Televízory

303 inzerátov
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32 GB, KODI
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32 GB, KODI
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 64,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
64 €
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32GB, Kláv. s Touch.
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32GB, Kláv. s Touch.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Súčasťou balenia je bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, klávesnica s Touchpadom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 77,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
77 €
Android TV Box H96 MAX+ 4/32 GB, Hlasové ovládanie
Android TV Box H96 MAX+ 4/32 GB, Hlasové ovládanie
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie s mikrofónom, pomocou ktorého je možné niektoré funkcie v TV Boxe ovládať hlasom, vrátane vyhľadávania a to aj v Slovenčine. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, diaľkové ovládanie s mikrofónom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 55,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
55 €
Android TV Box H96 MAX+ 4GB/32GB + Kláv. s Touchp.
Android TV Box H96 MAX+ 4GB/32GB + Kláv. s Touchp.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je aj bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, Bezdrôtová klávesnica s touchpadom, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 65,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
65 €
Predám Smart TV Samsung UHD HDR 65'
Predám Smart TV Samsung UHD HDR 65'
Predám Samsung model ue65mu6172. Jedna sa o smart TV so Smart ovládačom. 65 palcov (uhlopriečka 163cm). Televizor je vybavený 4k rozlíšením s HDR. Ma kopec smart funkcii a aplikácií. Samozrejmosťou sú aj Netflix, HBOgo ci Amazon Prime video. Televizor je nástenný, nie som si istý ci mame k nemu aj držiak a je rozbaleny a používaný niečo vyše roka. Mame original krabicu. Doklady a záruka asi nie. K odberu ihneď.
Bernolákovo
dohodou
Predám Smart TV Samsung UHD HDR 65' Predám Smart TV Samsung UHD HDR 65' Predám Smart TV Samsung UHD HDR 65'
Samsung smart TV UE32K5672
Samsung smart TV UE32K5672
Predám televízor Samsung smart TV typ: UE32K5672, trojročný. Je vo výbornom stave, vyzerá ako nový. Plne funkčný. Dôvod predaja je kúpa väčšieho. Technická špecifikácia: Uhlopriečka obrazovky - 80 cm Uhlopriečka v palcoch - 32 palcov DVB-T tuner - áno DVB-T2 - áno Smart televízory - áno Rozlíšenie - 1920 x 1080 USB port - 2ks HDMI vstupy . 3 WiFi - áno HbbTV - áno Podpora kodeku H.265 HEVC - áno
Bratislava V - Petržalka
189 €
Retro farebný TV Tesla - Aleš
Retro farebný TV Tesla - Aleš
Predám farebný funkčný prenosný TV zn. Aleš. Chýba ladiaca tyčka.
Prešov
49 €
Televízor zn. OVP
Televízor zn. OVP
Predám funkčný CRT televízor zn. OVP, uhlopriečka 70cm, označenie CTV 29 HD12RF.
Melčice - Lieskové
35 €
TV Philips 24'', 4000 Series
TV Philips 24'', 4000 Series
Ponúkam na predaj televízor Philips. Televízor LED Full HD Rozmery: 56 x 33,5 cm Uhlopriečka: 60cm, 24\'\' Parametre: Rozlíšenie displeja: 1920 × 1080 px 200 PPI (50Hz FR), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2x HDMI, 1x USB Trieda A+ Klasická TV, bez SMART podpory. Používaný od začiatku roka 2018. Vhodný na chatu alebo do malých priestorov. Možnosť zavesiť na držiak/stojan na stenu. V prípade otázok alebo záujmu píšte na email alebo volajte na telefónne číslo.
Predmier
dohodou
SAMSUNG UE50KU6072 4K UltraHD 50"
SAMSUNG UE50KU6072 4K UltraHD 50"
Predam Samsung TV 50" vo velmi dobrom stave, ako novy. Bol kupovany pred dvoma rokmi za 699eur. Tento model prehrava vsetky avi a divx videa, nie ako novsie modely ktore neprehraju avi subory. Dovod predaja kupa vacsieho. Uhlopriečka (cm): 125 (50") Rozlíšenie: Ultra HD – 4K (3840 × 2160) Typ podsvietenia: Edge LED HDR Pro, Mega Contrast, UHD Dimming, UHD Up-Scaling, PurColor, Contrast Enhancer, Ultra Clear Panel.
Poprad
300 €
Diaľkové ovládače original 15ks
Diaľkové ovládače original 15ks
Diaľkový ovládač original sony, philips, lg, otf, upc, orava, tesla, ovp, sharp, univerzal...cca 15ks = vsetko spolu 19eur alebo 5€/kus. Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.
Trnava
5 €
T-con 460WSC4LV0.1
T-con 460WSC4LV0.1
T-con 460WSC4LV0.1 k LCD TV Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.
Trnava
15 €
Nový držiak pre televízor
Nový držiak pre televízor
Nový držiak pre televízor TV / stojan, Samsung P-Base BN96-03945A ASSY STAND Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.
Trnava
10 €
TV za odvoz
TV za odvoz
Dobrý deň. Nájde sa u niekoho nejaký nefunkčnu, plochý TV, ktorý by ste darovali za odvoz? Na značke, druhu, uhlopriečke mi nezáleží. Najlepšie NMnV a okolie.
Nové Mesto nad Váhom
zadarmo
SENCOR SLE 2457M4
SENCOR SLE 2457M4
Mám na predaj led tv značka SENCOR SLE 2457M4 v dobrom zachovalom stave, uhlopriečka je 60 cm. Dávam ku tomu 5x návod, 2x kábel, originálny ovladač viď foto. Cena je pevná. Žiadna výmena a špekulanti nevolat. Vstavaný HD DVB-T/C (MPEG-4) tuner: Televízor je vybavený digitálnym tunerom pre príjem digitálneho pozemného a digitálneho káblového vysielania. Obrazovka/displej: Uhlopriečka ( cm ) : 60 ( 23,6" ) Rozlíšenie : HD ready ( 1366 × 768 ) Typ podsvietenia : ( výrobca neuvádza ) Kontrast : dynamický 100 000:1 Jas ( cd/m2 ) : 200 Doba odozvy ( ms ) : 5 Pozorovací uhol (°) : 176 Ďalšie vlastnosti : Digitálny hrebeňový filter ( DCF ) TV tuner: Analógový Digitálne pozemné DVB-T ( MPEG-2/4 ) Digitálny káblový DVB-C ( MPEG-2/4 ) EPG ( Elektronický programový sprievodca ) Všeobecné vlastnosti: Úplné označenie modelu : SLE 2457M4 Menu : české / slovenčina Farba : čierna Možnosť montáže na stenu : áno ( držiak musí podporovať VESA 100 × 100 mm ) V predaji od : 2014 Multimédiá a zaujímavé funkcie: USB prehrávač ( video / fotografie / hudba ): Podporované formáty : AVI , MKV , DivX , XviD , MP3 , WMA , JPEG Záznam HD DVB – T / C vysielania na USB: Funkcia časového posunu ( Timeshift ) Časovač vypnutia ZOOM Teletext Detská poistka Jednoduchý hotelový mód Zvuk: Výkon : 2× 5 W Zvukový systém : Stereo Vylepšenie zvuku : Ekvalizér Konektory: CI + slot HDMI vstup USB SCART Vstup pre anténu AV vstup ( mini konektor ) Slúchadlový výstup Rozmery: TV bez podstavca ( Š x V x H ) : 55,5 × 33,8 × 4,7 cm ( 3,27 kg ) TV vrátane podstavca ( Š x V x H ) : 55,5 × 37 × 16 cm ( 3,52 kg ) Zabalená TV ( Š x V x H ) : 60,6 × 39,3 × 11,1 cm ( 5 kg ) Spotreba: Energetická trieda : A Ročná spotreba ( kWh ) : 31,4 Priemerná spotreba ( W ) : 21,5 Pohotovostný režim ( W ) : < 0,5 Dodávané príslušenstvo: Podstavec na nábytok ( fixné ) Diaľkové ovládani
Hodejov
50 €
Technika TV
Technika TV
Predávam plne funkčnu a zachovalú Tv Ktorú môžete používať aj ako monitor na PC. Ma aj kartu na káblovku a vstup na Hdmi a ďalšie... Vidieť stav na fotke zachovali. K tomu aj ovládač. Obras super bez poškodenia. Mame novu a tu to nám netreba už... Cena 50e Iba osobný odber v BA Iba volať. Vďaka
Bratislava II - Ružinov
50 €
Predám TV hitachi 22H8L03
Predám TV hitachi 22H8L03
Predám TV malo využívaný skoro vôbec plne funkčný s prislušenstvom Význačné funkcie: USB prehrávač - podpora množstva AV formátov PVR (Personal Video Recorder) - nahrávajte DVB-T/C vysielanie Parametre a špecifikácie: Vlastnosti obrazovky: Typ: LCD Podsvietenie: Edge LED Uhlopriečka: 22 "(55 cm) Formát: 16:9 Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD) Zobrazovacia frekvencia: 50 Hz Dynamický kontrast:1 000 000:1 Jas: 250 cd/m 2 Technológia vylepšenia obrazu: Hrebeňový filter 3D Digitálne potlačenie šumu DNR Príjem TV signálu: Analógový tuner DVB-T tuner pre príjem digitálneho pozemného vysielania v SD/HD rozlíšenie (MPEG-2/4) DVB-C tuner pre digitálny káblový príjem v SD/HD rozlíšenie (MPEG-2/4) Ozvučenie: 2x 3 W USB prehrávač: Súborový systém USB zariadenia: FAT32/NTFS Video:.mpg /.mpeg /.avi /.dát /.vob /.mkv /.mp4 Audio:.mp3 Foto:.jpg /.jpeg /.bmp Titulky:.sub /.srt Video vstupy a výstupy: 1x HDMI vstup 1x SCART 1x AV vstup 1x PC vstup (VGA/D-sub) Zvukové vstupy a výstupy: 1x výstup na slúchadlá Ďalšia výbava: 1x USB 2.0 1x vstup pre anténu Cena 60€ viac info volať alebo písať
Trebišov
60 €
Kúpim zdroj do LCD LG  42PQ3000 typ EAY60696801
Kúpim zdroj do LCD LG 42PQ3000 typ EAY60696801
Kúpim súrne zdroj do LCD LG 42PQ3000 typ EAY60696801
Pusté Úľany
dohodou
Full HD LCD TV Samsung LE46A656 117cm
Full HD LCD TV Samsung LE46A656 117cm
Predám používaný Full HD LCD TV Samsung LE46A656A1FXXH (117cm), bez poškodenia. Vstupy: HDMIx4, SCARTx2, VGA, S-video, component YPbPr+L+R, composite+L+R , audio, audio L+R, anténa Výstupy: Digital audio, audio L+R, sluchátka Otočný podstavec, diaľkové ovládanie, nejaké dodatočné káble a manuál K televízoru pridám aj otočnú výsuvnú konzolu na uchytenie na stenu. V BA alebo blízkom okolí možnosť dovozu.
Dunajská Lužná
120 €
Tv THOMSON
Tv THOMSON
Predám LED tv Thomson plne funkcny.. POPIS: uhlopriečka 32"/81 cm, rozlíšenie 1366 x 738 . technológia Pure Image 3 pre kvalitnejší obraz • HD tuner DVB-T/C, vysoký dynamický kontrast • USB vstup (HD video), PC-VGA, 2x HDMI, trieda A, 50 Hz, PVR... Cena 80
Bratislava II - Vrakuňa
80 €
1 2 16