328 inzerátov
Predám videokameru SONY Hi8
CCD-TRV108E. Nepoužívaná, vyskúšaná, bez škrabancov.
Šamorín
dohodou
Wi-fi kamerový systém set 4x 1MP HD kamery + NVR
NOVÝ Wi-Fi bezpečnostný 4 kamerový systém MODEL: TV-699 HDE-JW (LW-4)-AK, 720P. 4ks farebné IR CCD kamery s rozlíšením: 1MP + NVR zariadenie s myškou. Videovýstup z NVR pre nastavenie, ovládanie a sledovanie obrazu z kamier: VGA pre pripojenie klasického monitora alebo HDMI pre pripojenie TV vo FULL HD kvalite - max. rozlíšenie 1920 x 1080. Digitálna technológia záznamu: H.264, rozlíšenie záznamu: 960H (1280x960). OSD menu v anglickom ........ aj v maďarskom jazyku, SK, CZ - NIE ! Všetko potrebné v jednom balení pre vlastnú montáž pre dom, obchod, kanceláriu, chalupu, dielňu pod. Balenie obsahuje: NVR zariadenie (bez HDD), myšku, 4x vonkajšie farebné WI-Fi 720P HD NETWORK kamery model: TV-699 HDE-AK, pevný objektív 3,6mm (75 ° uhol záberu), hliníkové telo + 3 veľké infra Led pre nočné videnie, pohybový senzor, vysoké rozlíšenie: 1MP (1280 x 720 / stream: 15fps, 4: 3). Automatické prepínanie medzi denným a nočným videním. 12V napájací adaptér pre NVR + 4ks 12V napájací adaptér ku každej kamere. NVR je možné pripojiť k internetu a sledovať monitorovaný priestor kdekoľvek na svete cez PC alebo mobilný telefón. NVR má 2x Wi-Fi antény pre kvalitnejší príjem signálu z kamier. Pri slabom alebo žiadnom Wi-Fi signále medzi NVR a kamerami je možné pripojiť NVR k routeru a využiť vlastnú Wi-Fi sieť. 1x USB pre pripojenie myšky, RJ-45 pre pripojenie NVR k internetu (napr. Automatická aktualizácia systému) alebo k routeru. Nahrávanie obrazu zo všetkých 4 kamier alebo len z vybraných, možnosť nastaviť nahrávanie na nepretržitý režim alebo len počas pohybu v priestore alebo časovo ohraničený, možnosť nastaviť automatické mazanie záznamu od najstarších záznamov. Pre každú kameru zvlášť nastavenie jas, kontrast, sýtosť farieb + ďalšie funkcie. Možnosť nahrávania výlučne na vnútorný SATA HDD - nie je súčasťou balenia, max. kapacita HDD: 4TB. Pripojenie externého HDD k NVR cez USB nie je možné !!! NVR ho neidentifikuje - nerozozná, jedine SATA HDD vo FAT 32 formáte alebo nový nenaformátovaný SATA HDD s kapacitou minimálne 500 GB. Uložiť a pripojiť k základnej doske je potrebné vykonať vo vnútri NVR skrinky odmontovaním plechového krytu. BEZ MONITORA. NOVÝ SET, ORIGINAL ZABALENÝ PRESNE TAK AKO JE NA OBRÁZKU !!! Dobierka: 7 EUR.
Veľké Kapušany
165 €
4 kamerovy komplet system set kamery 1MP CZ menu
Kompletný bezpečnostný AHD kamerový systém s HDMI pripojením a 960H digitálnou technológiou záznamu. OSD menu aj v CZ jazyku !!! Všetko potrebné v jednom balení pre vlastnú montáž pre dom, obchod, kanceláriu, chalupu, dielňu a pod. Balenie obsahuje: čiernu skrinku APRICA - AHD (bez HDD) - zariadenie ku ktorému sa pripájajú kamery, kvalita záznamu: 960H (rozlíšenie: 960x480@25fps, pomer strán 16:9), myšku, diaľkový ovládač 4x farebné Digital IR Color HD kamery XRF-5020: pevný objektív 3,6mm (75° uhol záberu), hliníkové telo, 24 infra Led pre nočné videnie, pohybový senzor, rozlíšenie: 3000 TVL (PAL: 1280 x 720 = 1MP ), kabeláž, 12V/2A napájací adaptér pre AHD + 12V/2A napájací adaptér pre kamery. AHD možno pripojiť na internet cez router a sledovať monitorovaný priestor kdekoľvek na svete cez PC alebo mobilný telefón. Ovládanie AHD zariadenia a sledovanie kamier pripojením ku klasickému monitoru cez VGA konektor alebo LCD TV aj cez HDMI - max. rozlíšenie: 1280x1024. Na zadnom panely sú ešte 4x BNC konektory pre vstup z kamier, 4x audio vstup, 1x audio výstup, 1x BNC konektor pre video výstup, 2x USB, RJ-45 pre internetové pripojenie k routru, RS485. Individuálne nastavenie rozlíšenia a rýchlosti snímkovania pre každý kanál /kameru/ samostatne, detekcia pohybu. Nahrávanie obrazu zo všetkých 4 kamier alebo len z vybraných, možnosť nastaviť nahrávanie na nepretržitý režim alebo iba počas pohybu v priestore alebo časovo ohraničiť, možnosť nastaviť automatické mazanie záznamu od najstarších záznamov. Pre každú kameru osobitne nastavenie jas, kontrast, sýtosť farieb + ďalšie funkcie. Ku každej kamere je dodávaný držiak a 20m kábel pre pripojenie k AHD. Na 1TB SATA HDD sa zmestí pri 24-hodinovom nepretržitom nahrávaní zo všetkých 4 kamier až 15 dní. Pripojenie externého HDD k AHD cez USB nie je možné !!! AHD ho neidentifikuje - nerozozná, jedine SATA HDD vo FAT 32 formáte alebo nový nenaformátovaný SATA HDD s kapacitou minimálne 1000 GB / 1 TB. Uložiť a pripojiť k základnej doske je potrebné vykonať vo vnútri AHD skrinky odmontovaním plechového krytu. Kamery nemajú zabudovaný mikrofón, preto zvuk sa nenahráva ! BEZ MONITORA aj HDD. Dobierka: 5 EUR. V prípade, ak by 20m prepojovací kábel (kamera - AHD skrinka) bol krátky, môžem dodať: 30m kábel cena: 15 EUR. 50m kábel cena: 25 EUR.
Veľké Kapušany
95 €
3D 360° Panoramatická Wi-Fi VR kamera 1,3 MP
3D - 360° Panoramatická Wi-Fi HD VR kamera model: VR360 WIFI A3 pre sledovanie alebo monitorovanie vybraného priestoru s možnosťou nahrávania videa alebo obrázkov na vloženú microSD kartu. Širokouhlý objektív s 360° uhlom snímania zobrazí 3D obraz ako panoramatický pohľad napríklad ako rybie oko alebo valec alebo polguľa alebo mriežka, podľa výberu v aplikácii. Video je nahrávané v HD rozlíšení 1,3 MP (1280 x 960@30fps), optika: 1,44mm 360°. Je to multifunkčné zariadenie, ktoré dokáže nahrávať video v reálnom čase alebo fotiť a disponuje funkciou detekcie pohybu. Zabudovaný mikrofón má dosah cca 5m². Infra Led dosah cca: 10m. Funkcie: Auto White Balance, Denný +Nočný režim automatické prepínanie, Wide Dynamic Range - široký dynamický rozsah záberu,BLC - BackLight Compensation, Kamera okrem WIFI má aj prípojku pre káblové (RJ45) ethernetové pripojenie k routru. Všetky dáta sa nahrávajú na vloženú microSD kartu do TF slotu, max. 32 GB (nie je súčasťou balenia). Kameru pre sledovanie + ovládanie je potrebné prepojiť cez Wi-Fi router s mobilným telefónom alebo tabletom s operačným systémom Android alebo iOS prostredníctvom aplikácie, ktorú je potrebné stiahnuť a nainštalovať cez QR kód. Balenie neobsahuje napájací adaptér !!! V prípade záujmu 12V/2A napájací adaptér: 5 EUR SLOVENSKÝ NÁVOD !!! NOVÁ nepoužitá, originál zabalená presne podľa obrázkov. Dobierka: 5 EUR.
Veľké Kapušany
50 €
baby monitor wifi kamera otočná HD ICSEEapp
ak chcete mať Vaše bejby a izbičku pod neustálym dohľadom na mobile tak neváhajte a vyberte si túto super šikovnú kamerku s nočným videním , nahrávaním a detekciou pohybu. baby kamera HD wifi 720p , má kopec šikovných funkcíí ako nočné videnie, pohybový senzor a možnosť nahrávania online. kontrola domácnosti cez mobil vďaka appke IC SEE. Predám novú, otočnú IP kameru 720p s nočným videním a motion detection. Kompletné balenie v krabici. Využitie: security kamera,monitorovanie (cez deň aj v noci),monitorovanie v domácnosti,v objekte, detská pestúnka(baby monitor),umožňuje realizovať vzdialený pohľad a nahrávanie kdekoľvek a kedykoľvek. Bezpečnostná ip kamera je pripojiteľná do siete bezdrôtovo pomocou WiFi umožňujúce sledovať ľubovoľné miesto iba pomocou internetového prehliadača, desktopovej aplikácie či mobilného telefónu,tabletu. Veľmi jednoduché spárovanie s Android/IOS zariadením cez aplikáciu nova, nepouzita v original baleni za cena 30 eur osobne alebo na dobierku
Bratislava II - Podunajské Biskupice
30 €
vonkajší kamerový SET 4ks wifi IP 720p onvif
Ak chcete mať Vašu domácnosť pod neustálym dohľadom v mobile, neváhajte a zakúpte si wifi kamerový set 4x 720p HD s nočným videním, outdoor. Jednoduchá inštalácia cez appku CAMHI v mobile. popis: VONKAJŠIA IP WI-FI kamera security HD IP 66 s kvalitným HD objektívom pre výborný obraz, navrhnutá pre vzdialené sledovanie a ochranu Vášho domova alebo podnikania. Denný + nočný režim True Day/Night s IR prisvietením - kvalitné infra 36 ks led diód. Sledovanie cez appku CAMHI v mobile (Android, iPhone, iPad) IP Kamera podporuje ONVIF protokol a P2P službu vďaka čomu je možné vzdialené monitorovanie aj bez nutnosti pevnej IP adresy a zložitejšieho nastavovania. Podporuje záznam na micro SD kartu do kapacity 64GB (SD karta nie je súčasťou balenia). IP wifi Kamera má reset tlačidlo aj prípojku pre káblové (RJ45) ethernetové pripojenie. Detekcia pohybu a spustenie nahrávania. Balenie obsahuje konzolu pre ľahkú montáž na stenu alebo strop. Ochrana bývania a podnikania je v súčasnej dobe jedna zo základných potrieb a nie každý môže investovať obrovské peniaze do profesionálneho kamerového systému. Táto kamera ponúka výbornú kvalitu, ľahko sa používa a je dostupná za veľmi priaznivú cenu. Skvelé riešenie pre malé obchodné predajne, sklady, domácnosť, záhrady a pod. IR LED 36ks Vysokoúčinná IR LED kamera wifi s maximálnou vzdialenosťou IR az 30M. s pohybovým senzorom a nočným videním. FHD 720P optional H.264 AVI Procesor HI3516E pre model 720p senzor 1/4 '' OH 42 snímač 1 / 2.7 " SC2135 IR-CUT filter podporuje ONVIF 2.0-2.4 36PCS IR LED, IR vzdialenosť Max 30 metrov. DC verzia 12V 2A Video Res 720p farba biela Použite Outdoor / Indoor osvetlenie :H 0,01Lux F1,2, V: 0,08 Lux F1.2 šošovka veľkosť 2.8mm svetelnosť f 1.2 Komunikačné rozhranie 1 ethernetový port RJ45 10M/100M Server P2P / DDNS Kompresia obrázkov H.264 Bitová rýchlosť 32 Kbps ~ 8 Mbps Nastavenia obrázkov Sýtosť, jas, kontrast nastaviteľný prostredníctvom klientskeho softvéru alebo webového prehliadača Parametre videa Kontrast, Jas, Sýtosť, Odtieň vonkajší kamerový SET 4ks wifi IP 720p onvif popis: 4x kamera s vonkajšou ochranou IP66 , nočné videnie: 36 IR , možnosť nahrávania na SD kartu až 64Gb inštalacia a pristup ku kamere online cez appku CAMHI v mobile, tablete alebo cez CMS v počítačí. SET obsahuje 4x IP onvif wifi kamery 4x adapter 12V2A nove original balenie, ihned k dispozicii
Bratislava II - Podunajské Biskupice
195 €
Garmin Virb Elite action kamera
HD, GPS, AM, original zabalena, takmer nepouzivana, vratane doplnkoveho prislusenstva (drziak na bicykel, drziak na prilbu a podobne)
Bratislava
190 €
domaci alarm smart system YALE SR3200i
jedna sa o spickovy smart system / bez pouzitia kablovania... nepouzivany novy zabaleny, povodna cena bola realne 500euro - treba si najst na internete podla modelu... moja cena je polovica!! seriozne jednanie, ako pisem nebolo rozbalovane niekomu velmi dobre posluzi, dakujem
Topoľčany
250 €
Rollei SAEFTYcam 100
uplne nova plne otocna kamera WIFI / LAN... na aplikaciu plne jednoducha instalacia aj montaz... kvalitne zariadenie... osobny odber
Topoľčany
100 €
kamerovy set ABUS PPDF16000 OneLook
uplne novy zabaleny, profesionalna vec, komplet balenie z moznostou dopojit dalsie kamery... set zahrna jednu.. povodna cena cca 400eur... osobny odber
Topoľčany
240 €
GOPRO Hero 6 Black
Predám 30.1.2018 kupovanú GOPRO Hero 6 Black. Super stav, len drobne znaky používania na obale kamery.  V cene je aj ochranný kryt na objektív a úchyt kamery na ruku/zápästie. Osobný odber BA a okolie.
Bratislava I - Staré Mesto
290 €
Vonkajšia bezpeč. Wifi FullHD 2MPx/1080P Ip kamera
Predám novú, iba vyskúšanú vonkajšiu aj vnútornú(IP66) bezpečnostnú wifi ip kameru HISSEU 2Mpx/1080P s podporou Two way audio(mikrofón a vode odolný reproduktor),tiež aj podpora micro tf karty do 64GB. Umožňuje vzdialené sledovanie a nahrávanie cez LAN alebo wifi prostredníctvom PC alebo mobilného zariadenia (android ,IOS) Jednoduché nastavenie s príjemným grafickým rozhraním pomocou aplikácie na android,IOS (Yoosee) Vysoká obrazová kvalita videa (FullHD rozlíšenie: 1920 x 1080p) Komprimácia obrazu H.264, Objektív 3,6mm, Zvýšené krytie odolné voči vode (IP66) a poveternostným vplyvom, vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie ,prevádzková vlhkosť 10-90% Nočné videnie (20 metrov) pomocou auto IR-LED ARRAY osvetlenia s 3. výkonnými diódami, min.osvetlenie 0,1LUX Infračervený detektor pohybu (s odoslaním e-mailových oznámení a odosielanie snímok pomocou FTP),alarm Multi-užívateľský prístup s heslom Wi-Fi kompatibilné s bezdrôtovými štandardmi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Káblové pripojenie LAN Podporuje WEP, WPA a WPA2 šifrovanie Multi-level správa užívateľov systému, ochrana heslom Podpora protokolov: DHCP,DNS,HTTP,ICMP,IP,P2P,PPPOE,RTCP,RT P,SMTP,TCP,UDP Teplota prostredia:-20 až +55 Vodeodolnosť:IP66 Balenie obsahuje: 1x 1080P HD bezdrôtová WiFi IP kamera 1x Sieťový adaptér 12V s dľžkou kábla 3 metre 1x Montážne skrutky a kľúč 1x LAN kábel 1x vodeodolný konektor
Zvolen
55 €
Bezpecnostna kamera
Na predaj Samsung scb 3000
Hlohovec
dohodou
Sony HC1E + bohaté príslušenstvo
Ponúkam vynikajúci malý kamkordér Sony HDR HC1E. Som druhý majiteľ. Kupovaná v Marci 2017, predchádzajúci majiteľ ju už dlhšie nepoužíval a z rovnakého dôvodu ju predávam aj ja.je plne funkčná. Mám k nej aj druhý taký istý kamkordér, ktorý som používal viac ako 5 rokov (natočené asi 4 svadby) no záznamová hlava začala robiť problémy a ak som si kúpil ďalší lebo som s týmto modelom bol veľmi spokojný. Tento kamkordér ponúkam na náhradné diely (všetko okrem záznamovej hlavy je v poriadku), keďže sa na tento model už zháňajú dosť ťažko. Ako bonus mám ešte kameru Sony DCR-HC46, ktorú som používal ako sekundárnu kameru. Ďalšie príslušenstvo k HC1E: Adaptér + diaľkové ovládanie 3x batéria NP-QM71D Nabíjačka batérií BC-VM50 Širokouhlá predsádka Gumená slnečná clona + univerzálna plastová slnečná clona Čistiaca páska + nová Mini DV páska externý mikrofón ECM-HST1 UV filter pre širokouhlú predsádku Monopod Velbon UP-40X Brašňa Kabeláž K HC46 mám Adaptér + diaľkové ovládanie + podstavec Tiež mám k dispozícii FireWire kábel s mimi aj štandard konektormi na sťahovanie záznamu do počítača. Technické parametre k HC1E: Objektív: Ohnisková vzdialenosť:5,1 - 51,0 mm (ekvivalent pre 35 mm film 41 - 480 mm) Svetlosť:F1, 8/F2, 1 Priemer filtra:37 mm Rýchlosť uzávierky:1/2 - 1/10000 s Priblíženie: 10x optický zoom Snímací senzor: Typ:CMOS Rozlíšenie:2,97 megapixelov Ovládanie: LCD displej:16:9, 6,8 cm, 123 200 bodov Hľadáčik:farebný 16:9, 252 000 bodov Video: Možnost přepnutí režimu HDV/DV Maximálne rozlíšenie:1440 x 1080 bodov Záznam na pásku formáte miniDV Záznam na pamäťovú kartu Memory Stick DUO Audio: Zvukové titulky:12 bitov Zvukový systém:MPEG1 Audio Layer 2 Stereo Integrovaný stereofoní mikrofón Integrovaný reproduktor Rozhranie: DV vstup/výstup AV vstup/výstup USB S-Video výstup Pokročilé funkcie: Optický stabilizátor obrazu Pätica pre príslušenstvo Integrovaný výklopný blesk s dosahom 2,5 m Maximálne rozlíšenie v režime fotoaparátu:1920 x 1440 bodov Možnosť manuálneho nastavenia mnohých funkcií (clona, ostrenie, audio level, vyváženie bielej, expozície) Digitálne obrazové efekty:Still (Foto), Flash motion (Bleskový pohyb), Trail (Ťahanie), Old movie (starý film), Cinematic effect (Režim filmu) Vzorec zebra Rozmery: 188 x 94 x 71 mm Hmotnosť: 680 g bez batérie a pásky Nebránim sa rozumnej ponuke.
Varín
200 €
SQ11 Mini kamera HD 1080P
Predam sportovu HD mini kamerku.Kamerka je nova nepouzivana zabalena. Rozmery kamerky : 25x24x24 mm Rozlisenie fotky : 12M (4032x3024) JPG Rozlisenie videa :1920x1080 30 FPS AVI Vstup pre micro SD kartu do 32 GB (Sd karta nie je v baleni ) Nahravanie videa na plne nabitie cca 100 minut Balenie obsahuje 1 x Mini HD kamera 1 x USB datovy /nabijaci kabel 1 x drziak na kameru 1 x navod Viem poslat aj na dobierku ihned + 2 eura postovne
Nové Zámky
11,99 €
Minikamera v tvare klucenky
Nahravanie videa v rozliseni 720 x 480 Kamera ukryta v klucenke.Podporuje Micro USB kartu az do 32 gb (nie je v baleni) . kamera v klucenke je dobijatelna cez usb kabel ktory je v baleni. Viem poslat aj na dobierku 2 eura
Nové Zámky
7,99 €
Kamera v pere
Predam kameru ukrytu v pere vhodnu na spionazne ucely.Nahrava video a aj zvuk.Rozlisenie videa Video AVI Format 720x480. Robi aj fotky v rozliseni Video AVI Format 720x480.Pamatou kamery sluzi micro SD karta (nie je sucastou balenia). Balenie obsahuje: 1x kameru v pere 1x datovy dobijaci kabel 1x manual Viem poslat aj na dobeirku ihned + 2 eura postovne
Nové Zámky
8,99 €
Úplne nová bezpečnostná kamera - IP kamera
Úplne nová bezpečnostná kamera. Použiteľná na vonkajšie aj na vnútorné použitie. Nočné videnie. Farebná. - Motion Detection Alarm - HD Video 720P - Možnosť pripojenia na telefón a taktiež možnosť dostavania emailových notifikácií. - Nočné videnie - Možnosť sledovania na viacerých zariadení naraz - Podporuje: 3D DNR, DWDR, ONVIF, Support third-party NVR,IOS a Android, Web, CMS, MYEYE, SDK, Potporuje tiež cloud službu, newtork penetration(možnosť pripojenia na wifi), alarm informácie na mobil. Spotreba energie veľmi nízka: 3-4 Watt.Pripojenie na 12 V. Materiál je špeciálny plast, ktorý je vode odolný a blokuje slnečné žiarenie, takže sa kamera neprehrieva. Ku kamere je aj inštalačné CD a manuál. K dispozícií sú 4 kusy. Som ochotný odoslať aj na dobierku prostredníctvom slovenskej pošty.
Michalovce
29 €
Sony handycam DCR DVD92E PAL
Predam peknú, funkčnú videokameru málo používanú s brasnou. Technické parametre na nete. Seriózna ponuka.
Michalovce
dohodou
4K sports kamera
Predám úplne novú, nepoužívanú športovú, Full HD kameru. Je zabalená v krabici, pripravená na používania. Touto kamerou si môžete zaznamenávať videozábery a fotografie pri vaších oblúbených aktivitách. Ku kamere je mnošstvo rôzneho príslušenstva v rátane vodotesného obalu na potápanie do 30m, tak že možte natáčať a fotografovať pod hladinou. Je to lacnejšia varianta GOpro. Má univerzalne nadstavce, tak že bude pasovať na klasické selfie tyčky a iné príslušenstvo.Bateria sa nabíja pomocou USB káblom, ktoré je súčasťou balenia. Kamera má aj vipínatelný display, čo je výhoda oproti GOPro, že ak chcete môžete vidieť čo natáčate. Menu kamery: Angličtina, Nemčina, Ruština, Francúžtina, Španielčina, Taliančina, Japončina Balenie obsahuje: 1 X športová kamera 1 X vodotesné puzdro 1 X stojan na bicykel, alebo inú rúrku 1 X clip 1 X držiak na helmu 4 X bandáže 1 X adapter 1 X USB kábel 1 X Manual 1 X bateria Špecifikácia kamery: Kamera ma wifi 16 Mega Pixels Širokouhly zaber - 170° Vodotesná do hĺbky 30m (v puzdre) Kapacita baterie: 900mAh (vymenitelne baterie) Výdrž: 90minut nahravania pri 1080p microSD karta do 64GB
Matiašovce
35 €
1 2 17