobenia na E-KASU (online registračnú pokladňu) cca +250€ bez DPH. (Prerobenie na E-KASU robí špecializovaná firma ktorá v tej cene všetko zariadi tzv. full servis) Parametre: Spoľahlivá a výkonná termotlačiareň pre nasadenie v exponovaných prevádzkach pre rôzne aplikácie. Tlačiareň umožňuje tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Tlačiareň umožňuje tiež aj tlač dokladov na širokú aj úzku pásku s priemerom kotúča max. 83 mm. Rychlosť tlače: 200 mm/s, šírka papiera 80 mm. Rozhranie: RS232, USB, RJ-45 Hustota tlače: 180 dpi Šírka tlače: 72 mm Počet znakov: 42 (Font A) / 56 Font B) Rýchlosť tlače: 45 riadkov/s (200 mm/s) Tlač grafiky: áno Otváranie zásuvky: áno Tlač čiarových kódov: áno Životnosť mechaniky: 70 000 000 riadkov Termopapier: šírka 80 mm max. priemer 80 mm Obsah balenia: Fiškálna tlačiareň Zákaznícky displej 2x 16 znakov Napájací adaptér CD s driver-mi USB kábel Termopapier
Dolný Kubín
80 €
Pokladňa
Ponúkam na predaj kasu Elcom 50TE mini ekasa. 10 položková. Registračná pokladňa Elcom 50 TE Mini je odhlásena z DÚ, je plné funkčná s pripojením na Wi-Fi. Pokladňa je v top stave. Je prerobnená na E-Kasa. Pokladnica je plne funkčná v systéme eKasa a spĺňa všetky požiadavky nového zákona. V balení sa nachádzajú všetky potrebné veci vrátane nabíjačky. Dôvod predaja zrušenie prevádzky. Možnosť osobného odboru v Rožňave alebo poštou na dobierku. Cena 190€
Bratislava II - Ružinov
190 €
Pokladňa
Predám málo používanú pokladňu v podstate nová bez poškodenia jednoduché ovládanie platba kartou .
Bratislava
350 €
Predám RP
Predám registracnu pokladnu používanú s cetifikatom a sevisnou knihou
Stupava
50 €
PX 5700 registračná pokladňa na súčiastky.
PX 5700 registračná pokladňa na súčiastky.
Bratislava IV - Karlova Ves
99 €
Registračná pokladňa elio T2 mini eKasa
Predám novú, nikdy nepoužitú registračnú pokladňu elio T2 mini eKasa. Dotyková pokladňa pre Android elio T2 Mini je dodávaná s procesorom Qualcomm Snapdragon Octu-Core (8 x 2,0 GHz), pamäťou 8 GB ROM, 1 GB RAM, 11,6 palcovým HD dotykovým displejom (1366 x 768) a tepelnou tlačiarňou 58 mm. V cene pokladne je certifikovamý eBox 16GB a základná aplikácia elio Kasa . Všetko bez mesačných poplatkov . CERTIFIKOVANÉ ! SKLADOM Vďaka kompaktným rozmerom (290x290x100 mm) a nízkej hmotnosti (2,1 kg) možno POS systém používať veľmi flexibilný. Okrem dvoch sériových portov pre zásuvku na peniaze (R11 / R12) a LAN pripojenie predaji v elio T2 Mini také širokú škálu možností rozšírenia so štyrmi USB portami. Jeho úložný priestor o veľkosti 8 GB možno zvýšiť kartou microSD až do veľkosti 64 GB, Čo uľahčuje najmä pri robení dát v režime offline. Štandardne je elio T2 Mini dodávaný s Androidom 7.1. - POS pokladňa so systémom Android - Android 7.1 - Kapacitný Full HD IPS Touchdisplay 11,6" - 58 mm tlačiareň - OctaCore CPU (8x1,5 GHz), - 8GB ukladací priestor - 1GB RAM - MicroSD Slot - WiFi - Port pre pripojenie pokladničnej zásuvky - 24V Pokladničná zásuvka / 6V pokladničná zásuvka - PPEKK + CHDU 16GB CERTIFIKOVAnÉ eKasa Pokladňu vám viem za poplatok aktivovať, pustiť a nahrať položky.
Bratislava I - Staré Mesto
499 €
Predám registračnú pokladňu Elcom
Predám registračnú pokladňu vo veľmi dobrom stave. Mám ju rok. Bez známok používania. Vhodná pre potraviny, sálony, atď.. Kúpila som ju za 520€. Na cene sa vieme dohodnuť. Odber možný v Žarnovici, poprípade v Martine. Odpovedám len na telefonáty a sms.
Žarnovica
450 €
Datecs DP-50registračná pokladňa na súčiastky.
Datecs DP-50 registračná pokladňa na súčiastky.
Bratislava IV - Dúbravka
59 €
Elcom ek 300s klavesnica ku registračnej pokladnici.
Elcom ek 300s klavesnica ku registračnej pokladnici.
Bratislava IV - Karlova Ves
25 €
Registračná pokladňa CUSTOM JSMART na súčiastky.
Registračná pokladňa CUSTOM JSMART na súčiastky. Pre viac informácií volajte na tel.
Bratislava IV - Karlova Ves
59 €
Registračná pokladnica
- POS-1000 15" RES, D2550 1,86GHz, 2 GB RAM, SSD 64GB, černá, VFD +Windows Embedded POS Ready7; - Tiskárna OKPRINT 300, USB/RS-232/Ethernet – 1 ks - Scanner Honeywell Voyager 1400g, černý, USB, stojan - 2 ks - Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-11 (6pin), černá – 1 ks V dokonalom stave, predáva sa v súvislosti so zatvorením obchodu.
Bratislava
298 €