323 inzerátov
4 kamerovy komplet system set kamery 900TVL
Bezpečnostný analogový AHD kamerový systém DVR COMBO KIT model: E-CH 7004-4 s HDMI pripojením a H.264 digitálnou technológiou záznamu. Všetko potrebné v jednom balení pre vlastnú montáž pre dom, obchod, kanceláriu, chalupu, dielňu a pod. Balenie obsahuje: čiernu skrinku AHD (bez HDD) - zariadenie ku ktorému sa pripájajú kamery, kvalita záznamu: 720P (rozlíšenie: 1280x720@25fps, pomer strán 16:9), myšku, diaľkový ovládač 4x farebné Digital IR Color HD kamery E-CH model: TK-110, pevný objektív 3,6mm (75° uhol záberu), hliníkové telo, 24 infra Led pre nočné videnie, pohybový senzor, rozlíšenie: 900 TVL, kabeláž, 12V/2A napájací adaptér pre AHD + 12V/2A napájací adaptér pre kamery. AHD možno pripojiť na internet cez router a sledovať monitorovaný priestor kdekoľvek na svete cez PC alebo mobilný telefón. Ovládanie AHD zariadenia a sledovanie kamier pripojením ku klasickému monitoru cez VGA konektor alebo LCD TV aj cez HDMI - max. rozlíšenie: 1920x1080. Na zadnom panely sú ešte 4x BNC konektory pre vstup z kamier, 1x audio vstup, 1x audio výstup, 2x USB, RJ-45 pre internetové pripojenie k routru. Individuálne nastavenie rozlíšenia a rýchlosti snímkovania pre každý kanál /kameru/ samostatne, detekcia pohybu. Nahrávanie obrazu zo všetkých 4 kamier alebo len z vybraných, možnosť nastaviť nahrávanie na nepretržitý režim alebo iba počas pohybu v priestore alebo časovo ohraničiť, možnosť nastaviť automatické mazanie záznamu od najstarších záznamov. Pre každú kameru osobitne nastavenie jas, kontrast, sýtosť farieb + ďalšie funkcie. Ku každej kamere je dodávaný držiak a 20m kábel pre pripojenie k AHD. Na 1TB SATA HDD sa zmestí pri 24-hodinovom nepretržitom nahrávaní zo všetkých 4 kamier až cca 20 dní. Pripojenie externého HDD k AHD cez USB nie je možné !!! AHD ho neidentifikuje - nerozozná, jedine SATA HDD vo FAT 32 formáte alebo nový nenaformátovaný SATA HDD s kapacitou minimálne 1000 GB / 1 TB. Uložiť a pripojiť k základnej doske je potrebné vykonať vo vnútri AHD skrinky odmontovaním plechového krytu. Kamery nemajú zabudovaný mikrofón, preto zvuk sa nenahráva ! BEZ MONITORA aj HDD. Dobierka: 5 EUR. V prípade, ak by 20m prepojovací kábel (kamera - AHD skrinka) bol krátky, môžem dodať: 30m kábel cena: 15 EUR. 50m kábel cena: 25 EUR.
Veľké Kapušany
95 €
4-kamerový bezpečnostný 1MP komplet set, CZ MENU !
Bezpečnostný AHD kamerový systém DVR COMBO KIT model: Jortan-6145 AHD-4 s HDMI pripojením a H.264 digitálnou technológiou záznamu. CZ menu !!! Všetko potrebné v jednom balení pre vlastnú montáž pre dom, dvor, obchod, parkovisko, kanceláriu, chalupu, dielňu a pod. Balenie obsahuje: čiernu skrinku Jortan AHD (bez HDD) - zariadenie ku ktorému sa pripájajú kamery, kvalita záznamu: 720P (rozlíšenie: 1280x720@13fps, pomer strán 16:9), myšku, diaľkový ovládač 4x farebné Digital IR Color CCD AHD kamery Jortan-6145 AHD, pevný objektív 3,6mm (75° uhol záberu), 24 infra Led pre nočné videnie, pohybový senzor, rozlíšenie: 1MP = 1280x720, kabeláž, 12V/4A napájací adaptér s 5-mi vývodmi pre pripojenie čiernej skrinky + 4 kamier. CZ MENU !!! Celý set možno pripojiť na internet cez router a sledovať monitorovaný priestor kdekoľvek na svete cez PC alebo mobilný telefón. Ovládanie AHD zariadenia = čiernej skrinky a sledovanie kamier pripojením buď ku klasickému monitoru cez VGA konektor alebo LCD TV cez HDMI kábel vo FULL HD rozlíšení: 1920x1080. Na zadnom panely sú ešte 4x BNC konektory pre pripojenie kamier, 4x audio vstup (pre mikrofóny - nie sú súčasťou balenia), 1x audio výstup, 2x USB, RJ-45 pre internetové pripojenie k routru, RS485. Individuálne nastavenie rozlíšenia a rýchlosti snímkovania pre každý kanál /kameru/ samostatne, detekcia pohybu. Nahrávanie obrazu zo všetkých 4 kamier alebo len z vybraných, možnosť nastaviť nahrávanie na nepretržitý režim alebo iba počas pohybu v priestore alebo časovo ohraničiť, možnosť nastaviť automatické mazanie záznamu od najstarších záznamov. Pre každú kameru osobitne nastavenie jas, kontrast, sýtosť farieb + ďalšie funkcie. Ku každej kamere je dodávaný držiak a 20m kábel pre pripojenie k čiernej skrinke. Na 1TB SATA HDD sa zmestí pri 24-hodinovom nepretržitom nahrávaní zo všetkých 4 kamier až cca 15 dní. Pripojenie externého HDD k čiernej skrinke cez USB nie je možné !!! systém ho neidentifikuje - nerozozná, jedine SATA HDD vo FAT 32 formáte alebo nový nenaformátovaný SATA HDD s kapacitou minimálne 1000 GB / 1 TB. V prípade záujmu nový 1TB HDD môžem založiť aj naformátovať - cena: 45 EUR. Uložiť a pripojiť k základnej doske je potrebné vykonať vo vnútri čiernej skrinky odmontovaním plechového krytu. Kamery nemajú zabudovaný mikrofón, preto zvuk sa nenahráva ! BEZ MONITORA aj HDD. Dobierka: 5 EUR. V prípade, ak by 20m prepojovací kábel (kamera - čierna skrinka) bol krátky, môžem dodať: 30m kábel cena: 15 EUR. 50m kábel cena: 25 EUR.
Veľké Kapušany
110 €
otočná IP PTZ 1080p wifi kamera 5x optický zoom
vonkajšia bezpečnostná FHD IP PTZ kamera s 5X otickým priblížením vo vysokom rozlíšení až 1080p FULLHD, , vzdialeným prístupom cez mobil , detekciou pohybu, záznamom videa na SD kartu až 128GB určená pre monitorovanie vonkajšieho aj vnútorného prostredia. funkcia Pan / Tilt (otočná H/V). Kamera je odolná vode a poveternostným vplyvom IP67. Pre inštaláciu nepotrebujete pevnú IP adresu, stačí V ak máte wifi router (s RJ45). Kamera je pripojená k routeru cez wifi na diaľku, alebo aj priamo cez LAN kabel. Spôsob pripojenia si vyberiete , ktorý Vám vyhovuje. Detekcia pohybu Ak zaznamená IP kamera pohyb, môže okamžite spustiť nahrávanie, či zaslať upozornenie na mobilný telefón. Okamžité upozornenie na mobil Vďaka jednoduchej aplikácii pre Android a iOS budete okamžite informovaní v prípade narušenia objektu. Otočná PTZ kamera 1080p Náklon i smer záberu kamery je možné na diaľku ovládať. Kameru si tak môžete vždy zamieriť presne tam, kam potrebujete. V kombinácii s ditálnym zoomom je tak táto kamera schopná strážiť veľmi veľkú plochu. Záznam na micro SD až do 128GB: IP kamera je vybavená možnosťou záznamu na micro SD kartu. Nepotrebujete tak mať pre nahrávanie spustený počítač, či externé záznamové zariadenie IP kamera s FHD rozlíšením: Perfektná kvalita obrazu v rozlíšení 1920 x 1080.px IP kamera s nočným videním Nočné videnie do 50 metrov IP kamera je vybavená IR LED diódami, ktoré zaisťujú nočné videnie do vzdialenosti 50 m metrov. . Vlnová dĺžka svitu IR diód je 942nm. Detekcia pohybu s odoslaním e-mailových oznámení a snímok na FTP Podpora Android, IOS, Windows, IP protocol, ONVIF, NVR Umožňuje vzdialené sledovanie a nahrávanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek Prevedenie konštrukcie kamery: metal Biela farba, Tichá prevádzka Možnosť použitia v exteriéri aj v interiéri, ochrana IP 67 aplikácia pre Android telefóny a iPhone: CAMHI nové original balenie k dispozicii osobne Most pri BA, BA okolie po dohode, aj na dobierku
Bratislava II - Podunajské Biskupice
135 €
Garmin VIRB ELITE action kamera za neskutocnu cenu
Nova kvalitna vsestranna action kamera! Spickove viybavenie (HD video, slow motion, GPS, HDMI, WiFi) Vodovzdorna. Nepouzivana, original balenie, vratane doplnkoveho prislusenstva (drziak na bicykel/motorku, drziak do auta, na prilbu, na rameno atd).
Bratislava
139 €
wifi kamera so senzorom pohybu a nočným videním HD
Vonkajšie IP WiFi kamery s kvalitným objektívom pre výborný obraz, navrhnuté pre vzdialené sledovanie všetkých vašich súkromných priestorov, ideálne bezpečnostné kamerové zariadenie na ochranu vášho vlastníctva. Kamera podporuje ONVIF protokol a P2P službu vďaka čomu je možné vzdialené monitorovanie aj bez nutnosti pevnej IP adresy . Kamera je vhodná do exteriéru ale aj do výrobných hál, vďaka odolnosti proti prachu a vode IP66. Do kamerového setu si môžete nakombinovať ľubovoľný počet kamier na zabezpečenie okolia Vášho domu alebo objektu. Denný + nočný režim True Day/Night s IR prisvietením - kvalitné infra 36 ks led diód. Sledovanie cez appku CAMHI v mobile (Android, iPhone, iPad) Kamera podporuje ONVIF protokol a P2P službu vďaka čomu je možné vzdialené monitorovanie aj bez nutnosti pevnej IP adresy a zložitejšieho nastavovania. aj v PC. Podporuje záznam na micro SD kartu do kapacity 64GB (SD karta nie je súčasťou balenia). Kamera má reset tlačidlo aj prípojku pre káblové (RJ45) ethernetové pripojenie. Detekcia pohybu a spustenie nahrávania. Balenie obsahuje konzolu pre ľahkú montáž na stenu alebo strop. Ochrana bývania a podnikania je v súčasnej dobe jedna zo základných potrieb a nie každý môže investovať obrovské peniaze do profesionálneho kamerového systému. Táto kamera ponúka výbornú kvalitu, ľahko sa používa a je dostupná za super cenu. Skvelé riešenie pre malé obchodné predajne, sklady, domácnosť, záhrady a domácnosti. Môže sa pochváliť snímačom CMOS 1/2,7" s rozlíšením až 1920 × 1 080 bodov (1080p), ktoré jej umožňuje krištáľovo čistý obraz. Na záznam videa využíva kamera kódovanie H.264 a sníma rýchlosťou 30 snímok za sekundu. To všetko robí z kamery ideálne a spoľahlivé zariadenie na detailný záznam a sledovanie priestoru vo vysokom rozlíšení. IR-CUT filter podporuje ONVIF 2.0-2.4 protocol 36PCS IR LED, IR vzdialenosť až 30 metrov nočné videnie DC verzia 12V 2A Video Res 720p alebo 1080p farba biela Použite Outdoor / Indoor osvetlenie :H 0,01Lux F1,2, V: 0,08 Lux F1.2 šošovka veľkosť 2.8mm Komunikačné rozhranie 1 ethernetový port RJ45 10M/100M alebo wifi Kompresia obrázkov H.264 Nastavenia obrázkov Sýtosť, jas, kontrast nastaviteľný prostredníctvom aplikácie alebo webového prehliadača Parametre videa Kontrast, Jas, Sýtosť, Odtieň kamera BESDER IR LED 36ks Vysokoúčinná IR LED s maximálnou vzdialenosťou IR 30M. kameru ovladate cez mobil, tableb vďaka aplikacii CAM HI, alebo sa pripojite ku kamere cez CMS v PC na výber máte 2 typy kamier podľa rozlíšenia 720p HD alebo až 1080p full HD: - cena za HD kameru s rozlíšením 720p 45 eur. - cena za FULLHD kameru s rozlíšením 1080p 65 eur. - adapter 12v 2A +5eur. osobny odber Most pri BA, alebo zasielam i na dobierku poštou 1.triedou ihned k dispozicii, môžte sa navoliť kombináciu podľa Vás zavolajte na tel. číslo pod inzerátom a poradím pri výbere vhodného riešenia pre Vás
Bratislava II - Podunajské Biskupice
45 €
Predám dron Dji Phantom 3 Advance
Predám dron, ktorý má všetky stabilizačné prvky, takže je schopný letu a stabilizovanej polohy aj vo vetre o sile 36km/h. Kamera je s rozlíšením 2,7k/50(60)Fps, čo prevyšuje potreby na bežné kvalitné videá. Fotoaparát s rozlíšením 12MPx. Dosah vysielačky max 2km. Možné fotiť aj v režimoch panoráma aj tzv sférická panoráma (guľový pohľad). K dronu sú aj chrániče vrtúľ a filtre na objektív. Pridávam aj zohrievač baterie pre lietanie v zime a nabíjačku do auta. K dronu sú 3 baterie, jedna úplne nová a dve už na konci životnosti. Ak si chcete robiť bezpečne kvalitné obrázky pre potešenie, bez strachu, že vám dron uletí, tak toto je vhodné pre vás. Pripojené video je natočené týmto dronom.
Bratislava IV - Karlova Ves
400 €
Svadobný kameraman / Svadobné video
Ponúkame Vám služby Svadobného kameramana na Vašu svadbu. Sme profesionálna Svadobná produkcia ktorá sa postará o Vašu video pamiatku zo svadby. Informácie: ------------------------------------------------------------------- Cena: Cenník zasielame mailom Dĺžka videa: Robíme krátke klipy ale aj dlhé záznamy (Je to na Vás) Lokalita: Celé Slovensko aj zahraničie Odovzdanie videa: Na USB alebo DVD v darčekovom balení Kontakt: ------------------------------------------------------------------- Web: www. svadobnaprodukcia .sk Mail: info@ svadobnaprodukcia .sk
Trenčín
450 €
ECOLITE 4K
Predám kameru podobnú GoPro, 4K nahrávanie. Predám v pôvodnej krabici aj so všetkým vybavením. (vodeodolný kryt, držiak na bycikel, držiak na helmu,..)
Bratislava
60 €
Bezpečnostná kamera BOSCH
Predám kvalitnú farebnú bezpečnostnú kameru BOSCH. Kamera je plne funkčná, napája sa cez koaxiálny kábel. Parametre: - 1/3" - 540 TV r. - 0.65 / 0.26 lux_F1.2 - Funkcia AutoBlack - zvýraznenie kontúr pri zhoršenej viditeľnosti - Autodetekcia VIDEO/DC - BLC - AGC - WB - On screen menu - Napájanie 11- 39 V DC alebo 12-28 V AC / - Bilinx komunikácia Odošlem aj na dobierku prostredníctvom slovenskej pošty.
Michalovce
18 €
GoPro 5 Black Edition
Predám používanú kameru GoPro 5 Back Edition. Kamera je plne funkčná, s malým škrabancom na prednom displeji (displej funguje cez problémov). Originál balenie, nálepky, príslušenstvo + 1 baterka a ochranný kryt. V záruke ešte 11 mesiacov. Viac info emailom.
Svidník
220 €
Videokamery do vozidla
Predám kameru do vozidla, cena bez pamäťovej karty, viem predať aj kartu. Jedna má amatérsky prerobený konektor na USB, druhá originál konektor. Cena je za jednu kameru, druhá je k nej gratis.
Ilava
35 €
Kvalitná HD kamera zn. Panasonic
Záznam vo vysokom rozlíšení (HDV): ANO Systém záznamu: pamäťová karta Slovenské menu : ANO Typ snímača: 3MOS Veľkosť snímača (1/"): 5.8 Rozlíšenie snímača celkové (Mpix): 1.5 Optický zoom (x): 17 Digitálny zoom (x): 50 Stabilizátor obrazu: optický Ostrenie: automatické, manuálne Minimálne osvetlenie (lux): 7 Min. ohnisková vzdialenosť (ekvivalent kinofilmu) (mm): 2.9 Max. ohnisková vzdialenosť (ekvivalent kinofilmu) (mm): 48.7 Svetelnosť objektívu (f/): 1.8 Slot pre pamäť. karty: ANO Podporované pamäťové karty (typ karty): SD Card,SDHC (SD High-Capacity),SDXC (SD Extended-capacity) Formát záznamu foto: JPEG Formát záznamu video: AVCHD,MPEG4 (MPG,MOD) Uhlopriečka displeja (palce) ("): 2,7 Rozlíšenie LCD (pix): 230400 USB : ANO HDMI výstup: 1 AV výstup: ANO Vstavané svetlo LED: ANO Štandardné príslušenstvo: sieťový adaptér, USB kabel Typ batérie: Li-Ion akumulátor
Ilava
130 €
Videokamera Panasonic HDC-SD900
Predám málo používanú videokameru Panasonic HDC-SD900: 1080/50p 12x optický zoom Opticko-elektronická stabilizácia * Okrem dotykového 3,5" LED displeja aj výsuvný farebný optoelektronický hľadáčik ...... Technické parametre viď obrazová príloha
Bratislava II - Vrakuňa
170 €
Eken h9r
Predam super kamerku eken h9r , do vsetkym prislusenstvom este nerozbalenu mozny osobny odber aj v bratislave
Bratislava I - Staré Mesto
50 €
GoproHero4Session
Používaná gopro kamera plne funkčná (Dôvof predaja-nevyužitá)
Žilina-Hájik
70 €
Wifi camera
Predam Wifi Smart Net Camera V380
Bratislava II - Ružinov
20 €
Kamera IP WiFi P2P CLEVER DOG
Predám nová Kamera IP WiFi P2P, ONLINE vidíte a počujete čo sa deje v miestnosti, kde je umiestnená kamera a ste schopní komunikovať priamo do miestnosti odkiaľkoľvek na svete. Nočná videnie- Kamera sa automaticky prepne do nočného videnia Ovládanie aplikácií v telefónu- veľmi jednoduché ovládanie kamery cez aplikáciu v mobile (iPhone aj Android i WM) Mikrofon- Pomocou aplikácie možno hovoriť prostredníctvom kamery napr. Do miestnosti Detekcia pohybu-možno nastaviť rôzne druhy citlivosti a v prípade pohybu možno spustiť zvukový alarm Upozornenie notifikácií pri detekcii pohybu Široký uhol záberu 120stuopnov Prepojenie viac kamier v jednej aplikácii - Napríklad kamera v byte, kamera v kancelárii, kamera v garáži atď. Kamera nahráva vr. zvukového záznamu nočné infračervené LED snímanie Solight 1D70 vnútorná kamera Parametre p2p princíp, bez zložitého nastavovania Farebná šošovka, široký uhol záberu. Rozlíšenie 720 x 576 pri 15 fps. Kompresia: H.264 Zabudovaný mikrofón a reproduktor. Nočné snímanie: zabudované fotografické šošovky, automaticky umožňuje infračervené LED pri slabom osvetlení. Podpora Wi-Fi: b/g. Podpora micro SD kariet až do 32GB. Aplikácia Cleverdog pre iOS (7.0 a novší) a Android (4.0 a novší). Napájanie cez micro USB kábel, 5V / 500mA Rozmery: 114 x 78,8 x 33,5mm Pôvodná cena 47€ predám za 35€ Ideál osobný odber BA alebo SC Prípadne po pošlem. CENA pevná / NEZJEDNAVAM. Kontaktovat ma len na Mail / na sms nereagujem.
Bratislava
35 €
Vonkajšia IP HD security kamera ipc-v380-k1
Predám novú : Bezdrôtová oudoor IP wifi kamera s možnosťou vzdialeného prístupu z mobilného telefónu a s funkciou alarmu s detektorom pohybu Kamera je vhodná nielen na stráženie vzdialených priestorov skladov, domácností, chát či garáží, ale svoje uplatnenie nájde aj ako opatrovateľka pre malé deti. Aplikácia môže bežať na pozadí vášho telefónu a v momente akéhokoľvek pohybu pred kamerou vás ihneď zvukovo upozorní a zobrazí fotografiu dianie pred kamerou. Okamžite si môžete zvoliť či chcete sledovať online obraz, alebo nechať ďalej aplikáciu bežať na pozadí telefónu. V aplikácii je nastavenie citlivosti na pohyb i časové nastavenie s presnosťou na minúty kedy chcete strážiť vybraný priestor (zabránite tým falošným poplachom v dobe keď napríklad ste bežne doma) vlastnosti Značka Ipcan Model ipc-v380-k1 Typ IP kamera Kvalita rozlíšení HD 960p 1,3Megapixel Formát kamery na stenu popis produktu IP65 IP kamera pre vonkajšie použitie Špecifikácia: kompresný formát obrazu: štandardom M-JPEG Snímací prvok: CMOS farebný 1/4 "300.000 pixelov Automatické vyváženie bielej: ÁNO suport ONVIF Automatické ovládanie jasu: ÁNO Režim Alarm: detekcia pohybu počet IR LED: 4, sú aktivované postupne zobrazenie videa: Microsoft Media player Vykonáva fotografie a videozáznamy formát videa: AVI Veľkosť: 10 x 6 x 6 cm podporuje pamäťové karty až 32GB (nie je súčasťou balenia) Obsah balenia: 01 Full HD Wi-Fi kamera 01 kovový stojan 01 Omni anténa 01 Napájanie 12V 2A 01 Manual Ideál osobný odber BA alebo SC Prípadne aj pošlem . CENA pevná / NEZJEDNAVAM. Kontaktovat ma cez formular ma Mail / na sms nereagujem.
Bratislava
40 €
Security WiFi IP Kamera panoramaticka 360 V380
Predám nepoužívanú Security WiFi IP - VR Kameru Panorama 360, 960P . Kamera sa da pripojit cez WiFi A cez aplikaciu viete sledovat cez kameru online alebo záznam podstate odkialkolvek. Parametre su vyfotene na foto" Preferujem osobný odber BA Aj pošlem + poštovné. CENA pevná / NEZJEDNÁVAM KONTAKTOVAŤ MA LEN cez formular na MAIL! / na sms nereagujem
Bratislava
33 €
2ks Autokamera v spatnom zrkadle dual full HD1080P
Predám autokameru zabudovanú v spatnom zrkadle rozlíšenie je full HD 1080P + má dual snímanie ( Kamera má 2 kamery - sníma dianie pred autom aj za autom a robí záznam súčaste z oboch kamier. Zadná kamera pri správnom zapojení je použitelná aj ako cúvacia kamera. Nebudem rozpisovať superlatíva, ale v skratke má jednoduche ovládanie parametre a menu vidiet na foto. Kamera s a automaticky zapne pri štarte a automaticky vypne po zhasnuti motora, rovnako nastavitelné bohybovy senzor pri zaznamewnani pohybu sa kamera zapne a začne snímať (vyhodné na parkoviskách ked niekto do auta narazí a odíde) Kompletne balenie ako na foto, plne funkčné , nepoužité. Ideál osobný odber BA alebo SC Prípadne po pošlem. CENA pevná / NEZJEDNAVAM. Kontaktovat ma cez formular ma Mail / na sms nereagujem.
Bratislava
40 €
1 2 17