Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Televízory

Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32 GB, KODI
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 64,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
64 €
Android 9.0 TV Box A95X F2, 4/32GB, Kláv. s Touch.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box A95X F2 s najnovším procesorom Amlogic S905X2. Súčasťou balenia je bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má veľmi rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je naozaj výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez už predinštalovaný doplnok prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, Sledovanie TV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalovanú aplikáciu KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre A95X F2: Systém: Android 9.0 CPU: Amlogic S905X2 Quad-core, 1,7 GHz GPU: Mali G31 RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4 / 5 GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4.2 Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out, Optical Audio Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box A95X F2, diaľkové ovládanie, klávesnica s Touchpadom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 77,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
77 €
3D TV LG 42LM660S plne funkčný
iba dnes znizujem cenu na 200€ !! Predam plne funkčný LED 3D tv LG bez kaýchkolvek vád a mechanického poškodenia- ako nový - patri do premiovej triedy od LG (Keď som ho kupoval) ale vykonom a kontrastom sa kluďne vyrovná sučaným drahšim TV (Ako je moja cena v inzeráte) povodna cenna cca 700-800€ podľa obchodu (Ja som dal zaň 770€) Jedná sa o bezrámový LED Smart TV s 3D techologiou a podprov Dual play hier. (Okuliare su v cene ale funguju aj tie z cinemaxu :D) - Pri rozumnom jednani dohoda na cene možná Špecifikácia: Exkluzívne Cinema 3D LED TV CINEMA Screen Design 4 ks polarizačných Cinema 3D okuliarov súčasťou balenia Možnosť konverzie z 2D na 3D SMART TV (plnohodnotný internetový prehliadač, prémiové aplikácie, App store) Dynamické MCI 400 Lokálna regulácia jasu Možnosť nahrávania DVB-T vysielania na externý HDD Intuitívny Magic Motion diaľkový ovládač (3 funkcie) súčasťou balenia Integrovaný DVB-T tuner, integrovaný DVB-C tuner, <strong></strong> integrovaný DVB-S2 tuner <strong></strong> Uhlopriečka: 107 cm Rozlíšenie: 1920 × 1080 SMART Share (chytré zdieľanie USB, DLNA) Dual Play DLNA – prístup k obsahu na iných DLNA zariadeniach v domácnosti WIFI je zabudované Podpora chytrých telefónov s OS Android PIP (obraz v obraze – v režime web. Prehliadača) WiDi (bezdrôtový prenos obrazu) Obrazový procesor 3D XD engine Intelligent Sensor (automaticky reguluje kvalitu obrazu a šetrí spotrebu energie a váš zrak) Technológia Smart energy saving PLUS (ÚSPORA ENERGIE S možnosťou VYPNÚŤ OBRAZ) Sprievodca obrazovým nastavením – Picture Wizard II Ideálne AV nastavení obrazu pre 7 režimov Reproduktory: 10W +10 W, Infinite Suround System (priestorový zvuk), Clear Voice II EPG (český elektronický programový sprievodca) Detská poistka, budík, časovač vypnutí, auto. vypnutie 2000 str teletext Bočný panel: 3 x USB vstup (MP3, JPEG, HD DivX) 4 x HDMI CI Slot Výstup na slúchadlá Zadný panel: Scart LAN (pre internet) 2× RF vstup 1 x AV vstup Komponentný vstup Optický výstup RGB vstup, PC audio vstup Nové grafické menu s jednoduchým ovládaním Otočný stojan Kompatibilné so systémom VESA 200 × 200 České / slovenské menu
Ivanka pri Nitre
200 €
Android TV Box H96 MAX+ 4/32 GB, Hlasové ovládanie
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie s mikrofónom, pomocou ktorého je možné niektoré funkcie v TV Boxe ovládať hlasom, vrátane vyhľadávania a to aj v Slovenčine. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, diaľkové ovládanie s mikrofónom, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 55,- EUR + poštovné 3,- EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
55 €
Android TV Box H96 MAX+ 4GB/32GB + Kláv. s Touchp.
Predám úplne nový, veľmi výkonný Smart Android TV Box H96 MAX+ s výkonným procesorom Rockchip 3328. Súčasťou balenia je aj bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorá veľmi uľahčuje písanie pri vyhľadávaní napr. na YouTube a touchpad zas uľahčuje prácu s aplikáciami, ktoré vyžadujú ovládanie pomocou myši. Tento TV Box je jeden z veľmi mála TV Boxov, ktoré podporujú 4K rozlíšenie aj na Youtube a taktiež Netflix HD. Vďaka naozaj výkonnému procesoru ponúka tento TV Box plynulé prehrávanie videa aj v 4K rozlíšení a to aj s veľmi veľkým dátovým tokom. TV Box má rýchly a plynulý pohyb v aplikáciách a okamžité reakcie. Rozdiel oproti lacnejším a menej výkonným TV Boxom s procesormi Rockchip a Amlogic je výrazný. Android TV Box ponúka oveľa viac možností a funkcií ako ktorákoľvek moderná Smart TV, pretože Android umožňuje inštaláciu aplikácií, ktoré sa na bežnej Smart TV nainštalovať nedajú. A to hlavne: KODI – cez doplnok Stream Cinema CZ a SK prístup k obrovskej databáze Filmov a seriálov alebo napr. prístup do archívu vlastných relácií a seriálov TV staníc Markíza, JOJ, Prima, Nova, atď. Skylink TV, Horizon Go (UPC), Orange TV, Antik TV, Lepší.TV, SledovanieTV, IPTV – aplikácie na pozeranie TV cez internet Google fotky – prístup ku všetkým fotkám z telefónu, cez Google účet priamo na obrazovke TV Google Music, Spotify, Deezer a pod. – neobmedzené počúvanie hudby Google Disk – prístup k súborom bez nutnosti zapínania PC Facebook, Twitter, Skype a množstvo ďalších – prakticky všetky aplikácie z Google Play obchodu TV Box má predinštalované KODI aj s doplnkom, cez ktorý máte po registrácii prístup prakticky ku všetkým filmom a seriálom (vrátane úplných noviniek) a to aj v CZ alebo SK dabingu! Taktiež sú v KODI nainštalované doplnky Markíza, JOJ, Nova, iPrima, atď. pre prístup do archívu vlastných relácií a seriálov týchto staníc. Parametre H96 MAX+: Systém: Android 8.1 CPU: Rockchip 3328, Quad-core, 1,3 GHz GPU: Mali-450 MP, Penta-core RAM: 4GB DDR3 ROM: 32GB + MicroSD card WiFi: 2.4GHz / 5.0GHz Ethernet: 100Mbps Bluetooth: 4+ Vstupy/Výstupy: HDMI, LAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, MicroSD Card Slot, AV Out Jazyk menu: SK, CZ, ENG a ďalšie V prípade slabšieho pokrytia Wi-Fi signálom a pre pozeranie 4K videa odporúčam pripojenie LAN káblom. Balenie obsahuje – TV box H96 MAX+, Bezdrôtová klávesnica s touchpadom, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod. Možnosť okamžitého odberu osobne alebo poštou na dobierku, prípadne platba vopred prevodom na účet. Cena: 65,- EUR + poštovné 3,5 EUR. Kontaktovať najlepšie telefonicky, prípadne mailom.
Žilina
65 €
Televizor LCD 55" Samsung UE55F6740SB
Predám malo použity Televizor LCD 55" Samsung UE55F6740SB. FULLHD, 3D, wi fi, internet, 2 ovladača, okuliare. Stav: ako novy. POVODNA CENA 1400 EUR
Kvačany
490 €
Blaupunkt LED TV 720p
Predam LED TV Blaunpunkt 720p,81cm/32". Vyhra v sutazi,ktoru nevyuzijeme. Nepouzivana,nerozbalena. Osobny odber Bratislava.
Bratislava V - Petržalka
100 €
Televízor Samsung
Funkčný TV samsung, uhlopriecka 80 cm..je k tomu aj stojan..možnosť vyskúšať si .. 100 € Dôvod predaja : kúpa väčšej TV
Holíč
100 €
Televízor PANASONIC TH-42PZ800E
Uhlopriečka 106 cm, plazma, obrazovka Full HD, okolo je čierny rám 5 cm. Ide len vstup RF na terestriálnu anténu, ostatné vstupy (HDMI, AV, Digitál a pod.) sú nefunkčné. Len osobný odber. Možnosť prebratia aj vo Zvolene.
Očová
40 €
Televízor SAMSUNG plus DVB T set box
Predám klasický televízor Samsung uhlopriečka 35 cm, tiež set box MASCOM DVB T, najradšej oba spolu, kus po 8 eur.
Levice
8 €
SAMSUNG LE32R32B LCD HDR TV 32”/82 cm
Predam plne funkcny SAMSUNG LE32R32B LCD HDR TV 32”/82 cm s dialkovym ovladacom. Ma vela vstupov a vystupov whodny aj ako monitor. Pribalim tiez doklad o kupe.
Bratislava II - Ružinov
79 €
FTP SONY TRINITRON
Darujem FTP SONY KV-29FX66K s uhlopriečkou 69 cm za odvoz.
Bratislava
zadarmo
Tv Samsung
Predám túto TV za 50€...telka nie je najnovšia ale stále plne funkčná a svoj účel spĺňa. Osobný odber BA Ružinov.
Bratislava II - Ružinov
50 €
Predám TV Orava model LT 511-S.
Funkčný ale bez diaľkového ovládača. Všetko potrebné na fotkách. Najlepšie osobne okolie B.B. Na SMS a prezváňanie nereagujem.
Banská Bystrica
45 €
Televízor Philips
Predám televízor používaný , ale zachovalý.
Ľubotice
170 €
DigiTV a MagioSatTV Diaľkový ovládač
Predám nový diaľkový ovládač na satelitné príjmače Kaon DIGI SatTv a Kaon MAGIO Sat BoxTv. Je nový, nepoužitý, zabalený vo folii, len vyskúšaný, funkčný. S dobierkou Vás výjde diaľkové 1ks -10,70 Eur, 2ks-19,00 Eur.
Košice
8 €
PREDAM 40" LCD TV SAMSUNG LE40B650T2W
•40"/101cm HD Ready 1080P LCD TV •Display Format - 1080P •Rozlíšenie - 1920 x 1080 •pomer strán - 16:9 •1080 24P Real movie- Yes •100hz Scan - Yes •Wireless DLNA (LAN) •Media@2.0 •Internet@TV •1GB Flash Memory •USB 2.0 Movie •Anynet+ •Integrated Freeview - Yes •Smartext with EPG - Yes •PIP (Picture in Picture) Connectivity: •4 x HDMI •2 x USB •1 x PC Input •2 x SCART •1 x Component •1 x Audio Out L/R •1 x S-Video •1 x RF •1 x Coaxial Digital Audio •1 x Ethernet (LAN) •1 x Headphone? >výborný stav
Košice IV - Juh
149 €
Tv Thomson
Smart Tv Thomson 32" vid foto z vyse 4 rocnou zarukou kupovany v nay. Cena 180€ mozna dohoda.
Levoča
170 €
Televízor
Predám plne funkčný farebný televízor zn. THOMSON, uhlopriečka 70cm, vhodný na chatu.
Kamenec pod Vtáčnikom
30 €