192 inzerátov
Singer professional 5
Predám overlock-coverlock Singer 14T968DC Professional 5. -12 druhov stehov -možnosť šitia 5,4,3 a 2 niťami -90W motor Stroj má 2 roky, pár krát použitý. Predaj z dôvodu nevyužitia, rád pocestuje k šikovnej krajčírke. Cena 300€, poprípade cena dohodou.
Bytča
dohodou
Šijací stroj Pfaff
Predám jednoihlový šijací stroj s priamym viazaným stehom a spodným podávaním. Napájanie stroja: 220V. Stroj je funkčný, len nedávno nahradený vo výrobe novším strojom.
Nemšová
90 €
Pedál Veritas typ U118/1 (0 - 800 ohmov)
Predám k šijaciemu stroju Veritas plne funkčný zachovalý pedál typ U118/1 (0 - 800 ohmov) bez prípojného kábla. Cena 10e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Šijaci stroj LUCZNIK
Predam šijaci stroj LUCZNIK so skrinkou. Servisovaný.
Boleráz
35 €
Elektrický šijací stroj
Predám funkčný elektrický šijací stroj značky Minerva. Osobný odber možný na trase: Levice, Tekovské Lužany, Čaka. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty (kliknutím na moje meno pod inzerátom).
Tekovské Lužany
50 €
Zetina
Predám šijací stroj zetina alebo vymením za nieco
Dunajská Streda
dohodou
predam suciastky na sijacie stroje
predam nahradne diely , suciastky na sijacie stroje domace a priemyselne , rezacku techniky , rezacky textilne , zehlicky a vyvijace pary , zehliace stoly , poprosim mail co vam treba.
Bardejov
dohodou
Hobyblock
Predam owerlock znacky hobyblock.
Modranka
150 €
nový šijací stroj
lacno predám nový nepoužívaný šijací stroj značky SINGER SMC 1409 z rodinných dôvodov.
Brezno
90 €
Šijací stroj Veritas
Predám prenosný šijací stroj Veritas s krytom. Nutná malá oprava
Bardejov
40 €
ETIKETOVACIE KLIEŠTE BLITZ - NOVÉ
Predám tieto Etiketovacie kliešte - pištol Bitz aj s lepkami reflexnej farby Pôvodná cena 135€ + DPH, Teraz cena je 50% z povodnej ceny teda 85€ Sú minimálne používané ako nové. Veľmi kvalitné
Trenčín
dohodou
Minerva
Predám priemyselný šijací stroj Minerva na 380V,treba nastavit
Dunajská Streda
80 €
Obnitkovačka 3niťová
Predám plne funkčnú priemyselnú stolovú obnitkovačku 3-niťovú s orezom. Je prerobená na 230V ale je k dispozícii aj motor na 400V.
Trenčín
130 €
šijací stroj Brother BQ 17
Predám šijací stroj Brother BQ 17 . Šijací stroj tradičnej konštrukcie osadený v kovovom ráme vybavený praktickými, ako i dekoratívnymi stehmi ideálny na šitie, opravy a úpravy odevov. Vlastnosti: 17 druhov stehu Vkladanie cievky zvrchu LED osvetlenie 4-kroková gombíková dierka Horizontálny rotačný chapač Voľné rameno Maximálna šírka stehu - 5 mm maximálna dĺžka stehu - 4 mm Inštruktážne DVD Možnosť na splátky cez Quatro alebo Homecredit Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty,dakujem.
Bardejov
120 €
šijací stroj Brother BQ 25
Predám šijací stroj Brother BQ 25. Šijací stroj tradičnej konštrukcie osadený v kovovom ráme vybavený praktickými, ako i dekoratívnymi stehmi ideálny na šitie, opravy a úpravy odevov. Vlastnosti BQ 2500: 25 druhov stehu Regulácia dĺžky stehu Vkladanie cievky zvrchu LED osvetlenie 4-kroková gombíková dierka Horizontálny rotačný chapač Voľné rameno Maximálna šírka stehu - 5 mm maximálna dĺžka stehu - 4 mm Inštruktážne DVD Možnosť na splátky cez Quatro alebo Homecredit Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty,dakujem.
Bardejov
150 €
šijací stroj Brother BN 27
Predám šijací stroj Brother BN 27 Šijací stroj tradičnej konštrukcie s kovovým rámom a širokou škálou praktických stehov, ideálny pre domáce použitie. Vlastnosti: 27 druhov stehu Automatický navliekač Automatické navliekanie cievky LED osvetlenie Regulácia dĺžky stehu Regulácia šírky stehu Automatická 1-kroková gombíková dierka Horizontálny rotačný chapač Voľné rameno Maximálna šírka stehu 5 mm Maximálna dĺžka stehu 4 mm Inštruktážne DVD Možnosť na splátky cez Quatro alebo Homecredit Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty,dakujem.
Bardejov
179 €
šijací stroj Brother DS 120
Predám šijací stroj Brother DS 120 . Typová rada DS prináša počítačom riadený, všestranne vybavený šijací stroj Vlastnosti: Automatická gombíková dierka Rotačný chapač s rýchlym vkladaním cievky LCD display s digitálnym zobrazením parametrov stehu Nastavenie polohy podávacích zúbkov sada obsahuje: Párač Sada ihiel + dvojihla 4 cievky Skrutkovač Štetec Prídavný kolík cievky Pätky pre šijacie stroje: - na šitie gombíkovej dierky - na prišívanie zipsov - na prišívanie gombíkov - na všívanie monogramov - na slepý steh - na overlockový steh Možnosť na splátky cez Quatro alebo Homecredit Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty,dakujem.
Bardejov
214 €
šijací stroj Brother DS 140
predám šijací stroj Brother DS 140 . Extrémne silný a prekvapivo ľahký. Typová rada DS prináša počítačom riadený, všestranne vybavený šijací stroj Vlastnosti: Automatická gombíková dierka Rotačný chapač s rýchlym vkladaním cievky LCD display s digitálnym zobrazením parametrov stehu Nastavenie polohy podávacích zúbkov sada obsahuje: - Pätky v základnej vybave: Pätka na šitie gombíkovej dierky Pätka na prišívanie zipsov Pätka na prišívanie gombíkov Pätka na vyšívanie monogramov Pätka na slepý steh Pätka na overlockový steh Párač Sada ihiel + dvojihla 4 cievky Skrutkovač Štetec Prídavný kolík cievky Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty,dakujem. V pripade nedovolania sa napiste email,. Dakujem.
Bardejov
255 €
šijací stroj Veronica 777
Predám šijací stroj Veronica 777.Veronica 777 je vysoko kvalitný, moderný šijací stroj . Stroj má širokoúhly LCD displej na ktorom môžete vyberať z 391 programov, 120 vyšívacích vzorov, 32 druhov stehov pre klasické šitie, 14 overlockových stehov, 12 quiltovacích, xy patchworkových stehov, 10 typov automatickej gombíkovej dierky a mnohé ďalšie. k dispozícií assistent pre ľahšie šitie , veľký pracovný priestor okolo ihly rovnomerné podávanie látky , zvýšená poloha prítlačnej pätky pre šitie viacerých vrstiev látky (jeans , vatelín a pod. ) Automatické zapošitie pre rýchle a ľahké zakončenie stehu Zabudovaný automatický navliekač .
Bardejov
520 €
Šijací stroj JANOME Model 419s
Dvakrát použitý stroj JANOME 419 & 423s. Mám ho rok a nepoužívam ho, bol to darček a ja šiť neviem. Je to kvalitný stroj s 5 ročnou zárukou a príslušenstvom. Možný osobný odber BA
Bratislava V - Petržalka
210 €
1 2 10