192 inzerátov
sijaci stroj Textima jednoihlovka
priemyselny sijaci stroj jednoihlovy Textima 8332 , motor tichy na 400V moznost 230V , k stroju 10ks ihiel , 1x olej s olejnickou , nová LED lampa , 2ks cievok , suflik , Plne funkčný prekontrolovaný mechanikom na šijacie stroje. Stroj komplet so stolom a motorom. Poslem kurierom alebo osobny odber. Možnosť aj na splátky cez Quatro alebo Homecredit. Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty. Za doplatok rozne zaklaface , patka na kryti zips aj rozne patky.
Bardejov
129 €
Predám starý šijací stroj Minerva 122
Predám starý šijací stroj Minerva 122,funkčný,cena 39 eur
Biel
39 €
VERITAS
Predám šijací stroj VERITAS
Komárno
20 €
šijací stroj
Predám funkčný šijací stroj vo veľmi dobrom stave zn.Lucznik.
Svit
dohodou
Šijaci stroj Veritas Rubina
Predám skrinkový šijací stroj veritas Rubina 8852/0200. Vhodný na šitie aj vyšívanie jednoduchých vzorov. Je funkčný len trochu od prachu kedže bol odložený niekoľko rokov v dielni. Na cene sa da este dohodnut.
Dolná Tižina
40 €
Jehelní stůl na textilní káro - materiály
Jehelní stůl od renomovaného německého výrobce - firmy VEITH na přesné zpracování káro materiálů pomocí systému výsuvných jehel. Rozměry stolu: 4.000 mm x 1.700 mm.
Prostějov
dohodou
led lampi na sijacie stroje
predám úplne NOVE LED lampy 1W 10led magnetické , jednoduchá montáž , rôzne tipi podľa toho na aký šijací stroj potrebujete na šijacie stroje , GRATIS redukcia-zástrčka , pošlem aj dobierkou + postovne.
Bardejov
20 €
Ručný šlapaci šijaci stroj Minerva
Predám asi 70 ročný silný šijaci stroj Minerva.Na stroji sa dlhšie nešilo, ale je funkčný. Možno sa niekomu bude hodiť ako dekoracia, alebo aj na šitie. Na cene sa viem dohodnuť. Viac po telefone, alebo v maily . Pozrí aj moje iné inzeráty
Poprad
dohodou
Siaci stroj
V dobrom technickom stave. Chybs drotik na zachytenie nite.
Humenné
30 €
Predám kufríkový šijací stroj
Predám kufríkový šijací stroj, funkčný, 16 programov aj vyšívacích. Odber osobne v Banskej Bystrici.
Banská Bystrica
80 €
Predám historický šijací stroj Bobbin.
Predám historický funkčný šijací stroj zn. Bobbin.
Zvolen
ponúknite
Predám šijací stroj Minerva
Predám historický funkčný šijací stroj Minerva.
Zvolen
dohodou
šijací stroj
Predám šijací stroj Siruba L 918 nm1 priemyselný šijací stroj s ihlovým podávaním a zúbkovým ,možnosť šitia náročných materiálov aj viacero vrstiev ,šitie cez priečne švy , rýchlosť šitia 4500 stehov / min. , dlžka stehu 4 mm , zdvih pätky 13 mm ,zdvih ihly 30,7 mm , centrálne mazanie , určený na stredné a ťažšie materiály , -stroj komplet so stolom a servomotorom na 230 V -servomotor šetrí 60 % el. energie , -manuál , -Grátis Lampa -Grátis 10 ks ihiel , -Grátis 2 X cievka -Grátis olej s olejničkou -Grátis montáž Možnosť Quatro alebo Homecredit , možnosť dovozu po dohode za doplatok.
Bardejov
dohodou
šijací stroj
šijací stroj Sunstar KM 560 priemyselný šijací stroj - 1 ihlový , na stredné a ťažké materiály , dlžka stehu 8 mm , kolenný zdvih pätky , cievkovač , komplet stol so stojanom , napajanie 380 V možnosť na 230 V, Gratis Lampa , gratis 10 ks ihiel , Gratis 2 xcievka , Gratis olej s olejničkou , možnosť dovozu po dohode alebo možnosť poslať kuriérom . v prípade potreby splátok quatro alebo homecredit.Stroj prekontrolovany mechanikom premasteny plne funkcny bez závad.
Bardejov
dohodou
šijací stroj Siruba
Siruba LM rada -šijací stroj s viazaným stehom , -pre šitie ľahkých a stredných materiálov , -dlžka stehu 5 mm -rýchlosť stehu až do 4500 stehov /min. -dostupný odstup medzi rezným nožom a ihlou (bočný orez ) 3,2 , 4,8 , 4,0 , 6,4 a 9,5 mm -stroj komplet so stolom a servomotorom na 230 V -servomotor šetrí 60 % el. energie , -manuál , -Grátis Lampa -Grátis 10 ks ihiel , -Grátis 2 X cievka -Grátis olej s olejničkou -Grátis montáž
Bardejov
dohodou
Návod na obsluhu šijacieho str. z. Singer 9606/08
Predám velmi zachovalý, originálny návod na obsluhu šijacieho stroja zn. Singer model 9606 a 9608. Cena 10e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Žiarovka špec. 220V / 20 Watt do šijacieho stroja
Predám špeciálnu matnú žiarovku 220V / 20 Watt do šijacieho stroja. Cena 3e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
3 €
Šijací stroj Minerva
Predám funkčný šijací stroj Minerva v zachovalom stave, prerobený na el. pohon.
Kráľová nad Váhom
50 €
Šijací stroj Veritas
darujem za odvoz nefunkčný šijací stroj / zaseknutý / značky Veritas.Skrynka je hnedej farby
Trnava
zadarmo
šijací stroj Minerva
predám priemyselný šijací stroj Minerva 72 111-105 jednoihlový šijací stroj s spodným zubkovým podavanim a s ihlovým podávaním , dlzka stehu 4mm , motor na 400V možnost 220V za doplatok spojkový motor alebo servomotor -úsporný ktorý šetrí až 60 % el. energie je veľmi tichý, komplet stôl motor a stojan niti. Stroj vhodny na sitie jemnej latky , stredne sitie materiálov koža do 5 mm, zdvih pätky nožný ,uzašitie . Stroj prekontrolovany mechanikom premasteny plne funkcny bez závad. k stroju graátis 10ks novych ihiel 1x nova olejnicka s olejom 1x lampa 2x cievka 1x suflik na ulozenie noznic alebo kriedy Aj na splátky cez Quatro alebo Homecredit. Doveziem alebo pošlem kuriérom + dobierka.
Bardejov
249 €
1 2 10