Satelity a boxy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Satelity a boxy

Optibox Koala HD PVR
Predám nepoužívaný digitálny HD TV prijímač + DO Popis produktu OPTIBOX KOALA HD. - Digitálny satelitný HD TV prijímač PVR Ready H.264 / MPEG4 - HD,SD / DVB-S2 Tuner 1x čítačka kariet + 2 Common Interface Slots (CI) Linux OS nahrávanie a prehrávanie záznamov z Externého USB 2.0 disku nahrávanie a Time Shifting súčasne podpora EPG a priame nahrávanie USB 2.0 s podporou MP3 Player & JPEG Viewer) podpora prehrávania Xvid súborov Ethernet port Supported Intelligentný blind scan SD a HD TV & Multi-Satellite Search biely VFD Display (8 Digit Alphanumeric) HDMI Video & Audio Output (576i, 576p, 720p, 1080i) PIP(Picture-in-Picture) & Multi-picture(*) Multi-LNB a DiSEqC Control Version 1.0, 1.1, 1.2 a USALS On-Screen Display with Full Color & Resolution obľúbené programy, funkcie Lock, Skip, Move a Delete triedenie programov Alphabet, TP a CAS Teletext Max. 10,000 programových miest rodičovský zámok HDMI Video & Audio Output (576i, 576p, 720p, 1080i) podpora výstupu pre Y/Pb/Pr(component) Output in HD CVBS(composite) Video & Audio Output via RCA Optický výstup pre Digital Audio(SPDIF) Software & Service channel Database upgrade via USB & RS-232C port príkon 1W v pohotovostnom stave Výrobce: Optibox
Bratislava IV - Karlova Ves
60 €
TV box Beelink GT1-A,3GB RAM,32GB ROM,NETFLIX 4K
Predám úplne nový Android TV box Beelink GT1-A, 3GB RAM, 32GB ROM, WIFI 2,4G+5,0G, KODI verzia 18.3, výkonný procesor Amlogic S912,LAN 1000Mbps, hlasové vyhľadávanie, podpora pre Youtube 4K, Netflix 4K, Android TV. Súčasťou software je nainštalované multimediálne centrum KODI. Tento program vám za pomoci doinštalovaných pluginov umožňuje pozerať priamo z internetu najnovšie filmy, seriály alebo počúvať hudbu. Tak isto obsahuje archív filmov a seriálov alebo online televízne vysielanie. Prehrá takmer všetky formáty. Už som nastavil video doplnky na sledovanie či už Česko-Slovenských (Stream Cinema,Bombuj) alebo zahranicných (Exodus,Fantastic...) filmov, tiež IPTV(České,Slovenské a iné)televízne stanice. Špecifikácia : Značka: Beelink Model: GT1-A Typ: TV Box GPU: ARM Mali-T820MP3 systém: Android 7.1 Procesor: Amlogic S912 2.0GHz, osemjadrový RAM: 3G ROM: 32G Externý pevný disk do 3TB DRM : Google Widevine L1 / Microsoft Playready Dekodér Formát: AVS, H.264 / AVC, H.265, RealVideo8 / 9/10 Formát Video: 1080P, 4K x 2K, AVI, AVS, DAT, H.265, ISO, MKV, MP4, MPEG, MPEG-1 , MPEG-4, RM, VC-1, VP9-10 Profile-2, WMV Audio formát: AAC, FLAC, MP3, OGG, RM, WMA formát fotografií: JPEG, JPG WIFI: 802.11 a / b / g / n / AC Bluetooth: Bluetooth 4.0 rozhranie: DC 5V, HDMI, Micro SD Card Slot, RJ45 1000Mbps, SPDIF, 2x USB 2.0 Anténa: Ano Jazyk: Multi-language, slovenčina Výkon Typ: Mode externí napájací adaptér Hmotnosť výrobku: 0,180 kg Hmotnosť balenia: 0,450 kg Rozmery výrobku (D x Š x H): 9,60 x 9,60 x 1,70 cm Obsah balenia: 1 x Beelink GT1-A TV Box, 1 x Infračervené diaľkové IR + RF 2,4GHz, 1 x HDMI kábel, 1 x napájací adaptér, 1 x manuál.
Zvolen
60 €
Dreambox 7020 HD
Predam Dreambox DM7020HD. Osadeny DVB-S/S2 + DVB-T/C. Nefunkcny RS232 port , inak OK.
Banská Bystrica
111 €
DigiTV a MagioSatTV Diaľkový ovládač
Predám nový diaľkový ovládač na satelitné príjmače Kaon DIGI SatTv a Kaon MAGIO Sat BoxTv. Je nový, nepoužitý, zabalený vo folii, len vyskúšaný, funkčný. S dobierkou Vás výjde diaľkové 1ks -10,70 Eur, 2ks-19,00 Eur.
Košice
8 €
SMART Android TV Box H96 MAX+ 4/32 GB, KODI
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 49,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
49 €
Android TV Box H96 MAX+ 4/32 GB, Hlasové ovládanie
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie s mikrofónom, pomocou ktorého je možné niektoré funkcie v TV Boxe ovládať hlasom, vrátane vyhľadávania a to aj v Slovenčine. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, diaľkové ovládanie s mikrofónom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 54,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
54 €
Android TV Box H96 MAX+ 4GB/32GB + Kláv. s Touchp.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je aj bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, Bezdrôtová klávesnica s touchpadom, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 62,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
62 €
Android TV Box Tanix TX6, 3/32GB + Kláv. s Touchp.
Predám úplne nový, výkonný Smart Android TV Box Tanix TX6 s procesorom AllWinner H6. Súčasťou balenia je aj bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Vďaka výkonnému procesoru ponúka tento TV Box veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách, okamžité reakcie a plynulé prehrávanie videa aj s vyšším dátovým tokom. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre Tanix TX6: Systém: Android 9 CPU: AllWinner H6 Quad-core ARM Cortex-A53, 1,5 GHz GPU: ARM Mali 720 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4G / 5G Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.1 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, SPDIF Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie Balenie obsahuje – TV box Tanix TX6, bezdrôtová klávesnica s touchpadom, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 62,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
62 €
SMART Android TV Box Tanix TX6, 3/32 GB, KODI
Predám úplne nový, výkonný Smart Android TV Box Tanix TX6 s procesorom AllWinner H6. Vďaka výkonnému procesoru ponúka tento TV Box veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách, okamžité reakcie a plynulé prehrávanie videa aj s vyšším dátovým tokom. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre Tanix TX6: Systém: Android 9 CPU: AllWinner H6 Quad-core ARM Cortex-A53, 1,5 GHz GPU: ARM Mali 720 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4G / 5G Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.1 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, SPDIF Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie Balenie obsahuje – TV box Tanix TX6, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 49,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
49 €
Predám satelitný prijímač nastavený pre Skylink
Ponúkam na predaj plnefunkčný satelitný prijímač a rekordér v jednom - Evolveo BlackStar HD-5060 PVR. Jeho súčasťou je Irdeto modul, ktorý je certifikovaný operátorom Skylink. Bez problémov tak spolupracuje s novšími Irdeto kartami. Satelit bol veľmi málo používaný, pričom je prednastavený na celý základný balíček Skylink Digital. Stačí vložiť kartu s uhradeným servisným poplatkom a v okamihu vám začnú fungovať všetky dostupné stanice. Dôležité technické parametre: - Integrovaný Irdeto modul certifikovaný spoločnosťou SKYLINK - SKYLINKready - Podporované rozlíšenie - 1080i/60Hz, 1080i, 720p/60Hz, 720p, 576p - Kompatibilný s DVB-S/S2 MPEG-2/4/H.264 štandardom - Prehrávanie hudobných súborov MP3 a fotografií vo formáte JPEG - Možnosť nahrávania vysielania na USB kľúč alebo na externý harddisk (priamy záznam a plánované nahrávanie) Dostupné konektory: - HDMI - digitálny zvukový výstup S / P DIF - anténny vstup / anténna slučka (F-type) - SCART TV (RGB / CVBS) - 6x cinch RCA (1x ľavý zvukový kanál, 1x pravý zvukový kanál, 1x CVBS, YPbPr) Predávam iba satelitný prijímač s napájacím káblom a diaľkové ovládanie. Žiadne ďalšie príslušenstvo nemám. Súčasťou balenia nie je ani prístupová karta pre Skylink. Môžem zaslať aj na dobierku za príplatok + 5€. Kupujúci následne dostane internetovú adresu, kde môže sledovať svoju zásielku. PONUKA PLATÍ DO ZMAZANIA INZERÁTU.
Martin
50 €
Predám satelit.prijímač Opticum
Predám 2 roky používaný sat. prijímač Opticum 41606X Plus ,bez karty, je to SD prijímač. Pôvodne 49€, teraz 9.99€. Na slov. programy nefunguje, ale na zahraničné, áno.
Topoľčany
9 €
Satelitný digitálny prijímač Openbox X-8100
Predám satelitný digitálny prijímač Openbox X-8100. Cena 25e - poštovné. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
25 €
skylink ideto ci+ modul
Predam novy, nepouzity modul
Senec
25 €
Satelitná parabola
Satelitná parabola 85cm (90x85) AL Gibertini červenohnedá aj s montážnym príslušenstvom. Nová.
Bratislava II - Ružinov
25 €
HDBOX FS-9105+
Predám satelitný prijímač. TOP stav / takmer nepoužívaný (využívam káblovku) / bez závad – 1x čítačka dekódovacích kariet – 2x CI slot pre dekodér – Podpora MPEG4/MPEG2 – HD / SD s plnou podporou DVB – S2 a DVB – S – Inteligentné Blind Scan pre SD i HD , vyhľadávanie viac družíc – Ovládanie viac LNB pomocou DiSEqC v 1.0 , 1.1 , 1.2 a USALS – HDTV PVR prijímač ( H.264/MPEG4 HD ) – Zabudovaný operačný systém Linux – Time Shift , nahrávanie a prehrávanie z externého HDD ( USB 2.0 ) – Súčasne je možné nahrávať až 3 programy súčasne zároveň ďalší program sledovať na rovnakom TP , vrátane PIP – Podpora EPG so možnosťou programovania nahrávanie – Dva USB 2.0 porty pre prehrávanie JPEG a MP3 – Podpora prehrávania formátov MKV , Xvid – Podpora YouTube – Podpora Plugin – Ethernet – OSD menu v HD rozlíšení – Obľúbené skupiny programov – Možnosť editácie programov v skupinách ( zámok , preskočenie , presun , editácia , mazanie ) – Triedenie programov podľa mena , TP a CAS – Podpora teletextu a titulkov – Maximálne 10.000 predvolieb pre TV a Rádio programy – Funkcia PIP – Obraz v obraze a MILT picture – Rodičovský zámok , zámok systému a zámok inštalácie – HDMI Video a Audio výstup ( 576i , 576p , 720p , 1080i , 1080p ) – CVBS ( composite ) Video a Audio výstup cez RCA – Optický výstup SPDIF – Upgrade sw aj databázy cez USB alebo RS – 232C – Nízka spotreba – 30W / 1W stand – by – LED displej – Rozmery 260mm x 45mm x 170mm
Trenčín
45 €
Predám CI modul Irdeto.
Predám tento použitý modul v hodný do TV zo zabudovaným satelitným tunerom!Je to plne funkčné!!! Viď obrázok! Posielam na dobierku, ale len po prevode na osobný účet, poštovné zdarma! Krabičku od toho nemám, predávam tak ako to je! Špekulanti nepíšte!
Ružomberok
20 €
Satelitny prijimac Thomson THS813
malo pouzivany, v original baleni s prislusenstvom, skylink ready.
Liptovský Mikuláš
40 €
Satelitný prijímač GOSAT GS7060HDI
Predám GOSAT GS7060 HDi satelitný prijímač od Skylinku. /ak by bol zaujem aj s parabolou +20€/.
Bratislava IV - Lamač
50 €
Televízny príjmací tanier
Predám lacno televízny príjimací tanier
Banka
dohodou