Registračné pokladne

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Registračné pokladne

Euro 50TE EKASA/2000 plu/ ZÁRUKA 1 ROK/CELÁ SR
KONTAKTUJTE MA LEN V PRÍPADE VÁŽNEHO A SERIÓZNEHO ZÁUJMU. VŠETKO JE UVEDENÉ V TEXTE. ĎAKUJEM Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE Mini eKasa .Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 9 mesiacov v malom Second hande. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne 249 eur , udaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 249 + 30 , takže spolu 279 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 2000 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Pokladňa je vhodná do všetkých typov prevádzok ako je second-hand,kaderníctvo,kaviareň,bufet,malé potraviny atď. -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. -EKASA Euro 50TE Mini cena za kus je 249 Eur. KONTAKTUJTE MA POPROSÍM LEN PRI SERIÓZNOM A VÁŽNOM ZÁUJME. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielame na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup K pokladnici je kompletné príslušenstvo: - napájací adaptér, - uživateľská príručka na CD - aplikačný softvér - USB kábel na komunikáciu s PC Bližšie informácie na tel. čísle alebo emailom, odpisujem aj na sms.
Michalovce
249 €
Ekasa pokladne od 199 eur bez investície, TOP STAV
Predám pokladne, jedna sa o online registračné pokladne Elcom Euro-50TE Mini eKasa a Elcom Euro-50TE Cash.Pokladnice sú vo vynikajúcom stave ( pozri foto). Pokladne majú vstavanú baterku( akumulátor ) takže sú vhodné aj na ambulatný predaj. Baterka je v 100% stave takže vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť. Pokladnice už majú vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Cena za pokladňu Euro 50 Mini (2000 položková ) je 249 eur. Cena za pokladňu Euro 50 Cash ( 10 položková ) je 199 eur. Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur , v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie do 100 tovarových položiek (cenník ), do pokladne sa dá ale celkom nahrať až 2000 položiek pri Euro 50 mini a 10 položiek pri Euro 50 cash. V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne 249 eur , udaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajov: Model Euro 50 Mini ( 2000 položková ) 249 + 30, takže spolu 279 eur. Model Euro 50 Cash ( 10 položková ) 199 + 30 eur, takže spolu 229 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za samotné prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku , prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -POKLADNE SÚ S ROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielame na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup informácie na tel. alebo sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
199 €
eKasa EURO 50 CASH + ZÁRUKA 1 ROK,BEZ INVESTÍCIE
KONTAKTUJTE MA LEN V PRÍPADE VÁŽNEHO A SERIÓZNEHO ZÁUJMU. VŠETKO JE UVEDENÉ V TEXTE. ĎAKUJEM Predám pokladnicu, jedna sa o online registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH eKasa.Pokladnica je vo vynikajúcom stave ( pozri foto) , bola používaná len 6 mesiacov. Je čistá a bez škrabancov kedže bola používaná v čistom prostredí. Bolo na nej vytlačených len veľmi málo bločkov. Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm. Pokladňa je vhodná na Úhradu faktúr a pre všetky prevádzky s malým počtom PLU ( položiek ) tj. Taxislužby, Kaderníctva, Masážne salóny atď. Pokladňa ma už vstavaný wifi modul pre komunikáciu s finančnou správou. Netreba už kupovať upgrade za 200 eur ako pri ostatných pokladniach v inzerátoch !!! Ekasu netreba registrovať na Daňovom úrade ! Pokladňu netreba nosiť do servisu ! Do pokladne stačí nahrať údaje ktoré Vám pridelí finančna správa. ( ak už máte pridelené údaje z finančnej správy , identifikačný a autentifikačný balíček vieme Vám pomôcť s ich nahraťim ( telefonicky ) alebo ich vieme nahrať do pokladne my a pokladňa Vám príde už nastavená z Vašimi údajmi ) Vieme Vám pomôcť aj s vyplnením formulára pre získanie Vašich údajov z finančnej správy. Cena za nahratie údajov je 30 eur, v cene je nahratie Vašich údajov a nahratie tovarových položiek (cenník). V prípade ak chcete pokladňu zaslať poštou na dobierku už nastavenú s Vašimi údajmi je nutná záloha 50% z celkovej sumy nakoľko sa nahraté údaje v pokladni nedajú zmeniť a pri neprebratí zasielky treba vymeniť celý wifi modul v pokladni za nový. Cena samotnej pokladne je 199 eur, udaje si nahráte vy alebo Vám pomôžeme telefonicky. Cena pokladne aj s nastavením Vašich údajom 199 + 30 , takže spolu 229 eur. Je to najlepšia cena za takúto pokladňu kedže pri ostatných inzerátoch treba počítať s investíciou okolo 200 eur za prerobenie pokladne. Platba je možná na dobierku, prevodom na účet alebo osobne pri prevzatí. -Pokladňa je riadne odhlasená z Daňového úradu. -Pokladňa je v 100% stave, plne funkčná,overená servisným technikom. -Pokladňa je na 10 položiek a je na širokú pásku 57mm.( vhodné pri dlhších názvoch položiek a údajov na hlavičke účtenky. ) -Pokladňa ma vstavaný akumulátor (baterku). (Baterka je v 100% stave,takže pokladňa vydrží pracovať celý deň bez napájania na el.sieť) -Je vhodná aj na ambulantný predaj vďaka vstavanej baterke. -POKLADŇA JE S ROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame: - 12 mesačnú záruku - vystavenie kúpno-predajnej zmluvy - pokladnice v TOP stave - odborné poradenstvo - zasielame na dobierku v rámci celého Slovenska - možnosť osobného odberu - seriózny a profesionálny prístup. informácie na tel. alebto sms. Len seriózne, ďakujem.
Michalovce
199 €
Registračná pokladnica
- POS-1000 15" RES, D2550 1,86GHz, 2 GB RAM, SSD 64GB, černá, VFD +Windows Embedded POS Ready7; - Tiskárna OKPRINT 300, USB/RS-232/Ethernet – 1 ks - Scanner Honeywell Voyager 1400g, černý, USB, stojan - 2 ks - Pokladní zásuvka PCD-428, RJ-11 (6pin), černá – 1 ks V dokonalom stave, predáva sa v súvislosti so zatvorením obchodu. Bratislava
Bratislava
350 €
Elektronická registračná pokladnica
Predám 4 roky starú elektronickú registračnú pokladnicu zn. ELCOM typ Euro-150TE Flexy. Je plne funkčná, ale pre súčasné užívanie je potrebné ju upgradovať. Cena 150 €, ale dohoda možná. Odber v Dubnici nad Váhom alebo + poštovné podľa tarify Slovenskej pošty.
Dubnica nad Váhom
150 €
pokladňa
Predám registračné pokladne
Levice
40 €
Platobný terminál ATOS Wordline 2kusy
Predám 2 roky používaný platobný terminál 2 sady ATOS v zánovnom plne funkčnom stave, pravdepodobne funguje len so systemom ATOS. Nový stál 600 Euro za kus.... Cena: 120/kus Ďalej predám plastové vešiaky mix len v celosti 100 kusov spolu , veľkosti detské - stredné - dospelé. Plne funkčný používaný stav. Sú vhodné do predajne, alebo do domácnosti. Cena: 10.- Euro za všetky. Dodanie-doprava poštou na DOBIERKU , poštovné vychádza na 6.- Euro v ochrannom obale. Prípadný osobný odber je možný tu umňa. Na požiadanie môžem poslať dalšie detailné fotografie mailom. Pozrite si prosím všetky moje inzeráty s kliknutím na - všetky inzetáty - pod mojim užívateľským menom na tejto stránke
Veľký Meder
120 €
Euro 2000 Digitálna Registračná pokladňa
Použitá digitálna registračná pokladňa Euro - 2000 Funkčná, ale bez pamäte. Osobný odber v Bratislave, alebo na dobierku Slovenskou poštou (v cene nie je poštovné).
Bratislava III - Nové Mesto
15 €
eKasa
Predám eKasu EURO-50 TE
Senec
100 €
Prenosná pokladňa Kasa Fik VRP s tlačiarňou
Kasa Fik VRP predstavuje základné riešenie virtuálnej registračnej pokladnice vhodnej pre malé prevádzky. Pokladnica splní Vašu povinnosť rýchlo a spoľahlivo evidovať vaše tržby. Nepotrebujete platiť žiadne paušálne poplatky ani pravidelný servis. Jednoducho sa pripojíte pomocou Vašich prihlasovacích údajov virtuálnej registračnej pokladnice, ktoré Vám pridelila Finančná správa a môžete začať evidovať tržbu. S Kasa Fik VRP neplatíte žiadne nesačné poplatky! Pokladňu viete jednoducho používať aj ak potrebujete prijíať hotovosť pre viacero firiem. Kasa Fik VRP pre pripojiteľná na internet cez vstavané Wi-Fi alebo 3G, t.j. stačí vložiť SIM kartu s dátový balíčkom a ste online. Cez bluetooth viete na pokladňu pripojiť platobný terminál a prijímať platby karou, alebo mobilom. Pokladnica je nová, zabalená v originálnej krabici, dodávaná s dokovacou stanicou na nabíjanie a kotúčikom papiera. Pokladňu Kasa Fik VRP je možné poslať poštou na dobierku alebo prebrať osobne v Pezinku alebo Bratislave. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
Pezinok
227 €
Ekasa 50 Te mini
Predám registračnú pokladnicu elcom Euro-50T mini model F 2000 položiek. Málo používaná, v dobrom stave, s náhradnými ochranným obalom a dokumentáciou. Cena 150€. nová baterka. Pošlem na dobierku
Stará Ľubovňa
150 €
kontrola bankoviek
Ponúkam BellCon na overovanie bankoviek.
Bratislava IV - Karlova Ves
30 €
Kasa EFox Elcom
Predám používanú kasu EFox Elcom z predajne. Aj viac kusov (4)
Dolný Kubín
100 €
Predam registracnu pokladnu znacky ELCOM EURO150
Predam registracnu pokladnu znacky Elcom euro 150 te flexy velmi malo pouzivana (6 mesiacov) .100% stav.Moznost rozsirenia o modul EKASA. Odber Bratislava
Bratislava
200 €
Registračná pokladňa QUORION QMP 18
Predám plne funkčnú registračnú pokladňu QUORION QMP, používanú 2 roky 4 mesiace. Dohoda možná
Hostie
150 €
Predám registračnú pokladňu
Predám fiškálnu registračnú pokladňu QUORION CR21 model F, v dobrom stave. Treba vymeniť len akumulátor. Je plne funkčná, s príslušenstvom (adaptér) a návodom.
Zavar
70 €
FIŠKÁLNA kasa
Epson FT4000 . Boli použité ale sú v top stave. Mam na predaj obe. Povodna cena jednej bola 800e. Ponúkam jednu za 250e obe za 500e. Dá sa aj dohodnúť. Odber by bol osobný treba si prísť po to do PN.
Sokolovce
250 €
Pokladnica
Predám malo používanú registračnú pokladnicu EURO50 na dobierku. 8ks roliek.
Stropkov
110 €
Registračná pohladňa Sam4s
Predám používanú, staršiu, ale plne funkčnú - registračnú pokladňu Sam4s, z ktorej mám samozrejme, vybratú fiškálnu pamäť. Poprosím len sms, nakoľko som dosť zaneprázdnená. Keď si správu nájdem, ozvem sa vám.
Piešťany
34 €
0 1